• Ново
1315 голям размер tablet UV принтер за всички твърди материали

1315 голям размер tablet UV принтер за всички твърди материали

BGN 10560.00

Сума
Налично за поръчка


Висок Квалитет 1315 УВ Flatbed Печатач врз основа epson печати ја главата. Може да се користи УВ мастило, Еко растворувач мастило, Сублимација мастило.текстилни мастило,
така УВ мастило за директно печатење на сите тешко материјали, како што се : дрво, метални лимови, пластика, акрилик,телефон случај, и сите тешко materails.
И Еко растворувач мастило за печатење отворено материјали,
Текстилни мастило за директно печатење на маици, facbirc, памучна крпа.
за превозот !
можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачот
и некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободни
нашите производи цена :
ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена.
За Видео
имаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.
ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .
па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа. УВ Flatbed Печатач со големи димензии 1.3 м*1.5 м
Опис на производот УВ Flatbed Мултифункционален Принтер
УВ Печатач како Универзална Принтер, тоа може да печати на сите материјали освен водата и воздухот. Модел : UV1315-Crossway Печатење со Големина 1.3 м*1.5 м глава за печатење Epson УВ / DX7 DX5 Печатење Charactor 180nozzels *8line=1440, до 1440dpi. Интелигентен Уред Превоз висина контролирање и прилагодливи, Заштита на Системот за заштита на глава за печатење. Printin Боја Двојно 4 боја, 8color (Белата боја не е задолжително) Печатење Висина ≤ 65mm (Изборен за поголема големина база на цел) Резолуција на Печатење 2880 DPI*1440 DPI*720 DPI Мастило Систем 220 ML*8 Color Брзина на Печатење 1 H 2pass 22m2 2 H 2 Pass 42m2 (4 C) 1 H 4pass 16 м2 2 H 4 Pass 32m2 (4 C) Моќ 110-220 V 50-60 HZ 450 W Интерфејс USB 2.0 оперативен Систем на Microsoft Windows2000/XP Rip Софтвер Ултра Print / Photo Print Факултативна Работна Средина Температура 18~30 C, Влажност 20~80 RH Печатач Пакување Големина 1500mm x1800 mm x1400mm

Всичко за продукта

Номер На Модела:
1315-UV принтер
Двустранен печат:
No
Скорост На Печат Черно:
150мм/с
Макс. Разделителна способност:
5760 * 1440dpi
Дата На Стартиране:
2011
Тип:
Мастилено-струен принтер
Расходный Материал Тип:
этикеточная хартия
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
Auto
Скорост На Цветен Печат:
100 мм/с
Напрежение:
220-240V(±10%)
Вътрешна Памет:
256 Mb
Следпродажбено обслужване:
Три гаранции магазин
Стил:
Цвят
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
No
Вид На Интерфейса:
USB
Тип На Принтера Матрица Специалните Училища:
Универсален билетный принтер
Тегло:
12kg
Приложение:
За Търговски Цели
Скорост На Печат:
30ppm
Воспользуйся:
UV печат на всички твърди материали
Максимален Размер Хартия:
1.3 m*1.5 м
Размер:
1.3M*1.5m
печатни материали:
всички твърди материали
тегло с фанерной опаковка:
800 кг
Скорост На Печат:
90 мм/с

Подобни продукти в категория

Висококачествена печатна машина тениски с принтера тениски размер А3 цифрови отпечатъци върху платно за продажба

Висок квалитет на т риза печатење машина со A3 големина дигитални тмаица на печатач за печатење на ткаенини за продажбаПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

Прокладчик t48a вырезывания винил почистване 48 см автоматичен с окото оптически лазер

Модел : LWS1350 S Серво мотор Aoto ласерски сензор за сечење плотерMax хартија хранење ширина 1350mmMax.сечење ширина 1250mmAAS(Опционално) : Точни Усогласување на Системот,операторот може едноставно да се стави на сензорот во близина на првиот знак и тоа ќе го прочитаат сите знаци сите од себе,што е многу побрзо и поудобно потоа другите системи кои се чини слично на нашиот систем.Ролери : висока прецизност увезени Ролери,има долг работен век и обезбедува нема форумот хранење долго растојание.Превоз : челична рамка со линеарна стапка,што е со повеќе сечење притисок кој е прилагодлив лесно,и тоа е добро во топлина дисперзија.Алатка за носење : за разлика од обичните оние,нашите Превозникот има 3 лежишта внатре што ја прави алатка за претворање на повеќе стабилна и флексибилна.DSP : На DSP контролер доаѓа со брзо брзина на обработка и одлична стабилност...

