• Ново
Стъклени Влакна, Коприна Нокти Wrap Маникюр Инструмент За Укрепване На Лечението Ноктите Протектор Самозалепващи Нокти Лак Гел, Удължаване На Етикети Съвети

Стъклени Влакна, Коприна Нокти Wrap Маникюр Инструмент За Укрепване На Лечението Ноктите Протектор Самозалепващи Нокти Лак Гел, Удължаване На Етикети Съвети

BGN 3.58
BGN 3.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


1 Тркалаат Fiberglass Свила Помине Заврши Помине Уметност Алатка Ги Зајакнува Ноктите Заштитник Само Лепило На Доградба На Акрилни Нокти Полски Гел Продолжување Помине Уметност Совети
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Внимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.
Погоден за професионална употреба или лична употреба
Се повлече свила и поддршка во спротивни насоки
Fiberglass & Свила Заврши Систем го прави лесно да се понуди на потпис заврши услуга во вашиот салон.
Оваа премиум услуга ви помага да се издвоите, нудејќи им на клиентите женски, природно-изглед на подобрување дека зајакнува ноктите.
Тоа се користи за да се поправи скршени или оштетени ноктите совети
Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.
Точка име : Помине Уметност Fiberglass Свила
Големина : 3cm Ширина
Боја : Како на сликата
Како да го Користите :
- Да се започне со издавање свила, посебно свила и поддршка преку отворот на врвот на прозорецот.
- Се повлече свила и поддршка во спротивни насоки.
- Отсечени како што е потребно.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Стр ackage Li st :
1x Свила помине заврши издавање пакет

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Лечение На Ноктите
търговска марка:
HUAMIANLI
Номер На Модела:
NA1697
Брой:
1 бр самозалепващи коприна обвивка за нокти
НЕТНО ТЕГЛО:
18 гр
Съставка:
тайна от фибростъкло
Тип:
тайна за нокти
Ногтевая Стекловолоконная Коприна Обвивка За Нокти:
Тази Форма На Въздушната Ноктите Инструменти
Залепваща Коприна Обвивка За Нокти:
Подарете Протектор За Нокти Със Стъклени Влакна
Коприна Стикер За Нокти От Фибростъкло:
UV гел, акрил инструмент за нокти

Подобни продукти в категория

1 бутилка от 10 мл BORN PRETTY Nail Polish Fashion Red траен маникюр лак за нокти Polish 7 цвята BP Polish Nail

Спецификација : Капацитет : 10mlКоличина : 1 ШишеБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Шише полскиФункција : 100% сосема новПрофесионални висок квалитет лак состојки кои даваат сјајни и долготрајни ноктите бојаНоктите боја во примерокот сликата е со : 1 слој база на грб + 2 слоеви боја на полски + врвот грб.Доаѓа со четка одлуки помине уметност брз и лесен за секогоЌе ви овозможи да се создаде убава ноктите дизајни за кратко време

BGN 3.00 4.62

Цветовете се избират на случаен принцип! 2pcs VOG Fashion UV Camouflage Гел Builder Soak Off Удължаване на ноктите с гел-лак 10g гел-лак

Пакетот содржи : 2 парчиња боја гел(Ве молиме имајте во предвид : ве Молам, ве молиме оставете порака за да се информирате на бои што сакате или што мора да се испорача во случаен избор.)1...

BGN 17.00 33.79

yayoge clear pink нокти поли гел лак set polish Quick Builder Polygel Удължаване на ноктите камуфлаж UV LED твърд лак

yayoge јасно розова помине поли гел лак поставување полски Брз Градител Polygel Помине Продолжување Маскирна УВ LED тешко лак Poly Gel е ситевоедно формула за совршена работа конзистентност...

BGN 1.00 1.81

Нова 1 бр 30 мл най-продаваният ноктите на краката избелване копър масло от краката на ноктите с гел за премахване на кожичките лечение B2

Габични Помине Третман Суштината на Ноктите и Нога Белење Пети Ноктите Габа Отстранување Нозе за Нега на Ноктите 1pcsПроизвод Sepcification : 1)Фармацевтски состав : Растителен екстракт, додадете медицина мешани модулација;2)Применливите симптоми : Особено за onychomycosis ("Onychomycosis"), микоза и други симптоми;3)Предности : ...

