• Ново
10 мм x 760 мм найлон самостоятелно блокиране на кабел замазки Закопчалката 100 бр. черно

10 мм x 760 мм найлон самостоятелно блокиране на кабел замазки Закопчалката 100 бр. черно

BGN 27.20

Сума
Налично за поръчка

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон Нето Тежина : 1120g Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Кабел Вратоврска Главната Боја : Црна Димензии(Прибл.) : 10 x 760mm/0.4" x 30"(W*L)
Составена од заби лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.
Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа се тесни.
Ако сакате да го изгубат тоа, само го користите вашиот прст ноктите да притиснете надолу на парче пластика во дупка и се повлече дресот надвор во исто време.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
Номер На Модела:
10мм х 760мм
Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка

Подобни продукти в категория

0.9 M YL447Y диаметър 8 мм и висока температура буш Безщелочная стекловолоконная тръба на захранващия кабел буш жично покриване на Холандия в продажба

Вклучува : 0.9 m ( 8ММ Дијаметар)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температуразабелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...

BGN 2.00 2.21

100шт 12mmx150mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312 ×200 SS8.020012500.2533312 ×250 SS10.025012650.2533312 ×300 SS12.030012820.2533312 ×350 SS14.035012900.2533312 ×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 16.16

150шт 8.76 м многоцветен полиолефин 2:1 свиване тръба асортимент от кабели, кабелна прикачване електрически тръба 2 цвята 8 размера

Опис : 150 Pcs 2 : 1 Полиолефин Hтип на Топлина се Смалуваат Намалување на Цевки Цевка Црвена+ЦрнаСпецификација : Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 8 Спецификации, 2 боиОбезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 6.0 mm , 8.0 mm, 10.0 мм, 13.0 mm минимумЦелосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 мм, 6.5 mm максимумБоја : Црвена, црнаВкупна должина : 8.76 mНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Материјал : ПолиолефинПакет : Заградени пакетМинимална Намалување Temp : +70°CЦелосна Намалување Temp : +110°C (максимум)Температурата на работа : 55°C до +125°CЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaDielectric сила : 15 KV / mmПроизводство спецификација : ISO9001Запаливост : Пламен RetardantОдобрување : UL ОдобрениОбезбедени формат (круг или стан) : Производ се добива раменСечење метод : НожициПакетот Вклучува : 1 x 150pcs топлина се смалуваат цевки Цевка20pcs x 2.0 x 30мм(количество x доставени внатрешен дијаметар x еден должина )( црна)20pcs x 2.0 x 30мм (црвено)20pcs x 2.5 60mm x ( црна)20pcs x 2.5 60mm x (црвена)10pcs x 3.5 60mm x ( црна)10pcs x 3.5 60mm x (црвена)8pcs x 5.0 60mm x ( црна)8pcs x 5.0 60mm x (црвена)5pcs x 6.0 60mm x ( црна)5pcs x 6.0 60mm x (црвена)4pcs x 8.0 x 100mm ( црна)4pcs x 8.0 x 100mm (црвено)4pcs x 10.0 x 100mm ( црна)4pcs x 10.0 x 100mm (црвено)4pcs x 13.0 x 100mm ( црна)4pcs x 13.0 x 100mm (црвено)

BGN 7.20

Безплатна доставка! Pg07 IP68 светло сив водоустойчив найлонов кабелен вход за обхвата на кабели 3-6, 5 мм

ETAILED ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја : сива или црна·Материјал : направен од УЛ Најлон 66, 94 V2 и тесни прстен од гума.·Featrue : 1.Посебни desighation, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.2...

BGN 56.00

Асортимент от 150шт свиване свиване тръба тръба Sleeving Wrap Тел M09 dropship

Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 8 Спецификации Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 6.0 mm, 8.0 mm, 10.0 мм, 13.0 mm минимум, Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 1.0 mm, 1.5 мм, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 мм, 6.5 mm максимална Боја : Црна Totel Должина : 7.28 м Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали за да 1 / 2 својата доставени дијаметар) Материјал : Полиолефин Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Производство спецификација : ISO9001 Запаливост : Пламен Retardant Одобрување : UL Одобрени Доставени формат (круг или стан) : Производ се добива рамен Сечење метод : Ножици или остар нож Количина : 1 пакет(150pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.69

8 мм ID x 10 mm OD хранително-вкусовата гъвкав маркуч силикон тръба тръба 1 метър

7891 Производи ПокажеТип на производ : Unreinforced Силикони ЦевкиПероксид Излечи Материјал : Силикон;Главна Боја : Јасно Внатрешна Кол (ID) : 8mm Надворешниот Кол (OD) : 10мм; Дебелина на Ѕид : 1.2 mm Затемнетост : Проѕирен; Вкупна Должина : 1 M / 3.3 ft Product Тип : Unreinforced Силикони ЦевкиПероксид ИзлечиМатеријал : Силикон;Главна Боја : ЈасноВнатрешниот Кол (ID) : 8mmНадворешниот Кол (OD) : 10мм; Дебелина на Ѕид : 1.2 mmЗатемнетост : Проѕирен; Вкупна Должина : 1 M / ft 3.3Работни PSI (во 70 Целзиусови) : 10 Пукна PSI (во 70 Целзиусови) : 30Макс Оперативни Temp : 500 Целзиусови / 260 Целзиусови СтепениКршливи Temp : 100 Целзиусови / 73 Целзиусови СтепениЗатемнетост : ПроѕиренИзградба : Unreinforced Оваа пероксидизлечи силикони цевки се изработени од ФДУ санкционирана состојки, и е без мирис, невкусна и инертен.Ова цевки е познат по својата отпорноста кон температурните екстреми, и има одлични електрични својства, што го прави одличен избор за апаратот и компјутерски апликации.Пакет Содржина : 1 x Силикони ЦевкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.10

