• Ново
Висококачествен кабелен лазерен баркод скенер пистолет с USB-кабел за Supermaket Express и POS системи

Висококачествен кабелен лазерен баркод скенер пистолет с USB-кабел за Supermaket Express и POS системи

BGN 72.00

Сума
Налично за поръчка

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Рачни тип на ласер бар-код скенер е со USB порт кабел, LED и ѕвончето индикатор Многу удобен операција смисла, Интелигентни AGC контрола, Богата декодираната видови Оваа ласерска светлина бар-код скенерот може да се користи во библиотека, file менаџмент, управување со инвентар следење, ПОС(point of sale), итн 32-битна ARM ПРОЦЕСОР брзина Напон : 5 V Оперативни Извор на Светлина : Видливи Ласерски 650-670nm Длабочина на Полето : 0-600mm (0.33 mm.PCS90%) Читање на Далечина : 2.5-600mm (100% UPC/EAN) Печати Контраст : 30% мин Скенирање Предмет : 10мм-250mm Скенирање го Оценувате : 120 Пати/s Интерфејс : USB Димензија : приближно 15 x 5 x 2.5 Cm Материјал : ABS+PC типови на бар-код EAN-8, EAN-13, UPC-А, UPC-E, Кодекс 39, Кодекс 93, Cod128, EAN128, Codaber, Industoal 2 од 5, Interleave 2 од 5, Матрица 2 од 5, MSI, Кинески поштенски број итн Универзална едно -димензионални бар кодот

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен
Време за излизане на пазара:
Август-04
Номер На Модела:
R5N
Дълбочина На Цвета:
32 бита
Ширина На Сканиране:
A4
Сканиране Източник На Светлина:
лазерен лъч
Вид На Продукта:
Баркод Скенер
Тип Елемент За Сканиране:
CMOS
Вид На Интерфейса:
USB
търговска марка:
scanhome
Тип:
Баркод Скенер
Оптична Разделителна Способност:
4800*24000
Иновация:
НОВО
Скорост На Сканиране:
120-те години

Подобни продукти в категория

SAGA Cutting plotter spare part Carriage belt Plotter carriage belt suite for saga720

Сечење Плотери резервен дел Плотер превоз појасAnswer : ___________________________ Note : Ова е костим за 720 модел на машина големина1 Долго време durabling2 Стабилен квалитет3 Лесен за одржување4 Погодна за многу машини5 нови6 Писморезба е мазна7 Лесно ракување8...

BGN 27.00 28.80

Oringinal Honeywell Solaris 7820 ненасочено оттичане, мини-слот лазерен скенер с USB-кабел

Honeywell е Solaris TM 7820 вертикална минислот скенер ја зголемува продуктивноста со неспоредлив функција во собата дека агресивно скенирање со висока густина кодови и лесно се вклопува во било кој постоечки комплет се наоѓаат во мал објект, високоволумен на мало средини...

BGN 387.20

Висококачествена печатна машина тениски с принтера тениски размер А3 цифрови отпечатъци върху платно за продажба

Висок квалитет на т риза печатење машина со A3 големина дигитални тмаица на печатач за печатење на ткаенини за продажбаПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

SM-DT40 Android 5.1 mobile 2D Баркод Скенер NFC Четец Wireless Bluetooth, Wifi, Android здрав PDA