BGN 3646.00 3838.40

ZJ 5890K 58mm POS Thermal Receiption Bill Printer Universal Ticket Printer Support cash drawer driver Dot-matrix

Црна USB Порт 58mm термички pirnter ниско ниво на бучава ПОС Приемот печатач 5890k на комерцијална продажба на мало ПОС системи ZJ 5890 K1) Основни Информации и Клучни Карактеристики : Точка Име : Термички Приемот ПечатачРеден Број : ПОС5890 KПогоден за сите типови на комерцијални мало ПОС системиСветлината во тежина и паметни, во формаВисок квалитет на печатење и ниски трошоциНиско ниво на бучава и високобрзински печатењеПоддршка парични фиока возачотЛесен за хартија инсталација, Лесно одржување и одлична структураНиска потрошувачка на енергија и ниски оперативни трошоци ( Не Панделки или Мастило касети )2) Технички Спецификации : Печати Метод : Термички Линија ПечатењеПечати Големина на Фонт : 384dot / Линија ; ANK КарактерФонт На : 12*24 точки,1.5(W)*3.0(H)mmКинескипоедноставен / традиционален : 24*24 точки,3.0(W)*3.0(H)mmПечатач Карактер : GB еден / два Кинески карактер 24*24 точки, Поддршка Тајван,Хонг конг традиционалнатаСе Прошири Карактер : OEM437 / Катакана / OEM850 / OEM860 / OEM863 / OEM865 / Западна Европа / Грчката / Hebrew / Југоисточна Европа / Иран / WPC1252 / OEM866 / OEM852 / OEM858 / Iran II / летонија / Arabic / PT151,1251 / OEM747 / WPC1257 / Vietnam / OEM864 / Hebrew / WPC1255 / Тајландски3) Печатач Параметри : Поддршка NV ЛОГОТО ПечатењеБрзината на печатење : 90mm / secИнтерфејс : USB ПортСе тркалаат Дијаметар : 50 mmПечати Дебелина : 0.060.08 mmЕдиница Тежина : 800 gДимензии : 175*130*110mmАдаптер : DC 12 V / 3АПарични Фиока Контрола : 12 V DC / 1 AСигурност Печати : 100 километриВозачи : Win 9 X / Win 2000 / Win 2003 / Win XP / Win Vista / Win 7 / Win8 / LinuxКомпатибилен Со EPSON, SAMSUNG СистемPrint Command : Компатибилен Со Команда ESC / ПОС4) Печатач Изглед И Оперативни ШематскиХартија Излез : печатење на хартија излезСе хранат Копчето : Печатач самопроверката, Модел промени, Хартија хранаСостојбата На Светлина : Црвено светло трепка значи дека нема хартија ; Црвено светло секогаш осветлена значи нормално.Моќта на Светлината : Сина светлина секогаш осветлена значи нормално ; Сина светлина исклучување значи да не се поврзете на власт или абнормални.Моќ за Контрола на Копчето : Контрола на прекинувач5) Принтер Интерфејс ШематскиМоќ Интерфејс : Поврзете 110 V240 VUSB Интерфејс : Поврзете Таблет / КОМПЈУТЕР преку USBБ кабелПарични Фиока Интерфејс : Поврзете парични фиока преку податочен кабел

BGN 36.00 43.01

Oringinal Honeywell Solaris 7820 ненасочено оттичане, мини-слот лазерен скенер с USB-кабел

Honeywell е Solaris TM 7820 вертикална минислот скенер ја зголемува продуктивноста со неспоредлив функција во собата дека агресивно скенирање со висока густина кодови и лесно се вклопува во било кој постоечки комплет се наоѓаат во мал објект, високоволумен на мало средини...

BGN 387.20

крупноразмерный принтер Eco разтворител Знаме на гъвкав тръбопровод валяк

за превозот !можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачоти некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободниЗа Видеоимаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа.нашите производи цена : ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена.Карактеристики : Нашите овој печатач врз основа Epson глава за печатење Еко растворувач мастило или Сублимација на бои со висок квалитет.1...

