• Ново
Ralferty Стари Ретро Извънгабаритни Очила Рамка Прозрачни Очила Голям Пилот Очила, Украсени С Прозрачни Метални Очила Oculos 3168

Ralferty Стари Ретро Извънгабаритни Очила Рамка Прозрачни Очила Голям Пилот Очила, Украсени С Прозрачни Метални Очила Oculos 3168

BGN 15.98
BGN 12.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ние ќе го поддржи попуст или слободни currier како што се : EMS, Aramex,DHL.На време на испорака околу 3-7 дена. За пад на превозот, ние може да се испраќаат наредби за вашите клиенти директно. Pls остави порака за пакување детали. Кој currier е препорачувам да се мојата земја? Русија Русија Воздухот, Epacket; САД, Канада, Австралија Epacket; Шпанија, Franch, Холандија, Чиле и Ali Express Стандард Превозот Е таму било царина? Обично ние ќе прогласи ниска вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста да се изјасни. Како да се добие сини картони? Метод 1 : Следете ги нашите продавница, ние ќе ви испрати сини картони. И ќе знае нашите промоција или вести во времето. Метод 2 : Кликнете на линкот подолу за да добијат сини картони. Како да ги користат сините картони?

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Вид На Модела:
Твърд
Материал На Рамката:
Сплав
Пол:
Жени
търговска марка:
Ральферти
Номер На Модела:
W3168

Подобни продукти в категория

45 мм, дървена рамка кръгла оптична ръчно изработени старинни ретро рамки за очила Очила RX

Рачно Изработени Дрво Рамка Оптички Гроздобер РетроКруг Eyeglass Рамки за Очила RXМатеријал : ДрвоМодел : TA251205Пол : Унисекс Боја : како на сликатаСостојба : Нова Големина : 45mm / 2.17 инченМост : 21mm / 0.71 инченХрамот : 143mm / 5.59 инченВисина : 43mm / 1.30 инченШирина : 134mm / 5.71 инченДрво eyeglass рамка,најновата мода и дизајн,лесна тежина .Врвен квалитет .Врвот се погледне !Answer : ___________________________ Note : Кога рамки се предвидени, тие доаѓаат со пластични демо леќи и само вие може да го замени ги со свој леќи.Ако сакате Rx,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 50.00 66.00

2018 слънчеви очила за Жени ретро Червено реколта нитове марката дизайн Котешко око защита от слънцето очила oculos черно gafas

1) Мы принимаем различные виды оплаты выше, являются основной способ оплаты, вы можете посмотреть 2) Aliepxress будет проверять ваш платеж в течение 24 часов...

BGN 12.77

2018 Нов HD марка мъжки поляризирани слънчеви очила извънгабаритни защита на очите стилен минималистичен метална рамка самоличността на слънчеви очила

[Очила за сонце Вовед] очила за сонце се очипроизводи за нега кои се спречи око штета предизвикана од силните сончеви зраци...

BGN 12.00 22.38

Продажба на едро промоция quadros очила жени 51-18-140 оптични очила Мода очила мъжете рецепта oculos grau de feminino

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

BGN 46.00 48.00

Правоъгълна леща TR Glasses Frame Women Men Студентски Eyewear Black on Blue Soft Flexible Rx Optical Eyeglasses 33RG23002-C2

133mm135mm53mm30мм16mm138mmЦрна 33 RG23002Ц21 Секоја Рамка со Polybag.2 Хартија, Картон3 Големина на : 18129 cm1 ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.2...

BGN 13.22

Черен, сив и огнено-червено 2 чифта поляризирани сменяеми лещи за ищеца квадратни рамки на слънчеви очила с защита от UVA и UVB лъчи

Поларизирана Замена на Леќи за Тужителот на КвадратОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 38.00 42.70

Марката дизайнерски рамки за очила, очила, рамки за очила за мъже Мъже Жени очила UV Спорт компютър обичайните рамки за очила

Купи некој производ 2 компјутери се 5% ПОПУСТ!Ставка ОписСостојба : НОВАГолемина : како се покажеБоја : Како Се ПокажеРамка Материјал : металЛеќа Материјал : ПоликарбонатОдговараат за : ВозрасниСодржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чисто ПлатноПакет : opp вреќа(внатрешно pacakage) Картон(од пакетот)Почитувани пријатели ,ве Молиме проверете ја вашата цел е песната број од оваа адресаwww.17track.net / Index En.html

BGN 10.00 13.89

2017 Модната марка жените луксозни слънчеви очила Жени метална рамка, огледало включване на слънчеви очила сплав рамка UV400 6 Цвят на дами Gafas

798726478109887 МОДА очила за сонце парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче2016 година Моден бренд Women Луксузни очила за сонце Жените Метална Рамка Огледало Авијација Сонце Очила Алуминиум Рамка UV400 6 Боја Дами Gafas

BGN 10.00 16.32

Марка луксозни очила, Япония оригинални бутилки от оптични рамки, известен дизайн, добро качество, безплатна доставка, MOQ1pc(FL174-54mm)

Титаниум Оптички РамкиВид Потсетник : Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката повеќе брзо,ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете специјална цена треба да се пријават на Фактурата.1.Модел Бр...

BGN 426.00 448.00

Черен, сив и преходен фотохромичните 2 чифта поляризирани сменяеми лещи за бърза якета слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита

Поларизирана Замена на Леќи за Брзо ЈакнаОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

BGN 42.00 47.98

2017 Rushed Gafas Child Glasses Frame Eyewear Kids Fashion Kid Children Tr Optical Lense Safe Boys Girls 8815 Anteojos Opticos

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

BGN 9.00 12.61

TRIOO предписани очила мъжете късогледство четене очила квадратни метални Полуободки синя рамка прозрачни лещи компютърни очила мъжете

Цена содржат леќи.Ве молиме да понудат на своите наочари рецепт во нашата формата или испратете ја вашата оригиналниот рецепт за нас...

BGN 39.00 64.43

2018 лесен нов мини-скоба за носа, очила за четене с смоляными лещи TR90, power +1.0-+3.5 преносим четец на Портфейл с корпус 1575

Нови Лесни Adhersive Носот Клип Читање Glasses TR90 Мини Носот Клип на Моќ +1.0+3.5 Преносни Паричникот Читателот со Случајот.Очила големина на леќа : ширина : 41mm ,висина : 26mm : мост : 10ммОчила + огледало кутија тежина : 18.5 g (плус бела транспарентнапакување торба е 19.5 g)Тоа е најдобар подарок за родители и старешини!!!Препорачливо!!!

BGN 12.00 25.60

150*90 мм, neddle 2 сива кърпа за почистване от микрофибър, кърпичка за почистване на очила, кърпа за часа, Безплатна доставка!

N2 GC Сива микрофибер Крпа за ЧистењеСе користи за : Очила и очила за сонце Леќи на камераТелефони, PDA и MP3 плеер екраниСпецификации : Крпа Големина : 150*90mmМатеријал : Neddle 2Боја : СиваВе молиме Имајте на ум : Кина Пост обично трае : 10~20 дена да Азија;15~25 дена во Северна Америка / Европа / Океанија;20~45 дена да Јужна Америка / Африка.Ако пратката е итно, за вас,ве молиме изберете друга превозот начини!

BGN 156.80