СМDT40 Андроид 5.1 мобилни 2 D баркод Скенер NFC Читач Безжична Bluetooth Wifi Андроид Солиден PDAФункција : 1.Wifi, 4 G, GPS,камера2.Bluetooth3.2 D ласерски баркод скенер4.HF / RFIDFeture : 1.Android5.1 оперативен систем;2.QuadCore ARM CortexA53 Quadcore 1.3 G;3.Hd 8 милиони пиксели, со ЛЕД, автоматско фокусирање;4.SIM картичка, PSAM картичка, Микро SD (ТФ) Картичката се Прошири Порта;5.Батерија Liполимер Батерија 3.7 V 4000m Ah;6.Боја 4.0 инчен QVGA imitative стакло трајни допир.7.Запечатени Средина : IP658.Поддршка 1d баркод скенер9.Поддршка за NFC(HF.13.56 M rfid) или 125 K RFIDТехнички спецификацииФизички ПараметарГолемина152mm(L) X77mm(H)x25mm(W)ТежинаЕкранБоја 4.0 инчен QVGA imitative стакло трајни екран на допирTFTLCD, 650000 бои, 480*800 (QVGA големина)Светлината на LED Осветлувањето е прилагодливСе Прошири ПортаSIM картичка, PSAM карта(факултативно), Micro SD (ТФ) КартичкаКомуникациски ИнтерфејсUSB2.0 Уред, RS232(Изборен)Режим На ВнесувањеСтандард Перо, Ракопис, допирање на текст или тастатура за внесувањеКапацитетот На БатеријатаБатерија Liполимер Батерија 3.7 V 4000m Ah ФакултативнаФреквенција8Ω 1 W говорникотКопче21pcs мек силикон копчеПерформанси ПараметарПРОЦЕСОРОТQuadCore ARM CortexA53 CPU1.3 GRAM меморија2 G RAM МЕМОРИЈАFlash ROMСтандард 16 G NAND Флеш МеморијаMicro SD / ТФ порта Max до 32 GПодаточна КомуникацијаWIFIПоддршка IEEE802.11b / g / n протокол, тоа треба ефективно безжична LAN сигнал маска4 G Сите netcomПоддршка ФЛОПИLTE / TDDLTE / WCDMA / TDSCDMA / CDMA / EVDO и GSM)BluetoothПоддржува Bluetooth 4.0, пренос на далечина е 510mОпкружување При РаботаТемпературата На Работа20 до 50Температура На Чување25 до 70Средина Влажност5%RH95%RH(без кондензација)Капка Спецификации6 страни може да носи влијание од 1.5 метри пад на цемент подот во опсег на температурата на работаСе Тркалаат Спецификации1000 пати / 0.5 m, се тркалаат на 6 страни областа за контактЗапечатени СрединаIP65Развојот На Животната Средина,Оперативен СистемAndroid5.1ПАКЕТИексклузивни развој на софтвер за полнењеПоддржани ЈазикJAVAРазвој На АлаткаEclipseЕднодимензионални бар кодот се собератЕдна димензионална ласерски скенерHoneywell N43 XXРезолуција4 Mil минимална ширинаАмбиентална Светлина10000ft.свеќи 107640 луксБрзина На Скенирање104(±)12 / сек (bothway)Скенирање Агол47º±35º(Стандард) / 35º±3º(кос агол)Поддршка Бар Код ВидUPC / EAN, Code128, Code39, Code93,Code11, Преклопувачки 2 од 5, Дискретни 2 од 5,Кинески 2 од 5, Codabar, MSI, RSSДведимензионални бар код стекнувањеCMOS СкенерHoneywell 3680Резолуција На Сензорот752(ниво)x480(вертикална)pels(сива ниво)Амбиентална СветлинаСите темни 9000ft.свеќи / 96900 луксФокус елемент (VLD)655nm ± 10nmПоддршка бар код видPDF417,Micro PDF417,Композитни, RSS,TLC39, Datamatrix, QR код, Микро QR код,Ацтеките, Maxi Code; Поштенски Кодови : НИ Post Net,НИ Планета, велика БРИТАНИЈА Поштенски, Австралија Поштенски, Japan Postal холандски Поштенски (KIX)3RFIDФИРМИ125 K / 134 K;ISO11784 / ISO11785 протоколHF(NFC)13.56 MHz;ISO14443 A / Б 15693 протоколКамератаHd 8.0 милиони пиксели, со ЛЕД, автоматско фокусирањеGPSПоддржува AGPSФизички ПараметарГолемина152mm(L) X77mm(H)x25mm(W)ТежинаЕкранБоја 4.

BGN 446.00 446.40

Pos mini bluetooth термопринтер 80 мм преносим принтер проверка МРТ-3 Подкрепа за съответствие на USB печат RS-232 с мобилен телефон

