• Ново
Дамски модни Ab дизайн Звезда и Планета дълги обеци, бижута прост елегантен син обеци Bijoux ново записване

Дамски модни Ab дизайн Звезда и Планета дълги обеци, бижута прост елегантен син обеци Bijoux ново записване

BGN 5.60
BGN 4.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Звезда
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
Обица
Пол:
Жени
търговска марка:
СЯО ЯНГ
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Подобни продукти в категория

Rose gold цвят на ясно кубичен цирконий CZ Паун животни Сълза спад виси обеци, мода дамски бижута за партията подарък

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиГолемината на Обетки : Appr 0.7*3cm / 0.28*1.18 инчиБоја : БелаПакување : Меур Торба1...

BGN 7.00 12.78

Rock & Punk неръждаема стомана 316L зелена CZ обеци-карамфил T034

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : СинаЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

ANKA New Special Offer Classic Lovers ' Brinco Brincos обеци за безплатна доставка на едро цена обеци Crystal 82562

Нови Специјални Понуди Класичен Љубители' Brinco Brincos Обетки За Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Кристал Earring Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.0*1.8 CM Тежина : 7.3 g / пар

BGN 7.66

1 чифт обеци Crystal-розово сладко момиче дизайн обеци, бижута хирургична стомана ухото шипове жени бижута orecchini Donna

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : СребренаГолемина на : 1.2*6*10 / 4mmБар големина : 1.2 mm(16 G )Камен Боја : како на сликатаПовод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно НосењеИспрати како Голем дар или да чувате тоа како една прекрасна колекцијаЌе добиете 1 пар, ве Молиме изберете големина сакатеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1...

BGN 4.00 5.14

brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 6.72

2017 Limited Earings Earing Brincos Geometry Stud обеци диамант Crystal Безплатна доставка кристали от Австрия 77126

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИОграничен Earings Earing Brincos Геометрија Студ Обетки RhombКристал Бесплатен Превозот Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 4.6*1.1 CM Тежина : 6g / пар

BGN 12.30

2017 най-високо качество модерен спад обеци Crystal родий размер 6656 кристали от Swarovski Коледен подарък за жени 85663

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИвисок квалитет трендовски капка обетки кристал родиум позлатен големина 6656 Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : Родиум Позлатен Големина : 3.2*1.2 СМ Тежина : 4.6 g / пар

BGN 19.49

2017 специална оферта Безплатна доставка фабрика продажба директно Звезда на модни обеци горещи продажба на Едро Crystal Коледа 87014

Специјална Понуда Бесплатен Превозот фабрика за Продажба Директно Star Мода Обетки Топла Продажба Wholesaling Кристал Божиќ Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : роза златна Боја, Големина : 2*1.2 СМ Тежина : 7.9 g / пар

BGN 8.02

Хладен 316L неръждаема стомана Вълк обеци G003

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за Кул Човек!!Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Уникални обеци-карамфил CZ от неръждаема стомана 316L 2R061

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

2017 Обеци За Жени Pendientes Brinco Безплатна Доставка, Цена На Едро Кръгли Кристални Обеци 85799

Обетки За Жените Pendientes Brinco Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Круг Обетки Кристал се направи Со Австрија Елементи Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5*0.5 CM Тежина : 0.5 g / пар

BGN 3.18

Обеци изискани бижута Обеци за жени продажба на предложение за цена на едро на Детелина кристали от Австрия 83884

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИEarings парична Казна Накит Обетки За Жените Понуда За Продажба на Големо Цена Детелина Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.5*1.5 CM Тежина : 3.7 g / пар

BGN 14.99

ANKA New Super Deal Plum Flower Бохемска Vintage Lady обеци родиевые кристали от Swarovski 86880

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНови Супер се Справи Слива Цвет Бохемски Гроздобер Дама earring родиум позлатен Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 1.0*1.6 CM Тежина : 4g / пар

BGN 9.58

WANDO африкански обеци четка за жени златист цвят висулки бижута етиопия, Нигерия, Конго, арабски подарък любовта монети, обеци we4

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов Монети обетки we4[Piedra директорот] Вистински 18 K злато позлата [Боја] Златна бојаCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

BGN 9.00 12.80

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.22

Свеж Сладък 925 Сребро Обеци Нередовни Зелен Естествен Камък Друзы Кварцов Кристал Кабошон Обеци Момиче Жените Подарък

Свежо Симпатична 925 Sterling Silver Студ Обетки Нерегуларни Зелена Природен Камен Druzy Кварцен Кристал Cabochon Earring Девојка Жените ПодарокКарактеристики : Материјали : Физички druzy камен Камен Големина : Прибл...

BGN 7.00 7.44

Бижута Brincos Angel Wings Crystal обеци с австрийски висококачествени женски бижута с кристали от SWAROVSKI 81150

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНакит Brincos Ангелските Крилја Кристал Обетки Со Австриската Висок Квалитет на Жените Накит Кристали од СВАРОВСКИ Материјал : алуминиумски,Кристали од СВАРОВСКИ Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.8*0.8 CM Тежина : 4.3 g / пар

BGN 10.51

SHDEDE бижута крушовидни обеци син кристал на Swarovski висулка дълъг капки вода виси обеци за жени, подарък -45

Mainstone : Кристал Материјал : Цинк Легура Бело ЗлатоБоја Галвански Еколошки Стандард : Нема Никел, Олово, Кадмиум бесплатно, Без Алергија! Пакет : OPP вреќа Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali Express Премиум Превозот Или DHL, Ако вашиот град е оддалечен области, ние ќе ги искористиме ЕМС превозот.метална површина со полиран Multilayer слој позлата не е лесно исчезнат.Нашиот накит од Кина овластени доставувачи : Yiwu Qianzi Накит Co., LtdНие не обезбеди бесплатно кутијаАко ви треба подарок кутија, кликнете на купување

BGN 17.00 24.00

Индийски Стил Овални Пискюл Лист Мъниста Изявление Обеци, Дамски Бижута Ухото

Спецификации : Кој овална форма и tassel лист & монистра dangle, изгледа прилично уникатен.Одличен подарок за некој кој сака да се издвоите од толпата.Погоден за свадба, вечер партија, банкет, клуб или друга посебна прилика.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеТема : УбавинаМатеријал : Метал, МонистраПрилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, итнКарактеристики : Овална Форма, Tassel Лист & Монистра, Индиски Стил, Кука ОбеткиГолемина : 9.2 cm x 1.7 cm / 3.62" x 0.67" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки

BGN 1.00 2.37

2017 Real Brinco Pendientes обеци за жени Безплатна доставка на Едро на нови кристални обеци от чешки кристали 78192

Вистински Brinco Pendientes Обетки За Жените Бесплатен Превозот промет на Големо со Нови Обетки Кристал Направени со чешки кристали Материјал : бакар, кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5 cm*0.5 cm Тежина : 4g / пар

BGN 4.78