• Ново
Creative 360 Rotation Hot Sale Duckbill Single Клип на Universal Car Windshield Mount Phone GPS Holder Sucker Type Anti-slip & move

Creative 360 Rotation Hot Sale Duckbill Single Клип на Universal Car Windshield Mount Phone GPS Holder Sucker Type Anti-slip & move

BGN 13.74
BGN 13.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Креативни 360 Ротација Топла Продажба Duckbill Еден Клип Универзален Автомобил Шофершајбната Планината Телефон GPS Носителот Морон Тип Против пролизгување & потег
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Моќта вшмукување ви овозможува да се качи на речиси секоја рамна како што се автомобил метал,пластика, па дури и base.
Силикон наредени gried мрежа држи телефонот и други уреди на сите облик сигурна и безбедна.
Лесно да се asssemble ,и усогласени со различни агли.
Кратката должина на лого уред е во рамките на 90 mm.
Држачот може да се прилагоди на секој агол, да одговараат на возачите треба.
Производот ги исполнува ROHS стандарди и не користи лепила или магнети може да издржи дневна сончева светлина.
Предложи Апликации : Сите модели на мобилни Телефони, i Phone / ipod-ови, PSP, pda уредите, и други рачни уреди.
Екстра големо вшмукување чаша придава силно да шофершајбната или било каква мазна, чиста и рамна површина и може да биде отстранета лесно.
Боја : Црна,Бела
Тежина : 63g
Answer : ___________________________ Note : Автомобил Планината Носителот само, Телефонот во слики не се вклучени.
Главната Опис :
Овој автомобил планината носител е идеален за одржување на вашиот мобилен уред,како што се Apple iphone 5 4 S 4 G 3 GS ipod touch,Nokia Lumia 920 820 822 ,Google Nexus ,HTC,Sumsung..Со планината носителот можете да уживате во музика и телефон игри без да мора да го држите уредот .На вшмукување ви овозможува да се качи на рамниот како што шофершајбната, стакло, метал и така натаму.
Пакет Содржина :
1 x Универзални Автомобил Шофершајбната Планината Носителот
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Черен, Бял
Приложение:
gps-навигатор
търговска марка:
FGHGF

Подобни продукти в категория

Най-новата мода преносим многофункционален автомобил чаша притежателя на мобилен телефон напитки притежателя на столчето за кола междина кутия за съхранение на а

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,ве молиме контактирајте со нас.Добра Цена за цел повеќе од 10 парче.ве молиме оставете порака за нас.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам .Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ви благодариме за вашата поддршка!Испорака Забелешка : Како и следење број треба да се обрне 2 ДОЛАРИ,со цел да се спаси вашата нарачка трошоци,ние изберете пратката дека нема следење на информациите подолу 7 на вкупната цена ,Ние ви ветуваме датум на испорака е 1590days(ќе го добиете објект во 15days брзо,бавно, времето на испорака е 90 дена),ако не го добијат тоа по 90 дена,ние ќе ви ги даде наплата,ве молиме не цел ако не можете да accpet тоа,ви благодариме!Ако е потребно следење на број, ве молиме цел на овој линк заедно како следново : Функција : Предмет Тип : возило чаша носителотБоја : црнаГолемина : appr 7cm2127.5 cmМатеријал : ABSAnswer : ___________________________ Note : може да се стави мобилен телефон , куп ,пијалоци држачот За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава феномен, ако имате за да бидат сигурни дека за да биде фиксна, па како да се избегне опасни за возење.

BGN 19.00 23.49

Компактна алуминиева вертикална поставка за MacBook Pro / Air, регулируема дебелина на притежателя тетрадка е

Опис : Спецификации : Тип : Прилагодлив Вертикална Лаптоп Стојат Материјал : Алуминиум легура Карактеристики : Стегање дебелина прилагодливи Дебелина прилагодливи опсег : 1.56.5 см Користење : Max поддршка 6.5 см дебелина лаптоп...

BGN 37.00 53.28

Auto закрепване на предното стъкло скоба за кола, GPS рекордер DVR камера 360 градуса волан регулируем държач телефон поддръжка на автомобила-стайлинг

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет На уникатен дизајн ви овозможува да ја заштитите вашата компактен дигитална камера и видео камера / GPS / веб Камера Вшмукување чаша дизајн направи го држачот за да го прикачите на широк спектар на површината Поместена страна држи вашиот уред цврсто Доаѓа со вшмукување чаша овозможува камерата / GPS да се придржува на било масна рамна површина,особено стакло во Боја : Црна Димензии : Како на СликатаПакет се Вклучени : 1 x Вшмукување Чаша Планината Носителот1...