Пос мини bluetooth термички печатач 80mm преносни приемот печатач MPT3 Поддршка на RS232 Сериски USB печатење со мобилен телефонФункција : Етикети и приходи се достапни за печатењеИндустриски стандард 1.5 метар Слободен пад врз конкретниВо согласност со IP54 отпорност на вода и прашинаПроменлива интерфејси (RS232 C, USB, Bluetooth) за опцијаПоддршка текст, баркодот и графички печатењеСтендбај и авто turnoff mode да се намали потрошувачката на енергијаВо областа на програмирање – Ажурирање на Фирмверот, Симнете Фонтови и ЛогоаWindows драјвер за Windows XP / 2000 / VISTA / 7Демо & ПАКЕТИ за AndroidСпецификација За Производ : ОбјектотMPTIIIПечатење МетодТермички ЛинијаБрзина На Печатење50~80mm / sЕфикасен Печатење Ширина72mmРезолуција8 точки / mm, 576 точки / линијаПечати На ФонтотANK : 8x16, 12 x24 GBK : 16x16, 24 x 24Карактер на Линија48Тип На ХартијаТермичка хартија / хартија леблШирина На Хартијата80±0.5 mmХартија Во Ролна ДијаметарМакс : 40.0 mmСе Тркалаат Главниот Внатрешен Дијаметар13mm(мин.)Хартија Дебелина0.06 да 0.07 mmХартија Вчитување МетодКапкаво лесно вчитувањеTPH Сигурност100 километриБаркодот1D : UPCА, UPCE, EAN13, EAN8, CODE39, ITF25, CODABAR, CODE93, CODE128; 2 D : PDF417, QR код, ПОДАТОЦИ МатрицаЕмулацијаESC / ПОССензорХартија крајот сензор, Моќ во близина на крајот сензор, Покривање на отворениот сензорИнтерфејсRS232 C, USB, Ir DA, Bluetooth, WIFI(задржани)Моќ АдаптерDC12 V / 1 AБатеријатаDC7.4 V,ОД 1,5 НА батерија Liion батеријаТраење На Батеријата150~200m континуирано печатење(12.5%густина); 1200 приходи(150mm секој приемот);80~100m континуирано печатење(25%густина)Тежина340gДимензија (Wx Lx H)102 x 108 x50mmБојаЦрнаОперативен Temp10~50°CСкладирање Temp20~70°CОперативен Влажност20~85%Чување Влажност5~95%1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T / T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 284.99

Airwren A3 Size High Speed 6 color Inkjet DTG T Shirt Printer for направи си САМ коледа

Airwren A3 Големина Голема Брзина 6 боја Инкџет DTG Т Кошула Печатач за DIY божиќ Производство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

високо качество на а4 diy мини UV принтер за печат на подаръци за Деня на Благодарността

висок квалитет a4 diy мини ув печатач за денот на Благодарноста подарок за печатењеПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

Висок клас многоцелеви led UV принтер формат А4, с печатащата глава R330

Висок Квалитет на Мулти Цел да се Доведе УВ Печатач А4 Големина со R330 Глава за ПечатењеПредност на УВ печатачЗошто да се избере Haiwn LED УВ печатач ?1.Haiwn LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

Мини Безжична Bluetooth, бар код скенери, скенери за бар кодове CCD четец за бар кодове преносим безжичен един размер червена светлина

Супердолго чекање 150 часа на едно полнење за еден час Донесувањето на 630nm црвено светло CCD слика технологија и интелигентни препознавањето на слики...

BGN 60.90

Datacard SP25plus единния на борда на принтер карта за самоличност и на лента 2PCS 534000-002 YMCKT

Datacard SP25plедна страна печатач Вклучуваат еден печатач и две 534000002 YMCKT лентаКако најевтиниот уред во СП производи, Datacard SP25 Плус картичка печатач е најдобар избор со низок буџет...

BGN 1550.00 1632.00

ZJ 5890K 58mm POS Thermal Receiption Bill Printer Universal Ticket Printer Support cash drawer driver Dot-matrix

Црна USB Порт 58mm термички pirnter ниско ниво на бучава ПОС Приемот печатач 5890k на комерцијална продажба на мало ПОС системи ZJ 5890 K1) Основни Информации и Клучни Карактеристики : Точка Име : Термички Приемот ПечатачРеден Број : ПОС5890 KПогоден за сите типови на комерцијални мало ПОС системиСветлината во тежина и паметни, во формаВисок квалитет на печатење и ниски трошоциНиско ниво на бучава и високобрзински печатењеПоддршка парични фиока возачотЛесен за хартија инсталација, Лесно одржување и одлична структураНиска потрошувачка на енергија и ниски оперативни трошоци ( Не Панделки или Мастило касети )2) Технички Спецификации : Печати Метод : Термички Линија ПечатењеПечати Големина на Фонт : 384dot / Линија ; ANK КарактерФонт На : 12*24 точки,1.5(W)*3.0(H)mmКинескипоедноставен / традиционален : 24*24 точки,3.0(W)*3.0(H)mmПечатач Карактер : GB еден / два Кинески карактер 24*24 точки, Поддршка Тајван,Хонг конг традиционалнатаСе Прошири Карактер : OEM437 / Катакана / OEM850 / OEM860 / OEM863 / OEM865 / Западна Европа / Грчката / Hebrew / Југоисточна Европа / Иран / WPC1252 / OEM866 / OEM852 / OEM858 / Iran II / летонија / Arabic / PT151,1251 / OEM747 / WPC1257 / Vietnam / OEM864 / Hebrew / WPC1255 / Тајландски3) Печатач Параметри : Поддршка NV ЛОГОТО ПечатењеБрзината на печатење : 90mm / secИнтерфејс : USB ПортСе тркалаат Дијаметар : 50 mmПечати Дебелина : 0.060.08 mmЕдиница Тежина : 800 gДимензии : 175*130*110mmАдаптер : DC 12 V / 3АПарични Фиока Контрола : 12 V DC / 1 AСигурност Печати : 100 километриВозачи : Win 9 X / Win 2000 / Win 2003 / Win XP / Win Vista / Win 7 / Win8 / LinuxКомпатибилен Со EPSON, SAMSUNG СистемPrint Command : Компатибилен Со Команда ESC / ПОС4) Печатач Изглед И Оперативни ШематскиХартија Излез : печатење на хартија излезСе хранат Копчето : Печатач самопроверката, Модел промени, Хартија хранаСостојбата На Светлина : Црвено светло трепка значи дека нема хартија ; Црвено светло секогаш осветлена значи нормално.Моќта на Светлината : Сина светлина секогаш осветлена значи нормално ; Сина светлина исклучување значи да не се поврзете на власт или абнормални.Моќ за Контрола на Копчето : Контрола на прекинувач5) Принтер Интерфејс ШематскиМоќ Интерфејс : Поврзете 110 V240 VUSB Интерфејс : Поврзете Таблет / КОМПЈУТЕР преку USBБ кабелПарични Фиока Интерфејс : Поврзете парични фиока преку податочен кабел

