• Ново
Горещи продажба името деколтета гладатор висок ток Дамски сандали открит чорап чрез шнурове летни сандали размер от 34 до 42 вечерни рокли, обувки

Горещи продажба името деколтета гладатор висок ток Дамски сандали открит чорап чрез шнурове летни сандали размер от 34 до 42 вечерни рокли, обувки

BGN 117.41
BGN 112.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


is_customized : Да
Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топли
продажба дами фустани,разни на високи потпетици
чевли,чанти,палта??Можете да ги купите нешто што сакате.
било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

Всичко за продукта

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Стил:
Модни модели
Случай:
Рокля
търговска марка:
аттанту
Задни Насрещен Тип:
Преден И Заден Колан
Елемент На Модата:
Тясна Лента
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Материал Стелки:
Дъвка
Вид На Шипове:
Шипове И Бодли
С Платформи:
ДА
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка
Подкладочный Материал:
PVC
Тип Сандал:
Обвивка На Глезените
Горния Материал:
Платно
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Горния Материал:
Велур
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
MOQ:
1 чифт

Подобни продукти в категория

Размер 34-43 кръст обвързани сандали от естествена кожа на жената квадратен чорап скъпа токчета мода елегантен Рим Ежедневни обувки комфорт рокля обувки

3070592379008722 ДО 50% OFF пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерењеЗа Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.За Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 73.00 144.00

BIGTREE нова мода лято жени на високи токчета, сандали обтегач секси тънки токчета на дамски сандали каишка на глезена кожени обувки на висок ток

Почитувани гости,Tks за вашата како нашите чевли,Со цел да се осигура дека не трошете пари,Ве молиме изберете ја точната големина според ногата должина (cm),На НАС големина е само полесно за вас да се направи ред,Право големина направи нозете поудобно : )Материјал : СТПОбвивка Материјал : СТПOutsole Материјал : ГумаПета Висина : 11.5 cm или така

BGN 37.00 73.54

2018 Летни Дамски Сандали От Естествена Кожа На Платформа Дамски Обувки Танкетка Рибена Глава Високи Токчета Черни Сандали Единични Обувки 20

Испрати без кутија!!!Денес, постојат многу чевли бренд, и премногу превод за разлика земја големини Па големина мислите дека знаете може да доведе во заблуда вас со ред големина...

BGN 40.00 50.03

Обувки ШОФУ.Просто мода безплатна доставка, изкуствена велур, сандали на висок ток 11 см, Женски сандали. Размер: 34-45

Мојот бренд е "SHOFOO" Чевли референца мапата Едноставни модни faux велур, бесплатен превозот,11 cm висока пета сандали, дами сандали...

BGN 81.00 88.00

Eiswelt New 2017 Fashion Women Summer Обувки на Платформа Flip Flops Casual Wedge Open Toes Бохемска Sandals Madeleine ShoesDZW51

Eiswelt Нови 2017 Летни Чевли Бохемски Сандали Медлин Жените Чевлиинформации : (Pls chooes големината според ногата должина) : ЕУ Големина 35 = НАС Големина 5 = Нозе должина 22.5 cmЕУ Големина 36 = НАС Големина 6 = Нозе должина 23cmЕУ Големина 37 = НАС Големина 6.5 = Нозе должина 23.5 cmЕУ Големина 38 = НАС Големина 7.5 = Нозе должина 24cmЕУ Големина 39 = НАС Големина 8.5 = Нозе должина 24.5 cmЕУ Големина 40 = НАС Големина 9 = Нозе должина 25cm'

BGN 24.00 39.97

моден Дамски сандали черни жълти обувки за жени 15 см високи токчета, сандали Гладиатор обувки на платформа метални орнаменти помпи лято

Огромен избор за вас да се шармантна дама!Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен ПревозотМожете да се меша вашата цел како ви се допаѓа , а Ако имате голема цел ,ве молиме контактирајте ме , ќе може да се добие изненадување цена!Било какви прашања , ве Молиме контактирајте ме!!!Како да се измерипред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелатаСлика шоу

BGN 88.00 92.88

Pritivimin 2018 Жени дете велур токчета дамите с остър нос странен стил на ток ръчно изработени Обувки момичета моден дизайнер помпи FN170

Особено важно големина информации : ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина според вашиот метри должина.Големи димензии на некој вид може да се прилагоди, ако треба, ве молиме контактирајте со нашата служба, но ве молиме да обрнете внимание на кориснички чевли не може да се вратат или да го промени, бидејќи тоа е специјално прилагодени.Ве молиме, истакна нумерички параметар е мерено според големина големина, ќе имаат 15мм грешка како рачно изработени...

