• Ново
Нож От Неръждаема Стомана 3/4/5/6/7/8 Куки За Палто, Шапка, Дрехи Халат Притежателя Багажник Кука Стенни Закачалка Куки За Дрехи Стенен Монтаж

Нож От Неръждаема Стомана 3/4/5/6/7/8 Куки За Палто, Шапка, Дрехи Халат Притежателя Багажник Кука Стенни Закачалка Куки За Дрехи Стенен Монтаж

BGN 11.54

Сума
Налично за поръчка


Состојба : Нова
Тип : Грб Кука
Боја : Сребрена
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик (СС-304 Одделение)
Кука : 3 /4/5/6/7/8 Куките
Карактеристики : Грб, облека, крпа, облека кука закачалка, го прави вашиот живот полесно и радосни!
100% Сосема нов и висок квалитет
Лесно да се поправи со придружната Инсталација додатоци.
Нерѓосувачки челик изградба, отпорен на корозија, многу издржливи.
Модерен и современ дизајн, комплименти било бања крајно модерен изглед.
Добро за секоја соба, како Дневна Соба, Спална соба, Купатило, Кујна, трпезарија, Децата Playroom, детска Спална соба, Home Office/Студија, Конзерваториум, Комунални/Перална, Ходникот, Тремот, Гаража, Патио, Тоалети, итн.
SZ-GSFY-I050636 A1
3 Куките
Вкупна Должина : 233mm
Тежина : 0.18 KG
Кука на Теренот : 75-80mm
SZ-GSFY-I050636 A2
4 Куки
Вкупна Должина : 310mm
Тежина : 0.3 KG
Кука на Теренот : 75-80mm
SZ-GSFY-I050636 A3
5 Куките
Вкупна Должина : 384mm
Тежина : 0.37 KG
Кука на Теренот : 75-80mm
SZ-GSFY-I050636 A4
6 Куки
Вкупна Должина : 460mm
Тежина : 0.44 KG
Кука на Теренот : 75-80mm
SZ-GSFY-I050636 A5
7 Куки
Вкупна Должина : 535mm
Тежина : 0.51 KG
Кука на Теренот : 75-80mm
SZ-GSFY-I050636 A6
8 Куки
Вкупна Должина : 615mm
Тежина : 0.58 KG
Кука на Теренот : 75-80mm

Всичко за продукта

Начин На Сцепление:
ноктите
Материал:
неръждаема стомана
Брой куки:
1-3
Стил:
китайски стил
Тип:
Куки За Роба
търговска марка:
GX. дифузер

Подобни продукти в категория

Златист цвят латунная довършителни стенни нови единични притежателите полотенцесушителя аксесоари за баня lba844

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 34.00 52.78

X16002-луксозен стенен бронзов довършителни месинг комплект оборудване за баня, състоящ се от халка за кърпи, държач хартия, държач за сапун и чаша

[ Точка Бр ] : X16002[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Бронзени Заврши[ Употреба ] : Бања[ Додатоци ] : Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 39.00 46.03

Луксозни Аксесоари За Баня-Класически, Античен Стил Е Колоритен Единния Хавлия И Шапка Закачалка За Палто Кука На Вратата Стена Вана Цинк Сплав Закачалка

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотЛуксузни Бања Прибор Класичен Антички Стил Шарени Еден Облека Шапка Грб Ги Кука Вратата Ѕид Бања Цинк Легура ЗакачалкаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

BGN 15.00 20.78

Безплатна доставка месинг, античен бронз двойна чаша притежателя чаша и чаша притежателите на притежателя чаша четки, аксесоари за баня AB001b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 57.00 63.68

Frap лешник 20pcs ABS ръчно завъртане на притежателя на седалки за душ с соединителем маркуч за душ кръг хром полиран кука F30-1

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеПлаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

BGN 52.00 86.40

Безплатна доставка масивна месинг, античен бронз отрежете квадрат латунная препарат за съдове притежателя препарат за съдове аксесоари за баня AB003b

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 39.00 43.01

Стенни баня пълна с Мед тоалетна обикновен лира закачалка за кърпи 57cm хром

Опис : Мазни линии, едноставни и стилски Силни и издржливи, не е лесно да се деформирани Парична казна полиран изглед, траен, како нова Декоративни парична казна полиран изглед и лесен за инсталација. Тоа може да се широко се користат за вашиот тоалет од дома , хотел итн.Спецификација : Материјал : Месинг Боја : СребренаГолемина На : Прибл...

