• Ново
2017 Rushed Gafas Child Glasses Frame Eyewear Kids Fashion Kid Children Tr Optical Lense Safe Boys Girls 8815 Anteojos Opticos

2017 Rushed Gafas Child Glasses Frame Eyewear Kids Fashion Kid Children Tr Optical Lense Safe Boys Girls 8815 Anteojos Opticos

BGN 12.61
BGN 9.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


1. Супер Светло TR90 Материјал
TR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост. 2.Ananaphylaxis / Анти алергиски TR90 Материјал е до стандардот на храна одделение, безбедно и безопасно, грижата за децата е деликатна кожа. 3. Супер флексибилност 4. Без Завртки. Се осигура безбедноста на децата, за да се спречи детето погрешно проголта завртки. Почитувани купувачот , Добредојдовте на нашата продавница . 1.Ние сме фабрика директни трговија на големо и мало, ние прифаќаме прави ОЕМ лого . 2.Ние се специјализираат во услуги за светот продавачот, ако сте продавачот , ве молиме да бидат слободни да контакт. ние нудиме се меша со цел различни модели и боја за мали големо .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
8815
Вид На Модела:
Карикатура
Материал На Рамката:
Пластмаса
степента на:
Просто огледало ( липса степен )
Панта:
Подвижна Гумена Втулка Без Винт
Материал на рамката:
TR90 пластмаса Титан
Височина на рамката:
28 мм
Дължината На Рамката:
120 мм
Храм:
122 мм
Мост:
11мм
се адаптират:
Детски
Начин на производство на детски рамки:
Ръчна изработка
Обслужване на детски рамки:
търговия на дребно, търговия на едро, дропшиппинг

Подобни продукти в категория

Agstum 42 милиметра Хари Potter's Vintage ретро кръгла Сребърен пружинен шарнир рамки за очила RX

Опис : Материјал : АлуминиумскиМодел : 208Пол : Мажи Боја : СребренаСостојба : Нова Големина : 42mm / 1.65 инченМост : 18mm / 0.71 инченХрамот : 135mm / 5.31 инченВисина : 42mm / 1.65 инченШирина : 123mm / 4.84 инченAnswer : ___________________________ Note : Кога рамки се предвидени, тие доаѓаат со пластични демо леќи и само вие може да го замени ги со свој леќи.Ако сакате Rx,ве молиме контактирајте со нас.1.Зачувам; (VISA, Master card и други кредитна картичка) 2.Банкарски трансфер;3.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Зачувам Плаќање е објавен само на добавувачи откако ќе се потврди испорака...

BGN 21.00 30.00

Унисекс пресбиопия очила очила за четене половината метална джанта ретро очила AR покритие очила Gafas +1.0~ 4.0 диоптър LV004

Унисекс Presbyopia Очила за Читање Очила Половина Метал Rim Читателот Eyeglass AR слој PC Леќи Ретро Eyewear Gafas +1.0~ 4.0 Диоптрија LV004Описи : Диоптрија опсег : +1.0,+1.5,+2.0,+2.5,+3.0,+3.5,+4.0Рамка Материјал : Пластични, Метални ЛегуриПол : УнисексБоја : Злато+Црна РамкаШирина : 55мм Висина : 40mm Мост : 21mmХрамот : 147mmТежина : 46gПакетот вклучува : 1pc Читање Очила + Јасно бо xЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 11.00 15.68

IMIXLOT мода Златен цвят, слънчеви очила Очила верига за жени сплав на шийката на каишка въже ежедневни аксесоари

Ставка ОписОпис Материјал : Метал Боја : Злато Димензии : Приближно : 70cm Пакет се Вклучени : 1 x pc Lanyard синџирКарактеристики : 1.Се вклопуваат речиси сите големина рамки...

