• Ново
KEMAIDI нов титуляр кухненска кърпа от неръждаема стомана, висящи държач за тоалетна хартия за баня притежателя на кухненски кърпи, хартия

KEMAIDI нов титуляр кухненска кърпа от неръждаема стомана, висящи държач за тоалетна хартия за баня притежателя на кухненски кърпи, хартия

BGN 18.26
BGN 14.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка


Пред-продажба на Услуги
Ако интерес во секоја точка во нашата продавница,и се било прашање за оние предмети, ве молиме контактирајте со нас!
Опис на производот
· Функција : Чување на Носителите & Полици,Бања&кујна Полици
· Стил : Современи
· Заврши : Нерѓосувачки Челик
· Вкупна Должина : 26.8 cm
· Вкупна Hight : 9.3 cm
· Вкупна Широк : 9.5 cm
плаќање информации :
· Ние го прифаќаме Visa ,Master Card ,Western Union,Qi Wi,Веб Пари и Банкарски Трансфер.
· Плаќањето се очекува во рок од 3 дена.Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.
Превозот И Предавање :
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/DHL/EMS/FEDEX,итн, објекти превозот обично трае 10-25days за испорака.
· Ние само брод потврдените адреса.Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса може да биде донесено.
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција & Политика На Враќање :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција
· Замена на неисправни објект во рок од 30 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт Со Нас На :
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
За Повратни Информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
· Ако не сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга,ве молиме да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со висок 5 бодови.Ако сте незадоволни,ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, така што можеме да работат надвор.
Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница
Имаат Добар Ден!

Всичко за продукта

Тип:
Хартиени Притежателите
Номер На Модела:
KSPO89
търговска марка:
КЕМАЙДИ
Материал:
неръждаема стомана
Тип:
Държачи За Съхранение И Рафтове, Шкафове За Баня
Материал:
неръждаема стомана
Случаи:
Кухня, баня и така нататък.
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист

Подобни продукти в категория

4 стил нефритови мед двойна лира-часова злато, баня с монтиран на стената закачалка за кърпи полк, Европейският античен месинг лира ретро

4 стил jade бакар двојно крпа барови рек злато, Бања Ѕид виси крпа рек полица, Европски антички месинг крпа барови ретро, Бесплатен превозот

BGN 96.00 165.68

Модерна серия баня европейското съвременно халка за хавлии / държач за тоалетна хартия/поставка за чаши / кука за роба обзавеждане за баня FM-5700

Ве молиме проверете видео на youtube, тоа е покажам како да инсталирате додатоци за бања https : / / youtu.be / ft Pgg1q MrroОпис на производотСовремените Бања Серија на Европските Модерни Крпа Прстен / Тоалетна Хартија Носителот / Чаша Носителот / Облека Кука Бања Хардвер FM5700Завршна површина : ХромЗа повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

BGN 80.00 132.80

Безплатна доставка месинг баня с двойна кука за роба, куки за кърпи за ръце, палто, шапка, закачалка кука CB009G

единица : mmПревозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 13.00 14.83

Нож От Неръждаема Стомана 3/4/5/6/7/8 Куки За Палто, Шапка, Дрехи Халат Притежателя Багажник Кука Стенни Закачалка Куки За Дрехи Стенен Монтаж

Состојба : НоваТип : Грб КукаБоја : СребренаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик (СС304 Одделение)Кука : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 КукитеКарактеристики : Грб, облека, крпа, облека кука закачалка, го прави вашиот живот полесно и радосни!100% Сосема нов и висок квалитетЛесно да се поправи со придружната Инсталација додатоци.Нерѓосувачки челик изградба, отпорен на корозија, многу издржливи.Модерен и современ дизајн, комплименти било бања крајно модерен изглед.Добро за секоја соба, како Дневна Соба, Спална соба, Купатило, Кујна, трпезарија, Децата Playroom, детска Спална соба, Home Office / Студија, Конзерваториум, Комунални / Перална, Ходникот, Тремот, Гаража, Патио, Тоалети, итн.SZGSFYI050636 A13 КукитеВкупна Должина : 233mmТежина : 0.18 KGКука на Теренот : 7580mmSZGSFYI050636 A24 КукиВкупна Должина : 310mmТежина : 0.3 KGКука на Теренот : 7580mmSZGSFYI050636 A35 КукитеВкупна Должина : 384mmТежина : 0.37 KGКука на Теренот : 7580mmSZGSFYI050636 A46 КукиВкупна Должина : 460mmТежина : 0.44 KGКука на Теренот : 7580mmSZGSFYI050636 A57 КукиВкупна Должина : 535mmТежина : 0.51 KGКука на Теренот : 7580mmSZGSFYI050636 A68 КукиВкупна Должина : 615mmТежина : 0.58 KGКука на Теренот : 7580mm

BGN 11.54

2017 Безплатна доставка, масивна месинг злато finishedBathroom аксесоари комплект, кука за роба, държач за хартия, кърпа, кошница за сапун, комплекти за баня,

ПлаќањеНие сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 34.00 45.60

Безплатна доставка масивна месинг, античен бронз отрежете квадрат латунная препарат за съдове притежателя препарат за съдове аксесоари за баня AB003b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 39.00 43.01

