• Ново
2 елемента рядка розова аура quartz crystal Титан висмут един силициев клъстер

2 елемента рядка розова аура quartz crystal Титан висмут един силициев клъстер

BGN 28.78

Сума
Налично за поръчка


КРИСТАЛ ОБЈЕКТ
Име 2бр РЕТКИ Виножито Аура Кварцен Кристал Титаниум Bismuth Силикон Кластер
Материјал
Природни кристално
Тежина
82.6 g
Должина
67-61mm
Ширина
43-25мм
Highth

Всичко за продукта

Стил:
Фън Шуй
Материал:
Crystal
Регионална Функция:
Китай
Тема:
Айсберг
търговска марка:
Базилозавр

Подобни продукти в категория

Украса на подарък фото магнити, датски Копенхаген-Ханс Кристиан Андерсен-Русалка скулптура метален Магнит за хладилник 5572

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

300шт 38*25 мм, търговия на Едро слушалка звънец jar формата на стъклен флакон с висулка с бронзов покритие класически тава стъкло искат бутилка колие

стакло шишенцето големина : 38*25mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 236.00 248.00

Безплатна доставка на едро 1822 руски монети от 5 цента на копие Копер производство на стари монети

Спецификација Материјал Месинг Техника Кастинг Стил Антички Имитација Употреба на Сувенири Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : начин на Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

BGN 2.00 3.84

100шт 18*80 мм мини ясно е голяма пробирка стъклена бутилка флакони празни буркани проба с корк корк съобщение флакон сватба желание бутилка

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеКапацитет : 13mlмаксимална : 80mmдијаметар : 18mmотворање : 15mmголемина : 1880mm Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 74.00 78.37

Розов Кварц Кристал Ангел, Безусловна Любов, Полиран Розов

Објектот Се Објасни Име Зголеми Кварц Ангел Кристал, Безусловна Љубов, Полиран, РозоваМатеријал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 130150g Должина mm Ширина 25мм Hight 40mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 63.81

50шт 22*30 мм прозрачна малка стъклена корк корк банките за направи си САМ Wish Message Sample сам парфюми маникюр мъниста флакони контейнер

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеКапацитет : 5mlмаксимална : 30ммдијаметар : 22mmотворање : 19mmголемина : 2230мм Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 38.00 40.53

Естествен Аметист Паднали Камък Магнит Чакъл Мъниста Изцеление Чакра На Рейки Декорация На Фън Шуй

Материјал : Природни Аметист Падна КаменГолемина : 57mmТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

BGN 16.00 20.14

Най-Ниска Цена Натурални Морски Водорасли Тъкани Преносими Играчки Кошница За Съхранение На Nordic Style Завод Саксии Ръчно Сгъваеми Саксии За Цветя

Природни Алги Ткаени Рачни Играчка Складирање Кошница Нордиските Стил На Растенијата Цвет Садови РакаЗаврзана Свитлива Цвет СадовиS / M / L Рачно Ткаени Плетен Кошница Ратан Свитлива Валкана Облека Складирање Кошница Кошница Виси Potted Цвет Садови Дома ДекорПараметри : 1...

BGN 11.00 15.02

Рутиловая кварцевая пръчка прозрачна кварцевая точка w рутиловые косата кварцевая точка рейки Лечебната медитация чакра инструмент за подарък

modname=ckeditorМодел : FHP18031305Име : Rutilated Кварцен Стапче Јасно Кварц Точка w Rutile Коса Кварц Обелиск Стои Исцелување Чакра Медитација Кварцен Кристал ТочкаДетали : Приближната Големина на : 33*24.5*87.1 mm (L*W*H)Приближна Тежина : 84.5 грамаКоличина : 1pcЌе добиете точно како фотографии покажуваат...

BGN 30.24

Редки старите китайски дървена abacus / Преброяване рамка, сектор, на най-добрата колекция и украса, безплатна доставка

Оваа трска е направен од бакар Тоа е многу ретка и нивните традиционални резба е многу уникатна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна...

BGN 129.00 152.00

100шт 30*20 мм прозрачен стъклен глобус балон САМ стъклен флакон с висулка колие стъклена бутилка желания стъклен купол капака банки интериор окачване

стакло шишенцето големина : 30*20mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 98.00 102.93

Проби кристално кълбо от розов кварц 805g естествени сырцовые розово, с поставка

детали за производотДобредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен ден! Нашата цел е да бидам искрен, го прават најдобро.Нашиот производ е фотографирана во отворено природна светлина Слики без било beautification...

BGN 107.97

Украса На Подарък Фото Магнити, Турция Истанбул Кийс Кулеси Метален Магнит За Хладилник 5586 Пътуване Сувенири

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

Спящата котка магнити за хладилник сладко коте, разположена на карикатура на животните бяла дъска стикер магнити за хладилник детски играчки за декорация на дома

Спиење Мачка Фрижидер магнети Симпатична Маче Лежи цртан филм Животинско табла налепница, Фрижидер Магнети Детска играчка Дома ДекорацијаТочка Име : Спиење МачкиГолемина : види сликаМатеријал на Figurine : СмолаКоличина : 1 компјутер​

BGN 6.00 7.76

Красив азиатски quartz blue тигрови очи Crystal исцеляющий топка Обхват от 40 мм + поставка

Материјал : Природни Аметист Падна КаменГолемина : 57mmТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

BGN 13.00 17.73

ЯНПАНСКИЙ самурайски меч вакидзаси Дамаск изградена от стоманено острие масло закалено много желание може да нарежете бамбук железни мечове tsuba-Хуан

Вкупна должина : 78cm / 30.7 инчен Сечилото материјал : Укината челик сечилото на Ножот должина : 50cm / 19.7 инчен Tsuba : Легура се Справи со должина : 24cm / 9.45 инчен Habaki&Seppa : Месинг Сечилото ширина : 3.2 cm / 1.25 инчен Menuki : ЖЕЛЕЗО Сечилото дебелина : 0.7 cm / 0.28 инчен Fuchi&Kashira : Легури Танг : Целосна танг Ito&Sageo : Памук Крв ритам : НИКОЈ ,Ако сакате крв ритам, ве молиме оставете белешка на нарачката...

BGN 190.40

Безплатна доставка [100 торби/опаковане.] Нов вълшебен кристал почвата вода мъниста в многоцветном за засаждане на цветна градина-търговия на Дребно

Карактеристики : Нов еколошки potting почвата, водата и монистра.Овие зрнца може да се одржи до 100 пати нивната тежина во вода и со текот на времето,изданија на вода до фабриката...

BGN 18.00 19.18

Безплатна доставка на Едро 1727 руски монети 1 рубла копие Копер производство на стари монети

Спецификација Материјал Месинг Техника Кастинг Стил Антички Имитација Употреба на Сувенири Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : начин на Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

BGN 2.00 3.20