• Ново
50 Пръчки New Pro Black False Nail Art Color Stick Chart Нейлз Polish Display Сгъваема Практика Вентилатор, Дъска Инструменти

50 Пръчки New Pro Black False Nail Art Color Stick Chart Нейлз Polish Display Сгъваема Практика Вентилатор, Дъска Инструменти

BGN 4.16
BGN 3.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка

Опис : 100% НОВИ. Лажица облик дизајн, лесно да се носат и прикажување на боја и помине дизајн. Идеален за Нокти Техничар Пакет Содржина : 50 совети Црна Помине Уметност Екранот Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Всичко за продукта

търговска марка:
FWC
Материал:
Пластмаса
Приложение:
Пръст
Номер На Модела:
HS-ZRT01
Размер:
50 Stick / Set
Брой:
50 съвета
Дължина На Ноктите:
10 см (както е показано)
Ширина На Ноктите:
1cm (като изложба на изображението)
Тип Елемент:
Външен Ноктите
Тип:
Цветова Схема
Цвят:
Черен

Подобни продукти в категория

Мода къси кръгли акрилни режийни ноктите за деца сладки пълни оберточные бонбони Голи розови изкуствени върховете на ноктите без лепило стикер 329k

Моден Краток Круг Акрилик Лажни Нокти за Деца Симпатична Целосна Заврши Бонбони Голи Розова Вештачки Нокти Совети без Лепак Налепница 329kСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

BGN 1.00 1.78

IDO Polish 48Pcs DHL Free Shipping Salon Gel (40 Color Gel+4 Base+4 Top) Soak Off Uv Color Gel Polish UV Led Лампа Decoration направи си САМ

1.Пакет листа:1)1 Lot=40 База на Грб+4 Врвот Грб+било 4 Бои гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

BGN 238.00 280.00

yayoge clear pink нокти поли гел лак set polish Quick Builder Polygel Удължаване на ноктите камуфлаж UV LED твърд лак

yayoge јасно розова помине поли гел лак поставување полски Брз Градител Polygel Помине Продолжување Маскирна УВ LED тешко лак Poly Gel е ситевоедно формула за совршена работа конзистентност...

BGN 1.00 1.81

FairyGlo Thermo 8 мл гел лак за нокти термален гел лак промяна на цвета на UV гел лакове Soak Off Gellak Hybrid Gelpolish

Карактеристики * професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка * Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет полски * За како полски, носи како Гел, исклучен во минути * Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена * долготрајни за најмалку 14 дена, фантастична и супер светол нокти за вас...

BGN 3.00 3.49

Нова 1 бр 30 мл най-продаваният ноктите на краката избелване копър масло от краката на ноктите с гел за премахване на кожичките лечение B2

Габични Помине Третман Суштината на Ноктите и Нога Белење Пети Ноктите Габа Отстранување Нозе за Нега на Ноктите 1pcsПроизвод Sepcification : 1)Фармацевтски состав : Растителен екстракт, додадете медицина мешани модулација;2)Применливите симптоми : Особено за onychomycosis ("Onychomycosis"), микоза и други симптоми;3)Предности : ...

BGN 4.00 5.20

AriesLibra Plastic Nail Tip Practice Stand with 10pcs False Tips for Нокти Training Display маникюр Tool of Showing Срок

КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Сосема нов и висок квалитет Боја : Црвена Роза Материјал : ПластикаГолемина на : 10x6.5cm Пластични Совет Застане е пракса за употреба Пластични Совет Застане е изработен од тврда пластика Идеална алатка за помине уметност уметници, најдобро за акрил, гел и заврши пракса Убаво екранот за помине уметност дизајни и модели Трајни помине пракса багажник со 5 помине совети Совршени за двете професионална употреба или лична употребаУПОТРЕБА : Вметнување лажни ноктите совет на прст совети за помине уметност пракса и приказПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1pc Пластични Совет Стојат Носителот & 10pcs пракса совети Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнетеAnswer : ___________________________ NOTE : Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

BGN 6.00 9.84

1pack / 500Pcs прозрачен дизайн на френски фалшиви фалшиви акрил UV-гел за крака Toe маникюр съвети Y207E горещи продажба

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Лесно да се примени апликатори јазичињаКористете гел, акрил или fiberglass за апликацијаFast & Едноставно Совршен пети ноктите во секое времеБоја : Бела / Транспарентен / Природниколичина : 50pcs во секоја големина со 10 големини Забелешка : ве Молиме овозможи 13cm разликата се должи на рачно мерење...