BGN 4.00 6.14

QJ Кристал Eyeglass Frames Titanium Men Рецепта Glasses Ti High Clear Lens for Myopic Presbyopic Computer Spectacles

Дали треба рецепт леќи за очила? Ако ви треба нешто, ве молиме погледнете ги следниве чекори Чекори за цел рецепт очила : Чекор 1 : Изберете го вашиот омилен очила боја...

BGN 68.00 132.85

2018 лесен нов мини-скоба за носа, очила за четене с смоляными лещи TR90, power +1.0-+3.5 преносим четец на Портфейл с корпус 1575

Нови Лесни Adhersive Носот Клип Читање Glasses TR90 Мини Носот Клип на Моќ +1.0+3.5 Преносни Паричникот Читателот со Случајот.Очила големина на леќа : ширина : 41mm ,висина : 26mm : мост : 10ммОчила + огледало кутија тежина : 18.5 g (плус бела транспарентнапакување торба е 19.5 g)Тоа е најдобар подарок за родители и старешини!!!Препорачливо!!!

BGN 12.00 25.60

2017 Модната марка жените луксозни слънчеви очила Жени метална рамка, огледало включване на слънчеви очила сплав рамка UV400 6 Цвят на дами Gafas

798726478109887 МОДА очила за сонце парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче2016 година Моден бренд Women Луксузни очила за сонце Жените Метална Рамка Огледало Авијација Сонце Очила Алуминиум Рамка UV400 6 Боја Дами Gafas

BGN 10.00 16.32

45 мм, дървена рамка кръгла оптична ръчно изработени старинни ретро рамки за очила Очила RX

Рачно Изработени Дрво Рамка Оптички Гроздобер РетроКруг Eyeglass Рамки за Очила RXМатеријал : ДрвоМодел : TA251205Пол : Унисекс Боја : како на сликатаСостојба : Нова Големина : 45mm / 2.17 инченМост : 21mm / 0.71 инченХрамот : 143mm / 5.59 инченВисина : 43mm / 1.30 инченШирина : 134mm / 5.71 инченДрво eyeglass рамка,најновата мода и дизајн,лесна тежина .Врвен квалитет .Врвот се погледне !Answer : ___________________________ Note : Кога рамки се предвидени, тие доаѓаат со пластични демо леќи и само вие може да го замени ги со свој леќи.Ако сакате Rx,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 50.00 66.00

Brightzone 2017 мода високо качество на прозрачни лещи, рамки за очила анти-син на компютърни очила пластмасови очила Жени оптични

Модел : 8123 Тежина : 27.8 g Материјал : PC + метални Својства : антисина / зрачење Стил : мажите и жените со став Лице : сите се соочуваат соКупување Белешки : купување Фотографиран колку што е можно пред разбирање на стоки, ако не се јасни, ве молиме распрашајте или порака, или во фотографиран цел "на продавачот порака, имајте на ум." снабдување на НАШИТЕ производи, онолку долго колку што постои инвентар на стоката, може да бидат сигурни да се купи, ако појава е премногу доцна за да ажурирате, продавницата ќе биде во најкраток можен рок да комуницираат со купувачот контакт и да преговара решенија...

BGN 15.00 16.16

TRIOO предписани очила мъжете късогледство четене очила квадратни метални Полуободки синя рамка прозрачни лещи компютърни очила мъжете

Цена содржат леќи.Ве молиме да понудат на своите наочари рецепт во нашата формата или испратете ја вашата оригиналниот рецепт за нас...

BGN 39.00 64.43

Рамки За Очила От Титанова Сплав Шарнирные Наполовина Без Рамки Гъвкави Оптични Очила

Големината на рамката : 140mmМост : 17mmЛеќа Ширина : 54mmЛеќа Вертикална : 33mmХрамот : 138mm Црното Злато Сребро Gunmetal Злато Опис може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт за Испорака детали за Пратки кои обично се 7~24 работни дена за да ја вашиот Pay Pal регистрирана адреса...

BGN 19.00 23.98