• Ново
2017 Нов Танц На Корема Костюм Боливуд Костюм Индийското Рокля Bellydance Dress Женски Костюми За Танц На Корема Комплекти Племенни

2017 Нов Танц На Корема Костюм Боливуд Костюм Индийското Рокля Bellydance Dress Женски Костюми За Танц На Корема Комплекти Племенни

BGN 33.58
BGN 32.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Објектот Вклучуваат :
3pcs : Врвот+Здолниште+ Половината Синџир=$20.99
4pcs : Врвот+Здолниште+ Половината Синџир +Главата превез=$23.99
5pcs : Врвот+Здолниште+ Половината Синџир+Главата превез+ѓердан=$27.69
Ако ви треба 5 PCS , ве молиме контактирајте со нас за промена на цена.Ви благодариме.
Ако ви треба други додатоци или чевли, ве молиме погледнете преку нашата продавница или контактирајте со нас. Ви благодариме.
Детали За Производот :
Големина на табелата :
Топ Биста 70-90 CM,Половината 1.8-2.4 метри, Здолниште Должина 90 CM,Нишка 90cm X 130cm .
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите
мерење во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Производ Слики :
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу, Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Испорака :
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе трае 4-6 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе трае 4-6 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот. Ќе се 20-35 работни дена, треба да ја плати превозот.
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Танц Тип:
Ориенталски Танци
Пол:
Жени
Номер На Модела:
Костюм Дама За Танци
Материал:
Ликра, Памук, Полиестер

Подобни продукти в категория

Четката дете латински танц рокля за момичета конкурс пайети бални танци рокля за деца дантела танго самба ча-ча танцов 9

Tassels Дете латинска Танц Фустан за Девојка Конкуренција sequin Ballroom Танцување Фустан за Деца Чипка Танго Самба Ча Ча Dancewear 9Костимот вклучуваат Блузи+Здолниште+N eckerchief+Ракавица+Earring+HeadwearТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табелаГолемина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)Големина(cm) / LebalПредлагам ВисинаM(110)100110L(120)110120XL(130)1201302 XL(140)1301403 XL(150)1401504 XL(160)1501605 XL(170)160170Answer : ___________________________ Note : Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инченОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големинаКако различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 12cmАко вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големинаНа соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

BGN 47.00 82.53

2017 Професионални Момичета Денс Костюм Модален Топ Дълга Пола На Децата Източна Танцьорка На Практика Да Носят Зелен Червен Портокал 2 Бр

Материјал : Модални2парче Сет : Врвот+Здолниште(Со долна облека) Појас Не се ВклучениS биста 5680см;Половината 5075см;Врвот долго 22cm;Здолниште долго 70cm;L биста 6285cm;Половината 5580см;Врвот долго 24cm;Здолниште долго 78cm;ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 34.56

Танцови костюми Disfraces костюм на певицата Ds тела боди Секси парти танцьорка в нощен клуб хип-хоп сценична облекло

Танц Носии Disfraces Костим Женски Пејач Дс Jumpsuits Bodysuits Секси Партија ноќен клуб Танчерка Изведувачи Хипхоп Сцената се НосатБИСТА НА 7494 CMПОЛОВИНАТА 6080СМКОЛКОВИТЕ 7696 CMЗДОЛНИШТЕ ДОЛЖИНА 123 CM

BGN 67.52

2018 Belly Dance Belt Women Ladies Skinny Кристал Кристал Waist Chain Belt Сватбени Декорации И Аксесоари За Танци В 3 Цвята

2018 Стомак Танц Појас Жените Дами Слаби Кристал Кристал Половината Синџир Појас Свадба Накит Стомакот Танцување Додатоци 3 БоиСамо едно парче Појас!

BGN 22.00 36.32

Горещ продажба коремът жълто-оранжево-червен цвят хоризонтални ивици коприна дълъг фен на пламък.(sf-hs)

1.8 m Продолжување на Стомакот Танц Фан Свила Бамбус Фанови Танц Танц Перформанси Материјали Продолжување на стомакот танц фан , направи вашиот танц повеќе шармантнаОсновни Детали...

BGN 33.60

2017 Bellydance Костюм Colete Feminino Пола Се Втурнаха Горещо Продажба Безплатна Доставка Жени Модални Танц На Корема Набор От S06 K26

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

BGN 27.00 30.22

Светлинен официално облекло от оптични влакна за парти / 2012 кралски сватбени рокли / модно рокля/вечерна рокля/выпускное рокля

1.Точка имеОптички влакна прозрачна формална облека за вечер партија / венчаница / коктел фустан / модаГолеминаБесплатни големината за да ги собере S,M,L,XL, Корсети Плус големина до 6 XLБојаЗелена, црвена, жолта, сина и белаПакување1pc / OPP вреќа, Картон големина : 30*30*20cmN.W. / G...

BGN 1456.00

Сладко Момиче Балетное Рокля За Деца Момиче Танцови Деца Балетные Костюми За Момичета Танц Бански Момиче Танцови

2017 Симпатична Девојки Балет Фустан За Деца Девојка Танц Облека Деца Балет Костими За Девојки Танц Леотар Девојка Dancewear

BGN 51.00 72.51

Летни Къдри Рамото Балет, Танцово Облечи Момичето Децата С Дълъг Ръкав Или Без Ръкави Лък Яка Танц Бански Рокля

Лето Возбудува Рамо Балет Танц Облечи Девојки Деца Деца Без Ракави Bowknot Јака Танц Леотар ФустанНие секогаш се концентрира да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време...

BGN 11.00 11.04

2017 Бални Танци Поли Рокля За Балните Танци Vestido De Formatura Танцови Латински Жени Дъгова Пакет За Възрастни

Големина(единица : cm) Рамо Градите, Половината Хип Здолниште S 36 7884 6266 8388 125 M 37 8388 6670 8792 125 L 38 8792 7074 9196 125 XL 39 9196 7478 9498 125 XXL 40 95100 7883 97102 125Совети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

BGN 172.80

EL luminous suite for performance stage performance облекло

1.Точка имеЕЛ прозрачна костим за перформанси / карневал / фаза на изведба на облека / вечер светлинаup костими 01ГолеминаБесплатни големината за да ги собере S,M,L,XL, Корсети Плус големина до 6 XLБојаЗелена, црвена, жолта, сина и белаПакување1pc / OPP вреќа, неколку компјутери по картон...

BGN 224.00

Сини кристали секси трика, комбинезони нощен клуб costumeWomen певицата DJ Performance Clothes Bar Prom Party Catwalk show костюми

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу корисно за вас! Големини : единица : cm ГОЛЕМИНА Биста Половината Колковите XS 8083 6063 8385 S 8587 6466 8790 М 8891 6770 9194 L 9193 7173 9597 XL 9496 7476 98100Кажи ми вашиот биста половината и колковите

BGN 75.00 104.00