BGN 4.00 5.20

Професионален грим 36 цветове на ноктите, UV-гел, цветни блясък на ноктите с гел е чудесен гел лак за нокти

36 Садови Професионална Шминка 36 Бои Помине Уметност УВ ГелШарени Сјајот во Прав Помине Гел Одлична Гел лак Бесплатен ПревозотКарактеристики : • Да се создаде заштитен слој, зајакнување на вашиот сопствен природни нокти или лажни ноктите...

BGN 27.00 38.93

24 бр къси овални фалшиви нокти в европейски стил червени класически френски върховете на ноктите

24 Pcs Убавина Краток француски Лажни Нокти, Целосно Покривање на Европската Едноставен Маникир Ладно ОвалнаДетали За Производот100% Сосема нов во трговијата на мало пакетИздржливи Помине Уметност Пракса / DisplayПогоден за лак / помине декорација екранотНа доградба на акрилни ноктиЗа професионално студио употреба или домашна употребаПакет Содржина1 сет Помине Совети со 24 компјутериТопло Совет : За соработка на двете страни среќни, ве молиме прочитајте го следново пред да нарачате...

BGN 2.16

Бескислотный UV-гел Грунд Бонд 0.5 oz Нокти Tips Soak Off за UV-гелевой система РЪСТ

Киселина Слободни УВ Гел Буквар во Врска 0.5 oz Помине Совети Впие Off за УВ Гел Систем #SGAОпис : Киселинабесплатно, ниска мирис букварНе ќе бојата на подобрување на ниту изгори кожатаCovalently обврзници на природни нокти и подобрување на производот за исклучителни лепливостаКапацитет : 15mlПакет се вклучени : 1 x УВ Гел БукварБренд нови Почитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

BGN 4.46

Cerulean красотата 12 мл стягащ гел грунд за база на най-горния слой за професионален маникюр Nail Art устойчив на UV-led гел-лак за нокти

Сино Убавина 12 ML се Зајакне Гел Буквар За База на Врвот Палто За Професионален Маникир Помине Уметност ДолгоТраен УВ Led Помине Гел полскиAnswer : ___________________________ Note : Ова е голем промотивен производ.Така ние го избере обичните испорака,без следење на информации...

BGN 3.00 3.02

Мода плоски акрилни нокти Червен режийни ноктите Съвет САМ Nail Art маникюр козметичен продукт кликнете върху ноктите 24шт 059М

Моден Рамен на доградба на Акрилни Нокти, Црвен Лажни Ноктите Совет DIY Помине Уметност Нокти Салон Производ Притиснете На Ноктите 24 Pcs 059 MСпецификација : Количина : 1 Комплет=24pcs ноктитеБоја : Како на сликата покажуваНе вклучувајќи го и лепак.Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

BGN 1.84

50 Бр Естествения Цвят На Фалшиви Съвети За Нокти Изкуство Пръчки За Нокти Дисплей Вентилатор Инструмент

100% Сосема Нов 50 компјутери природна боја лажни помине уметност совети стапови полски екранот фан 50 природна боја менито што се држи на еден фан, големина : 130mm должина Лесно да додавање / отстранување / менување на редоследот на совети Ќе може да се подготви / декорација на овие нокти совети, погоден за полски / UV гел / акрилик / fiberglass Совршен избор за помине уметност display / обука За професионална употреба и за домашна употреба Погоден за нокти салон, помине уметност училиште / факултет, лична употреба, итн

BGN 5.07

1 кутия 500 бр овални върховете на ноктите, през цялата Шило пълен фалшиви нокти естествен бял прозрачен пълен калъф фалшиви съвети за изкуство на ноктите Френски

Ние испрати овој производи без кутија , првата слика е за прикажување на производи , ви благодариме за разбирањето !Опис : 10 различни големини целосна помине во БЕЛО, ПРИРОДНИ, ЈАСНО боја околу 50pcs за секоја големина.Погоден за нокти продолжување со помине уметност украси / гел / акрилик / итн.Лесно да се примени и задржете со ноктите лепак.За професионално студио употреба или домашна употреба.Може да додадете помине уметност декорации на ноктите и дизајн свој стил и модел!Сосема нов во мало пакување.Боја : Бела / Избриши / Природни ИзберетеПакувањето вклучува : 1 пакет*500 компјутери

BGN 11.00 11.28

EasyNail Нов! 10шт турчин. Маникюр Plastic Gel nail Polish Remover Clips Soak Off Cap Клип UV Gel Polish Tool for отстраняване

Материјал : Пластични Клип Големина : App 5 X2cm, Количина : 10 Pcs / Пакет За вештачки нокти отстранување Намали вишокот на ноктите...

