• Ново
Frap лешник 1 компл. модерен стил тоалетна кула притежателя монтиране на пет куки, аксесоари за баня и кърпа кука F1615-5

Frap лешник 1 компл. модерен стил тоалетна кула притежателя монтиране на пет куки, аксесоари за баня и кърпа кука F1615-5

BGN 42.62
BGN 22.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
-Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот :
-Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно)
-Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.
-Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
-Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов.
Гаранција :
-1 години производство гаранција ;
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето.
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година .
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
-Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
-Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Всичко за продукта

Тип:
Куки За Роба
Номер На Модела:
F1615-5
Материал:
неръждаема стомана
Брой куки:
5
Начин На Сцепление:
ноктите
Стил:
Модерен
Брой куки:
5
Функционална категория:
аксесоари за баня
Обхват на приложение:
баня и кухня
Цвят:
Сребро
Характеристики:
сортирате
Начин На Инсталация:
Стенен Подвес
закачалка за хавлии в банята:
закачалка за хавлии в банята
на куката за кърпи за баня:
на куката за кърпи за баня
закачалка за кърпи:
Монтиране на куката за дрехи
Тегло:
243g

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка на аксесоари за баня стенни медни антични бронзови куки за роба, куки за дрехи, стенни куки за дрехи AB009b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 35.00 38.74

Безплатна доставка масивна месинг хром готова кошница за сапун, аксесоари за баня и продукти на притежателя на сапун ястия, препарат за съдове хром CB010G

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 33.00 36.80

L15616-Луксозен Стенен Монтаж На Месинг Притежателя На Хартия Бронзова Украса На Притежателя Тъкан

[ Точка Бр ] : L15616[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Бронзени[ Type ] : Тоалетна Хартија Носителот[ Употреба ] : Бања[ Тежина ] : 404 G[ Додатоци ] : Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 40.00 47.26

Безплатна доставка черно античен месинг набор от аксесоари за баня, държач за хартия, кърпа, кошница за сапун,закачалка за кърпи комплект оборудване за баня

1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена...

BGN 35.00 47.30

Безплатна доставка баня от неръждаема стомана, огледало полска повърхността на роба кука хромирани закачалки за дрехи клъстер аксесоари CB009F

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 14.00 15.33

X16004-Луксозни Стенни Бронзов Цвят Месинг Аксесоари За Баня, Включително Тоалетна Четка, Кърпа Бар, Халат Куки Чаша С Държач

[ Точка Бр ] : X16004[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Бронзени[ Употреба ] : Бања[ Додатоци ] : Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 34.00 39.92

Баня стенен държач хартия 304 неръждаема стомана, огледало хромирана повърхност с капак хартиена кърпа безплатна доставка

Бања ѕид монтирани хартија носителот на 304 нерѓосувачки челик огледало хром површинаФункција : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикПовршина : Полирање на светла огледалоИнсталација Тип : монтира на ЅидСо тетрапак пакување safeyДруги Предмети ПрепорачувамПревозот : ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

BGN 37.00 43.52

ZhangJi Безплатна доставка индукционный вид Опаковка течен сапун, кухня ABS галванично автоматично интелигентен сензор опаковка сапун ZJ059

Ние Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress Ние Прифаќаме Кина Пост Воздух Mail,EMS Превозот Ќе Се Организира во Рок од 13 Дена По Плаќањеа.Ако Има Било Каков Проблем Со Нашиот Производ,Можете Да Побарате Враќање Или Враќање Во Рок Од 7 Дена По Примањето На Предметите,Но Ве Молиме Контактирајте Со Нашата Служба За Корисници Пред Да Се Враќаат Или Отворање На Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Најдобро Да Се Реши Проблемотб.Сите Елементи Мора Да Се Врати Во Нивната Оригинална Состојба,Или Ќе Одбие Да Наплатав.Купувачот Е Одговорен За Сите Трошоци Accurred Во Процесот На ВраќањеАко Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек, Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот

BGN 27.00 30.38

Безплатна доставка месинг, античен бронз двойна чаша притежателя чаша и чаша притежателите на притежателя чаша четки, аксесоари за баня AB001b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 57.00 63.68

Препарат За Съдове Ястие Баня С Душ Съхранение Укрепване Печка Поставка Дървена Кутия Натурален Спад На Кораба

Материјал : Дрво Бои : Видете слики Производ : Природно Дрво Сапун Носителот Нема вода остане Стилски Светло Дрво Трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет Задржи сапун чиста и сува Бања Внатрешни работи ефекти Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.77

Модерна серия баня европейското съвременно халка за хавлии / държач за тоалетна хартия/поставка за чаши / кука за роба обзавеждане за баня FM-5700

Ве молиме проверете видео на youtube, тоа е покажам како да инсталирате додатоци за бања https : / / youtu.be / ft Pgg1q MrroОпис на производотСовремените Бања Серија на Европските Модерни Крпа Прстен / Тоалетна Хартија Носителот / Чаша Носителот / Облека Кука Бања Хардвер FM5700Завршна површина : ХромЗа повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

