• Ново
ZLDYOU Fashion Women Stud Jewelry Left Right Ear Cuff Full Rhinestone Black Crystal Earcuff сватбен подарък функционален клип на обеци

ZLDYOU Fashion Women Stud Jewelry Left Right Ear Cuff Full Rhinestone Black Crystal Earcuff сватбен подарък функционален клип на обеци

BGN 4.30
BGN 2.00 -53 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Цвят на метала:
от ляво на посеребренное покритие, от ляво на позлатените покритие
Тип Обеци:
Обеци Клипове
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
ЗЛДЙОУ
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
фг057
Размер:
около 4.2*1 см
Цвят:
Позлатени, Посеребренный
Носете път:
лявото ухо, дясното
ухото:
ушна маншет родословни бижута ушна маншет клип на обеци, пиърсинг бижута

Подобни продукти в категория

1 чифт обеци Crystal-розово сладко момиче дизайн обеци, бижута хирургична стомана ухото шипове жени бижута orecchini Donna

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : СребренаГолемина на : 1.2*6*10 / 4mmБар големина : 1.2 mm(16 G )Камен Боја : како на сликатаПовод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно НосењеИспрати како Голем дар или да чувате тоа како една прекрасна колекцијаЌе добиете 1 пар, ве Молиме изберете големина сакатеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1...

BGN 4.00 5.14

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.22

2 двойки от африканските големи обеци за жени, жълто злато напълнена месингови африкански Обеци Злато, Арабски / эфиопские обеци

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Африкански Големи Обетки за Жените, Жолто Злато Позлатен Исполнет Месинг Африка Обетки Злато,Арапскиот / Етиопската ОбеткиНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 5.52

2017 класически Звезден Кристали, висулка, обеци за жени горещи продажба нов прием на кристали от Swarovski 84881

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИКласичната Ѕвезда на Кристал Pendant Обетки за Жените Топла Продажба на Нови Пристигнување Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 3.5*1.7 CM Тежина : 3.9 g / пар

BGN 12.11

Shineland Индийски Бижута Boho Обеци, Мъниста Смола Камък Издълбани Спад Етнически Обеци Нов Brincos За Жени, Модни Аксесоари

Shineland Индискиот Накит Boho Обетки Монистра, Смола, Камен Издлабени Капка Етничка Обетки Нови Brincos За Жените Модни Додатоци

BGN 9.00 12.29

Бижута Brincos Angel Wings Crystal обеци с австрийски висококачествени женски бижута с кристали от SWAROVSKI 81150

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНакит Brincos Ангелските Крилја Кристал Обетки Со Австриската Висок Квалитет на Жените Накит Кристали од СВАРОВСКИ Материјал : алуминиумски,Кристали од СВАРОВСКИ Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.8*0.8 CM Тежина : 4.3 g / пар

BGN 10.51

Уникални са кухи обеци ръчно изработени Affenpinscher обеци за кучета Пет Влюбените Gifts Idea-12 чифта/лот(6 цвята, на свободен избор)

Опис На ПроизводотУникатни рачно изработени Шупливи Affenpinscher Обетки Куче Обетки Миленичиња Љубовници Подароци Идеја12 Pairs / Многу(6 Бои Слободен Избор)Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : Црна,Sliver, БронзаМатеријал : цинк, Алуминиум ,месингПакет се Вклучени : opp вреќаСлика Се Прикажани"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

BGN 24.00 36.27

ANKA New Special Offer Classic Lovers ' Brinco Brincos обеци за безплатна доставка на едро цена обеци Crystal 82562

Нови Специјални Понуди Класичен Љубители' Brinco Brincos Обетки За Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Кристал Earring Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.0*1.8 CM Тежина : 7.3 g / пар

BGN 7.66

Бял Циркон родословни обици на ухото на ноктите мода бижута от неръждаема стомана Безплатна доставка 36 двойка/лот смесен размер

Materical : 316 L Хируршки ЧеликГолемина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммСребро&ЗлатнаБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailТитаниум Веѓа Пирсинг Прстен Накит Multicolor 316 L не ' Рѓосувачки Челик Конус Barbell Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуВеѓа Пирсинг Прстени Накит Вакуум Титаниум Позлата 316 L не ' Рѓосувачки Челик Топката Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 105.99 многу300 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многу

BGN 52.21

Хладен 316L неръждаема стомана Вълк обеци G003

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за Кул Човек!!Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

1 Чифт Жени Ретро Крила На Ангел Крило Форма На Сплав Момичета Ухото Шипове Бяло Перо Кука Обеци Очарователни Бижута

Материјал : Алуминиумски+ПердувГолемина : 11*3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.86

brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 6.72