• Ново
Мода За Жени-Секси Грим На Веждите Спирала, Крем, Сенки За Очи, Грим Комплект Комплект Водоустойчива Боя Гел За Вежди Козметични Средства V2

Мода За Жени-Секси Грим На Веждите Спирала, Крем, Сенки За Очи, Грим Комплект Комплект Водоустойчива Боя Гел За Вежди Козметични Средства V2

BGN 1.66
BGN 1.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка

100% Сосема Нов & Висок квалитет.
Големина : 4ml
Употреба на Веѓа маскара да четка на веѓите за да ги дефинираат и да ги чуваат во местото за целосни и повеќе скроени изглед.
Бои : 4 Боја, може да избере
Пакетот вклучува : 1* Веѓа Маскара

Всичко за продукта

Тип:
Усилвател На Веждите
Текстът на:
Крем
Номер На Модела:
вежда
Брой:
1бр
Размер:
Sample Size
Водоустойчив / Водоустойчив:
No
Съставка:
Крем За Спирала За Вежди
НЕТНО ТЕГЛО:
q
Полза:
Натурални
търговска марка:
МИС РОЗА

Подобни продукти в категория

Водоустойчив Грим За Момичета Матово Червило Красота Кадифе Балсам Дълъг Червило Batom

Пинк Девојки Шминка Мат Кармин Водоотпорен Убавина Сомот Balm Долготрајни Усна Стап BatomСомот Мат, Високо заситени, Лесно да се носат;Долготрајни и хидратантна формула;Против стареење сложени и УВ филтер за оптимална заштита;Различни бои за избор, сите од нив се најпопуларните бои од целиот свет.Нето Тежина : 3.8 гГолемина на : 15.5*2.5*3.5Боја : 6 Мат БоиКако да го користите : Во зависност од тоа како е применет, овој сестран формула оди од обезбедување на целосна покриеност на создавање на обоени усна.Пакет Содржина : 1* Мат кармин(со кутија)Забелешки : 1...

BGN 6.00 6.80

Професионална Пудра На Прах В Основата На Водоустойчив Контрол Масло Монолитен Борда Прах Копринена Основа На Грим Палитра Минерален Грим Инсталиране На Прах

Професионални Прав Фондацијата Водоотпорен Нафта За Контрола На Притисне ПравСвилен База Козметика Палета Минерална Шминка Поставување Во ПравОпис : *Се соочат Притисне во Прав за да се создаде беспрекорна заврши за вашата шминка*Свилен мазна апликација го прави вашето лице да изгледа здрава и блескава во текот на целиот ден*Минимизирање на порите и фини линии*Супер маслоапсорбирање, долготраен*Вклучени ултрамеки плескавици и огледало за лесна употреба*Бои : 1#, 2#, 3#(Како слики show)*Состојка : Минерални*Нето тежина : 10gПакет Содржина : 1 * Лице Притисне ПравСите наши нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа.Превозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации емногу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информациии отворен спор.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Ако имате било какви проблеми контактирајте со нас, прво, ни остави негативни повратни информации или отворен спор може дане го реши проблемот.Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга...

BGN 7.98

Face Body Powder Puff Cosmetic Makeup Super Soft Cleansing Make Up Sponge 3 Size Y207E Hot Sale

Опис : Карактеристики : Супер Меки Нова Шминка Чистење Удар Издувам Прав Козметички Шминка на Лицето Лице здив на козметички прав е неопходен инструмент за вашата дневна шминка...

BGN 1.00 1.23

Грим блясък на очите палитра от Цвят на козметика водоустойчив трептене на 80 цвят, блясък природа новата палитра сенки за очи гореща

Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во Листата на Желби ,доколку ви се допаѓа нашата продавница ,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^ Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Шминка Сјајот Очи Палета Боја Козметика Водоотпорен Трепет 80 Боја Сјајот Нова Палета СенкиКарактеристики : Лесен за Носење, Поставен на Бои, ЛесниФункции : Обоените сјај, Comestic за ПартијаБоја : МултиБојаГолемина на : 15.6*10.5*2.2 cmВисоко пигментирани бои...

BGN 11.00 13.82

12 бр нюанс червило за устните, козметика Longwear не избледнява вълшебен блясък за устни матирана метална течна червило

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме додадете на Листата на ЖелбиДоколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^Карактеристики : Brand New & Висок квалитет...

