• Ново
BIGTREE нова мода лято жени на високи токчета, сандали обтегач секси тънки токчета на дамски сандали каишка на глезена кожени обувки на висок ток

BIGTREE нова мода лято жени на високи токчета, сандали обтегач секси тънки токчета на дамски сандали каишка на глезена кожени обувки на висок ток

BGN 73.54
BGN 37.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Почитувани гости,
Tks за вашата како нашите чевли,
Со цел да се осигура дека не трошете пари,
Ве молиме изберете ја точната големина според ногата должина (cm),
На НАС големина е само полесно за вас да се направи ред,
Право големина направи нозете поудобно : )
Материјал : СТП
Обвивка Материјал : СТП
Outsole Материјал : Гума
Пета Висина : 11.5 cm или така

Всичко за продукта

Обувки Размер:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Вид На Модела:
Твърд
Материал Стелки:
PU
Случай:
Офис И Кариера
Елемент На Модата:
Обтегач
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
търговска марка:
БИГТРИ
Височина На Платформата:
0-3см
Задни Насрещен Тип:
Делото Шипове
Горния Материал:
PU
Номер На Модела:
1408-2
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Тип Сандал:
Каишка За Щиколотке
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Подкладочный Материал:
PU
Стил:
Секси
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
Петата Височина:
11,5 см
Размер:
34,35,36,37,38,39
Перечисленный сезон (времето за пускане на пазара):
Лятото на 2017 година

Подобни продукти в категория

Pritivimin 2018 Жени дете велур токчета дамите с остър нос странен стил на ток ръчно изработени Обувки момичета моден дизайнер помпи FN170

Особено важно големина информации : ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина според вашиот метри должина.Големи димензии на некој вид може да се прилагоди, ако треба, ве молиме контактирајте со нашата служба, но ве молиме да обрнете внимание на кориснички чевли не може да се вратат или да го промени, бидејќи тоа е специјално прилагодени.Ве молиме, истакна нумерички параметар е мерено според големина големина, ќе имаат 15мм грешка како рачно изработени...

BGN 103.00 180.80

D&Henlu Plus Size43 обувки летни плажни сандали Дамски гладиаторски сандали клинове лято за дамски обувки Pearl sandalia feminina

dianxiaobao_1dianxiaobao_2dianxiaobao_2Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина (cm) Ако ногата должина е 21.121.5 cm, ве молиме цел големина 3...

BGN 44.00 79.68

2017 Hot Fashion Shoes Women Thin High Heels Buckle Strap Sexy Summer Women Pumps for Party/Wedding Plus big Size 3-19 172

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

BGN 100.00 105.60

Първоначалното намерение е новост Дамски сандали мода открит пръсти, тънки високи токчета, сандали и черно бели обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15

Оригиналната Намера Новина Жените Сандали Мода Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Црни и Бели Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 96.00 107.18

Розови палми 2018 нови дамски сандали и летни обувки на висок ток, с пъстри цветя, сандали, обувки с отворени пръсти sandalia feminina

МНОГУ Важна Забелешка : 1 Ве молиме да се забележи големината ќе имаат 13мм грешка како рачно изработени.2...

BGN 120.00 316.78

Дамски обувки 2017 летен стил Дамски сандали Клин Дамски сандали на платформа открит чорап глезена ремъци добра кожена Ежедневни обувки плюс

Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 15.00 16.85

QPLYXCO 2017 нов голям размер 34-46 Дамски сандали ретро винтидж глезена ремъци летни обувки с дебели високи токчета и сандали на платформа 9950-4

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 24 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 23 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ

BGN 18.00 19.20

Първоначалното намерение сладки Дамски сандали на платформа с отворени пръсти, тънки високи токчета, сандали многоцветен обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15

Оригиналната Намера Слатка Жените Сандали на Платформа со Отворен Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Мулти Бои Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 96.00 107.18

моден Дамски сандали черни жълти обувки за жени 15 см високи токчета, сандали Гладиатор обувки на платформа метални орнаменти помпи лято

Огромен избор за вас да се шармантна дама!Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен ПревозотМожете да се меша вашата цел како ви се допаѓа , а Ако имате голема цел ,ве молиме контактирајте ме , ќе може да се добие изненадување цена!Било какви прашања , ве Молиме контактирајте ме!!!Како да се измерипред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелатаСлика шоу

BGN 88.00 92.88

Creativesugar lady satin сандали summer dress обувки high heels party prom fashion show rome with shoes Rhinestons diamonds gold

Горниот материјал : СатенЕдинствена материјал : ГумаПета висина : 11cm со 1.2 см платформаПроцесот време : 7 денаНашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина ...

BGN 76.48

Размер 34-43 кръст обвързани сандали от естествена кожа на жената квадратен чорап скъпа токчета мода елегантен Рим Ежедневни обувки комфорт рокля обувки

3070592379008722 ДО 50% OFF пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерењеЗа Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.За Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 73.00 144.00

2018 нов дизайнер на Дамски сандали МОДА, СТИЛ високи токчета Секси летни обувки жена гладиаторски сандали Дамски обувки NLK-C0072

ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cmЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cmЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cmЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cmЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cmЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

BGN 34.00 38.69

Летните високи токчета секси сандали секси открит чорап каишка на глезена обувки Дамски сандали рокля Sandalias Mujer lyx1-r8

Забелешка : ве Молиме да се измери должината на ногата, а потоа го одбра вистинската големина од должината на ногата...

BGN 54.00 83.20

ESVEVA 2018 Дамски сандали, обувки, лесен и модерен стил цвете летни сандали на ниска пета ежедневни кожа PU Дамски обувки размер 34-43

dianxiaobao_1Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

BGN 38.00 70.91

SIKETU New Women Summer Casual Bohemia Плоски Обувки Сандали For Woman Flower Flip flop Sweet Beach Sandals Shoes Size 35-41

SIKETU Нови Жените Лето Секојдневен Бохемија Рамни Чевли Сандали За Жена Цвет Флип пропадне Слатка Плажа Сандали Чевли Големина 3541ВниманиеЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк...

BGN 32.00 53.86

Окачени Yau Hollow Shoes For Women Sandals 2018 Summer Style Open Leather Cool Peep Toe High Heels Black Red Pumps Plus Size US 11

Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 20.00 22.54

2017 Нова Дамски Обувки Sapato Feminino Голям Размер 34-44 Сандали Дами Модни Обувки На Висок Ток Жени Помпи Готини Ботуши 18-3

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

BGN 30.00 32.00