• Ново
5 мм х 450 мм от найлон самостоятелно блокиране на кабел Zip замазки Закопчалката бежово 100шт

5 мм х 450 мм от найлон самостоятелно блокиране на кабел Zip замазки Закопчалката бежово 100шт

BGN 7.44

Сума
Налично за поръчка


Димензии(Прибл.) : 5 x 450 мм/0.2" x 18"(W*L); Име на Производ : Кабел Вратоврска
Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон
Нето Тежина : 294g
Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Кабел Вратоврска
Главната Боја : Беж
Составена од заби лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.
Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа се тесни.
Ако сакате да го изгубат тоа, само го користите вашиот прст ноктите да притиснете надолу на парче пластика во дупка и се повлече дресот надвор во исто време.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
5мм х 450мм
is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка

Подобни продукти в категория

100шт 12mmx450mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312×400 SS16.0400121050.2533312×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 32.16

100шт 12mmx300mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки самоблокирующиеся

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312 ×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 20.64

ID: 3mm *OD: 5mm храни вкус цветна силиконова тръба маркуч тръба 3x5

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производотID : 3.0±0.2 мм, OD : 5.0±0.2 ммТемпературата Опсег : 60 Сте.C~200 Сте.C

BGN 13.60

1бр Airtac модел пневматичен електромагнитен клапан сонда за 4V210 4V210-08 4v310-10 4v410-15

Име На ПроизводЕлектромагнетниот Вентил СерпентинаМатеријалПластика, Електрични ДелОдговара Модел4 V210 / 4 V310 / 4 V410НапонDC12 V / DC24 V / AC110 V / AC220 VМонтажа Дупка 9mm

BGN 1.58

100шт 12mmx400mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка WRAP

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 27.60

100шт 8mmx1150mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка амбалажна хартия

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558×450 SS18.045081300.253558×500 SS20.050081400.253558×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 57.54

100шт 12mmx350mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 21.92

127шт black 7 размери гама от изолация полиолефин H 2:1 е-свиване тръба тръба ръкав приключи тел кабел комплект топ

Карактеристики : Намалување на стапката : 2 : 1 (max дијаметар намали со 1 / 2) Минимум контракција температура : + 70 C Целосна контракција температура : + 110 C максимум Оперативни температура : 55 степени C + 125 В Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Изолација сила : 15 илјади V / mm Производство спецификации : ISO9001 Запаливост : пламен retardant Одобрување : UL одобрување На форматот што се обезбедени (круг или стан) : производот е рамен Сечење метод : ножици или остар нож Материјал : Полиолефин детали за производот 127 PCS 2 : 1 црна топлина shrinkable ракав Количество спецификација должина 30x 2 x 40 mm 25 X 2.5 x 40 mm 20x3.5 x 40 mm 20x 5 x 40 mm 16x 7 x 80 mm 8x 10 x 80 mm 8x 13 X 85 mm Вкупно 127pcs

BGN 2.53

100шт 12mmx150mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312 ×200 SS8.020012500.2533312 ×250 SS10.025012650.2533312 ×300 SS12.030012820.2533312 ×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 16.16

ZHEJIN 100M свиване тръба Tubing20 / 22ММ съотношение 2:1 на Защита на изолация огнеустойчиви тръба Sleeving авто електрически кабел кабел

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас*Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјалните објекти, за бојата на производи, ве молиме да се однесуваат на материјалните објекти...

BGN 57.00 57.36

Безплатна доставка! Pg07 IP68 светло сив водоустойчив найлонов кабелен вход за обхвата на кабели 3-6, 5 мм

ETAILED ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја : сива или црна·Материјал : направен од УЛ Најлон 66, 94 V2 и тесни прстен од гума.·Featrue : 1.Посебни desighation, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.2...

BGN 56.00

100шт 4. 6mmx200mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 8.08

100шт 8mmx850mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки самоблокирующиеся кабелни превръзки

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558×450 SS18.045081300.253558×500 SS20.050081400.253558×550 SS22.055081620.253558×600 SS24.060081850.253558×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558×750 SS30.075082230.253558×800 SS32.080082350.253558×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 28.96

42шт 18*160 мм, син найлон за многократна употреба кабелни превръзки с дупки за проушин успоредно кабелна замазка колан кука кабелен организатор figment

42pcs 18*160mm Сина Најлон Обновливи Кабел Врски со Окцето Дупки назад кон назад кабел вратоврска најлон рака тенка кука кабел организатор Карактеристики : • 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 10.00 10.86

100шт 4.6 мм х 100 мм, от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка приключи

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 10.11

0.9 M YL447Y диаметър 8 мм и висока температура буш Безщелочная стекловолоконная тръба на захранващия кабел буш жично покриване на Холандия в продажба

Вклучува : 0.9 m ( 8ММ Дијаметар)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температуразабелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...