BGN 28.00 35.30

Безплатна доставка Марка 3 цвята преносим сенки за очи дълготраен грим палитра добро качество на прах метални голи Голи сенки за очи

Бесплатен Превозот Бренд 3 Бои подвижни сенки долготрајна Шминка Палета Добар Квалитет во Прав Метал Гол Голи Сенката за Очи

BGN 7.98

MAANGE 18/14 цвята палитра сенки за очи трептене матиран пигмент сенки за очи красотата на Козметика дълготраен блясък грим на очите

Детали : Бренд : MAANGE рок на траење : 3 години Потекло : Гуангжу во Кина Големина : стан.17.2*12.2 cm(18 боја) / 18.4*7.9*1.3 см(14 боја) Пакување тежина : стан.117g(18color) / 131g(14 боја) Бои : 18 бои / 14 боја Производство Лиценца Бр...

BGN 6.00 7.60

2018 нов максимален размер на спирала за мигли черен водоустойчив кърлинг и гъсти мигли грим Maquillage инструменти

Сосема Нов и Висок квалитет Преносни големина, лесно да се носат Погоден за професионална употреба или дома ни на Производот Вовед : Производот е Тип : Маскара Боја : Црна Ефект : Виткање,Дебели Нето Тежина : 10g Предности : Виткање,Дебели Сакате да се направи до талент? Ако го имаме, тоа ќе се оствари, Тоа е апсолутно безбеден за вас да ги користите Убава твоите очи и трае долго Убава и прекрасна дизајн...

BGN 41.58

IMAGIC 4 цвята Make Up Лице Pressed Powder Brighten Face Powder Palette контурный грим компактна пудра контур козметика

Спецификација : 100% сосема нов и неискористени Мали & преносни дизајн, можете да уживате шминка кога и каде сакате...

BGN 6.00 9.36

Модната марка в 3 цвята крем за вежди спирала, гел водоустойчив грим на очите и веждите с гел дълготраен грим молив Подобрител с четка

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

BGN 2.00 2.85

12шт професионална заря за красота, перманентен грим, аксесоари бял цвят водоустойчив очите вежди грим дълготраен молив за вежди

12 Pcs Професионални Тетоважа Убавина Трајна Шминка Додатоци на Бела Боја Водоотпорен Око Веѓата Шминка долготрајни Веѓа Молив Точка БР...

BGN 36.24

Марка Кадифе Матово Червило Секси Rouge Червило Грим Ruby Woo Червило Хидратиращ Крем Гладка, Дълга Водоустойчива Козметика За Устни

Бренд Сомот Мат Кармин Секси Руж Кармин Шминка Рубин Ву Кармин Крем Мазна Долготрајни Водоотпорен Усна КозметичкиФункција : 1...

BGN 3.98

1бр контур водоустойчив молив за вежди Подобрител Brush Auto Long Lasting Eye Brow Pen Make Up Tool Permanent Eyebrow Paint Молив

Ве молиме Изберете Превозот Метод Пред Поднесување на ЦелБрод мојата цел(и) да : Изберете Превозот Метод за Испорака Компанија Проценува Време на Испорака Превозот Цена Следење на Информации Продавачот за Испорака Метод 2038 дена Бесплатен Превозот Не се достапни Sun You Економски Воздух Mail 3050 дена Бесплатен Превозот Не се достапни 4 PX Сингапур Пост НП Про 2845 дена Не се достапни Ali Express Стандард Превозот 1939 дена на Располагање Сингапур Пост 2644 дена Не се достапни 613 дена на Располагање$ 0.42 0.52 / парче 1.02 / парче$ 0.99 / парчеСАД $ 1.94 / парче$ 0.79 0.89 / парчеСАД $ 1.55 1.75 / парче$ 0.99 / парчеСАД $ 1.94 / парчеИнформации За Објектот1 Pcs Природни Водоотпорен Longlasting Сенка Веѓа Молив за Полнење Око Веѓата Пенкало Сочинуваат Лагер Прав Shaper Козметички Шминка АлаткаБоја : #1 Black,#2 Кафе,#3 светло Кафеава,#4 Сива,#5 Темно Кафеава бојаГолемина на : Внатрешен Големина : 3.5*0.4 cm Надворешни Големина : 12.2*0.7 cmФункција : Нов & Висок квалитет.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Автоматско ротари дизајн, вие не треба да се остри молив, тоа е погодно и зачувајте го вашето времеПакување : 1 x Веѓа Молив / 1 Сет Веѓа Молив ДефиницијаБоја Опции12345Детали СликиИспорака1...