BGN 3.00 3.38

Fengshangmei Nail Gel Лак блестящ професионален маникюр с гел лак UV

Fengshangmei Помине Гел Лакови Професионални Сјајна Нокти Гел лак УВСе истакна : 1.Се тресат рацете за време после четкањето на гел .Тоа ќе биде израмнување подобро.2.Гелот е уште малку леплива по излечи под светилки...

BGN 5.00 7.98

MAKARTT 10packs Fullwell Clear Нейлз Tips False маникюр Acrylic Нокти Tips ABS materialSKU:A0012X

500 Јасно Целосна И Лажни Нокти СоветиЈасно бојаАБС материјал10 големини,50 ноктите секоја големинаСпакувани во кесапакетот вклучува : 10 кеси X 500 Јасно целосно покривање на ноктите совети

BGN 47.98

Makartt 500 tips/pack U Shape Natural Color Нейлз Tips False маникюр Tips Acrylic Нокти Dropshipping :A0017

Makartt 500pcs Јасно И Помалку Лажни Помине Уметност Ноктите е страшно сет на лажни нокти, кој нуди 10 различни големини со 50 ноктите на секоја големина што одговара на повеќето прсти...

BGN 8.00 9.58

Cerulean красотата 12 мл стягащ гел грунд за база на най-горния слой за професионален маникюр Nail Art устойчив на UV-led гел-лак за нокти

Сино Убавина 12 ML се Зајакне Гел Буквар За База на Врвот Палто За Професионален Маникир Помине Уметност ДолгоТраен УВ Led Помине Гел полскиAnswer : ___________________________ Note : Ова е голем промотивен производ.Така ние го избере обичните испорака,без следење на информации...

BGN 3.00 3.02

Стъклени Влакна, Коприна Нокти Wrap Маникюр Инструмент За Укрепване На Лечението Ноктите Протектор Самозалепващи Нокти Лак Гел, Удължаване На Етикети Съвети

1 Тркалаат Fiberglass Свила Помине Заврши Помине Уметност Алатка Ги Зајакнува Ноктите Заштитник Само Лепило На Доградба На Акрилни Нокти Полски Гел Продолжување Помине Уметност СоветиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетВнимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.Погоден за професионална употреба или лична употребаСе повлече свила и поддршка во спротивни насокиFiberglass & Свила Заврши Систем го прави лесно да се понуди на потпис заврши услуга во вашиот салон.Оваа премиум услуга ви помага да се издвоите, нудејќи им на клиентите женски, природноизглед на подобрување дека зајакнува ноктите.Тоа се користи за да се поправи скршени или оштетени ноктите советиСовршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Точка име : Помине Уметност Fiberglass СвилаГолемина : 3cm ШиринаБоја : Како на сликатаКако да го Користите : Да се започне со издавање свила, посебно свила и поддршка преку отворот на врвот на прозорецот. Се повлече свила и поддршка во спротивни насоки. Отсечени како што е потребно.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.00 3.58

Elite99 10 мл Гол Series Color Nail Gel професионален цветен гел-лак Venalisa Led & UV Soak off Color лак гел

