• Ново
80 мм рядко прозрачен Азиатски кварцов фън шуй топка кристална топка Обхват на мода маса декор късмет топката

80 мм рядко прозрачен Азиатски кварцов фън шуй топка кристална топка Обхват на мода маса декор късмет топката

BGN 30.38
BGN 26.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка

11
Материјал : Висок Квалитет K9 Кристално
Големина : 80 мм ( Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1mm = 0.0393 инчи )
Боја : Транспарентна Кристална топка за повод :
[ Дневна Соба ] : Бел кристал , аметист , citrine, [ соба ] : кристално бели кристали во прав
[ Студија ] : Бела Кристално Сини Кристал Аметист
[ статистика ] : бел кристал , citrine, аметист, црна кристално
[ Магазин ] : бел кристал прав кристал аметист citrine
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или E-пакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.
СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст. Кога ќе го поставите цел, дозволете ми да знам.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ние го прифаќаме само за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спор автоматски ќе се отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби

Всичко за продукта

Цвят:
80mm
Размер:
80mm
търговска марка:
БЭЙГУАНЬ
Материал:
Кехлибар
Стил:
Нова класика / постмодерното
Тема:
Спорт
Случай:
Ден На Рождество Христово
Тип:
Изкуство И Занаяти

Подобни продукти в категория

538 г високо качество рядко натурален прозрачен полиран кристални зелен турмалин, Кристал изцеление шахтерские камъни

Објектот се Објасни Име 538g Висок Квалитет на Природен Јасно Полиран Кварцен Кристал Зелена Турмалин Кристал Исцелување Рудар камења Материјал ПРИРОДНА Тежина538g Должина 75мм Ширина 55мм Hight 100mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

BGN 798.40

Проби кристално кълбо от розов кварц 805g естествени сырцовые розово, с поставка

детали за производотДобредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен ден! Нашата цел е да бидам искрен, го прават најдобро.Нашиот производ е фотографирана во отворено природна светлина Слики без било beautification...

BGN 107.97

2 елемента рядка розова аура quartz crystal Титан висмут един силициев клъстер

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 2бр РЕТКИ Виножито Аура Кварцен Кристал Титаниум Bismuth Силикон КластерМатеријалПриродни кристалноТежина82.6 gДолжина6761mmШирина4325ммHighth

BGN 28.78

Безплатна доставка на Едро 1727 руски монети 1 рубла копие Копер производство на стари монети

Спецификација Материјал Месинг Техника Кастинг Стил Антички Имитација Употреба на Сувенири Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : начин на Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

BGN 2.00 3.20

Природен Молдавит Зелен Аэролиты Чешки Метеорити Crystal Енергия Апотропейный Рейки Лечение Чакра Бижута Камък Подарък Колекция

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме Природни Moldavite Од чешка Тежина 810g големина Околу 45*23*10мм (Секој од нив е различен) Зелена Боја Функција Сребро пломба и ѓердан за слободни

BGN 32.00 46.21

1 / 2lb 35-38pcs AAA++ натурален прозрачен кварцов кристал обхват на топка порцелан

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 1 / 2lb 3538pcs 100% ААА++ Природни Јасно Кварцен Кристал Сфера Топката Кина 1518mmМатеријалNatura кристалноТежина230 GДолжина1518mmШирина1518mmHighth1518mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 31.98

50шт 22*30 мм прозрачна малка стъклена корк корк банките за направи си САМ Wish Message Sample сам парфюми маникюр мъниста флакони контейнер

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеКапацитет : 5mlмаксимална : 30ммдијаметар : 22mmотворање : 19mmголемина : 2230мм Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 38.00 40.53

Световните Сувенирни Магнити, Шанси Xi ' An Теракота Воини Магнит 5562 Туристически Сувенири

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

BGN 4.77

Най-продаваните продукти 10 бр./лот позлатени 5 рубла банкноти Русия метални златни банкноти за сувенири бизнес подарък

Име : Најдобро Продаваните Производи 10pcs / многу Злато Позлатен 5 Rouble Русија Банкноти Метал Злато Банкноти За Сувенири Бизнис ПодарокКвалитет : 100% Висок квалитет чисто злато фолијаМатеријал : Злато фолија + домашно Милениче1...

BGN 12.00 14.82

Флуорит 2,2 Кг Много Натурални Зелени Лилави Скъпоценни Камъни

Количина : 2.2 lb камења по многуГолемина : 12 инчи секојПотекло : КинаОблик : природни скапоцени камењаБоја : најчесто зелени со некои пурпурна областиФото : покажува примерок

BGN 63.98

Безплатна доставка тъмно синьо стъклени мъниста аквариум аквариум каменни вази ландшафтен дизайн декорация 500 г

Deep blue Медитерански стил стакло камен pentacle риба, морска ѕвезда conch scallop срце облик на листови, камчиња и други мешани полумесечина продаде500 грама Вредност Топла меша и се поклопува со големина од 500 g беа случајно избирање за 10pcsГолем conch морска ѕвезда за 4cm 5 смМали срце облик на pentagram за 2cm3cm .