BGN 36.00 43.01

Вътрешен принтер нова технология формат А4 на най-добрите ин Витро сольвентные принтери

Затворен Печатач Нова Технологија а4 Формат Најдобар Еко Растворувач ПринтериПредност на еко растворувач печатач1.Haiwn еко растворувач печатач дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 2384.00

Бутон създател на иконата създател на бутона извършване на машина нова + 58mm ивици един комплект във формата на

Копчето создателот Значка создателот Копчето машина за правење НОВ + 58mm мувла еден сетСпецификации : 1) Брзо слајд песна операција2) Лесно да се стави на одборот или на маса3) Хромобложено челик умира за долгорочна употреба4) Достапни калапи : 44mm5)Брзина : 300 400pcs / час6) се Користи за да се направи DIY Pin на копчиња, Копче за Значки, Key Chain,Огледало,Фото Stander,Шише Настроената ,метални копчиња, итн.На копчето за правење бизнис во сите потреби : Мали се инвестира, големи се врати !

BGN 156.00 168.00

Одобрен CE тениска призова от печатната машина Снимка с dtg принтер размер A3

CE одобрено Тмаица прилагодите фото печатење машина со A3 големина dtg печатачПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

A3 DTG принтер Multifuncional impressora с 5760*1440dpi 6color тениска печатна машина за тъкани

A3 DTG Печатач Multifuncional impressora со 5760*1440dpi 6color т риза печатење машина за ТкаениниПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

Новата печатна машина дрехи печатна машина цифров тениски А3 принтер за шапки, Чорапи, платно направи си САМ

Нова Облека Печатење Машина Дигитални A3 т кошула печатач за Капа, Чорапи, ПлатноПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00

2017 нова технология е по-евтина карта pvc /телефон случай uv принтер с размер A3

2017 нова технологија Евтини пвц картичка / телефон случај ув печатач со A3 големинаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

BGN 4784.00

крупноразмерный принтер Eco разтворител Знаме на гъвкав тръбопровод валяк

за превозот !можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачоти некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободниЗа Видеоимаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа.нашите производи цена : ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена.Карактеристики : Нашите овој печатач врз основа Epson глава за печатење Еко растворувач мастило или Сублимација на бои со висок квалитет.1...

BGN 3852.80

Многофункционална Цифрова Печатна Машина Тениски Размер На Принтера Тъкан А4

МултиФункција Дигитални Текстил Печатач А4 Големина ТМаица Печатење МашинаПроизводи Предност1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 2384.00

JP-5802LYPD Mini 58 мм IOS Bluetooth термопринтер на IOS, Android, Windows 58 мм Mini Bluetooth Thermal Receipt Printer Bluetooth

58mm BLUETOOTH IOS Термички Печатач Црна / бела Термички Приемот Печатач со 90mm / sec Голема Брзина Билет Печатач IOS Andriod WindowsМодел : ЈП5802 LYPОпис : 1...

BGN 70.00 73.58

Фабрика за директни продажби 3D ефект A3 тениска принтер с бяло мастило AR-T500

Фабриката за директна продажба на 3 D ефект A3 тмаица печатач со бело мастило ART500Производство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

BGN 3184.00