BGN 80.00 132.80

Smesiteli на Едро нов високо качество SUS 304 от неръждаема стомана, четка за баня баня с тоалетна Монтиране на стена подвижен държач за тоалетна хартия

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli Големо на Нова Високо Квалитетна Sод не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Бања Бања Ѕид Возен Тоалетна Хартија НосителотПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

BGN 29.00 56.42

Лайден високо качество на КЪЛБО / античен месинг двойна дрехи, палто е дреха в чантата си шапка куки на стената европейските месингови аксесоари за баня

modname=ckeditorФункција : Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.Античкиот Месинг дизајн, луксуз и елеганција.Многу убаво бања accossories изработени од месинг цврст материјал.Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.Пакет Се Вклучени : 1* Облека Кука1* Инсталација На Пакетот1* Инсталација НаставаПлаќањеКредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.ПревозотВе молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

BGN 26.00 45.52

KEMAIDI Безплатна доставка стенен монтаж опаковка сапун, шампоан и душ помощник за баня болница хотела дозатори за течен сапун

Функција : Трајни Цврста Конструкција ABS Течен Сапун Фармацевт Идеален за Сапун / Шампон / Балсам За Дома за Перење Home Користење на Ѕид Монтирани Инсталација ДОБАР Квалитет

BGN 19.00 37.62

Европа Късноантична Gold Crystal Куки За Халати Стенни Месингови Куки За Палтото На Закачалка Куки За Кърпи Антиржавейная Полиране Комплект За Баня

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / ЦенаСАД $ 13.96 / ЦенаСАД $ 42.82 / Цена[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

BGN 30.00 35.14

Стенни баня пълна с Мед тоалетна обикновен лира закачалка за кърпи 57cm хром

Опис : Мазни линии, едноставни и стилски Силни и издржливи, не е лесно да се деформирани Парична казна полиран изглед, траен, како нова Декоративни парична казна полиран изглед и лесен за инсталација. Тоа може да се широко се користат за вашиот тоалет од дома , хотел итн.Спецификација : Материјал : Месинг Боја : СребренаГолемина На : Прибл...

BGN 46.22

4X BSET MATEL неръждаема стомана 304 матиран Finsh Купата на притежателя напитка за АВТОБУСА Camper камион морски яхти оборудване

Забелешка 1.Риболов прачка носител е овластен патент ,Кина, Патент Бр 201530497993.3 оној кој фалсификати нив ќе треба да се претпостави законски responsiblities2...

BGN 31.98

Държач за хартия от неръждаема стомана, тоалетна хартия, плат дръпна кутията баня тенис на Srorage организаторите на телефон щанд тоалетна хартия WF-18031

Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Ткиво Повлечете Кутии Бања Соба Десктоп Srorage Организаторите Телефон Стојат WC Хартија WF18031Опис на производотЗавршна површина : ХромЗа повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

BGN 38.00 63.74

Безплатна доставка месинг баня с двойна кука за роба, куки за кърпи за ръце, палто, шапка, закачалка кука CB009G

единица : mmПревозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 13.00 14.83

10 бр. лот безплатна доставка кремаво бял порцелан 3 м лепкава кука, кука за баня, кука за дрехи

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн Најдобри декоративни хардверПрофесионални колекција!Тип : Крем бели порцелански 3 M леплива кука Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 2095.38 / 16 Дијаметар : D38 MM x T31.5ММ х H45 MM Боја : Крем бел порцелан и сатен никел позлатен Max : .5 KGS Убаво Крем бели порцелански 3 M леплива кука.Спакувана во проѕирна пластична кеса .25pcs за еден внатрешен кутија.250pcs за еден картон.Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк...

BGN 51.00 53.89

Луксозни Аксесоари За Баня-Класически, Античен Стил Е Колоритен Единния Хавлия И Шапка Закачалка За Палто Кука На Вратата Стена Вана Цинк Сплав Закачалка

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотЛуксузни Бања Прибор Класичен Антички Стил Шарени Еден Облека Шапка Грб Ги Кука Вратата Ѕид Бања Цинк Легура ЗакачалкаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

BGN 15.00 20.78

Безплатна доставка масивна месинг, античен бронз отрежете квадрат латунная препарат за съдове притежателя препарат за съдове аксесоари за баня AB003b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 39.00 43.01

Frap лешник аксесоари за баня сребърна коприна една чаша чаша притежателя четка за зъби, паста за зъби стъклени поставки за чаши F306

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеПлаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

BGN 22.00 37.28

Златист цвят латунная довършителни стенни нови единични притежателите полотенцесушителя аксесоари за баня lba844

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 34.00 52.78

WEYUU 304 Държачи за тоалетна хартия от неръждаема стомана Wal Mounted Roll Rack притежател на мобилен телефон, аксесоари за баня матиран никел

Опис на производот : Тип:Тоалетна Хартија Носителот површински третман : Четка Nikel и Црна Направен од Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик, Цврсти и Издржливи,Прашина Доказ,Лесен за Чистење Отпорност на Корозија е Релативно Висока...

BGN 20.00 30.77