• Ново
Във формата на сърце слънчеви очила за Жени на марката дизайн ретро сплав на метални светлоотразителни лещи модни слънчеви очила мъжете огледало oculos de sol

Във формата на сърце слънчеви очила за Жени на марката дизайн ретро сплав на метални светлоотразителни лещи модни слънчеви очила мъжете огледало oculos de sol

BGN 12.48
BGN 9.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку express-пошта или whatsapp,skype. Ние обезбедуваме услуга со dropshipping,ако треба на слики со бела Позадина,ве молиме контактирајте со нас. Ако сте направиле грешка за вашиот налог. ве молиме контактирајте со нас пред да се превозот надвор. Ние превозот е многу брзо. Ако имате било какви прашања со нашите услуги,ве молиме да ги споделите со нас.

Всичко за продукта

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Лещи Материал:
Поликарбонат
Широчина На Обектива:
54 мм
Височина На Обектива:
52 мм
Номер На Модела:
YF169
Оптично Атрибут Лещи:
Огледало, антирефлексно, UV400
Стил:
овалния
търговска марка:
Кэндисги
Материал На Рамката:
Пластмаса

Подобни продукти в категория

Мотиви за rmm жени, унисекс слънчеви очила с UV400 овални дамски ретро отразяващи огледални слънчеви очила прозрачен цвят на бонбони известна марка дизайнер Oculos

RMM Жените очила за сонце со UV400 Овална Мода Женски Ретро Одраз Огледало очила за сонце Јасно Бонбони Боја Познатиот Бренд Дизајнер Oculos

BGN 16.00 22.80

Рамки За Очила От Титанова Сплав Шарнирные Наполовина Без Рамки Гъвкави Оптични Очила

Големината на рамката : 140mmМост : 17mmЛеќа Ширина : 54mmЛеќа Вертикална : 33mmХрамот : 138mm Црното Злато Сребро Gunmetal Злато Опис може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт за Испорака детали за Пратки кои обично се 7~24 работни дена за да ја вашиот Pay Pal регистрирана адреса...

BGN 19.00 23.98

IMIXLOT мода Златен цвят, слънчеви очила Очила верига за жени сплав на шийката на каишка въже ежедневни аксесоари

Ставка ОписОпис Материјал : Метал Боја : Злато Димензии : Приближно : 70cm Пакет се Вклучени : 1 x pc Lanyard синџирКарактеристики : 1.Се вклопуваат речиси сите големина рамки...

BGN 4.00 6.14

mix wholesale промоция Glasses Men super thin light vintage glasses Computer Women Optical Eye Glasses feminino Oculos grau de

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

BGN 46.00 48.00

Марка луксозни очила, Япония оригинални бутилки от оптични рамки, известен дизайн, добро качество, безплатна доставка, MOQ1pc(FL174-54mm)

Титаниум Оптички РамкиВид Потсетник : Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката повеќе брзо,ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете специјална цена треба да се пријават на Фактурата.1.Модел Бр...

BGN 426.00 448.00

Peekaboo black cat eye слънчеви очила жените марка дизайнер 2018 евтини бели червени слънчеви очила за жени ретро uv400

Peekaboo црна мачка око, очила за сонце жените бренд дизајнер 2018 евтини бело црвено сонце очила за жените ретро uv400Q & A : Peekaboo Eyewear1 Се на Големо и Пад Превозот на Располагање ?За промет на Големо, Ексклузивен Попуст и Бесплатна Изразат Испорака(57 дена) ќе бидат Понудени.За Пад на Превозот, Ние испрати стоки за вашите клиенти директно, БЕЗ Нашата продавница Инфо.2 Како да го пратите пратката ?Ве молиме следете го вашиот парцела (од кина пост) од линкот подолу : www.17track.net / en 3 Што да правам ако го купите за заштита на времето истекува ?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.4 дали има некој царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царинските давачки за нашите клиенти.Но, поради различни сопствени политики во различни земји , може да имаат даноци треба да се плати од страна на купувачот.Попродажба на Услуги : Peekaboo EyewearПовратните информации од Peekaboo Eyewear

BGN 7.00 7.97

2017 2 елемента Leesbril цветни преносими очила за четене Pen Reader с калъф, +1.0-4.0 slim Rimless Lightweight Women Mutli Color

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Шарени стилски portablereading очила пенкало читателот со случајот , +1.04.0, rimless лесни очила мажи жени Mutli боја Леќи изработени од висококвалитетна пластика со антиодраз слој, тешко грб заврши со чиста ефект Meeshow Читателите се произведени според CE стандард и Европскиот стандард DIN EN 14139 Квалитет лесни пластични рамки достапни во +1.0, +1.5, +2.0, +2.5, +3.0 и +3.5 моќ леќи Класичен стилизирана пластична рамка со пролетзглоб храмови...

BGN 12.61

Brightzone 2017 мода високо качество на прозрачни лещи, рамки за очила анти-син на компютърни очила пластмасови очила Жени оптични

Модел : 8123 Тежина : 27.8 g Материјал : PC + метални Својства : антисина / зрачење Стил : мажите и жените со став Лице : сите се соочуваат соКупување Белешки : купување Фотографиран колку што е можно пред разбирање на стоки, ако не се јасни, ве молиме распрашајте или порака, или во фотографиран цел "на продавачот порака, имајте на ум." снабдување на НАШИТЕ производи, онолку долго колку што постои инвентар на стоката, може да бидат сигурни да се купи, ако појава е премногу доцна за да ажурирате, продавницата ќе биде во најкраток можен рок да комуницираат со купувачот контакт и да преговара решенија...

BGN 15.00 16.16

Продажба на едро промоция quadros очила жени 51-18-140 оптични очила Мода очила мъжете рецепта oculos grau de feminino

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

BGN 46.00 48.00

STORY Brand Designer Big Frame слънчеви очила дамски UV400 нюанси на тъмно-зелени дамски слънчеви очила извънгабаритни луксозни слънчеви очила oculos

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Голема Рамка Женски очила за сонце UV400 Нијанси на Темно Зелена Жените Преголеми очила за сонце Луксузни Сонце Очила oculos

BGN 18.51