• Ново
Марката дизайнерски рамки за очила, очила, рамки за очила за мъже Мъже Жени очила UV Спорт компютър обичайните рамки за очила

Марката дизайнерски рамки за очила, очила, рамки за очила за мъже Мъже Жени очила UV Спорт компютър обичайните рамки за очила

BGN 13.89
BGN 10.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Купи некој производ 2 компјутери се 5% ПОПУСТ!
Ставка Опис
Состојба : НОВА
Големина : како се покаже
Боја : Како Се Покаже
Рамка Материјал : метал
Леќа Материјал : Поликарбонат
Одговараат за : Возрасни
Содржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чисто Платно
Пакет : opp вреќа(внатрешно pacakage) Картон(од пакетот)
Почитувани пријатели ,ве Молиме проверете ја вашата цел е песната број од оваа адреса
www.17track.net/Index En.html

Всичко за продукта

Материал На Рамката:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Вид На Модела:
Твърд
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Стил:
Полнокадровые рамки за очила
Стил:
oculos grau de femininos
Характеристика:
Най-новата мода реколта лукс секси ретро шик 2015 2016
oculos grau de femininos:
прост компютър на очите очила с рамка Китай очила
обектив c прозрачни обектив:
с прозрачни лещи, рамки за очила
летен стил:
Прости огледални оптични очила, рамки за очила
Се приспособят:
Жени мъже жени дами mujer момичета студентите мъжете дама
Воспользуйся:
градусная рамки на очила за късогледство/декоративни очила
Квалиф:
високо качество на Китай известни марки

Подобни продукти в категория

45 мм, дървена рамка кръгла оптична ръчно изработени старинни ретро рамки за очила Очила RX

Рачно Изработени Дрво Рамка Оптички Гроздобер РетроКруг Eyeglass Рамки за Очила RXМатеријал : ДрвоМодел : TA251205Пол : Унисекс Боја : како на сликатаСостојба : Нова Големина : 45mm / 2.17 инченМост : 21mm / 0.71 инченХрамот : 143mm / 5.59 инченВисина : 43mm / 1.30 инченШирина : 134mm / 5.71 инченДрво eyeglass рамка,најновата мода и дизајн,лесна тежина .Врвен квалитет .Врвот се погледне !Answer : ___________________________ Note : Кога рамки се предвидени, тие доаѓаат со пластични демо леќи и само вие може да го замени ги со свој леќи.Ако сакате Rx,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 50.00 66.00

mix wholesale промоция Glasses Men super thin light vintage glasses Computer Women Optical Eye Glasses feminino Oculos grau de

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

BGN 46.00 48.00

Унисекс пресбиопия очила очила за четене половината метална джанта ретро очила AR покритие очила Gafas +1.0~ 4.0 диоптър LV004

Унисекс Presbyopia Очила за Читање Очила Половина Метал Rim Читателот Eyeglass AR слој PC Леќи Ретро Eyewear Gafas +1.0~ 4.0 Диоптрија LV004Описи : Диоптрија опсег : +1.0,+1.5,+2.0,+2.5,+3.0,+3.5,+4.0Рамка Материјал : Пластични, Метални ЛегуриПол : УнисексБоја : Злато+Црна РамкаШирина : 55мм Висина : 40mm Мост : 21mmХрамот : 147mmТежина : 46gПакетот вклучува : 1pc Читање Очила + Јасно бо xЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 11.00 15.68

Prouddemon 2018 нова марка Cat Eye слънчеви очила дамски модни триъгълник малък размер рамка Dimond очила цвят лещи слънчеви очила с UV400

Prouddemon 2018 Нов Бренд Мачка Око, очила за сонце Жените Мода Триаголник Мала Големина на Рамка Dimond Eyewear Боја Леќа Сонце Очила со UV400​

BGN 12.14

Мотиви за rmm дамски слънчеви очила с UV400 овални Модни дамски ретро отразяващи огледални слънчеви очила, прозрачни бонбони цвят на известна марка дизайнер Oculos

RMM Жените очила за сонце со UV400 Овална Мода Женски Ретро Одраз Огледало очила за сонце Јасно Бонбони Боја Познатиот Бренд Дизајнер Oculos

BGN 12.00 17.23

2018 лесен нов мини-скоба за носа, очила за четене с смоляными лещи TR90, power +1.0-+3.5 преносим четец на Портфейл с корпус 1575

Нови Лесни Adhersive Носот Клип Читање Glasses TR90 Мини Носот Клип на Моќ +1.0+3.5 Преносни Паричникот Читателот со Случајот.Очила големина на леќа : ширина : 41mm ,висина : 26mm : мост : 10ммОчила + огледало кутија тежина : 18.5 g (плус бела транспарентнапакување торба е 19.5 g)Тоа е најдобар подарок за родители и старешини!!!Препорачливо!!!

BGN 12.00 25.60

2017 Модната марка дизайнер пеперуда дамски слънчеви очила дамски градиентные очила Слънчеви очила feminino de sol N7538

Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои / големини).Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24 Работни дена.Економија Превозот Ние обично се користат Ali Express Стандард Превозот или Регистрирани Кина Пост Воздухопловната и тоа трае околу 26 недели за испорака...

