• Ново
Нови дизайнерски дамски перо Crystal Т-образна каишка на сандали на висок ток тройни ленти Т-образна каишка Дамски обувки жена размер 34-42 спад Sh

Нови дизайнерски дамски перо Crystal Т-образна каишка на сандали на висок ток тройни ленти Т-образна каишка Дамски обувки жена размер 34-42 спад Sh

BGN 142.40
BGN 135.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топли
продажба дами фустани,разни на високи потпетици
чевли,чанти,coats You може да се купи нешто што сакате.
било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

Всичко за продукта

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Задни Насрещен Тип:
Делото Шипове
Случай:
Рокля
Тип Сандал:
Гладиатор
търговска марка:
аттанту
Номер На Модела:
001
Горния Материал:
PVC
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Материал На Подметката На:
PVC
С Платформи:
ДА
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Модела:
Твърд
Страничната Вид Вампир:
Вътрешен
Елемент На Модата:
Дърворезба
Подкладочный Материал:
PVC
Стил:
Класика
Материал Стелки:
PVC
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Ширина На Обувката:
M)
Процес:
Лигав
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Украса:
Деколтета
Кожен Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

Gdgydh 2018 Нова Лятна Мода Рим Дамски Сандали Шарени Супер Високи Токчета На Обувки Марка Дизайнер Гладиаторски Сандали Жени Флок

Нашиот производ жените големина стандард (грешка 1 да 1cm)=EUR35 Одговара Нозе 22.5 cm=EUR36 Одговара Нозе 23cm=EUR37 Одговара Нозе 23.5 cm=EUR38 Одговара Нозе 24cm=EUR39 Одговара Нозе 24.5 cm=EUR40 Одговара Нозе 25cm=EUR41 Одговара Нозе беа 25,5 см=EUR42 Одговара Нозе 26cm Забелешка : 1,Ние треба да се напише на ниска цена на pcakge,и ја прати како подарок...

BGN 46.00 92.77

моден Дамски сандали черни жълти обувки за жени 15 см високи токчета, сандали Гладиатор обувки на платформа метални орнаменти помпи лято

Огромен избор за вас да се шармантна дама!Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен ПревозотМожете да се меша вашата цел како ви се допаѓа , а Ако имате голема цел ,ве молиме контактирајте ме , ќе може да се добие изненадување цена!Било какви прашања , ве Молиме контактирајте ме!!!Како да се измерипред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелатаСлика шоу

BGN 88.00 92.88

Eiswelt New 2017 Fashion Women Summer Обувки на Платформа Flip Flops Casual Wedge Open Toes Бохемска Sandals Madeleine ShoesDZW51

Eiswelt Нови 2017 Летни Чевли Бохемски Сандали Медлин Жените Чевлиинформации : (Pls chooes големината според ногата должина) : ЕУ Големина 35 = НАС Големина 5 = Нозе должина 22.5 cmЕУ Големина 36 = НАС Големина 6 = Нозе должина 23cmЕУ Големина 37 = НАС Големина 6.5 = Нозе должина 23.5 cmЕУ Големина 38 = НАС Големина 7.5 = Нозе должина 24cmЕУ Големина 39 = НАС Големина 8.5 = Нозе должина 24.5 cmЕУ Големина 40 = НАС Големина 9 = Нозе должина 25cm'

BGN 24.00 39.97

Сорбер Дамски сандали, обувки PVC нитове обтегач ремък плюс размера на Дамски сандали лятото на 2018 Високи токчета, сандали Дамски сандали

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Customуслуга подолу се достапни : available : Промена на материјал или боја ;Сопствен патент кожа или пвц боја на располагање.Занитвам, исто така, може да ја менуваат бојата.Пета висина е околу 1416cmПлатформа 45cmСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

BGN 128.00 137.60

Размер 34-43 кръст обвързани сандали от естествена кожа на жената квадратен чорап скъпа токчета мода елегантен Рим Ежедневни обувки комфорт рокля обувки

3070592379008722 ДО 50% OFF пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерењеЗа Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.За Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 73.00 144.00

SIKETU New Women Summer Casual Bohemia Плоски Обувки Сандали For Woman Flower Flip flop Sweet Beach Sandals Shoes Size 35-41

SIKETU Нови Жените Лето Секојдневен Бохемија Рамни Чевли Сандали За Жена Цвет Флип пропадне Слатка Плажа Сандали Чевли Големина 3541ВниманиеЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк...

BGN 32.00 53.86

Горещи продажба изкуствена кожа дамски сандали на платформа на супер високи токчета водоустойчив женски прозрачен кристал сватбени обувки

10.5 См петаПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ : Кинески големина CN34=22cmКинески големина CN35=22.5 cmКинески големина CN 36=23cmКинески големина CN 37=23.5 cmКинески големина CN 38=24cmКинески големина CN 39=24.5 cmКинески големина CN 40=25cm Кинески големина CN 41=беа 25,5 смКинески големина CN 42=26cmКинески големина CN 43=26.5 cmКинески големина CN 44=27cmбрзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

BGN 36.00 61.28

Първоначалното намерение на нови елегантни дамски сандали популярни сандали с тънък ток с отворени пръсти красиви сини обувки жена размер САЩ 4-15

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Популарни Отвори Пети Тенки Потпетици Сандали Прекрасни Сини Чевли НАС Големина 415...

BGN 85.00 121.58

2018 Дамски Сандали Лято Платформа Клинове Ежедневни Обувки Жена Цвете На Супер Високи Токчета Отворени Пръсти Чехли, Сандали Zapatos Mujer

ПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ : Кинески големина CN35=22.2 cmКинески големина CN 36=22.7 cmКинески големина CN 37=23.2 cmКинески големина CN 38=23.7 cmКинески големина CN 39=24.2 cmКинески големина CN 40=24.7 cm Кинески големина CN 41=25.2 cmбрзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

BGN 24.00 40.80

Двойна каишка за щиколотке сандали Ким Geri PVC прозрачен прозрачен високо петата сандали плюс размера на потребителски токчета шипове Дамски обувки

Kim Kardashian носат Пета Висина : 12cm (4.7 inch) во сликаЈас, исто така, може да се направи 3cm (1.2 инчи) 6cm (2.3 инчен),9cm (3.5 инчи) пета висина.ве молиме, напишете ми порака за овие две пета висина.сличен стил : Вистинска Слика

BGN 87.00 104.00

2017 Hot Fashion Shoes Women Thin High Heels Buckle Strap Sexy Summer Women Pumps for Party/Wedding Plus big Size 3-19 172

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

BGN 100.00 105.60

Pritivimin 2018 Жени дете велур токчета дамите с остър нос странен стил на ток ръчно изработени Обувки момичета моден дизайнер помпи FN170

Особено важно големина информации : ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина според вашиот метри должина.Големи димензии на некој вид може да се прилагоди, ако треба, ве молиме контактирајте со нашата служба, но ве молиме да обрнете внимание на кориснички чевли не може да се вратат или да го промени, бидејќи тоа е специјално прилагодени.Ве молиме, истакна нумерички параметар е мерено според големина големина, ќе имаат 15мм грешка како рачно изработени...

BGN 103.00 180.80

D&Henlu Plus Size43 обувки летни плажни сандали Дамски гладиаторски сандали клинове лято за дамски обувки Pearl sandalia feminina

dianxiaobao_1dianxiaobao_2dianxiaobao_2Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина (cm) Ако ногата должина е 21.121.5 cm, ве молиме цел големина 3...

BGN 44.00 79.68