Gappo 3 бр. / компл. високо качество на аксесоари за баня и кърпа бар, препарат за съдове, държач за тоалетна хартия вана хардуер комплекти G35T3

5287316169858 GAPPO најпродаван парче парче поставете НИ $ 20.50 / парче5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set парче парче

BGN 76.00 151.97

ZhangJi Безплатна доставка индукционный вид Опаковка течен сапун, кухня ABS галванично автоматично интелигентен сензор опаковка сапун ZJ059

Ние Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress Ние Прифаќаме Кина Пост Воздух Mail,EMS Превозот Ќе Се Организира во Рок од 13 Дена По Плаќањеа.Ако Има Било Каков Проблем Со Нашиот Производ,Можете Да Побарате Враќање Или Враќање Во Рок Од 7 Дена По Примањето На Предметите,Но Ве Молиме Контактирајте Со Нашата Служба За Корисници Пред Да Се Враќаат Или Отворање На Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Најдобро Да Се Реши Проблемотб.Сите Елементи Мора Да Се Врати Во Нивната Оригинална Состојба,Или Ќе Одбие Да Наплатав.Купувачот Е Одговорен За Сите Трошоци Accurred Во Процесот На ВраќањеАко Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек, Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот

BGN 27.00 30.38

Неръждаема стомана, течен лосион и сапун диспенсер помпа бутилка баня, кухня, маса за еднократна употреба аксесоар за дома интериор притурка

Течен Сапун ФармацевтКОГА РЕФИЛ ? На јасни Акрилик телото секогаш ќе го знаеме точниот износ на ликвидни останатите и рефил само кога тоа е потребно...

BGN 27.00 28.78

Безплатна доставка масивна месинг, античен бронз един бухал бар, античен бронз Бухал притежателя багажник опашката AB008b-2

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 80.00 88.98

Лайден високо качество на КЪЛБО / античен месинг двойна дрехи, палто е дреха в чантата си шапка куки на стената европейските месингови аксесоари за баня

modname=ckeditorФункција : Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.Античкиот Месинг дизајн, луксуз и елеганција.Многу убаво бања accossories изработени од месинг цврст материјал.Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.Пакет Се Вклучени : 1* Облека Кука1* Инсталација На Пакетот1* Инсталација НаставаПлаќањеКредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.ПревозотВе молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

BGN 26.00 45.52

Torayvino Хромово Покритие Никелова Четка От Неръждаема Стомана, Монтиран На Стената На Притежателя На Четка За Зъби За Баня Багажник Полк

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Носителот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Првенство материјал : стакло Крај : Никел бранеа(Круг стил) / Chrome полиран(Плоштад стил) Лесно да се откажам Инсталација Метод : Ѕид монтирани Добар квалитет и најдобра pric Лесно да се чисти...

BGN 24.00 47.98

Безплатна доставка месинг, античен бронз двойна чаша притежателя чаша и чаша притежателите на притежателя чаша четки, аксесоари за баня AB001b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 57.00 63.68

Европа Късноантична Gold Crystal Куки За Халати Стенни Месингови Куки За Палтото На Закачалка Куки За Кърпи Антиржавейная Полиране Комплект За Баня

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / ЦенаСАД $ 13.96 / ЦенаСАД $ 42.82 / Цена[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

BGN 30.00 35.14

Държач за хартия от неръждаема стомана, тоалетна хартия, плат дръпна кутията баня тенис на Srorage организаторите на телефон щанд тоалетна хартия WF-18031

Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Ткиво Повлечете Кутии Бања Соба Десктоп Srorage Организаторите Телефон Стојат WC Хартија WF18031Опис на производотЗавршна површина : ХромЗа повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

BGN 38.00 63.74

4X BSET MATEL неръждаема стомана 304 матиран Finsh Купата на притежателя напитка за АВТОБУСА Camper камион морски яхти оборудване

Забелешка 1.Риболов прачка носител е овластен патент ,Кина, Патент Бр 201530497993.3 оној кој фалсификати нив ќе треба да се претпостави законски responsiblities2...

BGN 31.98

Стари Тежки Промишлени Тръби На Тавана На Стената Кука Интериор Декор Баня Декор Steampunk Стената Кука, Шапка, Багажник На Притежателя Закачалка За Дрехи

Гроздобер Индустриски Цевки Ѕид Кука Внатрешни Работи Оркестарот Жените Бања Оркестарот Steampunk Оркестарот Ѕид Кука Шапка Рек Носител На Грб Закачалка Гроздобер Тешки Индустриски Лофт Цевка Ѕид Кука Внатрешни Работи Оркестарот Жените Бања Оркестарот Steampunk Оркестарот Ѕид Кука ШапкаРек Носител На Грб ЗакачалкаМатеријал : ЖелезоБоја : како на сликата шоуГолемина : L560mmx DN15 за 4 куки, L620mmx DN15 за 5 куки.исто така може да го направи тоа како клиенти барања.Пакет : 1pc / многуЗабелешка : Фитинзи се леано железо и ' рѓа лесно во влажни услови

BGN 104.00

месинг и нефрит rose gold комплект аксесоари за баня, държач за хартия, кърпа, кошница за сапун, закачалка за кърпи, кука комплект оборудване за баня

1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена...

BGN 39.00 51.63