BGN 24.48

Безплатна доставка витражи Мрамор, 2 см цвят декоративно стъкло на аквариума чакъл, речен чакъл камък продажба на едро

500 GRAM ПО ПАКЕТ ГОЛЕМО ПРОДАЖБА, ЕВТИНИ ПРОДАЖБА ! Боја : светло сина, светло сино небо, сина, сина, сина, зелена зелена античките жолто светло сива светло виолетова транспарентен ( некои со шема ) , повеќе од десет црвена боја на килибарМожете да изберете што боја според боја картичка ...

BGN 24.72

100шт 18*80 мм мини ясно е голяма пробирка стъклена бутилка флакони празни буркани проба с корк корк съобщение флакон сватба желание бутилка

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеКапацитет : 13mlмаксимална : 80mmдијаметар : 18mmотворање : 15mmголемина : 1880mm Добредојдовте на нашата продавница :

BGN 74.00 78.37

ЯНПАНСКИЙ самурайски меч вакидзаси Дамаск изградена от стоманено острие масло закалено много желание може да нарежете бамбук железни мечове tsuba-Хуан

Вкупна должина : 78cm / 30.7 инчен Сечилото материјал : Укината челик сечилото на Ножот должина : 50cm / 19.7 инчен Tsuba : Легура се Справи со должина : 24cm / 9.45 инчен Habaki&Seppa : Месинг Сечилото ширина : 3.2 cm / 1.25 инчен Menuki : ЖЕЛЕЗО Сечилото дебелина : 0.7 cm / 0.28 инчен Fuchi&Kashira : Легури Танг : Целосна танг Ito&Sageo : Памук Крв ритам : НИКОЈ ,Ако сакате крв ритам, ве молиме оставете белешка на нарачката...

BGN 190.40

Безплатна доставка~! 100шт 12mm ясно куполна увеличителни кръгли стъклени кабошоны, снимка бижута висулка вложки

Добредојдовте на ECR Мода продавница за Слободни shipng од кина пост 100pcs 12mm јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува Слободни shipng од кина пост 100pcs 10мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Слободни shipng од кина пост 100pcs 25мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 38*49mm Мешани 17 Бои Flatback смола дома декор За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 40mm Мешани 9 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многуБесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback Смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 30*40mm Мешано 8 Бои Flatback Смола смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 9 Бои Flatback смола занает За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многуShippment Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail1...

BGN 8.00 9.23

100 бр. / лот 12 мм във формата на сърца прозрачни кабошоны Glaas, увеличителни стъклени куполи.безплатна доставка~!!

Добредојдовте на ECR Мода продавница бесплатен превозот,100pcs 12mm Срце Облик Јасно Cabochon, лупа куполи,чисто стакло cabochons Слободни shipng од кина пост 100pcs 10мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Слободни shipng од кина пост 100pcs 25мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 38*49mm Мешани 17 Бои Flatback смола дома декор За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 40mm Мешани 9 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многуБесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback Смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 30*40mm Мешано 8 Бои Flatback Смола смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 9 Бои Flatback смола занает За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail1...

BGN 11.00 13.15

1911 Франция Франк 20 Петел Копие На Златната Монета Безплатна Доставка

Ние поддршка мешани наредби, да го проверите датумот ви треба за да купите пред цел, или во цел забелешки, ви благодарам.Добредојдовте Вашиот Доаѓаат Со Почит!Answer : ___________________________ Note : оваа ставка е реплика / примерок на монета.Предности : Ние сме производител, а цената е многу конкурентен...

BGN 4.00 5.76

Безплатна доставка~! 100шт 20 mm ясно купол увеличительный през цялата кабошон стъкло Камея, снимка бижута висулка вложки

Добредојдовте на ECR Мода продавница за Слободни shipng од кина пост 100pcs 20mm јасно domed зголемена круг cabochon стакло камео, фото накит pendant внесува Слободни shipng од кина пост 100pcs 10мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многу Слободни shipng од кина пост 100pcs 25мм јасно domed зголемена круг стакло cabochons, фото накит pendant внесува многу100 парчиња / многуБесплатен превозот ЕВТИНИ 38*49mm Мешани 17 Бои Flatback смола дома декор За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 40mm Мешани 9 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многуБесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback смола cabochon монистра За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 6 Бои Flatback Смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 30*40mm Мешано 8 Бои Flatback Смола смола приврзоци За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многу Бесплатен превозот ЕВТИНИ 18*25мм Мешани 9 Бои Flatback смола занает За Накит / mobilephone Декорација многу100 парчиња / многуShippment Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail1...

BGN 21.00 24.78

Безплатна доставка [100 торби/опаковане.] Нов вълшебен кристал почвата вода мъниста в многоцветном за засаждане на цветна градина-търговия на Дребно

Карактеристики : Нов еколошки potting почвата, водата и монистра.Овие зрнца може да се одржи до 100 пати нивната тежина во вода и со текот на времето,изданија на вода до фабриката...

BGN 18.00 19.18

Безплатна доставка на едро 1822 руски монети от 5 цента на копие Копер производство на стари монети

Спецификација Материјал Месинг Техника Кастинг Стил Антички Имитација Употреба на Сувенири Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : начин на Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

BGN 2.00 3.84