• Ново
3мм х 150мм самоблокирующиеся найлонови кабелни връзки тежки промишлени телена на основата на мълния син 100шт

3мм х 150мм самоблокирующиеся найлонови кабелни връзки тежки промишлени телена на основата на мълния син 100шт

BGN 1.92

Сума
Налично за поръчка

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон Нето Тежина : 46g; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Кабел Вратоврска Главната Боја : Сина Димензии(Прибл.) : 3мм 150mm X/0.11"X 5.94"(W*L) Работна Температура : -40 C ~ +80 C
Опис :
100pcs најлон кабли да ги чувате вашите предмети задолжителни и организирани. Со авто-заклучување заби, лесен за употреба.
Отпорни на киселина, отпорност; добра изолација и издржливи.
Употреба :
Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа се тесни.
Ако сакате да го изгубат тоа, само го користите вашиот прст ноктите да притиснете надолу на парче пластика во дупка и се повлече дресот надвор во исто време.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.
Забелешка : не се отворени додека не се подготвени за употреба.

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
Номер На Модела:
3мм х 150мм
Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка! Pg07 IP68 светло сив водоустойчив найлонов кабелен вход за обхвата на кабели 3-6, 5 мм

ETAILED ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја : сива или црна·Материјал : направен од УЛ Најлон 66, 94 V2 и тесни прстен од гума.·Featrue : 1.Посебни desighation, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.2...

BGN 56.00

100шт 8mmx1150mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка амбалажна хартия

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558×450 SS18.045081300.253558×500 SS20.050081400.253558×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 57.54

100шт 4.6 мм х 100 мм, от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка приключи

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 10.11

0.9 M YL447Y диаметър 8 мм и висока температура буш Безщелочная стекловолоконная тръба на захранващия кабел буш жично покриване на Холандия в продажба

Вклучува : 0.9 m ( 8ММ Дијаметар)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температуразабелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...

BGN 2.00 2.21

ZHEJIN (100шт) IP68 M25 * 1.5 13-18 мм пластмасови водоустойчиви конектори найлонови кабелни вводы

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас*Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјалните објекти, за бојата на производи, ве молиме да се однесуваат на материјалните објекти.Основни Детали Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : Џе Џин Број на Модел : Најлон Кабел Жлезди Заштита Ниво : IP68 Големина : M25*1.5 Материјали : Најлон 66,94 V2 Боја : Природна ,Црна Главни Производи : Кабелски врски,жица nip,кабел жлезда,најлон електричен апарат производ Главните Пазари : Источна Азија, Средниот Исток, Југоисточна Азија, Источна Европа, Јужна Америка Локација : Wenzhou,Жеџијанг Бизнис Тип : Производител Година Основана : 1987Опис На ПроизводотЏе Џин IP68 Повеќето Колекција Стр Водоотпорен Најлон Кабел ЖлездаМатеријал : Направен од УЛ Nylon66,94 V2 и тесни прстен од гума.Функција : 1...

BGN 18.19

100шт 12mmx350mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 21.92

100шт 8mmx450mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558×450 SS18.045081300.253558 ×500 SS20.050081400.253558 ×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 18.40

100шт 12mmx150mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312 ×200 SS8.020012500.2533312 ×250 SS10.025012650.2533312 ×300 SS12.030012820.2533312 ×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 16.16

4,88 м / лот 7,9 мм;9,5 мм 12,5 мм;15 мм всеки 1,22 метра двухстенная свиване тръба с лепило термоусадочным дажби 3:1

Двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со Лепак ГОЛЕМИНА : 7.9 мм,9.5 мм,12.5 mm,15mm секој 1.22 метар КОЛИЧИНА : 4.88 МетарБОЈА : црна

BGN 25.10

100шт 4. 6mmx200mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 8.08

10шт MT017 T-Type кука и контур найлон задържане Лента Вълшебна Лента, Широчина лента 12 мм, дължина на кабелни връзки 20 см/30 см лента за захващане на колан

