• Ново
LAOA черен цвят, мултифункционален цилиндричен прост силен преносим инструмент чанта

LAOA черен цвят, мултифункционален цилиндричен прост силен преносим инструмент чанта

BGN 22.86
BGN 16.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка

LAOA црна боја цилиндричен облик на едноставен силна преносни алатки торба

Всичко за продукта

Тип:
Чанта
Номер На Модела:
LA115605
Размер:
88*220MM
is_customized:
Yes
търговска марка:
LAOA
Материал:
Polyester

Подобни продукти в категория

Пластмаса 3 Слоя Подвижна Разбор Калъф Компоненти За Съхранение Кутия С Прозрачен Бял

Спецификација : Име на Производ Компоненти Случај Материјал Пластични Боја Јасно Бела, Сива Прегради Количество 18 Секој Оддел Големина 6.8 x 4.7 cm / 2.7" x 1.8"(L*W) Вкупниот обем 16.5 x 15 x 12.2 cm / 6.5" x 5.9" x 4.8"(L*W*H) Нето Тежина 277g Пакет Содржина 1 x Компоненти СлучајОпис : Постојат 18 compartmens во компоненти случај, тоа е во 3 слоја дизајн...

BGN 14.37

ремонт на ръчни инструментална Чанта без инструмент

Функција : Материјал : платно Димензија : 35(ширина) * 27cm(висина) Нето тежина : околу 0.6 kgКупувачот внимание ве моламТоа е алатка торба само, алатката не е вклучена, ве молиме да бидат информирани...

BGN 28.00 31.55

Цена по цена на производителя водоустойчивый труден пластмасов случай на полет M2720

Фабрика цена водоотпорен тешко пластични лет Случај M2720Име на модел M2720 Надворешната Димензија (L*W*D) 624*498*285mm Внатрешната Димензија (L*W*D) 563*437*254mm Тип на вдп херметички shockproof случај Водоотпорен IP67 Материјал Инженер PP дебелина на Ѕид 4.5 мм Процес шприц Гаранција Животвреме гаранција Тежина(празен) 7.4 kg Волумен 62.49 L Пловни Max.(kg) 85.3 kg Тркала и се Повлече прачка Да Бои Црна Спектар Temperture(°C) 40~90 °CОпширна применаМсерија Големина на ТабелаЈас tem Внатрешни (mm) Надворешни (mm) Пакување Тежина Тркала & Бар Боја334*237*132 395*299*148 2.7 Не Y / G / Б381*267*152 413*328*168 3.5 Не Y / G / Б432*297*195 464*358*205 4.6 Не Y / G / Б462*334*170 493*395*185 4.8 Не Y / G / Б525*297*192 587*358*221 6.7 Yes Y / G / Б507*356*219 539*418*235 6.9 Не G / Б508*356*254 570*418*285 7.9 Yes Y / G / Б563*437*254 624*498*285 9.6 Да Б563*437*323 624*498*353 10.3 Yes Y / Б741*461*267 802*522*298 12.1 Да БКомпанијата ИнформацииШангај Tricases Пластика Technology Co., Ltd ("Tricases Компанија" подолу), го лоцира во Шангај fengxian, во близина на Pudong Аеродром и Шангај Yangshan Порта...

BGN 382.40

9cm*18cm Open Top Anti-Static Shielding Plastic Packing Packing Bag ESD Anti Static Pack Bag Antistatic Package Bags For Party

Опис на производот Материјал : APET / CPP Боја : Сребро Сива Големина : 9cm*18cmИме : Антистатички торба / антистатички оклопна торба / антистатички торба / антистатички пластични кесиИзглед : проѕирни сребро, може да се јасно препознатливи од надвор може да го исчистите стоки внатре, спомене производ слика;Материјал Структура : APET / CPP (половина aluminized / фрлија полипропилен филм), материјалот мазна, удобно се чувствуваат;Дебелина : 0.075 ММ;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ;Електростатско отпор : внатрешна кеси, надворешната површина отпор : 810Ω 10...

BGN 15.00 16.80

Висококачествена пластмасова кутия ABS / водоустойчив корпус за електроника 80 * 110*70 мм

Високо Квалитетна ABS Пластика Кутија / Водоотпорен Куќиште За Електроника 80*110*70mmНашите ABS пластика кутии се одлични за внатрешна / надворешна средина и широко се користи во автомобилската, мислења и телекомуникации, комуникации, струја, јаглен, aerospace, одбрана, надзор системи, железнички сигнали, медицинска опрема, инструменти и метри, LED дисплеи, кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА и други области.Имаме и други сопствени направени спецификација ако не можете да најдете соодветен модел од нашата веб страница, ве молиме контактирајте ме преку ALILM .Ние сме професионални производителот за водоотпорен кутија во Кина.Многу од 1 Парчиња Пластична Кутија се ПрефрлитеСпецификација : Надворешни Димензии : 80*110*70mm 3.15*4.33*2.76 воТежина : 140gПокритие : ЈасноТело : ГрејМодел : DSВО0811SФункција : Оваа опција кутија тежи околу 1 / 4 тежината на железна кутија и лесно може да се инсталира или се пресели; Оваа опција кутија е слободен од корозија, носи супериорен изолација; Професионални стандарди за квалитет : IP66 Изграденаво бразди може да се одржи коло Како природата на материјалот на ABS, тоа е добро за разни електронски уред, таквите како инсталација на Терминал Замена Железнички, Копчето Кутија, Мали Терминал, Сигнал ,Реле и Сензор, Комуникација и Заеднички Кутија итн.Бесплатен Превозот за Кина Пост Воздух MailСостојба : 100% Сосема НовЗабелешка : 4 Пластични Завртки ВклучениСе споредуваат со други switch кутииПлаќањеAli Pay тука...