BGN 103.00 180.80

D&Henlu Plus Size43 обувки летни плажни сандали Дамски гладиаторски сандали клинове лято за дамски обувки Pearl sandalia feminina

dianxiaobao_1dianxiaobao_2dianxiaobao_2Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина (cm) Ако ногата должина е 21.121.5 cm, ве молиме цел големина 3...

BGN 44.00 79.68

Жените Нисък Висок Ток Клин Сандали Peep Toe Обувки Жена Лято Нисък Висок Ток Клинове Гладиаторски Сандали Плюс Размер 33- 40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 4.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 34.00 35.73

Ekoak New 2017 women High Heels кристал естествена кожа сандали party wedding shoes fashion ladies women dress shoes woman

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 23.0 cm НИ 6.5 = ЕВРА 37 = нога должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = нога должина 24.0 cm НИ 8.5 = 39 EUR = нога должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = нога должина 25.0 cm НИ 9.5 = ЕВРА 41 = нога должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = нога должина 26.0 cm НИ 10.5 = ЕВРА 43 = нога должина 26.5 cmПета Висина : 5.5 cmГорниот Материјал : Кравја КожаОбвивка Материјал : СТПOutsole Материјал : Гума

BGN 41.00 79.68

Розови палми 2018 нови дамски сандали и летни обувки на висок ток, с пъстри цветя, сандали, обувки с отворени пръсти sandalia feminina

МНОГУ Важна Забелешка : 1 Ве молиме да се забележи големината ќе имаат 13мм грешка како рачно изработени.2...

BGN 120.00 316.78

Летните високи токчета секси сандали секси открит чорап каишка на глезена обувки Дамски сандали рокля Sandalias Mujer lyx1-r8

Забелешка : ве Молиме да се измери должината на ногата, а потоа го одбра вистинската големина од должината на ногата...

BGN 54.00 83.20

Нови дизайнерски дамски перо Crystal Т-образна каишка на сандали на висок ток тройни ленти Т-образна каишка Дамски обувки жена размер 34-42 спад Sh

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами фустани,разни на високи потпетицичевли,чанти,coats You може да се купи нешто што сакате.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

BGN 135.00 142.40

Сорбер Дамски сандали, обувки PVC нитове обтегач ремък плюс размера на Дамски сандали лятото на 2018 Високи токчета, сандали Дамски сандали

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Customуслуга подолу се достапни : available : Промена на материјал или боја ;Сопствен патент кожа или пвц боја на располагање.Занитвам, исто така, може да ја менуваат бојата.Пета висина е околу 1416cmПлатформа 45cmСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

BGN 128.00 137.60

ESVEVA 2018 Дамски сандали, обувки, лесен и модерен стил цвете летни сандали на ниска пета ежедневни кожа PU Дамски обувки размер 34-43

dianxiaobao_1Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

BGN 38.00 70.91

2017 Мода Нов Плюс Голям Размер 33-48 Сандали Дамски На Платформа Дама Мода Рокля Обувки Секси Обувки С Високи Токчета Женски Помпи M112

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

BGN 87.00 92.80

Горещи продажба изкуствена кожа дамски сандали на платформа на супер високи токчета водоустойчив женски прозрачен кристал сватбени обувки

10.5 См петаПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ : Кинески големина CN34=22cmКинески големина CN35=22.5 cmКинески големина CN 36=23cmКинески големина CN 37=23.5 cmКинески големина CN 38=24cmКинески големина CN 39=24.5 cmКинески големина CN 40=25cm Кинески големина CN 41=беа 25,5 смКинески големина CN 42=26cmКинески големина CN 43=26.5 cmКинески големина CN 44=27cmбрзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

BGN 36.00 61.28