BGN 3852.80

Вътрешен принтер нова технология формат А4 на най-добрите ин Витро сольвентные принтери

Затворен Печатач Нова Технологија а4 Формат Најдобар Еко Растворувач ПринтериПредност на еко растворувач печатач1.Haiwn еко растворувач печатач дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 2384.00

Качеството на режещ плотер с лазерен контурным режещ плоттером винил нож с оптичен сензор, контурный прорезна на режещия плотер

Добредојдовте на нашиот нашата продавницаМодел : 720 IСечење плотер 630mm со Flexi 10 софтверAnswer : ___________________________ Note : кинески тастатура плоча и LCD се покаже кинески јазик,другите исто англиски машина.Опис На Производот1...

BGN 1306.00 1374.40

Новата многофункционална течност печатна машина копринени тъкани принтер тениски

Нови мултифункционален Инкџет т кошула печатач свила ткаенини печатење машинаПредност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 2384.00

Datacard SP25plus единния на борда на принтер карта за самоличност и на лента 2PCS 534000-002 YMCKT

Datacard SP25plедна страна печатач Вклучуваат еден печатач и две 534000002 YMCKT лентаКако најевтиниот уред во СП производи, Datacard SP25 Плус картичка печатач е најдобар избор со низок буџет...

BGN 1550.00 1632.00

Безплатна доставка Ezp2010 USB SPI програмист +V1. 8adapter SPI Flash SOP8 DIP8 W25 MX25