BGN 2.00 2.21

100шт 8mmx450mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558×450 SS18.045081300.253558 ×500 SS20.050081400.253558 ×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 18.40

100шт 4. 6mmx300mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 9.57

ZHEJIN (100шт) IP68 M25 * 1.5 13-18 мм пластмасови водоустойчиви конектори найлонови кабелни вводы

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас*Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјалните објекти, за бојата на производи, ве молиме да се однесуваат на материјалните објекти.Основни Детали Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : Џе Џин Број на Модел : Најлон Кабел Жлезди Заштита Ниво : IP68 Големина : M25*1.5 Материјали : Најлон 66,94 V2 Боја : Природна ,Црна Главни Производи : Кабелски врски,жица nip,кабел жлезда,најлон електричен апарат производ Главните Пазари : Источна Азија, Средниот Исток, Југоисточна Азија, Источна Европа, Јужна Америка Локација : Wenzhou,Жеџијанг Бизнис Тип : Производител Година Основана : 1987Опис На ПроизводотЏе Џин IP68 Повеќето Колекција Стр Водоотпорен Најлон Кабел ЖлездаМатеријал : Направен од УЛ Nylon66,94 V2 и тесни прстен од гума.Функција : 1...

BGN 18.19

100шт 8mmx350mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка WRAP

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558 ×400 SS16.040081050.253558 ×450 SS18.045081300.253558 ×500 SS20.050081400.253558 ×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 15.20

1бр 2M PVC свиване тръба тръба амбалажна хартия комплект за 18650 18500 батерии плосък кръг от 18,5 mm

Боја : Бела / Жолта / Црвена / Зелена / Блу / Црна / Транспарентен / ПортокалНамалување на температурата : 80°Намалување на односот на : 48%Должина : 2mСтанот ширина : 29.5 mm (пред намалување)Круг со дијаметар : прибл...

BGN 1.00 1.41

150шт 8.76 м многоцветен полиолефин 2:1 свиване тръба асортимент от кабели, кабелна прикачване електрически тръба 2 цвята 8 размера

Опис : 150 Pcs 2 : 1 Полиолефин Hтип на Топлина се Смалуваат Намалување на Цевки Цевка Црвена+ЦрнаСпецификација : Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 8 Спецификации, 2 боиОбезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 6.0 mm , 8.0 mm, 10.0 мм, 13.0 mm минимумЦелосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 мм, 6.5 mm максимумБоја : Црвена, црнаВкупна должина : 8.76 mНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Материјал : ПолиолефинПакет : Заградени пакетМинимална Намалување Temp : +70°CЦелосна Намалување Temp : +110°C (максимум)Температурата на работа : 55°C до +125°CЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaDielectric сила : 15 KV / mmПроизводство спецификација : ISO9001Запаливост : Пламен RetardantОдобрување : UL ОдобрениОбезбедени формат (круг или стан) : Производ се добива раменСечење метод : НожициПакетот Вклучува : 1 x 150pcs топлина се смалуваат цевки Цевка20pcs x 2.0 x 30мм(количество x доставени внатрешен дијаметар x еден должина )( црна)20pcs x 2.0 x 30мм (црвено)20pcs x 2.5 60mm x ( црна)20pcs x 2.5 60mm x (црвена)10pcs x 3.5 60mm x ( црна)10pcs x 3.5 60mm x (црвена)8pcs x 5.0 60mm x ( црна)8pcs x 5.0 60mm x (црвена)5pcs x 6.0 60mm x ( црна)5pcs x 6.0 60mm x (црвена)4pcs x 8.0 x 100mm ( црна)4pcs x 8.0 x 100mm (црвено)4pcs x 10.0 x 100mm ( црна)4pcs x 10.0 x 100mm (црвено)4pcs x 13.0 x 100mm ( црна)4pcs x 13.0 x 100mm (црвено)

BGN 7.20