• Ново
Корпус инструмент Stee от неръждаема стомана, удароустойчив, защитен калъф география мултифункционална ръчно поддръжка на кутията за инструменти на борда на кутия

Корпус инструмент Stee от неръждаема стомана, удароустойчив, защитен калъф география мултифункционална ръчно поддръжка на кутията за инструменти на борда на кутия

BGN 41.60
BGN 36.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Цвят:
Черен С Жълто
Размер:
14 inch, 17 inch, 20 inch
Тип:
Случай
търговска марка:
Триказы
Номер На Модела:
LHJ03
Материал:
Пластмаса

Подобни продукти в категория

Горещи множество джобове на талията програма колан организатор чанта инструмент слот отвертка калъф за носене Drop Ship

Половината Појас КесиГолемина 53x12.5 cmПодобрување на ефикасноста на работата, заштитни алатки, преносни алатка за полнење;600 D Оксфорд ткаенина згусне производство, водоотпорен на абење;Мултиџеб мултиџеб дизајн, направи алатки лесен за користење, организирање, преносни;Дебели дното, големи товарот, издржливи;Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 7.00 8.62

SQ2620 удароустойчив ПП проста пластмасова кутия за инструменти

Љубезно забележа оваа ставка за празни едноставен случај само,без пена.Оваа ставка за празни случај само,има дополнителни трошоци ако ви треба пена.

BGN 28.80

100 бр. / лот 14 * 20 см черен цип алуминиево фолио плик клапан пакет чанти, хранителни стоки и кафе на прах, ядки пакет чанти

Опис на производот Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, ореви, шеќер долгорочно чување...

BGN 31.82

Tricases фабрика OEM/ODM висококачествен водоустойчив пластмасов корпус за военна техника RS880B

Tricases OEM / ODM RS880 B случај висок квалитет водоотпорен пластични воена опрема намалувањето случајДетали & Описи : Тип Airdrop случај Модел Бр...

BGN 1092.80

Висококачествена пластмасова кутия ABS / водоустойчив корпус за електроника 80 * 110*70 мм

Високо Квалитетна ABS Пластика Кутија / Водоотпорен Куќиште За Електроника 80*110*70mmНашите ABS пластика кутии се одлични за внатрешна / надворешна средина и широко се користи во автомобилската, мислења и телекомуникации, комуникации, струја, јаглен, aerospace, одбрана, надзор системи, железнички сигнали, медицинска опрема, инструменти и метри, LED дисплеи, кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА и други области.Имаме и други сопствени направени спецификација ако не можете да најдете соодветен модел од нашата веб страница, ве молиме контактирајте ме преку ALILM .Ние сме професионални производителот за водоотпорен кутија во Кина.Многу од 1 Парчиња Пластична Кутија се ПрефрлитеСпецификација : Надворешни Димензии : 80*110*70mm 3.15*4.33*2.76 воТежина : 140gПокритие : ЈасноТело : ГрејМодел : DSВО0811SФункција : Оваа опција кутија тежи околу 1 / 4 тежината на железна кутија и лесно може да се инсталира или се пресели; Оваа опција кутија е слободен од корозија, носи супериорен изолација; Професионални стандарди за квалитет : IP66 Изграденаво бразди може да се одржи коло Како природата на материјалот на ABS, тоа е добро за разни електронски уред, таквите како инсталација на Терминал Замена Железнички, Копчето Кутија, Мали Терминал, Сигнал ,Реле и Сензор, Комуникација и Заеднички Кутија итн.Бесплатен Превозот за Кина Пост Воздух MailСостојба : 100% Сосема НовЗабелешка : 4 Пластични Завртки ВклучениСе споредуваат со други switch кутииПлаќањеAli Pay тука...

BGN 8.00 9.12

Висококачествен контейнер за течен азот криогенный резервоар Dewar с каишки

Висок Квалитет на Течен азот сад ниски температури Резервоарот Dewar со РемениОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Карактеристики : Бренд : ДАРЕНБрој на модел : YDS10Устата Дијаметар : 50 mmНадворешниот Дијаметар(MM) : 304Висина (MM) : 550Капацитет : 10 L(Течноста не се Вклучуваат)е прилагодено : ДаМатеријал : Алуминиум ЛегураВнимание : Овој сад е само погодна за статични складирање на течен азот,не е погоден за транспорт на течен азот.Во меѓувреме,ние имаме модел на течен азот сад што е погоден за течен азот за транспорт, ако треба, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме.Ако сакате да се купи други Модел,табелата што следи ќе ви помогне да се избере нив,и ве молиме контактирајте ме.3 литри и под стандардот имаат pail,6 литри и 6 литри или повеќе со три кофи,125mm и 200mm слободни лифт цилиндарна голем дијаметарСлика Покаже : Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

