• Ново
Луксозни каишка на глезена обтегач помпи секси сандали с отворени пръсти обувки жена змия кожа елегантен лоскутный буци висок ток летни сандали

Луксозни каишка на глезена обтегач помпи секси сандали с отворени пръсти обувки жена змия кожа елегантен лоскутный буци висок ток летни сандали

BGN 116.05
BGN 110.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Обувки Размер:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Материал На Подметката На:
ЕВА
Задни Насрещен Тип:
Делото Шипове
Случай:
Рокля
търговска марка:
аттанту
Номер На Модела:
001
Горния Материал:
PVC
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Материал Стелки:
ЕВА
С Платформи:
ДА
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Елемент На Модата:
Дърворезба
Подкладочный Материал:
PVC
Стил:
Класика
Вид На Модела:
С щампи
Тип Сандал:
Обвивка На Глезените
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Помпи
Ширина На Обувката:
M)
Процес:
Лигав
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Украса:
Деколтета
Кожен Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Подобни продукти в категория

ESVEVA 2018 Дамски сандали, обувки, лесен и модерен стил цвете летни сандали на ниска пета ежедневни кожа PU Дамски обувки размер 34-43

dianxiaobao_1Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

BGN 38.00 70.91

Pritivimin 2018 Жени дете велур токчета дамите с остър нос странен стил на ток ръчно изработени Обувки момичета моден дизайнер помпи FN170

Особено важно големина информации : ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина според вашиот метри должина.Големи димензии на некој вид може да се прилагоди, ако треба, ве молиме контактирајте со нашата служба, но ве молиме да обрнете внимание на кориснички чевли не може да се вратат или да го промени, бидејќи тоа е специјално прилагодени.Ве молиме, истакна нумерички параметар е мерено според големина големина, ќе имаат 15мм грешка како рачно изработени...

BGN 103.00 180.80

Окачени Yau Hollow Shoes For Women Sandals 2018 Summer Style Open Leather Cool Peep Toe High Heels Black Red Pumps Plus Size US 11

Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 20.00 22.54

Летните високи токчета секси сандали секси открит чорап каишка на глезена обувки Дамски сандали рокля Sandalias Mujer lyx1-r8

Забелешка : ве Молиме да се измери должината на ногата, а потоа го одбра вистинската големина од должината на ногата...

BGN 54.00 83.20

моден Дамски сандали черни жълти обувки за жени 15 см високи токчета, сандали Гладиатор обувки на платформа метални орнаменти помпи лято

Огромен избор за вас да се шармантна дама!Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен ПревозотМожете да се меша вашата цел како ви се допаѓа , а Ако имате голема цел ,ве молиме контактирајте ме , ќе може да се добие изненадување цена!Било какви прашања , ве Молиме контактирајте ме!!!Како да се измерипред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелатаСлика шоу

BGN 88.00 92.88

Двойна каишка за щиколотке сандали Ким Geri PVC прозрачен прозрачен високо петата сандали плюс размера на потребителски токчета шипове Дамски обувки

Kim Kardashian носат Пета Висина : 12cm (4.7 inch) во сликаЈас, исто така, може да се направи 3cm (1.2 инчи) 6cm (2.3 инчен),9cm (3.5 инчи) пета висина.ве молиме, напишете ми порака за овие две пета висина.сличен стил : Вистинска Слика

BGN 87.00 104.00

Ekoak New 2017 women High Heels кристал естествена кожа сандали party wedding shoes fashion ladies women dress shoes woman

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 23.0 cm НИ 6.5 = ЕВРА 37 = нога должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = нога должина 24.0 cm НИ 8.5 = 39 EUR = нога должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = нога должина 25.0 cm НИ 9.5 = ЕВРА 41 = нога должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = нога должина 26.0 cm НИ 10.5 = ЕВРА 43 = нога должина 26.5 cmПета Висина : 5.5 cmГорниот Материјал : Кравја КожаОбвивка Материјал : СТПOutsole Материјал : Гума

BGN 41.00 79.68

Елегантни Сребърни Кристални Женски Фини Обувки На Супер Висок Ток Peep Toe Выдалбливают Покрити С Токчета, Сандали Party Fashion Dress Shoes

Топло совети Превозот 1 Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 2045days, EMS(715days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (38 работни денови)...

BGN 95.00 99.87

Жените Нисък Висок Ток Клин Сандали Peep Toe Обувки Жена Лято Нисък Висок Ток Клинове Гладиаторски Сандали Плюс Размер 33- 40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 4.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 34.00 35.73

Горещи продажба изкуствена кожа дамски сандали на платформа на супер високи токчета водоустойчив женски прозрачен кристал сватбени обувки

10.5 См петаПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ : Кинески големина CN34=22cmКинески големина CN35=22.5 cmКинески големина CN 36=23cmКинески големина CN 37=23.5 cmКинески големина CN 38=24cmКинески големина CN 39=24.5 cmКинески големина CN 40=25cm Кинески големина CN 41=беа 25,5 смКинески големина CN 42=26cmКинески големина CN 43=26.5 cmКинески големина CN 44=27cmбрзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

BGN 36.00 61.28

Горещи продажба името деколтета гладатор висок ток Дамски сандали открит чорап чрез шнурове летни сандали размер от 34 до 42 вечерни рокли, обувки

is_customized : ДаWeclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами фустани,разни на високи потпетицичевли,чанти,палта??Можете да ги купите нешто што сакате.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

BGN 112.00 117.41

Първоначалното намерение секси дамски сандали мода Остри пръсти тънки токчета черно-бял гол вино-червено обувки жена, плюс размерът на САЩ 3-10. 5

Оригиналната Намера Секси Жени Сандали Мода Посочи Пети Тенки Потпетици Црно Бела Голи Вино Црвено Чевли Плус НИ Големина 310.5...

BGN 85.00 94.38

SIKETU New Women Summer Casual Bohemia Плоски Обувки Сандали For Woman Flower Flip flop Sweet Beach Sandals Shoes Size 35-41

SIKETU Нови Жените Лето Секојдневен Бохемија Рамни Чевли Сандали За Жена Цвет Флип пропадне Слатка Плажа Сандали Чевли Големина 3541ВниманиеЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк...

BGN 32.00 53.86

2018 нов дизайнер на Дамски сандали МОДА, СТИЛ високи токчета Секси летни обувки жена гладиаторски сандали Дамски обувки NLK-C0072

ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cmЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cmЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cmЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cmЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cmЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

BGN 34.00 38.69

ANMAIRON Hot New High Heels Slide Party Sandals Sweet Fashion Bow 3 черен цвят зелен розов сандали Гладиатор Дамски обувки

Нашиот производ големина стандард =CN34=220mm(боси нозе должина) =CN41=255mm(боси нозе должина) =CN35=225mm(боси нозе должина) =CN42=260mm(боси нозе должина) =CN36=230mm(боси нозе должина) =CN43=265mm(боси нозе должина) =CN37=235mm(боси нозе должина) =CN44=270mm(боси нозе должина) =CN38=240mm(боси нозе должина) =CN45=275mm(боси нозе должина) =CN39=245mm(боси нозе должина) =CN46=280mm(боси нозе должина) =CN40=250mm(боси нозе должина) =CN47=285mm(боси нозе должина) Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthingпозадина итн.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се вратиили вратат е можно...

BGN 40.00 76.08

QPLYXCO 2017 нов голям размер 34-46 Дамски сандали ретро винтидж глезена ремъци летни обувки с дебели високи токчета и сандали на платформа 9950-4

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 24 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 23 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ

BGN 18.00 19.20