BGN 3.00 3.70

OEM гумена подложка Подложка за VW Volkswagen Jetta Golf MK5 MK6 поставка за чаши част № 1K0 863 301 B

ОЕМ Гумена Подлога Мат за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Jetta MK5 Golf MK6 Чаша Носителот Дел Бр 1 K0 863 Б 301Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Jetta Голф Чаша Носителот Дел Број : 1 K0 863 301 Б 9 B9 Одговара за : "ФОЛКСВАГЕН" GOLG MK5 MK6"ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5"ФОЛКСВАГЕН" EOS 20092013Пакет содржи : 1*ОЕМ Гумена Подлога Мат

BGN 7.98

ZD интериора на автомобила за съхранение за Skoda Octavia A5 A7 2 Fabia Yeti BMW E60 F30 X5 E53 X1 Inifiniti 50 FX35 кофата за боклук чанта багажник

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Има пластични намирници кеси, лесен за употреба Држи вашиот автомобил чистење ви Овозможува да повторна употреба пластични намирници кеси Лесно да се инсталира Со назад 3 M само лепило налепница, лесен за употреба Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : Прибл.17*9.4*2.3 cm Тежина : 56g Пакет Содржина : 1 x Ѓубре Торба Рамка

BGN 6.00 7.46

Универсален Автомобилен магнитна скоба 360 градуса на въртене на кола, телефон за Mitsubishi outlander lancer 10 9 pajero GPS стойка

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

BGN 19.00 20.61

Оригиналът е за Xiaomi Yi кола група 3 м стикер, се установи твърдо 360 градуса на въртене подходяща за Xiaomi Yi автомобилен видеорекордер

Оригиналната за Xiaomi Yi автомобил носителот заградата 3 M налепница, инсталирајте цврсто 360 степен ротација Одговара на Xiaomi Yi автомобил DVR Главните Карактеристики : Оригиналниот Xiaomi Yi автомобил носителот заградата3 M налепница, инсталирајте цврсто360 степен ротацијаОдговара на Xiaomi Yi автомобил DVRAnswer : ___________________________ Note : DVR покажа во слика не е вклучена.СпецификацииТип : Организатор И НосителиМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаПроизвод тежина : 0.050 kgПакет тежина : 0.200 kgПроизвод големина (L x W x H) : 10.00 x 5.00 x 5.00 cm / 3.94 x 1.97 x 1.97 инчиПакет големина (L x W x H) : 17.00 x 17.00 x 17.00 cm / 6.69 x 6.69 x 6.69 инчиПакет Содржина : 1 x Автомобил Држачот за Xiaomi Yi DVRИспрати два резервни 3 M филм,3 M филм дијаметар 37 MM, дебелина 1.2 mm 1...

BGN 9.00 10.69

Универсален Автомобилен магнитна скоба 360 градуса на въртене на кола, телефон за DAIHATSU terios sirion yrv charade feroza mira GPS стойка

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

BGN 19.00 20.61

WISE TRAVEL Универсален автомобилен притежателя на телефона издънка за SAMSUNG Intensity II определяне на предното стъкло на автомобила инструментално табло титуляр за TESLA MODEL

Материјал : ABS+силикониБоја :црнаКАРАКТЕРИСТИКИ : 1.360 ротирачки2.посилна силикони вшмукување3.универзалнаЧекори : Лесен за употреба, како што може да се допаѓаПакет Се Вклучени : 1 x автомобил носителот

BGN 9.00 9.57

GPS автомобилен волан Притежател на мобилен телефон, конзола поставка за Mercedes Benz A180 A200 A260 W203 W210 W211 AMG W204 C E S CLK, CLS

100% Сосема Нов Компатибилен со : Сите мобилни телефони, паметни телефони (за i Phone345 / за Samsung S2 S3, Note, Играч,итн) pda уредите, GPS, итн...

BGN 2.00 2.78

US spec поставка за чаши за Volkswagen golf mk3-Безплатна доставка

НИ spec чаша носителот на Фолксваген голф mk3 Бесплатен ПревозотНИ spec купот на држачот за Голф MK3 & CabrioletРетки и тешко да се најде и делЛесна инсталација без лепак или дупчење потребниOE Црна боја и текстураОдговара за левата рака диск моделМали модификации може да се добие тоа одговара на десната рака диск модел (купувачот може да пребарувате на интернет и да нема измена информации обезбедени од нас)Ако имате било какви прашања...