BGN 3.00 3.01

600 бр. / опаковане. 10 размери Японски стил на ноктите съвети пълен нокти фалшиви съвети натурален / прозрачен/бял 3 цвят на ноктите съвети отпечатъци

ОПИСОбјектот Состојба : 100% сосема нов и Висок квалитет загарантирана.Објектот Материјал : ABS Пластика.Објектот Боја : Бела / Физичко / Транспарентен.Објектот Големини : 0#9# ,10 различни големина (50 парчиња од секоја големина ( 4# и 5# се 100pcs / големина ) и целосно 600pcs).Size : 0# : 14*25mm,1# : 13*24mm,2# : 12.5*23.5 mm,3# : 11.5*23mm,4# : 10.5*22.5 mm,5# : 10*22mm,6# : 9.5*21mm,7# : 8.5*20mm,8# : 8*19.5 mm,9# : 7*19mm.ФУНКЦИЈА600pcs Лажни / Акрилик / Вештачка Помине Уметност Совети .600pcs Лажни нокти совети со 10 големини .Постојат 500 помине совети во овој пакет 50 совети во секоја големина .10 пакети на Лажни Нокти во 10 големини.Секоја големина е посебно спакуван во преднумерирани торба.Погодни за употреба со гел, акрил или fiberglass апликации.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба, на големо, итн.3 Бои се достапни за вас да се избере (Природни / Бела / Избриши).СПЕЦИФИКАЦИЈАСите предмети се гарантира сосема нов...

BGN 3.52

Модерен MEIKSAY 3шт UV-гел лак за нокти, гел-лак за нокти, гел-арт набор от 15MLGel UV Color Soak-Off лак за нокти

Обрнувајќи Внимание!За Испорака : 1.Ние ќе ја испрати својата цел 1~3 дена кога добивате вашата исплата.(со исклучок на викенд & одмор)2.Различни земја ќе треба различно време пристигнал.Така pls се обрне внимание и да се чека изненадување дека со трпение.Тоа е вреди да се waitting тоа...

BGN 15.00 17.44

FairyGlo Thermo 8 мл гел лак за нокти термален гел лак промяна на цвета на UV гел лакове Soak Off Gellak Hybrid Gelpolish

Карактеристики * професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка * Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет полски * За како полски, носи како Гел, исклучен во минути * Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена * долготрајни за најмалку 14 дена, фантастична и супер светол нокти за вас...

BGN 3.00 3.49

Нов пристигане 24шт тъмно кафяво кафе деца фалшиви ноктите къси пълно покритие на фалшиви нокти съвети за деца

Нови Пристигнување 24pcs Темно Кафеава боја Кафе Деца Лажни Нокти Краток Целосно Покривање Лажни Ноктите Совети за Децаве молиме проверете други дизајн во нашата продавница...

BGN 1.00 1.71

Великолепна 12 цвята цветна глазура UV гел стъкло гел дизайн нокти DIY маникюр удължаване на ноктите инструменти

12 Боја 3 D Солидна Глазура УВ Гел лак Уметност Светилка Пенкало Градител Дизајн Декорација Продолжување Нокти 8mlОпис12 Компјутери на Различни Бои Глазура УВ Градител Гел.Тенџере Големина : app 3cm × 3cm × 2.5 cmТежина : app 300g за 12pcsНето : 8ml секојПакетот вклучува : 12 садови Глазура УВ ГелПогоден за професионална употреба или домашна употреба .Дава фантастичен природен изглед на вашите нокти.Издржливи и долготрајни.Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн.Исто така, се помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен грб.УВ помине гел се наоѓа директно над природните нокти како лак.Дава природни нокти сила и издржливост на акрилик совети.Тенок, јасно гел кој помага во заштитата на ноктите од секојдневните злоупотреба, како што се удира, пишување и за перење.Лесен за користење : 1...

