• Ново
Жена бижута Обеци Дъга цветни смесени перлени снопове виси на кука обеци истински естествени сладководни перли

Жена бижута Обеци Дъга цветни смесени перлени снопове виси на кука обеци истински естествени сладководни перли

BGN 15.98
BGN 11.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Број : E-031
Големина : 8mm различна големина, различни цена!
Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
търговска марка:
хунгуангясюань
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Номер На Модела:
E-031

Подобни продукти в категория

Бял Циркон родословни обици на ухото на ноктите мода бижута от неръждаема стомана Безплатна доставка 36 двойка/лот смесен размер

Materical : 316 L Хируршки ЧеликГолемина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммСребро&ЗлатнаБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailТитаниум Веѓа Пирсинг Прстен Накит Multicolor 316 L не ' Рѓосувачки Челик Конус Barbell Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуВеѓа Пирсинг Прстени Накит Вакуум Титаниум Позлата 316 L не ' Рѓосувачки Челик Топката Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 105.99 многу300 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многу

BGN 52.21

Уникални са кухи обеци ръчно изработени Affenpinscher обеци за кучета Пет Влюбените Gifts Idea-12 чифта/лот(6 цвята, на свободен избор)

Опис На ПроизводотУникатни рачно изработени Шупливи Affenpinscher Обетки Куче Обетки Миленичиња Љубовници Подароци Идеја12 Pairs / Многу(6 Бои Слободен Избор)Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : Црна,Sliver, БронзаМатеријал : цинк, Алуминиум ,месингПакет се Вклучени : opp вреќаСлика Се Прикажани"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

BGN 24.00 36.27

Свеж Сладък 925 Сребро Обеци Нередовни Зелен Естествен Камък Друзы Кварцов Кристал Кабошон Обеци Момиче Жените Подарък

Свежо Симпатична 925 Sterling Silver Студ Обетки Нерегуларни Зелена Природен Камен Druzy Кварцен Кристал Cabochon Earring Девојка Жените ПодарокКарактеристики : Материјали : Физички druzy камен Камен Големина : Прибл...

BGN 7.00 7.44

2017 Обеци За Жени Pendientes Brinco Безплатна Доставка, Цена На Едро Кръгли Кристални Обеци 85799

Обетки За Жените Pendientes Brinco Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Круг Обетки Кристал се направи Со Австрија Елементи Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5*0.5 CM Тежина : 0.5 g / пар

BGN 3.18

ANKA оригинален кръгли обеци Crystal за жени, подарък любовник пиърсинг бижута основният камък кристали от Swarovski 74699

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Оригинални Круг Кристал Студ Обетки За Жените Подарок Љубовник Пирсинг Накит Главен Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 1.4*1.4 CM Тежина : 7.3 g / еез

BGN 8.00 10.40

SHDEDE бижута крушовидни обеци син кристал на Swarovski висулка дълъг капки вода виси обеци за жени, подарък -45

Mainstone : Кристал Материјал : Цинк Легура Бело ЗлатоБоја Галвански Еколошки Стандард : Нема Никел, Олово, Кадмиум бесплатно, Без Алергија! Пакет : OPP вреќа Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali Express Премиум Превозот Или DHL, Ако вашиот град е оддалечен области, ние ќе ги искористиме ЕМС превозот.метална површина со полиран Multilayer слој позлата не е лесно исчезнат.Нашиот накит од Кина овластени доставувачи : Yiwu Qianzi Накит Co., LtdНие не обезбеди бесплатно кутијаАко ви треба подарок кутија, кликнете на купување

BGN 17.00 24.00

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

2018-нови дамски обеци, модни бижута златни цветя зелена висулка дълги обеци аксесоари класически елегантен D147

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3%OFF попуст ! ! !2018 Нови жените earring мода накит злато цвеќиња, зелени pendant долго капка обетки на мало трговија на големо додатоци класичната D147 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Зелена (3) Тежина : Околу 7.5 g (4) Големина : За 7.1 CM (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика...

BGN 11.00 13.15

Реколта змии винтидж обеци златист цвят с малки AAA + CZ каменни обеци стилен подарък за любителите клип на обеци Aretes AE345

Личност Змија Гроздобер Обетки Љубители Клип Обетки AE345​Предмет : Клипот Обетки AE345Позлата : Бело Злато,Жолто ЗлатоМатеријал : ААА+ Кубни Циркони1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутијание, исто така може да прилагодено луксузни пакет за специјални ако треба и контакт со нас !3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

BGN 8.00 14.93

Уникални обеци-карамфил CZ от неръждаема стомана 316L 2R061

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Нов прием на Бухал виси на халка на пъпа бижута 316L неръждаема стомана Facy Bananabells орбитали аксесоари

Стил : Стомакот ПрстениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки ЧеликБоја : Мешан стилГолемина : 14 GБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailНајновите Earring Обрачот 316 L не ' рѓосувачки Челик земјата Уво прстен Студ Помине Злато Висок Квалитет 100pcs / многу Злато сребро Бесплатен Превозот САД$ 26.99 / многу24 пара / многу925 Sterling Silver Многоцветни Earring Студ Помине Уво Прстен мода Нокти 20pcs / кутија Бесплатен Превозот Промотивни Подароци Wholeasle многу80 парчиња / многуМоден Завртка Носот Прстени Носот Студ Nostril Помине УВ Акрилик 40pcs / кутија Мешана Боја многу40 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многуДвојно Камења Топки Стомак Бар Папокот Копчето Прстени 316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Тело Пирсинг накит Накит 14 Gauge 1.6 mm многу100 парчиња / многуEarings проширувач Plug уво Носила plug криви коси Спирала Acrylicy Тело Пирсинг Накит Топла Продажба 28мм Мешана Боја Најновите многу100 парчиња / многуув Акрилик Навој Топки Додатоци Јазик Усна Веѓа Папокот Пирсинг 500pcs / многу Измешани Бои 1.2 mm или 1.6 mm, Промена на топката многу500 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 69.99 / многу200 парчиња / многу

BGN 51.20

Brincos Gold Big Капка обици за жени златист цвят четката обеци индийски бижута на едро orecchini donna, aretes

Brincos Злато Голем Пад Обетки За Жените Златна Боја Tassel Обетки Индискиот Накит трговија на Големо orecchini дона , aretesБренд : Стил : мода накит обеткиМатеријал : обетки изработени од злато бојаГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка, opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

BGN 13.00 24.99

1 бр мода прост двойна C хрущял не пиърсинг маншет клип на ухото обеци подаръци за жени, мъже

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.53