BGN 8.00 9.12

Tricases фабрика OEM/ODM висококачествен водоустойчив пластмасов корпус за военна техника RS880B

Tricases OEM / ODM RS880 B случај висок квалитет водоотпорен пластични воена опрема намалувањето случајДетали & Описи : Тип Airdrop случај Модел Бр...

BGN 1092.80

Китай заводска изход водоустойчива IP65 unticrash вращательный корпус RS820

Tricases водоотпорен unticrash ротациона Случај RS820Опширна применаМсерија Големина на ТабелаЈас tem Внатрешни (mm) Надворешни (mm) Пакување Тежина Тркала & Бар Боја334*237*132 395*299*148 2.7 Не Y / G / Б381*267*152 413*328*168 3.5 Не Y / G / Б432*297*195 464*358*205 4.6 Не Y / G / Б462*334*170 493*395*185 4.8 Не Y / G / Б525*297*192 587*358*221 6.7 Yes Y / G / Б507*356*219 539*418*235 6.9 Не G / Б508*356*254 570*418*285 7.9 Yes Y / G / Б563*437*254 624*498*285 9.6 Да Б563*437*323 624*498*353 10.3 Yes Y / Б741*461*267 802*522*298 12.1 Да БЗошто го избра нас?1...

BGN 464.00

SQ2620 удароустойчив ПП проста пластмасова кутия за инструменти

Љубезно забележа оваа ставка за празни едноставен случај само,без пена.Оваа ставка за празни случај само,има дополнителни трошоци ако ви треба пена.

BGN 28.80

Нов Найлон S / L Хардуерна Слушалки Акумулаторни Съкровища Пътна Чанта За Преносими Електронни Аксесоари Козметична Чанта За Съхранение

Карактеристики : 100% Сосема Нова Боја : сина, жолта, розова Материјали : најлон Применливи Категорија : Козметика, компјутерски додатоци, USB кабел, дигитални производи, итн...

BGN 7.00 7.81

Мулти-Джобове Талията Програма Колан Организатор Чанта Инструмент Слот Отвертка Чанта За Носене

Опис на производот Екипаж Столарски Чекан Алатка Појас Торба Џебови Алатка Торба Електричар Торба Носителот Пакет опис : Половината Појас Кеси Големина 53x12.5 cm се Подобри ефикасноста на работата, заштитни алатки, преносни алатка за полнење; 600 D Оксфорд ткаенина згусне производство, водоотпорен носат; Мултиџеб мултиџеб дизајн, направи алатки лесен за користење, организирање, преносни; Дебели дното, големи товарот, издржливи; Пакет се вклучени : 1 x Одржување Половината Торба

BGN 8.00 9.55

Висококачествен контейнер за течен азот криогенный резервоар Dewar с каишки

Висок Квалитет на Течен азот сад ниски температури Резервоарот Dewar со РемениОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Карактеристики : Бренд : ДАРЕНБрој на модел : YDS10Устата Дијаметар : 50 mmНадворешниот Дијаметар(MM) : 304Висина (MM) : 550Капацитет : 10 L(Течноста не се Вклучуваат)е прилагодено : ДаМатеријал : Алуминиум ЛегураВнимание : Овој сад е само погодна за статични складирање на течен азот,не е погоден за транспорт на течен азот.Во меѓувреме,ние имаме модел на течен азот сад што е погоден за течен азот за транспорт, ако треба, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме.Ако сакате да се купи други Модел,табелата што следи ќе ви помогне да се избере нив,и ве молиме контактирајте ме.3 литри и под стандардот имаат pail,6 литри и 6 литри или повеќе со три кофи,125mm и 200mm слободни лифт цилиндарна голем дијаметарСлика Покаже : Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

BGN 262.40

5*7 см открит надмощие Сребърна алуминиево фолио прозрачна найлонова чанта Вакуумни торби Термосвариваемые партия подарък чанта за съхранение на хранителни проду?

Опис на производот Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, ореви, шеќер долгорочно чување...

BGN 14.00 16.00

Новият 14-Инчов Дълга Ивица Прозрачен Преносим Кутия За Инструменти Бижута Контейнер Пръстен Електронни Детайли Винт Мъниста Компонент Кутия За Съхранение

Карактеристики : Направен од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни Lockable дизајн, прашинадоказ, јасно капак за прикажување на содржината на Делови Кутија...