BGN 1.00 1.14

Нов 658 4 Цвят на веждите спирала за мигли, коса цвят крем гел четка водоустойчива красота грим инструмент WD2

Жените Веѓа Маскара Крем Боја Четка Водоотпорен Убавина Шминка Алатка100% Сосема Нов & Висок квалитет.Големина : 4gУпотреба на Веѓа маскара да четка на веѓите за да ги дефинираат и да ги чуваат во местото за целосни и повеќе скроени изглед.Бои : 4 Боја, може да избереПакетот вклучува : 1* Веѓа Маскара

BGN 1.00 1.55

NICEFACE 16 цвята устните грим лесно се носи матово червило молив дълъг водоустойчив червило Грим Cometics maquiagem

Почитувани Купувачот,откако ќе го поставите цел,ние ќе го организира превозот во време и цел сите ќе дојде со следење информации на вашата страна, можете да следење,ова е нашата услуга ...

BGN 2.00 2.69

NICEFACE 18 бр./лот течна червило водоустойчив дълъг гол матово червило кадифе грим на устните блясък балсам за устни секси червен цвят

NICEFACE 18pcs / многу Течен Кармин Водоотпорен Долготрајни Голи Мат Кармини Сомот Шминка Усни Сјај Lip Balm Секси Црвена Боја1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.2.Ние не сме одговорни за царински давачки.3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел...

BGN 43.00 72.00

5 бр червило Tatto Ultra Matte lipgloss са lip kit грим блясък за устни е водоустойчив вечна течност за жени

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа" .Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш...

BGN 10.00 13.14

натурален основната коняк гъба за лице эксфолиатор основната коняк гъба полукълбо красотата на естествен основната коняк гъба слоеная инструменти за грижа за ?

Карактеристики * Нежно exfoliates да се врати природниот сјај на кожата * убива акнипредизвикуваат бактерии * ефикасно салда на PH на кожата * екстра мек карактеристики се идеални за деликатна и чувствителна кожа * природно moisturizes кожата,идеален за луѓе со атопичен кожни болести(преосетливи на кожата) спецификации Состојба : 100% Сосема нов Материјал : природни kongjac диетални влакна Сува Дијаметар : ahout 5.5 cm(2.16") Сува Дебелина : ahout 2.5 cm(0.98") Влажни Дијаметар : ahout 7cm(2.75") Влажни Дебелина : ahout 4cm(1.57") Како да го користите? 1.натопете го сунѓерот во вода за време и притиснете тоа неколку tiems да ја протера вишокот на вода пред да го користите...

BGN 18.53

De ' LANCI Brand водоустойчив червило силен грим Batom Maquiagem Matte Lip stick корейски стил

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТПигмент се вчита во Кармин е луд! Само еден удар обезбедува неверојатна laydown на боја И секој сенка важи и непречено (без влечење или скокнеш), гушкање усни, и се чувствува неверојатно!Овој крем формула е преполн со негување состојки...

BGN 46.00 47.98

Коензим Perfect Youth Serum Anti aging хидратиращ, стягащ стягащ регенерацията на клетките за суха кожа с много предимства

ПродажбаКУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободниКУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободниПромоцијаEyeliner Течни : Оригиналната цена $3.62 , САМО $1.99 СЕГАКУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободниКУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободниКоензим Совршена Младите Серум Анти стареење Moisturing Зацврстување Зајакнување на Клетки за Регенерација на Сува Кожа Со Многу BenifitsНа серум множете се инхибира на меланин производство предизвикани од ултравиолетово зрачење и стареењето, од внатре кон надвор, да се направи кожата на лицето ја поврати беспрекорна луминозноста и tonicity...

BGN 14.00 24.66

Червена Палитра Сенки За Очи Diamond Matte Eye Shadow Makeup Palette Eye Shadow Pallet Make Up Pallet Сенки За Очи Sombra Ojos Maquiagem

сјајот палета ; палети ; сочинуваат палеташминка ;сенки palleteЦрвено Палета Сенки Дијамант Мат Сенката За Очи Шминка Палета Око Сенки Палети Сочинуваат Палета Eyeshadows Sombra Ojos Maquiagempaleta sombra demake up палета ; paleta де sombraseyeshadows ; шминка palleteТоа е влажно прав никогаш нема да chalklymaquiagem sombra ; око палетаОваа палета 8 Дијамантски Сјај бои и 4 Мат бои верзија на популарната палета...

BGN 14.00 35.95