BGN 46.22

Лайден високо качество на КЪЛБО / античен месинг двойна дрехи, палто е дреха в чантата си шапка куки на стената европейските месингови аксесоари за баня

modname=ckeditorФункција : Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.Античкиот Месинг дизајн, луксуз и елеганција.Многу убаво бања accossories изработени од месинг цврст материјал.Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.Пакет Се Вклучени : 1* Облека Кука1* Инсталација На Пакетот1* Инсталација НаставаПлаќањеКредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.ПревозотВе молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

BGN 26.00 45.52

4 стил нефритови мед двойна лира-часова злато, баня с монтиран на стената закачалка за кърпи полк, Европейският античен месинг лира ретро

4 стил jade бакар двојно крпа барови рек злато, Бања Ѕид виси крпа рек полица, Европски антички месинг крпа барови ретро, Бесплатен превозот

BGN 96.00 165.68

Лайден нов многофункционален държач рафтове мобилен телефон от неръждаема стомана притежателя тоалетна с рафт за стена аксесоари за баня

Функција : Овој минималистички дизајн и неговиот рабза обработка на заштедува просторСокриени Завртки Ѕид Монтирање намалува ризиците и го подобрува естетскиот ефект во голема мера се за својот изглед.Овој производ е изградена на Премиум Sод не ' Рѓосувачки Челик, кој гарантира својата долговечност и издржливост за секојдневна употреба.Овој производ е delicately врежан, стабилна, мултифункционални, удобен, практичен и совршен за вашата бања и тоалет.Пакет Се Вклучени : 1* Телефон Полица1* Инсталација На Пакетот1* Инсталација Настава

BGN 21.00 36.34

Gappo 3 бр. / компл. високо качество на аксесоари за баня и кърпа бар, препарат за съдове, държач за тоалетна хартия вана хардуер комплекти G35T3

5287316169858 GAPPO најпродаван парче парче поставете НИ $ 20.50 / парче5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set парче парче

BGN 76.00 151.97

Smesiteli на Едро нов високо качество SUS 304 от неръждаема стомана, четка за баня баня с тоалетна Монтиране на стена подвижен държач за тоалетна хартия

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli Големо на Нова Високо Квалитетна Sод не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Бања Бања Ѕид Возен Тоалетна Хартија НосителотПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

BGN 29.00 56.42

Безплатна доставка баня от неръждаема стомана, огледало полска повърхността на роба кука хромирани закачалки за дрехи клъстер аксесоари CB009F

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 14.00 15.33

L15616-Луксозен Стенен Монтаж На Месинг Притежателя На Хартия Бронзова Украса На Притежателя Тъкан

[ Точка Бр ] : L15616[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Бронзени[ Type ] : Тоалетна Хартија Носителот[ Употреба ] : Бања[ Тежина ] : 404 G[ Додатоци ] : Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 40.00 47.26

Безплатна доставка черно античен месинг набор от аксесоари за баня, държач за хартия, кърпа, кошница за сапун,закачалка за кърпи комплект оборудване за баня

1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена...

BGN 35.00 47.30

X16004-Луксозни Стенни Бронзов Цвят Месинг Аксесоари За Баня, Включително Тоалетна Четка, Кърпа Бар, Халат Куки Чаша С Държач

[ Точка Бр ] : X16004[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Бронзени[ Употреба ] : Бања[ Додатоци ] : Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 34.00 39.92