BGN 6.00 6.38

Горещи множество джобове на талията програма колан организатор чанта инструмент слот отвертка калъф за носене Drop Ship

Половината Појас КесиГолемина 53x12.5 cmПодобрување на ефикасноста на работата, заштитни алатки, преносни алатка за полнење;600 D Оксфорд ткаенина згусне производство, водоотпорен на абење;Мултиџеб мултиџеб дизајн, направи алатки лесен за користење, организирање, преносни;Дебели дното, големи товарот, издржливи;Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 7.00 8.62

NITECORE 1000D nylon NUP20 Herramientas Ferramentas многофункционален дневен пакет за пътуване джогинг, къмпинг, риболов, пикник Мъжки чанти

NUP20Дизајниран за секојденноси и екскурзии· Тешко ги Користите ВоеноSpec 1000 D CORDURA® висока јачина наи светлинататежина најлон изградба· Дизајниран за секојденноси и екскурзии· Обложени површината обезбедува одлична отпорност на вода и fouling· Дваоддел за внатрешни accommodates различни парчиња на опрема· Целосно поместена внатрешни работи ги штити сите зачувани брзини· Целосно ambidextroработење со брз отворање повлече табот· Висока јачина најлон webbing прилог систем· Две најлон се приклучи webbings вклучени за модуларен додатоци· Армиранорачни зафат· Прилагодлива рамо, рака вклучени за повеќе носат опции· Тежи само 10.71 оз (303.8 g)

BGN 44.80

Aidetek SMT празни гнезда на корпуса на кутията на всеки w / капачка SMD BOXALL144+BOXALL48

Aide Tek BOXAL144+BOXALL48 SMT Отпорник Capacitor Складирање Кутија Организатор 0603 0402 КУТИЈАALL144 (TM) Куќиште за површинска монтажа компоненти 1206 0805 0603 0402 0201 големина + 198 бела labels Голема Површина Планината Компоненти Организатор, BOX_ALL комплет вклучува вкупно 144 прегради во една кутија, секој оддел со индивидуални капак и етикета *Надвор големина : 22.4 cm (8.7") 14.5 x cm (5.7") x 3.8 cm (1.5") * Секој оддел мерки 0.72" (h) x 0.657" (W) x 0.4"(d) или 18.3 mm (h) x 16.7 mm (W) x 10.2 mm (d), може да се одржи до 300pcs на 1206 големина отпорници / кондензатори * Одлично за чување 1206 / 0805 / 0603 / 0402 / 0201 големината на површината планината компоненти * Лесни, Преносливи, помалку од 500g со сите прегради исполнет * Лесен и брз пристап до секоја вредност со проподредени РК колекции * EDS безбедно Верзија е достапна за IC чипови * Заверена од Ro HS прописи *Тежина : 400g * Подобрен дизајн, нема истекување, дури и за 0201 големина отпорник или capacitor или Inductor * Етикета печатење услужни само за $3.00 по единица, слободен за цел од 10+ единици * Зачувај просторот и времето Совети како да го користите овој BOX_ALL куќиште : ве молиме бидете сигурни дека секој капак цврсто ја затвора пред да го затворите капакот...

BGN 61.00 63.98

чанта за инструменти за ремонт на талията

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 12.00 13.54

2 бр SMT електронен компонент мини кутия за съхранение на 24 окото оранжево T156

2 парчиња SMD SMT Електронска Компонента Мини складирање кутија 24 Мрежа Портокалова Боја Т156ОписКоличина : 2 КомпјутериСостојба : НоваСпецификации : имаме 3 бои : СиваПортокалЦрна,ние ќе ви ја испратиме "Портокал" како основни во оваа цел,ако треба и други бои, ве молиме, напишете боја во цел детали,многу ви благодариме. Се користи за чување на IC чип, кондензатори, отпорници, мали завртки, навртки, подлошки и заклучување подлошки итн. Пластовидно,Мечка масло,Имајте влијание,Водонепропусност,Мечка корозија,итн. Посебно дизајнирани профили на двете страни од кутијата се обезбеди безбедна конекција со други истиот вид на кутии Се заклучува автоматски кога се турка надолу 1 buc Надворешни големина : 156mm x 105mm x 18mm (3*8 блокови)Дел...

BGN 41.00 42.83

roll пакет за инструменти

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 16.00 18.22

Многофункционални трайни холщовые джобове за инструменти, градинарство, почистване на вътрешни джобове за инструменти чанта за инструменти с отразяващи лента ин?

Мултифункционален Трајни Платно Алатка Џебови Градинарство чистење домашни алатка џебови алатка торба со рефлексија лента DB008Ставка ОписМатеријал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 34 X24 cm

BGN 18.00 29.31

11*16 см, 100 бр./ лот чиста алуминиево фолио Термосваривание Ziplock опаковъчна чанта дребно майлар Самостоятелно Seal светкавица топ храна за съхранение на пакет чанти

Опис на производот Надвор Димензија : 11*16cm, Внатре Димензија : 9.5*12cm Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, шеќер долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Боја : Сребро Дебелина : 0.11 mm (една страна) Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

BGN 24.00 27.20