• Ново
100шт 30*20 мм прозрачен стъклен глобус балон САМ стъклен флакон с висулка колие стъклена бутилка желания стъклен купол капака банки интериор окачване

100шт 30*20 мм прозрачен стъклен глобус балон САМ стъклен флакон с висулка колие стъклена бутилка желания стъклен купол капака банки интериор окачване

BGN 102.93
BGN 98.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

стакло шишенцето големина : 30*20mm
100pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Всичко за продукта

Стил:
30*20 mm
Тема:
Цвете
Регионална Функция:
Европа
Материал:
Стъкло

Подобни продукти в категория

Редки старите китайски дървена abacus / Преброяване рамка, сектор, на най-добрата колекция и украса, безплатна доставка

Оваа трска е направен од бакар Тоа е многу ретка и нивните традиционални резба е многу уникатна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна...

BGN 129.00 152.00

1911 Франция Франк 20 Петел Копие На Златната Монета Безплатна Доставка

Ние поддршка мешани наредби, да го проверите датумот ви треба за да купите пред цел, или во цел забелешки, ви благодарам.Добредојдовте Вашиот Доаѓаат Со Почит!Answer : ___________________________ Note : оваа ставка е реплика / примерок на монета.Предности : Ние сме производител, а цената е многу конкурентен...

BGN 4.00 5.76

Украса на подарък фото магнити, датски Копенхаген-Ханс Кристиан Андерсен-Русалка скулптура метален Магнит за хладилник 5572

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

Природен Молдавит Зелен Аэролиты Чешки Метеорити Crystal Енергия Апотропейный Рейки Лечение Чакра Бижута Камък Подарък Колекция

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме Природни Moldavite Од чешка Тежина 79g големина Околу 28*20*6mm (Секој од нив е различен) Зелена Боја Функција Доколку сакате да имате дупка како pendant , ве молиме оставете порака за нас

BGN 27.00 38.21

Рутиловая кварцевая пръчка прозрачна кварцевая точка w рутиловые косата кварцевая точка рейки Лечебната медитация чакра инструмент за подарък

modname=ckeditorМодел : FHP18031305Име : Rutilated Кварцен Стапче Јасно Кварц Точка w Rutile Коса Кварц Обелиск Стои Исцелување Чакра Медитација Кварцен Кристал ТочкаДетали : Приближната Големина на : 33*24.5*87.1 mm (L*W*H)Приближна Тежина : 84.5 грамаКоличина : 1pcЌе добиете точно како фотографии покажуваат...

BGN 30.24

Флуорит 2,2 Кг Много Натурални Зелени Лилави Скъпоценни Камъни

Количина : 2.2 lb камења по многуГолемина : 12 инчи секојПотекло : КинаОблик : природни скапоцени камењаБоја : најчесто зелени со некои пурпурна областиФото : покажува примерок

BGN 63.98

99g естествен кварцов кристал дракон кървавите камъни за пушачи тръба лечение + метална мрежа

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 99g Должина 100mm Ширина 24mm Hight 17mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

BGN 20.78

100шт 18*80 мм мини ясно е голяма пробирка стъклена бутилка флакони празни буркани проба с корк корк съобщение флакон сватба желание бутилка

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеКапацитет : 13mlмаксимална : 80mmдијаметар : 18mmотворање : 15mmголемина : 1880mm Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 74.00 78.37

Безплатна доставка тъмно синьо стъклени мъниста аквариум аквариум каменни вази ландшафтен дизайн декорация 500 г

Deep blue Медитерански стил стакло камен pentacle риба, морска ѕвезда conch scallop срце облик на листови, камчиња и други мешани полумесечина продаде500 грама Вредност Топла меша и се поклопува со големина од 500 g беа случајно избирање за 10pcsГолем conch морска ѕвезда за 4cm 5 смМали срце облик на pentagram за 2cm3cm .

BGN 24.48

Безплатна доставка на едро 1823 руски монети от 5 цента на копие Копер производство на стари монети

Спецификација Материјал Месинг Техника Кастинг Стил Антички Имитација Употреба на Сувенири Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : начин на Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

BGN 2.00 3.84

1764 Франция копие монети безплатна доставка

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

BGN 3.00 4.64

Безплатна доставка на Едро 1727 руски монети 1 рубла копие Копер производство на стари монети

Спецификација Материјал Месинг Техника Кастинг Стил Антички Имитација Употреба на Сувенири Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : начин на Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

BGN 2.00 3.20

Украса На Подарък Фото Магнити, Турция Истанбул Кийс Кулеси Метален Магнит За Хладилник 5586 Пътуване Сувенири

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

538 г високо качество рядко натурален прозрачен полиран кристални зелен турмалин, Кристал изцеление шахтерские камъни

Објектот се Објасни Име 538g Висок Квалитет на Природен Јасно Полиран Кварцен Кристал Зелена Турмалин Кристал Исцелување Рудар камења Материјал ПРИРОДНА Тежина538g Должина 75мм Ширина 55мм Hight 100mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 798.40

ЯНПАНСКИЙ самурайски меч вакидзаси Дамаск изградена от стоманено острие масло закалено много желание може да нарежете бамбук железни мечове tsuba-Хуан

Вкупна должина : 78cm / 30.7 инчен Сечилото материјал : Укината челик сечилото на Ножот должина : 50cm / 19.7 инчен Tsuba : Легура се Справи со должина : 24cm / 9.45 инчен Habaki&Seppa : Месинг Сечилото ширина : 3.2 cm / 1.25 инчен Menuki : ЖЕЛЕЗО Сечилото дебелина : 0.7 cm / 0.28 инчен Fuchi&Kashira : Легури Танг : Целосна танг Ito&Sageo : Памук Крв ритам : НИКОЈ ,Ако сакате крв ритам, ве молиме оставете белешка на нарачката...

BGN 190.40

Спящата котка магнити за хладилник сладко коте, разположена на карикатура на животните бяла дъска стикер магнити за хладилник детски играчки за декорация на дома

Спиење Мачка Фрижидер магнети Симпатична Маче Лежи цртан филм Животинско табла налепница, Фрижидер Магнети Детска играчка Дома ДекорацијаТочка Име : Спиење МачкиГолемина : види сликаМатеријал на Figurine : СмолаКоличина : 1 компјутер​

BGN 6.00 7.76

Полицейско Куче Стража На Върховенството На Закона Протектор Запомнящо Се Обадете Монета За Подарък

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Полицијата Куче Старатели за Спроведување на Законот Заштитник дизајн,двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предната и задната Совршена за домашни предмети канцеларија уметност подарок Употреба : Уметност&Колекционерски,Бизнис Подарок.Дома Декорација Подароци...

BGN 2.00 2.26

Естествен Аметист Паднали Камък Магнит Чакъл Мъниста Изцеление Чакра На Рейки Декорация На Фън Шуй

Материјал : Природни Аметист Падна КаменГолемина : 57mmТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

BGN 16.00 20.14