• Ново
Розов Кварц Кристал Ангел, Безусловна Любов, Полиран Розов

Розов Кварц Кристал Ангел, Безусловна Любов, Полиран Розов

BGN 63.81

Сума
Налично за поръчка


Објектот Се Објасни Име Зголеми Кварц Ангел Кристал, Безусловна Љубов, Полиран, Розова
Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 130-150g Должина mm Ширина 25мм Hight 40mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Всичко за продукта

Тема:
Талисман
Материал:
Crystal
търговска марка:
ИН ЛАЙ
Стил:
Фън Шуй
Регионална Функция:
Китай

Подобни продукти в категория

1764 Франция копие монети безплатна доставка

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

BGN 3.00 4.64

100 бр. / лот 12 мм във формата на сърца прозрачни кабошоны Glaas, увеличителни стъклени куполи.безплатна доставка~!!

Добредојдовте на ECR Мода продавница бесплатен превозот,100pcs 12mm Срце Облик Јасно Cabochon, лупа куполи,чисто стакло cabochons Слободни shipng од кина пост 100pcs 10мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Слободни shipng од кина пост 100pcs 25мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 38*49mm Мешани 17 Бои Flatback смола дома декор За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 40mm Мешани 9 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многуБесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback Смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 30*40mm Мешано 8 Бои Flatback Смола смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 9 Бои Flatback смола занает За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail1...

BGN 11.00 13.15

Украса на подарък фото магнити, датски Копенхаген-Ханс Кристиан Андерсен-Русалка скулптура метален Магнит за хладилник 5572

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

Безплатна доставка [100 торби/опаковане.] Нов вълшебен кристал почвата вода мъниста в многоцветном за засаждане на цветна градина-търговия на Дребно

Карактеристики : Нов еколошки potting почвата, водата и монистра.Овие зрнца може да се одржи до 100 пати нивната тежина во вода и со текот на времето,изданија на вода до фабриката...

BGN 18.00 19.18

Туристически Магнити Повече Мин. Поръчайте $12, Swiss Luzern Cabell Bridges Метален Магнит За Хладилник 5578 Туристически Сувенири

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

Флуорит 2,2 Кг Много Натурални Зелени Лилави Скъпоценни Камъни

Количина : 2.2 lb камења по многуГолемина : 12 инчи секојПотекло : КинаОблик : природни скапоцени камењаБоја : најчесто зелени со некои пурпурна областиФото : покажува примерок

BGN 63.98

Световните Сувенирни Магнити, Шанси Xi ' An Теракота Воини Магнит 5562 Туристически Сувенири

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

Най-продаваните продукти 10 бр./лот позлатени 5 рубла банкноти Русия метални златни банкноти за сувенири бизнес подарък

Име : Најдобро Продаваните Производи 10pcs / многу Злато Позлатен 5 Rouble Русија Банкноти Метал Злато Банкноти За Сувенири Бизнис ПодарокКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 12.00 14.82

Прекрасен стар китайски порцелан кунфу супени саксии рисувани и литература в тринадесет на шест години античен порцелан

Парична казна стариот Кинески порцелан Kungfu чај садови Насликани и поезија Во тринаесет шест години Антички порцелански Слика Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.големинаПроизвод Димензии : Тежина години : 400 грамаМаксимална : 11 cm( 4.33 инчи)Ширина : 16 cm (7inches)Бебе опис : За нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

BGN 26.00 38.38

Безплатна доставка витражи Мрамор, 2 см цвят декоративно стъкло на аквариума чакъл, речен чакъл камък продажба на едро

500 GRAM ПО ПАКЕТ ГОЛЕМО ПРОДАЖБА, ЕВТИНИ ПРОДАЖБА ! Боја : светло сина, светло сино небо, сина, сина, сина, зелена зелена античките жолто светло сива светло виолетова транспарентен ( некои со шема ) , повеќе од десет црвена боја на килибарМожете да изберете што боја според боја картичка ...

BGN 24.72

99g естествен кварцов кристал дракон кървавите камъни за пушачи тръба лечение + метална мрежа

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 99g Должина 100mm Ширина 24mm Hight 17mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

BGN 20.78

Безплатна доставка тъмно синьо стъклени мъниста аквариум аквариум каменни вази ландшафтен дизайн декорация 500 г

Deep blue Медитерански стил стакло камен pentacle риба, морска ѕвезда conch scallop срце облик на листови, камчиња и други мешани полумесечина продаде500 грама Вредност Топла меша и се поклопува со големина од 500 g беа случајно избирање за 10pcsГолем conch морска ѕвезда за 4cm 5 смМали срце облик на pentagram за 2cm3cm .

BGN 24.48

538 г високо качество рядко натурален прозрачен полиран кристални зелен турмалин, Кристал изцеление шахтерские камъни

Објектот се Објасни Име 538g Висок Квалитет на Природен Јасно Полиран Кварцен Кристал Зелена Турмалин Кристал Исцелување Рудар камења Материјал ПРИРОДНА Тежина538g Должина 75мм Ширина 55мм Hight 100mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 798.40

Проби кристално кълбо от розов кварц 805g естествени сырцовые розово, с поставка

детали за производотДобредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен ден! Нашата цел е да бидам искрен, го прават најдобро.Нашиот производ е фотографирана во отворено природна светлина Слики без било beautification...

BGN 107.97

1 / 2lb 35-38pcs AAA++ натурален прозрачен кварцов кристал обхват на топка порцелан

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 1 / 2lb 3538pcs 100% ААА++ Природни Јасно Кварцен Кристал Сфера Топката Кина 1518mmМатеријалNatura кристалноТежина230 GДолжина1518mmШирина1518mmHighth1518mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 31.98

Спящата котка магнити за хладилник сладко коте, разположена на карикатура на животните бяла дъска стикер магнити за хладилник детски играчки за декорация на дома

Спиење Мачка Фрижидер магнети Симпатична Маче Лежи цртан филм Животинско табла налепница, Фрижидер Магнети Детска играчка Дома ДекорацијаТочка Име : Спиење МачкиГолемина : види сликаМатеријал на Figurine : СмолаКоличина : 1 компјутер​

BGN 6.00 7.76

300шт 38*25 мм, търговия на Едро слушалка звънец jar формата на стъклен флакон с висулка с бронзов покритие класически тава стъкло искат бутилка колие

стакло шишенцето големина : 38*25mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 236.00 248.00

Рутиловая кварцевая пръчка прозрачна кварцевая точка w рутиловые косата кварцевая точка рейки Лечебната медитация чакра инструмент за подарък

modname=ckeditorМодел : FHP18031305Име : Rutilated Кварцен Стапче Јасно Кварц Точка w Rutile Коса Кварц Обелиск Стои Исцелување Чакра Медитација Кварцен Кристал ТочкаДетали : Приближната Големина на : 33*24.5*87.1 mm (L*W*H)Приближна Тежина : 84.5 грамаКоличина : 1pcЌе добиете точно како фотографии покажуваат...

BGN 30.24

Естествен Аметист Паднали Камък Магнит Чакъл Мъниста Изцеление Чакра На Рейки Декорация На Фън Шуй

Материјал : Природни Аметист Падна КаменГолемина : 57mmТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

BGN 16.00 20.14