Пакување листа : 1.EZP2010 Програмер 1pcs2 USB кабел 1pcs3 ЦД 1pcs4 5 V моќ за offline чип копија 1pcs5 Едноставна SOP8 & DIP8 приклучок за SMD чипови 2 парчиња6.В1.8adapter 1pcsПоддршка на чип листа25 SPI ФЛЕШAMIC : A25 L05 P,A25 L512,A25 L010,A25 L10 P,A25 L020,A25 L20 P,A25 L040,A25 L40 P,A25 L080, A25 L80 P, A25 L016, A25 L16 P, A25 L032ATMEL : AT25 F512,AT25 F512 A,AT25 F512 B,AT25 F1024,AT25 F1024 A,AT25 FS010,AT25 DF021, AT25 F2048, AT25 DF041 A, AT25 F4096, AT25 FS040, AT26 F004,AT26 DF081 A, AT25 DF161, AT26 DF161, AT26 DF161 A, AT25 DF321, AT25 DF321 A,AT26 DF321, AT25 DF641EON : EN25 F05, EN25 LF05, EN25 P05, EN25 D10, EN25 F10, EN25 LF10, EN25 P10,EN25 D20, EN25 F20, EN25 LF20, EN25 D40,EN25 F40,EN25 LF40,EN25 D80,EN25 F80,EN25 Q80,EN25 T80, EN25 B16, EN25 B16 T, EN25 D16, EN25 F16,EN25 Q16,EN25 T16,EN25 B32,EN25 B32 T, EN25 F32, EN25 P32, EN25 Q32, EN25 B64, EN25 B64 T, EN25 F64,EN25 P64,EN25 Q64,EN25 F128,EN25 Q128ES : ES25 P10, ES25 P20, ES25 M40, ES25 M40 A,ES25 P40,ES25 M80,ES25 M80 A,ES25 P80,ES25 M16, ES25 M16 A, ES25 P16, ES25 P32ESMT : F25 L004 A,F25 L04 UA,F25 L008 A,F25 L08 PA,F25 L016 A,F25 L16 PA,F25 L32 PA,F25 L32 QAMXIC : MX25 L512,MX25 V512,MX25 L1005,MX25 L2005,MX25 L4005 A,MX25 V4005,MX25 L8005, MX25 V8005, MX25 L1605 D,MX25 L1635 D,MX25 L3205 D,MX25 L3225 D,MX25 L3235 D,MX25 L3237 D, MX25 L6405 D, MX25 L12805 DNEXFLASH : NX25 P10, NX25 P20, NX25 P40, NX25 P80, NX25 P16, NX25 P32PMC : PM25 LV512 A, PM25 LV010 A, PM25 LV020, PM25 LV040, PM25 LV080 B,PM25 LV016 BSAIFUN : SA25 F005, SA25 F010, SA25 F020,SA25 F040,SA25 F080, SA25 F160,SA25 F320SPANSION : S25 FL004 A,S25 FL008 A,S25 FL016 A,S25 FL032 A,S25 FL064 A,S25 FL128 A,S25 FL128 PSST : SST25 VF512, SST25 VF512 A, SST25 VF010, SST25 VF010 A,SST25 VF020,SST25 VF020 A, SST25 VF040, SST25 VF040 A, SST25 VF040 B, SST25 VF080 B, SST25 VF016 B,SST25 VF032 B, SST25 VF064 CУЛ : M25 P05 A, M25 P10 A, M25 PE10,M25 P20,M25 PE20, M25 P40, M25 PE40, M25 P80,M25 PE80, M25 PX80, M25 P16, M25 PE16,M25 PX16,M25 P32,M25 PX32, M25 P64, M25 PX64, M25 P128WINBOND : W25 P10, W25 X10,W25 X10 A,W25 X10 AL, W25 X10 L, W25 P20,W25 X20,W25 X20 A,W25 X20 AL, W25 X20 L, W25 P40, W25 X40,W25 X40 A, W25 X40 AL, W25 X40 L,W25 P80,W25 X80,W25 X80 A, W25 X80 AL, W25 X80 L, W25 P16,W25 X16, W25 P32, W25 X32, W25 X64,W25 Q64 BV,W25 Q128 BVMSHINE : MS25 X80,MS25 X40,MS25 X64,MS25 X32,MS25 X16,MS25 X128,MS25 X10,MS25 X05,MS25 X20GIGADEVICE : GD25 T80,GD25 Q80,GD25 Q32,GD25 Q64,GD25 Q128,GD25 Q512,GD25 Q16,GD25 Q20,GD25 Q10,GD25 F80,GD25 F40,GD25 D80,GD25 D4024 EEPROMATMEL : AT24 C01, AT24 C01 A, AT24 C01 B, AT24 C02, AT24 C02 A, AT24 C02 B, AT24 C04, AT24 C04 A, AT24 C04 B, AT24 C08, AT24 C08 A, AT24 C08 B, AT24 C16, AT24 C16 A, AT24 C16 B, AT24 C32, AT24 C32 A, AT24 C32 B, AT24 C64, AT24 C64 A, AT24 C64 B, AT24 C128, AT24 C128 A, AT24 C128 B, AT24 C256, AT24 C256 A, AT24 C256 B, AT24 C512, AT24 C512 A, AT24 C512 B, AT24 C1024, AT24 C1024 A, AT24 C1024 BКАТАЛИЗАТОР : CAT24 C01, CAT24 WC01,CAT24 C02,CAT24 WC02,CAT24 C04, CAT24 WC04,CAT24 C08, CAT24 WC08, CAT24 C16, CAT24 WC16, CAT24 C32, CAT24 WC32, CAT24 C64, CAT24 WC64,CAT24 C128, CAT24 WC128, CAT24 C256, CAT24 WC256, CAT24 C512, CAT24 WC512,CAT24 C1024, CAT24 WC1024ЗАЕДНИЧКАТА : 24 C00 3 V, 24 C00 5 V, 24 C01 3 V, 24 C01 5 V, 24 C02 3 V, 24 C02 5 V,24 C04 3 V,24 C04 5 V, 24 C08 3 V, 24 C08 5 V, 24 C16 3 V, 24 C16 5 V, 24 C32 3 V, 24 C32 5 V, 24 C64 3 V,24 C64 5 V, 24 C128 3 V, 24 C128 5 V, 24 C256 3 V, 24 C256 5 V, 24 C512 3 V, 24 C512 5 V, 24 C1024 3 V,24 C1024 5 VФЕРЧАЈЛД : FM24 C01 L, FM24 C02 L, FM24 C03 L, FM24 C04 L, FM24 C05 L, FM24 C08 L, FM24 C09 L, FM24 C16 L, FM24 C17 L, FM24 C32 L, FM24 C64 L, FM24 C128 L, FM24 C256 L, FM24 C512 L, FM24 C1024 LHOLTEK : HT24 C01, HT24 LC01, HT24 C02, HT24 LC02, HT24 C04, HT24 LC04,HT24 C08,HT24 LC08, HT24 C16, HT24 LC16, HT24 C32, HT24 LC32, HT24 C64, HT24 LC64, HT24 C128, HT24 LC128, HT24 C256, HT24 LC256, HT24 C512, HT24 C1024ISSI : IS24 C01, IS24 C02, IS24 C04, IS24 C08, IS24 C16, IS24 C32, IS24 C64, IS24 C128, IS24 C256, IS24 C512, IS24 C1024MICROCHIP : 24 AA00, 24 C00, 24 LC00, 24 AA01, 24 AA014, 24 C01 C, 24 LC014, 24 LC01 B, 24 AA02,24 LC02 B,24 AA024,24 AA025,24 AA04,24 C02 C, 24 LC024,24 LC025,24 LC04 B,24 AA08,24 LC08 B, 24 AA16, 24 LC16 B, 24 AA32, 24 LC32, 24 AA64,24 FC64,24 LC64, 24 AA128,24 FC128, 24 LC128, 24 AA256, 24 FC256, 24 LC256, 24 AA512, 24 FC512,24 LC512, 24 AA1024НУК : NSC24 C02, NSC24 C02 L, NSC24 C64RAMTRON : FM24 C04 A, FM24 CL04, FM24 C16 A, FM24 CL16, FM24 C64, FM24 CL64, FM24 C256, FM24 CL256, FM24 C512ROHM : BR24 C01, BR24 L01, BR24 C02, BR24 L02, BR24 C04, BR24 L04, BR24 C08, BR24 L08, BR24 C16, BR24 L16, BR24 C32, BR24 L32, BR24 C64, BR24 L64УЛ : ST24 C01, ST24 C02, ST24 C04, ST24 C08, ST24 C16, ST24 C32, ST24 C64XICOR : X24 C01, X24 C02, X24 C04, X24 C08