100шт 4. 6mmx300mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 9.57

ZHEJIN 100M свиване тръба Tubing20 / 22ММ съотношение 2:1 на Защита на изолация огнеустойчиви тръба Sleeving авто електрически кабел кабел

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас*Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјалните објекти, за бојата на производи, ве молиме да се однесуваат на материјалните објекти...

BGN 57.00 57.36

100шт 12mmx450mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312×400 SS16.0400121050.2533312×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 32.16

100шт 4. 6mmx900mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка обръч

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.251004.6 × 350 SS14.03504.6900.251004.6 × 400 SS16.04004.61050.251004.6 × 450 SS18.04504.61300.251004.6 × 500 SS20.05004.61400.251004.6 × 550 SS22.05504.61620.251004.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 22.66

100шт 8mmx1150mm неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка амбалажна хартия

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558×450 SS18.045081300.253558×500 SS20.050081400.253558×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 57.54

0.9 M YL441Y диаметър от 2 мм и високо температурна буш Безщелочная стекловолоконная тръба на захранващия кабел буш жично корпус в продажба

Вклучува : 0.9 m ( 2 MM Дијаметар)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температуразабелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...

BGN 1.00 1.30

100шт 8mmx400mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки самоблокирующиеся кабелни превръзки

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм8×150 SS6.01508350.253558×200 SS8.02008500.253558×250 SS10.02508650.253558×300 SS12.03008820.253558×350 SS14.03508900.253558×400 SS16.040081050.253558 ×450 SS18.045081300.253558 ×500 SS20.050081400.253558 ×550 SS22.055081620.253558 ×600 SS24.060081850.253558 ×650 SS26.065081900.253558 ×700 SS28.070082050.253558 ×750 SS30.075082230.253558 ×800 SS32.080082350.253558 ×850 SS34.085082500.253558 ×900 SS36.090082600.253558 ×950 SS38.095082720.253558 ×1000 SS40.0100082900.253558 ×1050 SS42.0105083000.253558 ×1100 SS44.0110083100.253558 ×1150 SS46.0115083200.253558 ×1200 SS48120083300.25355Повеќе Спецификација :

BGN 19.68

100шт 4.6 мм х 100 мм, от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка приключи

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 316 или 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Максикомплетдијаметар(mm)Дебелина(mm)ЗатегнувачкаСила(КГ)Инчмм4.6 × 100 SS4.01004.6220.251004.6 × 200 SS8.02004.6500.251004.6 × 250 SS10.02504.6650.251004.6 × 300 SS12.03004.6820.25100BD4.6 × 350 SS14.03504.6900.25100BD4.6 × 400 SS16.04004.61050.25100BD4.6 × 450 SS18.04504.61300.25100BD4.6 × 500 SS20.05004.61400.25100BD4.6 × 550 SS22.05504.61620.25100BD4.6 × 600 SS24.06004.61850.251004.6 × 650 SS26.06504.61900.251004.6 × 700 SS28.07004.62050.251004.6 × 750 SS30.07504.62230.251004.6 × 800 SS32.08004.62350.251004.6 × 850 SS34.08504.62500.251004.6 × 900 SS36.09004.62600.251004.6 × 950 SS38.09504.62720.251004.6 × 1000 SS40.010004.62900.251004.6 × 1050 SS42.010504.63000.251004.6 × 1100 SS44.011004.63100.251004.6 × 1150 SS46.011504.63200.25100Повеќе Спецификација :

BGN 10.11

100шт 12mmx400mm от неръждаема стомана ZIP кабелни превръзки заключване вратовръзка WRAP

НОВИ PPRODUCTМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолацијаспецификацијадолжинаширина (mm)Макси пакетдијаметар (mm)Дебелина (мм)Затегнувачка Цврстина(КГ)Инчмм12×150 SS6.015012350.2533312×200 SS8.020012500.2533312×250 SS10.025012650.2533312×300 SS12.030012820.2533312×350 SS14.035012900.2533312×400 SS16.0400121050.2533312 ×450 SS18.0450121300.2533312 ×550 SS22.0550121620.2533312 ×600 SS24.0600121850.2533312 ×650 SS26.0650121900.2533312 ×700 SS28.0700122050.2533312 ×750 SS30.0750122230.2533312 ×800 SS32.0800122350.2533312 ×850 SS34.0850122500.2533312 ×900 SS36.0900122600.2533312 ×950 SS38.0950122720.2533312 ×1000 SS40.01000122900.2533312 ×1050 SS42.01050123000.2533312 ×1100 SS44.01100123100.2533312 ×1150 SS46.01150123200.25333Повеќе Спецификација :

BGN 27.60