BGN 20.00 39.30

Черен, сив и огнено-червено 2 чифта поляризирани сменяеми лещи за ищеца квадратни рамки на слънчеви очила с защита от UVA и UVB лъчи

Поларизирана Замена на Леќи за Тужителот на КвадратОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 38.00 42.70

Кръгли метални слънчеви очила steampunk на мъже, жени Модни очила марка дизайнер ретро ретро слънчеви очила с UV400 WarBLade

Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можебинекои разлики! Вид преовладува.Пакет Содржина : 1 X 100% Нови очила за сонце**Ние Користиме Пена за Заштита на Објекти ,Така Што за Време на Превозот ,Тоа Нема да Биде Скршен ...

BGN 10.00 16.67

2017 Модната марка жените луксозни слънчеви очила Жени метална рамка, огледало включване на слънчеви очила сплав рамка UV400 6 Цвят на дами Gafas

798726478109887 МОДА очила за сонце парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче2016 година Моден бренд Women Луксузни очила за сонце Жените Метална Рамка Огледало Авијација Сонце Очила Алуминиум Рамка UV400 6 Боја Дами Gafas

BGN 10.00 16.32

Imixlot Луксозни Дамски Златни Кръгли Очила Eyewears Слънчеви Очила Очила Верига Кабел На Притежателя На Шийката На Каишка Въже

Imixlot Луксузни Женска Златен Круг Eyeglass Eyewears очила за сонце Очила Синџир Кабелот Носителот на Вратот Рака Јаже Круг дизајн,таа е многу нежна и згодна...

BGN 6.00 7.76

Agstum Cat Eye Womens Retro Metal Frame Classic Full Rim слънчеви очила, Очила с UV400

Женска Мачка Очи Ретро Метална Рамка Класичен ЦелоснаRim очила за сонце Очила со UV400Материјал : Метал Модел : 1747 Пол : Жените Боја : 10 Бои Состојба : Нова Големина : 55мм / 2.01 инчен Мост : 16mm / 0.79 инчен Храмот : 145mm / 5.43 инчен Висина : 44 mm / 1.06 инчен Ширина : 145mm / 5.71 инченЗлато рамка со црвена леќаЗлато рамка со црна леќаSliver рамка со розова леќаSliver рамка со жолта леќаЗлато рамка со розова огледало1.Зачувам; (VISA, Master card и други кредитна картичка) 2.Банкарски трансфер;3.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Зачувам Плаќање е објавен само на добавувачи откако ќе се потврди испорака...

BGN 18.00 26.43

Рамки За Очила От Титанова Сплав Шарнирные Наполовина Без Рамки Гъвкави Оптични Очила

Големината на рамката : 140mmМост : 17mmЛеќа Ширина : 54mmЛеќа Вертикална : 33mmХрамот : 138mm Црното Злато Сребро Gunmetal Злато Опис може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт за Испорака детали за Пратки кои обично се 7~24 работни дена за да ја вашиот Pay Pal регистрирана адреса...

BGN 19.00 23.98

150*90 мм, neddle 2 сива кърпа за почистване от микрофибър, кърпичка за почистване на очила, кърпа за часа, Безплатна доставка!

N2 GC Сива микрофибер Крпа за ЧистењеСе користи за : Очила и очила за сонце Леќи на камераТелефони, PDA и MP3 плеер екраниСпецификации : Крпа Големина : 150*90mmМатеријал : Neddle 2Боја : СиваВе молиме Имајте на ум : Кина Пост обично трае : 10~20 дена да Азија;15~25 дена во Северна Америка / Европа / Океанија;20~45 дена да Јужна Америка / Африка.Ако пратката е итно, за вас,ве молиме изберете друга превозот начини!

BGN 156.80

Мода мъже и жени оптични рамки за очила ретро свръхлеки прости огледални очила защита на компютърни очила Очила

2016 година мода се мажи и жени оптички рамки Eyewear ретро ultralight обичен огледало очила за заштита од Зрачење Компјутерски очилаТежина : Approx30 gПакет : 1 x Висок Квалитет очила1 x очила ткаенина за чистењеКако на снимање на светлината, агол и боја прикажува, може да постојат некои разлики помеѓу физички и фотографии! Вид преовладува.Како да се налозикога ќе се направи ред , за микс стоки , ве молиме да се стави стоката ви се допаѓа во вашата шопинг кошничка, кликнете на "додади во кошничка", а потоа "купи сега", и проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно пред да кликнете "submit".тогаш тоа ќе биде едно такси превозот.Начин На ПлаќањеНие прифаќаме alipay тука...

BGN 9.00 12.13

Правоъгълна леща TR Glasses Frame Women Men Студентски Eyewear Black on Blue Soft Flexible Rx Optical Eyeglasses 33RG23002-C2

133mm135mm53mm30мм16mm138mmЦрна 33 RG23002Ц21 Секоја Рамка со Polybag.2 Хартија, Картон3 Големина на : 18129 cm1 ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.2...

BGN 13.22