BGN 262.40

Aidetek SMT празни гнезда на корпуса на кутията на всеки w / капачка SMD BOXALL144+BOXALL48

Aide Tek BOXAL144+BOXALL48 SMT Отпорник Capacitor Складирање Кутија Организатор 0603 0402 КУТИЈАALL144 (TM) Куќиште за површинска монтажа компоненти 1206 0805 0603 0402 0201 големина + 198 бела labels Голема Површина Планината Компоненти Организатор, BOX_ALL комплет вклучува вкупно 144 прегради во една кутија, секој оддел со индивидуални капак и етикета *Надвор големина : 22.4 cm (8.7") 14.5 x cm (5.7") x 3.8 cm (1.5") * Секој оддел мерки 0.72" (h) x 0.657" (W) x 0.4"(d) или 18.3 mm (h) x 16.7 mm (W) x 10.2 mm (d), може да се одржи до 300pcs на 1206 големина отпорници / кондензатори * Одлично за чување 1206 / 0805 / 0603 / 0402 / 0201 големината на површината планината компоненти * Лесни, Преносливи, помалку од 500g со сите прегради исполнет * Лесен и брз пристап до секоја вредност со проподредени РК колекции * EDS безбедно Верзија е достапна за IC чипови * Заверена од Ro HS прописи *Тежина : 400g * Подобрен дизајн, нема истекување, дури и за 0201 големина отпорник или capacitor или Inductor * Етикета печатење услужни само за $3.00 по единица, слободен за цел од 10+ единици * Зачувај просторот и времето Совети како да го користите овој BOX_ALL куќиште : ве молиме бидете сигурни дека секој капак цврсто ја затвора пред да го затворите капакот...

BGN 61.00 63.98

11*16 см, 100 бр./ лот чиста алуминиево фолио Термосваривание Ziplock опаковъчна чанта дребно майлар Самостоятелно Seal светкавица топ храна за съхранение на пакет чанти

Опис на производот Надвор Димензија : 11*16cm, Внатре Димензија : 9.5*12cm Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, шеќер долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Боја : Сребро Дебелина : 0.11 mm (една страна) Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

BGN 24.00 27.20

Пластмаса 3 Слоя Подвижна Разбор Калъф Компоненти За Съхранение Кутия С Прозрачен Бял

Спецификација : Име на Производ Компоненти Случај Материјал Пластични Боја Јасно Бела, Сива Прегради Количество 18 Секој Оддел Големина 6.8 x 4.7 cm / 2.7" x 1.8"(L*W) Вкупниот обем 16.5 x 15 x 12.2 cm / 6.5" x 5.9" x 4.8"(L*W*H) Нето Тежина 277g Пакет Содржина 1 x Компоненти СлучајОпис : Постојат 18 compartmens во компоненти случај, тоа е во 3 слоја дизајн...

BGN 14.37

NITECORE 1000D nylon NUP20 Herramientas Ferramentas многофункционален дневен пакет за пътуване джогинг, къмпинг, риболов, пикник Мъжки чанти

NUP20Дизајниран за секојденноси и екскурзии· Тешко ги Користите ВоеноSpec 1000 D CORDURA® висока јачина наи светлинататежина најлон изградба· Дизајниран за секојденноси и екскурзии· Обложени површината обезбедува одлична отпорност на вода и fouling· Дваоддел за внатрешни accommodates различни парчиња на опрема· Целосно поместена внатрешни работи ги штити сите зачувани брзини· Целосно ambidextroработење со брз отворање повлече табот· Висока јачина најлон webbing прилог систем· Две најлон се приклучи webbings вклучени за модуларен додатоци· Армиранорачни зафат· Прилагодлива рамо, рака вклучени за повеќе носат опции· Тежи само 10.71 оз (303.8 g)

BGN 44.80

Новият 14-Инчов Дълга Ивица Прозрачен Преносим Кутия За Инструменти Бижута Контейнер Пръстен Електронни Детайли Винт Мъниста Компонент Кутия За Съхранение

Карактеристики : Направен од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни Lockable дизајн, прашинадоказ, јасно капак за прикажување на содржината на Делови Кутија...

BGN 6.00 6.38

ремонт на ръчни инструментална Чанта без инструмент

Функција : Материјал : платно Димензија : 35(ширина) * 27cm(висина) Нето тежина : околу 0.6 kgКупувачот внимание ве моламТоа е алатка торба само, алатката не е вклучена, ве молиме да бидат информирани...

BGN 28.00 31.55

Многофункционални трайни холщовые джобове за инструменти, градинарство, почистване на вътрешни джобове за инструменти чанта за инструменти с отразяващи лента ин?

Мултифункционален Трајни Платно Алатка Џебови Градинарство чистење домашни алатка џебови алатка торба со рефлексија лента DB008Ставка ОписМатеријал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 34 X24 cm

BGN 18.00 29.31