BGN 49.60

2017 Easy control DTG принтер wired A3 tshirt fabric printing machine with 5760dpi

2017 Лесна контрола DTG печатач жичен A3 Tshirt ткаенина печатење машина со 5760dpiПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

Мини Безжична Bluetooth, бар код скенери, скенери за бар кодове CCD четец за бар кодове преносим безжичен един размер червена светлина

Супердолго чекање 150 часа на едно полнење за еден час Донесувањето на 630nm црвено светло CCD слика технологија и интелигентни препознавањето на слики...

BGN 60.90

Фабрика за директни продажби 3D ефект A3 тениска принтер с бяло мастило AR-T500

Фабриката за директна продажба на 3 D ефект A3 тмаица печатач со бело мастило ART500Производство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

Одобрен CE тениска призова от печатната машина Снимка с dtg принтер размер A3

CE одобрено Тмаица прилагодите фото печатење машина со A3 големина dtg печатачПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

преглед на принтер печатна машина повод телефон A4 uv с вътрешна система за водно охлаждане Led

напредни телефон случај машина за печатење a4 ув печатач со LED Вода за ладење на Системот ВнатреПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

PL-40L Android PDA Wireless Rugged Data Collector 1D Баркод Скенер Android Bar Code Reader with NFC Четец, GSM/4G BT gps

Внимание : погодно за полнење со факултативниот полнење лулка.купи лулка pls посетете го овој линк Стандардната конфигурација : андроид 5.1+2 G RAM меморија+16 G ROM+Wifi+BT4.1+GPS+1 D+ФЛОПИTLE 4 G / WCDMA / GSM +телефон+8 M пиксели Камера+NFC RFID 1d баркод скенер (Поддршка на google playe продавница) Стандардни Додатоци : battery1pcs ,usb податочен cable1pcs ,charger1pcs,екран protector1pcs,уредот bag1pcs, Внимание : факултативен дополнителна батерија,купете дополнителни батеријата pls посетете го овој линк...

BGN 345.00 363.20

Airwren A3 Size High Speed 6 color Inkjet DTG T Shirt Printer for направи си САМ коледа

Airwren A3 Големина Голема Брзина 6 боја Инкџет DTG Т Кошула Печатач за DIY божиќ Производство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

2017 евтини САМ dtg тениска принтер дрехи печатна машина, размер A4

2017 Евтини DIY dtg тмаица печатач облека печатење машина а4 големинаПроизводи Предност1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 2384.00

SM-DT40 Android 5.1 mobile 2D Баркод Скенер NFC Четец Wireless Bluetooth, Wifi, Android здрав PDA