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),Бои Кука&јамка / Кабел Вратоврска Ширина : 12 mm Должина : 20cm / 30 см Пакет : 10 PCS Испрати Случајно Бои Материјал : усвојување на најновите процес, сите најлон магија стап производство обработкаУпотреба : се користи за завршницата на компјутер, мобилен телефон, електрична жица, апарати за дома и електрична жица, и на жица на Интернет бар, поради бојата на различни снопови е лесно да се разликуваат различни жица материјали, лесно да се најде линија, да заштедат време и напор.Можат да се користат одново и одново, убава и дарежлив, разни материјали од боја.Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.62

Гореща продажба 260шт многоцветен полиолефин 2:1 безгалогенные термосвиваеми тръби асортимент от тръби Sleeving Wrap фън тръби

6378 ПовеќеОпис : Ова е огромна колекција на повеќето корисни топлина се смалуваат цевки, 8 Спецификации, 4 бои, 260 парчиња вкупно.Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 6.0 mm , 8.0 mm, 10.0 мм, 13.0 mm минимум,Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 1.0 mm, 1.5 мм, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 мм, 6.5 mm максимумБоја : Сина, Зелена, Црвена, Жолта.Спецификации : Вкупна должина : 12.4 m (Намалување во различна големина и е подготвен за користење.)Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Материјал : ПолиолефинМинимална Намалување Temp : +70°CМаксимална Намалување Temp : +110°CТемпературата на работа : 55°C до +125°CЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaDielectric сила : 15k V / mmПакетот вклучува : 60pcs x 1.0 х 40mm (количество x доставени внатрешен дијаметар x еден должина ) (Жолт)60pcs x 2.0 x 40mm (Сина)30pcs x 3.0 x 40mm (Зелен)30pcs x 4.0 mm x 40mm (Црвено)30pcs x 6.0 mm x 40mm (Жолт)20pcs x 8.0 mm x 80mm (Црвено)15pcs x 10.0 mm x 80mm (Зелен)15pcs x 13.0 mm x 80mm (Сина)(Различна големина снабдување, 260 во 1 колекција.)НИ 5.29 / парче НАС 0.78 / парче НАС 0.99 / парче НАС 0.42 / парче НАС 1.12 / парче НАС 2.1 / парче НАС 0.65 / парче НАС 6.2 / парче НАС 5.95 / парче НАС 3.95 / парче НАС 5.9 / парче НАС 4.8 / парче НАС 4.95 / парче НАС 1.89 / парче НАС 1.5 / парче НАС 0.46 / парче НАС 1.85 / парче НАС 3.95 / парче НАС 2.39 / парче НАС 3.25 / пакет

BGN 8.30

10 мм x 760 мм найлон самостоятелно блокиране на кабел замазки Закопчалката 100 бр. черно

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон Нето Тежина : 1120g Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Кабел Вратоврска Главната Боја : Црна Димензии(Прибл.) : 10 x 760mm / 0.4" x 30"(W*L)Составена од заби лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа се тесни.Ако сакате да го изгубат тоа, само го користите вашиот прст ноктите да притиснете надолу на парче пластика во дупка и се повлече дресот надвор во исто време.Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.

BGN 27.20

1бр 2M PVC свиване тръба тръба амбалажна хартия комплект за 18650 18500 батерии плосък кръг от 18,5 mm

Боја : Бела / Жолта / Црвена / Зелена / Блу / Црна / Транспарентен / ПортокалНамалување на температурата : 80°Намалување на односот на : 48%Должина : 2mСтанот ширина : 29.5 mm (пред намалување)Круг со дијаметар : прибл...

BGN 1.00 1.41

100шт 12mmx850mm неръждаема стомана ZIP самоблокирующиеся кабелни превръзки 12*850

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312×400 SS16.0400121050.2533312×450 SS18.0450121300.2533312×550 SS22.0550121620.2533312×600 SS24.0600121850.2533312×650 SS26.0650121900.2533312×700 SS28.0700122050.2533312×750 SS30.0750122230.2533312×800 SS32.0800122350.2533312×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 55.68

127шт black 7 размери гама от изолация полиолефин H 2:1 е-свиване тръба тръба ръкав приключи тел кабел комплект топ

