• Ново
тестване на оригиналния A+ Клас LTBHBT349H2K индустриален LCD екрана гаранция 12 месеца

тестване на оригиналния A+ Клас LTBHBT349H2K индустриален LCD екрана гаранция 12 месеца

BGN 176.00
BGN 158.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

100% ТЕСТИРАЊЕ на Оригиналот A+ Одделение LTBHBT349 H2 K индустриски LCD панелот на Екранот 12 месеци гаранција

Всичко за продукта

Номер На Модела:
LTBHBT349H2K
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
търговска марка:
Майтонга
Модел Панел:
LTBHBT349H2K

Подобни продукти в категория

Безплатна Доставка! 1pc OP03 top single op amp module по-добре, отколкото OPA627, AD797, NE5534

Бесплатен Превозот! OP03 врвот еден op amp модул подобро од OPA627, AD797, NE55341 транзисторски засилувач модул функционира на секое ниво на ИПК 2 прецизност op amp модул транзистори пар 3 op amp модул тековната излез способност, на оперативен напон може да оди на плус или минус 50 V, ниска излезна отпорност Може да го замени NE5534, AD797, AD843, OPA604, OPA627 еден op amp, итн...

BGN 21.00 24.80

най-добрата цена и качество на Нов Индустриален LCD дисплей AI-01

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

BGN 248.00

67*19cm 16 * 64 pixel P10 indoor RGB Full Color Програмируеми LED Sign Rainbow Scrolling Message Text Display Board

Големината на рамката (mm) : L 26" x H 7" x D 2" (67x19x5.5cm)Број на модел : LLDP10SMD1664 RGBБрој на екран во боја : Прикаже Една боја Или двојна боја Или RGB 7 боја на поракаУпотреба : Затворен,полу отвореноПиксели : 16 x 64 точка , на Теренот : 10 ммСигнал за внесување а : USB Флеш Диск текст ...

BGN 284.00 299.20

най-добрата цена и качество, нов и оригинален сензорен екран AMT98947 за промишлени екрана

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

BGN 112.00

Kyocera KCS104VG2HB-A20 10.4 LCD Panel Display original grade A гаранция една година

Kyocera KCS104 VG2 HBA20 10.4" LCD Панелот на Екранот оригинални одделение една година гаранцијаПанел Kyocera Панел Модел KCS104 VG2 HBA20 Панел Тип CSTNLCD Панел Панел Големина 10.4" Резолуција 640(RGB)×480 Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 150 cd / m2 (Typ.) Контраст Сооднос 20 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (8битна ) Одговор Rime 16 / 80 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 45 / 45 / 35 / 20 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фреквенција 75 Hz Светилка Тип 2 CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

BGN 461.00 512.00

най-добрата цена и качество, нов LTBHBT357G17K за промишлени LCD дисплея

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

BGN 192.00

10,1-инчов TFT LCD панел N101ICG-L21 LCD дисплей 1280 RGB*1024 WXGA LCD екран AAS LVDS LCD

10.1 Инчен TFT LCD Панел N101 ICGL21 LCD Дисплеј 1280 RGB*1024 WXGA LCD Екран AAS LCD LVDSПанел Бренд 0 Панел Модел N101 ICGL21 Панел Тип aSi TFTLCD, Панел, Панел Големина 10.1 инчи со Резолуција 1280(RGB)*800(WXGA) Display Mode AAS, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 800 : 1 (Typ.) Екранот 262 K Бои(6bit), како Одговор Rime 14 / 11 на (Typ.)(Tr / Td)(ms) Агол на Гледање 85 / 85 / 85 / 85 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (1ch,6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАКвалитет : Ние продаваме брендоригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

BGN 115.00 128.00

Raspberry Pi 3 сензорен екран с висока разделителна способност 480*320 дисплей HDMI интерфейс, 3,5 инча

Малина Пи 3 Екран на Допир со Висока дефиниција 480*320 Екранот HDMI Интерфејсот 3.5 инченОпис : Со HDMI интерфејсот, освежете го достигнува 60 фрејмови во секунда;Резолуцијата е прилагодлив, да ги поддржат резолуцијата помеѓу 480*3201920*1080 (3 : 2 соодносот е подобро);Поддршка малина пита сите системи, малина, Кали, Ubuntu, Retrope, Pi Player, windows10, и така натамуПоддржува било HD HDMI интерфејсот, внес на податоци (компјутер, ДВД и др.), поддржува HDMI аудио влез, стерео 3,5 мм аудио излез.Новата верзија на UI интерфејс се користиСо користење на новиот кернел 4.9.17Поддршка plug and play (плоча време на извршување, приклучете се прикаже во секое време може да биде нормален приказ), поддршка на допир контрола;За поддршка на возачот, автоматска инсталација.​За користење на режимот на : Брз начин, со користење на компајлирани датотеки внатре Sky Drive, директно снимање на SDкартичката...

BGN 40.00 41.58

Безплатна Доставка! Водачът модул светодиода

Бесплатен Превозот! Допрете dimmer LED Драјвер Модул DIY светилка stepless затемнување панел PWM контрола затемнување Постојан струјабелешка : постојат три видови на струјата : 300m A, 420m A, 800m A...