СМDT40 Андроид 5.1 мобилни 2 D баркод Скенер NFC Читач Безжична Bluetooth Wifi Андроид Солиден PDAФункција : 1.Wifi, 4 G, GPS,камера2.Bluetooth3.2 D ласерски баркод скенер4.HF / RFIDFeture : 1.Android5.1 оперативен систем;2.QuadCore ARM CortexA53 Quadcore 1.3 G;3.Hd 8 милиони пиксели, со ЛЕД, автоматско фокусирање;4.SIM картичка, PSAM картичка, Микро SD (ТФ) Картичката се Прошири Порта;5.Батерија Liполимер Батерија 3.7 V 4000m Ah;6.Боја 4.0 инчен QVGA imitative стакло трајни допир.7.Запечатени Средина : IP658.Поддршка 1d баркод скенер9.Поддршка за NFC(HF.13.56 M rfid) или 125 K RFIDТехнички спецификацииФизички ПараметарГолемина152mm(L) X77mm(H)x25mm(W)ТежинаЕкранБоја 4.0 инчен QVGA imitative стакло трајни екран на допирTFTLCD, 650000 бои, 480*800 (QVGA големина)Светлината на LED Осветлувањето е прилагодливСе Прошири ПортаSIM картичка, PSAM карта(факултативно), Micro SD (ТФ) КартичкаКомуникациски ИнтерфејсUSB2.0 Уред, RS232(Изборен)Режим На ВнесувањеСтандард Перо, Ракопис, допирање на текст или тастатура за внесувањеКапацитетот На БатеријатаБатерија Liполимер Батерија 3.7 V 4000m Ah ФакултативнаФреквенција8Ω 1 W говорникотКопче21pcs мек силикон копчеПерформанси ПараметарПРОЦЕСОРОТQuadCore ARM CortexA53 CPU1.3 GRAM меморија2 G RAM МЕМОРИЈАFlash ROMСтандард 16 G NAND Флеш МеморијаMicro SD / ТФ порта Max до 32 GПодаточна КомуникацијаWIFIПоддршка IEEE802.11b / g / n протокол, тоа треба ефективно безжична LAN сигнал маска4 G Сите netcomПоддршка ФЛОПИLTE / TDDLTE / WCDMA / TDSCDMA / CDMA / EVDO и GSM)BluetoothПоддржува Bluetooth 4.0, пренос на далечина е 510mОпкружување При РаботаТемпературата На Работа20 до 50Температура На Чување25 до 70Средина Влажност5%RH95%RH(без кондензација)Капка Спецификации6 страни може да носи влијание од 1.5 метри пад на цемент подот во опсег на температурата на работаСе Тркалаат Спецификации1000 пати / 0.5 m, се тркалаат на 6 страни областа за контактЗапечатени СрединаIP65Развојот На Животната Средина,Оперативен СистемAndroid5.1ПАКЕТИексклузивни развој на софтвер за полнењеПоддржани ЈазикJAVAРазвој На АлаткаEclipseЕднодимензионални бар кодот се собератЕдна димензионална ласерски скенерHoneywell N43 XXРезолуција4 Mil минимална ширинаАмбиентална Светлина10000ft.свеќи 107640 луксБрзина На Скенирање104(±)12 / сек (bothway)Скенирање Агол47º±35º(Стандард) / 35º±3º(кос агол)Поддршка Бар Код ВидUPC / EAN, Code128, Code39, Code93,Code11, Преклопувачки 2 од 5, Дискретни 2 од 5,Кинески 2 од 5, Codabar, MSI, RSSДведимензионални бар код стекнувањеCMOS СкенерHoneywell 3680Резолуција На Сензорот752(ниво)x480(вертикална)pels(сива ниво)Амбиентална СветлинаСите темни 9000ft.свеќи / 96900 луксФокус елемент (VLD)655nm ± 10nmПоддршка бар код видPDF417,Micro PDF417,Композитни, RSS,TLC39, Datamatrix, QR код, Микро QR код,Ацтеките, Maxi Code; Поштенски Кодови : НИ Post Net,НИ Планета, велика БРИТАНИЈА Поштенски, Австралија Поштенски, Japan Postal холандски Поштенски (KIX)3RFIDФИРМИ125 K / 134 K;ISO11784 / ISO11785 протоколHF(NFC)13.56 MHz;ISO14443 A / Б 15693 протоколКамератаHd 8.0 милиони пиксели, со ЛЕД, автоматско фокусирањеGPSПоддржува AGPSФизички ПараметарГолемина152mm(L) X77mm(H)x25mm(W)ТежинаЕкранБоја 4.

BGN 446.00 446.40