Карактеристики : Намалување на стапката : 2 : 1 (max дијаметар намали со 1 / 2) Минимум контракција температура : + 70 C Целосна контракција температура : + 110 C максимум Оперативни температура : 55 степени C + 125 В Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Изолација сила : 15 илјади V / mm Производство спецификации : ISO9001 Запаливост : пламен retardant Одобрување : UL одобрување На форматот што се обезбедени (круг или стан) : производот е рамен Сечење метод : ножици или остар нож Материјал : Полиолефин детали за производот 127 PCS 2 : 1 црна топлина shrinkable ракав Количество спецификација должина 30x 2 x 40 mm 25 X 2.5 x 40 mm 20x3.5 x 40 mm 20x 5 x 40 mm 16x 7 x 80 mm 8x 10 x 80 mm 8x 13 X 85 mm Вкупно 127pcs

BGN 2.53

60шт тел cable конектори найлон обжимные клеми електрически кабели изолирани стыковые конектори, съединителни клеми

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи се целосно изолирани најлон задник конектори.Овие се со висок квалитет конектори со вистински позлатен бакар core не, како и други конектори направени од калај или месинг.Тие имаат најголемо спроводливост и ќе се одржи најсилните crimp.Пакет се Вклучени : 20pcs Конектор ( Црвено ) 20pcs Конектор ( Сино ) 20pcs Конектор ( Жолт )

BGN 5.10

(50 бр. / лот) M12, IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 3-6мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

50 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 50pcs М12 За 3мм ~ 6mm кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6 / 6, оган оценка 94 v2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал...

BGN 17.00 20.24

Безплатна доставка 75 м/лот вътрешен диаметър 3,5 мм PVC пластмасови изолирующая буш метална защитна втулка

Бесплатен превозот 75 M / многу Внатрешен дијаметар 3,5 мм ПВЦ Пластика изолациони ракав Жица заштита ракавМодел : дијаметар 3.5 mm Материјал : нетоксични ПВЦ Пламен retardancy : добро Максимална работна температура : 75105 CУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

BGN 33.00 35.20

100шт 8mmx350mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка WRAP

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558 ×400 SS16.040081050.253558 ×450 SS18.045081300.253558 ×500 SS20.050081400.253558 ×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 15.20

100шт 8mmx400mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки самоблокирующиеся кабелни превръзки

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558 ×450 SS18.045081300.253558 ×500 SS20.050081400.253558 ×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 19.68

1pc FZ-210 CNC електронна намоточная машина електронна моталка електронна Намоточная машина диаметър на ликвидация 0.03-0.35 mm

pc FZ210 CNC Електронски ликвидација машина Електронски winderЕлектронски Свитканост Машина Ликвидација дијаметар 0.030.35 mm Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Карактеристики : Оваа серија на CNC рутер машина прифаќа компјутер за контрола, прирачник кабел,електронското пребројување, автоматско исклучување.Може да се користи за голем број на мали електронски рана stator калеми,трансформатори, inductors, калеми.Сите модели од оваа серија на постојан магнет DC моторможе да се прилагоди според корисничките барања,тоа може да биде за дијаметарот на споредливи AC мотори правилно да се зголеми,и може да се реализира stepless брзина регулатива.Оваа серија на ликвидација машини се оставени надвор од окно,вратило исто така, може да се прилагоди во право, и може да биде прилагодена брзина, итн.Answer : ___________________________ Note : Ако имате било каков проблем во врска со оваа машина ,ве молиме контактирајте со насВи благодариме

BGN 265.60

ZHEJIN 100M свиване тръба Tubing20 / 22ММ съотношение 2:1 на Защита на изолация огнеустойчиви тръба Sleeving авто електрически кабел кабел

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас*Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјалните објекти, за бојата на производи, ве молиме да се однесуваат на материјалните објекти...

BGN 57.00 57.36

100шт 12mmx300mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки самоблокирующиеся

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312 ×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 20.64

100шт 12mmx450mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312×400 SS16.0400121050.2533312×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 32.16

100шт 4. 6mmx950mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка WRAP

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.251004.6 × 350 SS14.03504.6900.251004.6 × 400 SS16.04004.61050.251004.6 × 450 SS18.04504.61300.251004.6 × 500 SS20.05004.61400.251004.6 × 550 SS22.05504.61620.251004.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 27.04