BGN 11.00 12.56

Безплатна Доставка!! W1302 водоустойчив термостат / цифров регулатор за температура / люк ключа / електронен компонент

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..W1302 Водоотпорен термостат / дигитален температура контролер / прекинувач отворот....Опис на производот Прво, информации за производот и карактеристики на Овој производ ги користи најнапредните нискоенергетски microcomputer (вградени MCU) технологија, дигитален LED дисплеј, мерење и прецизна контрола на температурата за 0,1 , зголемување на сензор на температура на неуспех аларм и исклучувањето на заштита, кои вклучуваат SCM и во странство зеде термостат на предностите и искуство за да се обезбеди да се задоволат клиент побарувачка во просторијата на најдобро решение, едноставна и практична, е високо ефективни економски производи, мали интегрирани интелигентна контрола, греење и ладење режим на конверзија по случаен избор одложување hysteresis Тоа може да се постави, особено за сите видови на прецизни инструменти постојана температура...

BGN 11.00 13.12

LQ064V3DG01 6.4 LCD дисплей панели гаранция 12 месеца

LQ064 V3 DG01 6.4" LCD Панелот на Екранот 12 месеци гаранцијаПанел БрендSHARСтр Панел Модел LQ064 V3 DG01 Панел Тип TFTLCD Панел Панел Големина 6.4" Резолуција 640*480 Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 350 : 1(Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои Одговор Rime 8 / 21 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 70 / 70 / 40 / 70 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип 2 ПАРЧИЊА CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1ch,6битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HSДА LQ064 V3 DG01 6.4" LCD Панелот на Екранот 12 месеци гаранција

BGN 288.00 320.00

B084SN03 V0 8.4 индустриален LCD панел използван в mediacal product PM8000

B084 SN03 V0 8.4" индустриски LCD Панелот на Екранот се користи во mediacal производ PM8000 Панел Бренд AUO Панел Модел B084 SN03 V0 Панел Тип TFTLCD Панел Панел Големина 8.4" Резолуција 800(RGB)×600(SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 220 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262k Бои(6bit), како Одговор Rime 10 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 60 / 60 / 60 / 40 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1ch,6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

BGN 108.00 120.00

10,4-инчов LCD панел LTM10C209H за TOSHIBA Original A+ Клас гаранция 6 месеца

10.4 ИНЧЕН LCD ПАНЕЛ LTM10 C209 H за TOSHIBA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранцијаПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 10.4 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 640×480 Режим : TN, Нормално Бела, Transmissive Осветленост : 350 cd / m2 (Typ.) Contrast Ratio : 250 : 1 (Typ.) Дисплеј во Боја : 262 K Светилка Тип : 2 buc CCFL Сигнал Тип : CMOS (1 ch, 6битни), Ro HS Согласност : Примена : Индустриска ПрименаЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

BGN 141.00 156.80

A070VW04 V0 7.0 LCD-дисплей за MP4 PMP 800*480 оригиналния клас A гаранция една година

A070 VW04 V0 7.0" LCD Панелот на Екранот за MP4 PMP 800*480 оригинални одделение една година гаранција Панел Модел A070 VW04 V0 Панел Тип TFTLCD Панел Панел Големина 7.0" Резолуција 800*480 Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) brightness (Осветленост 200 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 400 : 1(Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M Одговор Rime 12 / 18 На (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 70 / 70 / 70 / 70 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип 3 S7 P WLED Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1ch,8битни)+SPI Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HSYES

BGN 58.00 64.00

0.96 inch Blue OLED Display Module IIC Сериен 128X64 I2C SSD1306 12864 LCD Screen Board GND VCC SCL SDA за Arduino

ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавницаАко е потребно , контактирајте со нас : )Производ Вовед : 1.Боја : сина2.Возење Чип : SSD13063.Интерфејс Тип : ЖИТО4.Pin Дефиниција : GND,VCC,SCL,СДА

BGN 6.00 6.06

LQ104S1DG61 10,4-инчов LCD панел на гаранцията от една година и високо качество

За LQ104 S1 DG61 Фото Детали : За LQ104 S1 DG61 Опис на Производот Панел Бренд Панел Модел LQ104 S1 DG61 Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 10.4 Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare, Тешко слој (3 H), Antireflection Светлината 420 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 10 / 25 на (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 70 / 70 / 50 / 60 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс CMOS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.)(VCC) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање : (1) Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.(2) пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

BGN 504.00 560.00

Aliexpress Discount Indoor P4 Full Color Led Display Module 64x32Pixels 256x128mm 1/16 Scan Indoor P4 LED Video Wall Panel

Aliexpress Попуст Затворен P4 Полна Боја Led Дисплеј Модул 64x32 Pixels 256x128mm 1 / 16 Скенирање Затворен P4 LED Видео Ѕид ПанелПакување листа : 1 buc P4 затворен полна боја предводени од модулот1 buc рамен лента кабел1 buc моќ кабел(Доколку купите N компјутери,ние ќе ви дадат N / 2 компјутери,бидејќи 1 buc кабел поддршка 2 модули)Магнетни завртки не им е дозволено на летот,па ако треба магнетното завртки,pls ни остави порака кога ќе го поставите цел,ви благодариме за вашата соработка.Ако сакате да се соберат led дисплеј себе, ќе треба + + , сега ќе ви ги даде листите за вашиот референца : Важни информации за сите купувачи : Led display модулот е посебен производ,тоа може да има боја / конфигурација / дупка demensionразликата ако се направи нарачки во различно време.Професионален Пакет

BGN 19.94

дисплей на заливане на формата p6.25 алуминиев наем, дизайн 500mm * 500mm, супер светлина,екран Led difinition P6 smd висок наем

6.25 mm изнајмување умрекастинг за изнајмување на екранот, 500mm*500mm, висока refresh стапка, класичен и стабиленПараметри : 1...

BGN 4000.00