• Ново
YFJEWE мода Crystal дълги обеци спад за жени злато и сребро покритие на булката обици сватбени украси ухото аксесоари #E358

YFJEWE мода Crystal дълги обеци спад за жени злато и сребро покритие на булката обици сватбени украси ухото аксесоари E358

BGN 5.66
BGN 4.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
търговска марка:
YFJEWE
Номер На Модела:
#E358
Пол:
Жени
Стил:
Casual/Спортен
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Мед
обици сребро-бижута :
онлайн магазин india unicornbrincos
обеци за жени волан:
Brinco реколта от Индия евтино-облекло-Китай
перлас стерлинги сребърни бижута:
brincos unicorn brinco pendientes mujer moda
Сватбени обици кольчики :
pendientes de plata цветни обеци
Сватбени обици кубичен цирконий :
двустранен обици обици набор Обръч обеци
обеци от розово злато ушни маншет обеци:
oorbellen zilver модни обеци ушна маншет
модерни обеци pendientes cruz:
полилей обеци коледни обеци
двустранен обица pendientes пно:
pendientes hombre oorringen обеци падане
silber 925 ohrringen позлатени обеци:
Кристал капка обици етнически обеци

Подобни продукти в категория

1 Чифт Жени Ретро Крила На Ангел Крило Форма На Сплав Момичета Ухото Шипове Бяло Перо Кука Обеци Очарователни Бижута

Материјал : Алуминиумски+ПердувГолемина : 11*3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.86

Нов прием на Бухал виси на халка на пъпа бижута 316L неръждаема стомана Facy Bananabells орбитали аксесоари

Стил : Стомакот ПрстениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки ЧеликБоја : Мешан стилГолемина : 14 GБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailНајновите Earring Обрачот 316 L не ' рѓосувачки Челик земјата Уво прстен Студ Помине Злато Висок Квалитет 100pcs / многу Злато сребро Бесплатен Превозот САД$ 26.99 / многу24 пара / многу925 Sterling Silver Многоцветни Earring Студ Помине Уво Прстен мода Нокти 20pcs / кутија Бесплатен Превозот Промотивни Подароци Wholeasle многу80 парчиња / многуМоден Завртка Носот Прстени Носот Студ Nostril Помине УВ Акрилик 40pcs / кутија Мешана Боја многу40 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многуДвојно Камења Топки Стомак Бар Папокот Копчето Прстени 316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Тело Пирсинг накит Накит 14 Gauge 1.6 mm многу100 парчиња / многуEarings проширувач Plug уво Носила plug криви коси Спирала Acrylicy Тело Пирсинг Накит Топла Продажба 28мм Мешана Боја Најновите многу100 парчиња / многуув Акрилик Навој Топки Додатоци Јазик Усна Веѓа Папокот Пирсинг 500pcs / многу Измешани Бои 1.2 mm или 1.6 mm, Промена на топката многу500 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 69.99 / многу200 парчиња / многу

BGN 51.20

2017 най-високо качество модерен спад обеци Crystal родий размер 6656 кристали от Swarovski Коледен подарък за жени 85663

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИвисок квалитет трендовски капка обетки кристал родиум позлатен големина 6656 Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : Родиум Позлатен Големина : 3.2*1.2 СМ Тежина : 4.6 g / пар

BGN 19.49

Rock & Punk неръждаема стомана 316L зелена CZ обеци-карамфил T034

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : СинаЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

2017 Limited Earings Earing Brincos Geometry Stud обеци диамант Crystal Безплатна доставка кристали от Австрия 77126

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИОграничен Earings Earing Brincos Геометрија Студ Обетки RhombКристал Бесплатен Превозот Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 4.6*1.1 CM Тежина : 6g / пар

BGN 12.30

Свеж Сладък 925 Сребро Обеци Нередовни Зелен Естествен Камък Друзы Кварцов Кристал Кабошон Обеци Момиче Жените Подарък

Свежо Симпатична 925 Sterling Silver Студ Обетки Нерегуларни Зелена Природен Камен Druzy Кварцен Кристал Cabochon Earring Девојка Жените ПодарокКарактеристики : Материјали : Физички druzy камен Камен Големина : Прибл...