Купи NU001NU024,Кликнете на Сликата ПодолуКупи NU025NU048,Кликнете на Сликата ПодолуГлавната Спецификација Бренд Име : Elite99 Број на Модел : NНУAny110 ML Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Голи Серија Боја Гел 48 Бои Состојка : Смола Впие исклучување : Лесно се впие надвор Боја Шема : 48 бои за избрани Капацитет : 10ml OEM / ODM : на Располагање Сертификат : SGS / MSDS / CE Лекување Алатки : УВ Ламба или LED Светилка Апликација : Помине Уметност Убавина, Ноктите Салон, Ноктите БАЊАТА или Обука итн MOQ на Примерок Цел : Минимум 1 компјутер / цел промет на Големо со Цел : Минимум 100 компјутери / цел Превозот : USPS,Fed Ex,ТНТ, Холандија Пост,Sun You Економски Воздух Пошта и сл начин на Плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI и дрЕксклузивно : Elite99Elite99 е најновата бренд да го внесете го помине модната индустрија! Квалитетот на производот е темел на нашиот бренд, со што во целост, lustroбои, кои остане сјајна за неколку недели...

BGN 3.00 4.03

Цветовете се избират на случаен принцип! 2pcs VOG Fashion UV Camouflage Гел Builder Soak Off Удължаване на ноктите с гел-лак 10g гел-лак

Пакетот содржи : 2 парчиња боја гел(Ве молиме имајте во предвид : ве Молам, ве молиме оставете порака за да се информирате на бои што сакате или што мора да се испорача во случаен избор.)1...

BGN 17.00 33.79

15 мл Arte Clavo Gelpolish Nail Gel Colors (изберете всички 6 цвята) Гел лак UV Nail Led лампа Soak Off Color гел лак

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеСпецификација : Ве молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Бојата 1323 е белаБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаКупи 1018 1550 Грб КликнетеНапомена : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

BGN 26.00 37.71

Нов пристигане 24шт тъмно кафяво кафе деца фалшиви ноктите къси пълно покритие на фалшиви нокти съвети за деца

Нови Пристигнување 24pcs Темно Кафеава боја Кафе Деца Лажни Нокти Краток Целосно Покривање Лажни Ноктите Совети за Децаве молиме проверете други дизајн во нашата продавница...

BGN 1.00 1.71

HOTSALE 24 tips подвижна цветен дисплей лак за нокти Clear Chart for Polish Gel Color Display Tool for маникюр polish display

тркала 4 / совети помине природни / овална ноктите / лажни ноктите бела / совети транспарентен / лажни нокти совети тркала / помине уметност лажни / воланот 20 / display пракса / тркалце 7 / display 10 / display производ / display бела / полски display / пластични прстен display / пластична плоча display / пластични помине display / ноктите полски боја display / ноктите полски прстен display / ноктите совети display / помине стап display / лак акрилик display / помине гел display / помине екранот тркала / помине екранот совети / помине прикажување графикони / ноктите боја display / помине уметност совети стап display / помине уметност совети display / помине уметност боја шема / помине уметност акрилик екранот советиКарактеристики : Вкупна Големина : app 16.5 cm ( L ) x стан 10.5 см ( W ) Решетката Големина : app 5cm ( L ) x 1.2 см ( W ) Тежина : околу 53 g Настава : Ова е НОВИОТ Дизајн пренослив и exchangable помине Совети на екранот рек Совршен за студент или професионално да се прикаже нивната работа уредно...

BGN 4.00 5.71

500шт+50шт бели секси V-образна форма на фалшив френски съвети за изкуство на ноктите Flare Style професионални акрилни режийни ноктите високо качество пълна съвети

Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни expressФабрика за директна поддршка на големо, мешана серијаABS со Висок квалитет ,Преку ЕУ, сад и други земји сертификацијаПрофесионални салон француски Совети,ABS со врвен квалитетБесплатноза испорака на нарачки, БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога целАко би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис...

BGN 6.00 7.97

Belen 7 бр./лот 10 мл*4 бр. метален огледален ефект гел-лак+най-горния слой+базов слой 10 бр. За облекчаване на нокти тайна гел САМ Set лак

Сетот вклучува : 4pcs Металик Ефект на Огледало Лак+Врвот Грб+Основен Премаз + бесплатен дар 10 Pcs Ноктите Смена Обвива Карактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка;* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски;* За како полски, носи како гел, исклучен во минути;* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена;* Долготрајни за најмалку 23 недели, фантастична и супер светол нокти за вас;* Нема мелење...

BGN 14.00 16.58