BGN 52.00 60.80

Нов Прием На Творчески Автомобил Каретная Чанта, Чадър На Кутията Монтируемый Калъф За Съхранение На Morgan 3 Wheeler 4 Местен 4/4 Aero 8 Aero Coupe

Нови Пристигнување Креативни Автомобил Превоз Торба Чадор Покрие Mountable За Чување На Морган Вилер 3 4 Седишта 4 / 4 Аеро 8 Аеро Купе

BGN 5.60

МТВ велосипед, мотоциклет електрически Juji line калъф телефон универсална навигационна рамка скоба скоба велосипеди

Четири инсталацијата, може да се монтира на трибина и стави / стави крст на / слушалки маска на / специјално возило пакетНовиот материјал тежи помалку од 100 грамаЧетирите агли на заклучување структура, целосна големина за 3.57.0 инчен екран

BGN 34.00 39.98

STARPAD за почистване на Chery течно стъкло бутилка вода капак капак на чистачките

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

BGN 9.60

1бр предното стъкло на колата издънка скоба притежателя навигатор щанд един XL

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : PC+TPU Боја : Црна Опис на Производот : Топкатаиприклучок стил за лесно клип и прилагодување...

BGN 4.00 5.22

Универсален Автомобилен магнитна скоба 360 градуса на въртене на кола, телефон за Dodge charger journey challenger caliber nitro GPS стойка

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

BGN 19.00 20.61

Универсален автомобилен притежателя на телефона GPS поставка на 360 завъртане регулируема таблото на предното стъкло притежателя на мобилен телефон за iPhone 5 6 Plus Samsung

Опис : Лесно Монтирање вшмукување технологија ви овозможува да се качи на ветробранското стакло Брзо и лесно монтирање и да ја деактивирате вашиот телефон или GPS со клип зафат држачот...

BGN 5.00 5.65

Нийл мотоциклет електрически автомобил на Притежателя на телефона Универсален черен навигация без ключ не акумулаторна кола телефон скоба за закрепване

Нил Мотоцикл Електричен Автомобил Телефон Носител на Универзалната Црна Навигација Без да се Префрлите Небатерија Автомобил Телефон Планината ЗаградатаСпецификација : Име на производ : 4агол фиксна огледало телефон носителот не е батерија моделиПроизвод тежина : 150gПроизвод во боја : црнаМатеријал : База на алуминиум (одби да се тресат) главниот stent за производство на висок квалитет, пластика, најлон.Производ Големина : 11.8 * 6.1 * 10.3 cmФиксација метод : Монтирани на лево и десно rearview огледало завртка дупка локација, поддршка 6 MM, 8 MM, 10ММ Спецификации Rearview огледало завртка дупкаСоодветна големина на : 3.56 инчи мобилен телефонПредности на производите : 1...

BGN 8.00 9.86

Универсален Здрав Въртящи Се На 360 Телефон Кола Гъвкав Мощен Лепкава Засмукване Щанд Подкрепа Телефон Voiture Де

Универзална Трајни 360 Ротација Телефон Автомобил Носителот Флексибилни Моќен Леплива Вшмукување Стојат Поддршка Телефон Voiture

BGN 20.00 22.38

Мъдър пътуване предното стъкло на колата на магнитен държач за мобилен телефон щанд силно засмукване стойка за кола за смартфон iphone

Материјал : ABS+силикониБоја :црнаКАРАКТЕРИСТИКИ : 1.360 ротирачки2.посилна силикони вшмукување3.универзалнаЧекори : Лесен за употреба, како што може да се допаѓаПакет Се Вклучени : 1 x автомобил носителот

BGN 9.00 9.57

Високо качество на 360 градуса въртящ се в интериора на автомобила тире мобилен телефон, навигация притежателя скоба за Jeep Renegade 2014-

Висок Квалитет 360 степени Ротирачки Автомобил Внатрешни работи Цртичка Мобилен Телефон Навигација на Држачот за Монтирање на Заградата за Џип Renegade 20142016 1) се Качи телефон, GPS, камера или радар детектор 2) Вклопува до 3.6 инчен широк телефон универзално како на i Phone 5s 6 i Phone 6 Плус Samsung галакси S5 S6 Забелешка 3 4 5 Работ Мобилен Телефон 3) на Овој систем месеци до цртичка прекин на renegade без дупчење потребни 4) Вклопува 20142016 Renegade,телефонот не е вклучен 5) Точка тежина : 0.3 унциПакетот вклучува : 1 Компјутер Цртичка планината и Телефон монтирање на комплет 1...

BGN 51.00 54.38

Открийте На Таблото На Автомобила Мобилен Мобилен Смартфон За Монтиране На Поставка Притежателя Устойчива На Плъзгане Тампон Мат

Опис : Бренд : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаИзработени од нетоксични силикониДизајнирана со четири слотови за одржување на различни gadgetsПротив пролизгување дизајн за да се обезбеди одлична заштита за вашите мобилни телефони или други gadgetsМоже да се користи во автомобил или канцеларијаПакет Детали : Тежина : 78.11 gГолемина на : 19.5*14.3*4.5 cmПакетот Вклучува : 1 PCS x Антилизга Автомобил Подлога Мат

BGN 7.00 7.98