BGN 7.00 7.44

2017 Обеци За Жени Pendientes Brinco Безплатна Доставка, Цена На Едро Кръгли Кристални Обеци 85799

Обетки За Жените Pendientes Brinco Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Круг Обетки Кристал се направи Со Австрија Елементи Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5*0.5 CM Тежина : 0.5 g / пар

BGN 3.18

2017 специална оферта Безплатна доставка фабрика продажба директно Звезда на модни обеци горещи продажба на Едро Crystal Коледа 87014

Специјална Понуда Бесплатен Превозот фабрика за Продажба Директно Star Мода Обетки Топла Продажба Wholesaling Кристал Божиќ Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : роза златна Боја, Големина : 2*1.2 СМ Тежина : 7.9 g / пар

BGN 8.02

Нови Модни Смола Crystal Винтидж Обеци Перо 2018 За Модерните Жени Горещи Продажба На Бижута, Обеци Аксесоар

Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки Додатокuction : Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки ДодатокРеден Број : ed00823bГолемина на : 4*1.3 смТежина : 10.7 g

BGN 3.00 3.63

Уникални обеци-карамфил CZ от неръждаема стомана 316L 2R061

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Уникални са кухи обеци ръчно изработени Affenpinscher обеци за кучета Пет Влюбените Gifts Idea-12 чифта/лот(6 цвята, на свободен избор)

Опис На ПроизводотУникатни рачно изработени Шупливи Affenpinscher Обетки Куче Обетки Миленичиња Љубовници Подароци Идеја12 Pairs / Многу(6 Бои Слободен Избор)Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : Црна,Sliver, БронзаМатеријал : цинк, Алуминиум ,месингПакет се Вклучени : opp вреќаСлика Се Прикажани"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

BGN 24.00 36.27

Бял Циркон родословни обици на ухото на ноктите мода бижута от неръждаема стомана Безплатна доставка 36 двойка/лот смесен размер

Materical : 316 L Хируршки ЧеликГолемина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммСребро&ЗлатнаБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailТитаниум Веѓа Пирсинг Прстен Накит Multicolor 316 L не ' Рѓосувачки Челик Конус Barbell Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуВеѓа Пирсинг Прстени Накит Вакуум Титаниум Позлата 316 L не ' Рѓосувачки Челик Топката Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 105.99 многу300 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многу

BGN 52.21

ANKA New Super Deal Plum Flower Бохемска Vintage Lady обеци родиевые кристали от Swarovski 86880

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНови Супер се Справи Слива Цвет Бохемски Гроздобер Дама earring родиум позлатен Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 1.0*1.6 CM Тежина : 4g / пар

BGN 9.58

Индийски Стил Овални Пискюл Лист Мъниста Изявление Обеци, Дамски Бижута Ухото

Спецификации : Кој овална форма и tassel лист & монистра dangle, изгледа прилично уникатен.Одличен подарок за некој кој сака да се издвоите од толпата.Погоден за свадба, вечер партија, банкет, клуб или друга посебна прилика.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеТема : УбавинаМатеријал : Метал, МонистраПрилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, итнКарактеристики : Овална Форма, Tassel Лист & Монистра, Индиски Стил, Кука ОбеткиГолемина : 9.2 cm x 1.7 cm / 3.62" x 0.67" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки

BGN 1.00 2.37

ANKA New Special Offer Classic Lovers ' Brinco Brincos обеци за безплатна доставка на едро цена обеци Crystal 82562

Нови Специјални Понуди Класичен Љубители' Brinco Brincos Обетки За Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Кристал Earring Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.0*1.8 CM Тежина : 7.3 g / пар

BGN 7.66

Бижута Brincos Angel Wings Crystal обеци с австрийски висококачествени женски бижута с кристали от SWAROVSKI 81150

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНакит Brincos Ангелските Крилја Кристал Обетки Со Австриската Висок Квалитет на Жените Накит Кристали од СВАРОВСКИ Материјал : алуминиумски,Кристали од СВАРОВСКИ Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.8*0.8 CM Тежина : 4.3 g / пар

BGN 10.51

brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 6.72

2017 Real Brinco Pendientes обеци за жени Безплатна доставка на Едро на нови кристални обеци от чешки кристали 78192

Вистински Brinco Pendientes Обетки За Жените Бесплатен Превозот промет на Големо со Нови Обетки Кристал Направени со чешки кристали Материјал : бакар, кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5 cm*0.5 cm Тежина : 4g / пар

BGN 4.78

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Brincos Gold Big Капка обици за жени златист цвят четката обеци индийски бижута на едро orecchini donna, aretes

Brincos Злато Голем Пад Обетки За Жените Златна Боја Tassel Обетки Индискиот Накит трговија на Големо orecchini дона , aretesБренд : Стил : мода накит обеткиМатеријал : обетки изработени од злато бојаГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка, opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

BGN 13.00 24.99

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.22

WANDO африкански обеци четка за жени златист цвят висулки бижута етиопия, Нигерия, Конго, арабски подарък любовта монети, обеци we4

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов Монети обетки we4[Piedra директорот] Вистински 18 K злато позлата [Боја] Златна бојаCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

BGN 9.00 12.80