BGN 19.00 27.12

Elite99 10 мл Гол Series Color Nail Gel професионален цветен гел-лак Venalisa Led & UV Soak off Color лак гел

Купи NU001NU024,Кликнете на Сликата ПодолуКупи NU025NU048,Кликнете на Сликата ПодолуГлавната Спецификација Бренд Име : Elite99 Број на Модел : NНУAny110 ML Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Голи Серија Боја Гел 48 Бои Состојка : Смола Впие исклучување : Лесно се впие надвор Боја Шема : 48 бои за избрани Капацитет : 10ml OEM / ODM : на Располагање Сертификат : SGS / MSDS / CE Лекување Алатки : УВ Ламба или LED Светилка Апликација : Помине Уметност Убавина, Ноктите Салон, Ноктите БАЊАТА или Обука итн MOQ на Примерок Цел : Минимум 1 компјутер / цел промет на Големо со Цел : Минимум 100 компјутери / цел Превозот : USPS,Fed Ex,ТНТ, Холандија Пост,Sun You Економски Воздух Пошта и сл начин на Плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI и дрЕксклузивно : Elite99Elite99 е најновата бренд да го внесете го помине модната индустрија! Квалитетот на производот е темел на нашиот бренд, со што во целост, lustroбои, кои остане сјајна за неколку недели...

BGN 3.00 4.03

Makartt 500 tips/pack U Shape Natural Color Нейлз Tips False маникюр Tips Acrylic Нокти Dropshipping :A0017

Makartt 500pcs Јасно И Помалку Лажни Помине Уметност Ноктите е страшно сет на лажни нокти, кој нуди 10 различни големини со 50 ноктите на секоја големина што одговара на повеќето прсти...

BGN 8.00 9.58

Elite99 красиви сини цветове на ноктите с гел лак LED UV гел лак Лак Lak-дълъг от 10 мл гел лак Gelpolish маникюр

Купи BU001BU012,Кликнете на Сликата ПодолуКупи BU013BU024,Кликнете на Сликата ПодолуКупи BU025BU036,Кликнете на Сликата ПодолуГлавната Спецификација Бренд Име : Elite99 Број на Модел : NБУAny110 ML Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Сина боја Серија на Боја Гел 36 Бои Состојка : Смола Впие исклучување : Лесно се впие надвор Боја Шема : 36 бои за избрани Капацитет : 10ml OEM / ODM : на Располагање Сертификат : SGS / MSDS / CE Лекување Алатки : УВ Ламба или LED Светилка Апликација : Помине Уметност Убавина, Ноктите Салон, Ноктите БАЊАТА или Обука итн MOQ на Примерок Цел : Минимум 1 компјутер / цел промет на Големо со Цел : Минимум 100 компјутери / цел Превозот : USPS,Fed Ex,ТНТ, Холандија Пост,Sun You Економски Воздух Пошта и сл начин на Плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI и дрЕксклузивно : Elite99Elite99 е најновата бренд да го внесете го помине модната индустрија! Квалитетот на производот е темел на нашиот бренд, со што во целост, lustroбои, кои остане сјајна за неколку недели...

BGN 3.00 4.32

HOTSALE 24 tips подвижна цветен дисплей лак за нокти Clear Chart for Polish Gel Color Display Tool for маникюр polish display

тркала 4 / совети помине природни / овална ноктите / лажни ноктите бела / совети транспарентен / лажни нокти совети тркала / помине уметност лажни / воланот 20 / display пракса / тркалце 7 / display 10 / display производ / display бела / полски display / пластични прстен display / пластична плоча display / пластични помине display / ноктите полски боја display / ноктите полски прстен display / ноктите совети display / помине стап display / лак акрилик display / помине гел display / помине екранот тркала / помине екранот совети / помине прикажување графикони / ноктите боја display / помине уметност совети стап display / помине уметност совети display / помине уметност боја шема / помине уметност акрилик екранот советиКарактеристики : Вкупна Големина : app 16.5 cm ( L ) x стан 10.5 см ( W ) Решетката Големина : app 5cm ( L ) x 1.2 см ( W ) Тежина : околу 53 g Настава : Ова е НОВИОТ Дизајн пренослив и exchangable помине Совети на екранот рек Совршен за студент или професионално да се прикаже нивната работа уредно...

BGN 4.00 5.71

IDO Polish 48Pcs DHL Free Shipping Salon Gel (40 Color Gel+4 Base+4 Top) Soak Off Uv Color Gel Polish UV Led Лампа Decoration направи си САМ

1.Пакет листа:1)1 Lot=40 База на Грб+4 Врвот Грб+било 4 Бои гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

BGN 238.00 280.00