• Ново
Високата ефективност на интелигентен робот прахосмукачка пода безжична чистящая машина битова техника за прибиране на реколтата, 110V / 220V KRV205

Високата ефективност на интелигентен робот прахосмукачка пода безжична чистящая машина битова техника за прибиране на реколтата, 110V / 220V KRV205

BGN 140.32
BGN 133.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


1 парче Топла Продажба Висока ефикасност евтини почиста вакуум Робот
Правосмукалка за Домаќинство кат чистење машина
Сликата покажува :
Карактеристики :
1. тенка тело : 27 СМ * 8 Cm : Лесно оди под креветот, троседот и други мебел да ги собереш првут,прав и полен
2. Помал шум : 55d B :
3. Двојно страна четка
4. анти-капка анти-отежнуваат сензори
5. Едно-копче pression да ги тргнеме на прашина бин
6. Флексибилни браник пред штити машина, исто така, мебел
7. Авто-стоп кога се крена
8. Четири чистење правци : случајни, спирала, по должината на ѕидот, polygonal

Всичко за продукта

дистанционно управление:
No
Функция:
Почистване, Метене И Засмукване Тип
Маршрут Почистване:
Плановия Тип
Чанта Или Без Торба:
Без торбичка
Дължина на кабела (м):
Безжичен
Мощност (W):
Тип:
Циклон
Вид На Продукта:
Робот-Прахосмукачка
търговска марка:
LZHZXY
Инсталация:
Робот
Резервации Време:
No
Специална Смукателна Дюза:
Почистете Дюзата Събрание На Прах Циклон
LCD дисплей:
No
Номер На Модела:
КРВ205
Тип На Съхранение Прах:
Колектор На Прах / Колектор На Прах
документ:
Друго
Напрежение На Тока (В):
19 W
силата на:
19 W
Филтър капацитет:
450 мл
Напрежение На Тока (В):
110В/220V
is_customized:
Yes
Номер На Продукта:
GL0037
Търговски Вид:
Почистване На Домакински

Подобни продукти в категория

Сапун От Неръждаема Стомана С Овална Форма Обезмирисяване Миризма От Ръцете На Дребно Магическа Премахване На Миризма На Кухня, Бар Готвач Сапун 701

1 Челик сапун додека триење на рацете, додека за перење со вода може да биде 3060 секунди Отстранување на сите видови на мирис, без било детергент...

BGN 3.00 3.18

1pc 1800W 1000mL висока температура и висока машина за почистване на пара под налягане стерилизация премахване на анти -- лепта парни машини

1pc 220 V 1800 W 1000m L висока температура и висок притисок на пареачистење машина стерилизација антимите отстранување на пареа моторСликата покажува : Ова е чистење на аспираторот може да биде магија за чистење со пареа машина, да се вклучат водомашните услуга приоритетни.Оваа машина може да се чистат насекаде, можете да чистење на земјата,можете да се исчисти апарати за дома, софи, шкафови и така на различнидамки од нечистотија, можете да додадете детергент и други чистење партнери, високатемпература на стерилизација на дамкиОпис : Тип на прекинувач : контрола на температурата ненадеен скок префрлатеНоминална капацитет : 1000mlНоминална напон : 220 VМаксимален капацитет : 2000mlНоминална фреквенција : 50 HzЗагревање време : 56 минутиНоминална моќност : 1800 WКористење време : 35 минутиКотел температура : 130150 целзиусови степениИздувните температура : 110130 целзиусови степениПритисок на пареа : 3.5 килограмиПроизвод Големина : 38.5 * 26 * 28cmПроизвод тежина : 4.5 кгЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 179.00 188.80

Висококачествено Жупелно Сапун Кожни Заболявания, Акне, Псориазис Себорея, Екземи Антигрибковая Вана Здравословно Сапун

Врвен Квалитет На Сулфур Сапун На Кожата Услови Акни, Псоријаза Seborrhea Егзема Анти Габа Бања Здрава Сапуни

BGN 5.00 5.60

ILIFE V3S Pro Robot Vacuum Cleaner, home household 600Pa смукателна сканиране на машината за коса домашни любимци Против Self Collision Charging

Купувачот Внимание : ( ве Молиме прочитајте го ова внимателно пред да се направи ред) Робот не може да биде предаден на Канарските Острови , ако ја вашата адреса припаѓаат на Канарските Острови,немојте да се направи ред!Пакет содржина : Робот правосмукалка x1,прирачник за Корисникот x1,Далечински управувач x1, филтер x1, страни четка x1,четка за Чистење x1,AC Адаптер x1, Полнење на обвинителна клупа x1 ILIFE РОБОТИ : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Зошто не можете да изберете ILIFE роботски правосмукалка?A : ILFE е професионална производство за домашна роботски правосмукалка,имаме речиси една деценија искуство за робот производство ,нашите вакуум робот е повеќе корисно и повеќе поевтини,Во иднина,се надеваме дека секое семејство ќе имаат ILIFE Робот.П : Кој ќе биде си дозволи царинската такса или ДДВ провизија или други увоз надомест во мојата земја?A : Обично курирска компанија ќе направи царинење, ние ќе се прогласи производ вредност зависи од производот на фактурата што сте ги купиле ,така што за да се избегне царинската такса / ДДВ / Должност надомест за вас, но ако пратката е заглавен на царинската,Тоа ќе биде вас / купувачот кои се одговорни за царинење и да ја плати потребната такса...

BGN 224.00 497.73

Thursday Plantation Tea Tree Сапун 125 гр deal for removing the build up of oil and dirt for all skin types Pure Tea Tree Oil Soap

Чајно Дрво Сапун Направен со 99% природно изведен состојки, четврток Плантажа Чајно Дрво Сапун е идеален за отстранување на изградбата на нафта и нечистотија...

BGN 26.00 35.04

Романтичен цветен удобен за кожи гел душ за измиване на тялото попълване на влага вана хидратиращ дълъг ароматната успокояваща грижа за кожата

Романтични Флорални Кожатаfriendly Туш Гел за Тело Измијте Влага Надополнување Бања Навлажнувачки Траен Мирисна Добра Нега на Кожата1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.2.Ние не сме одговорни за царински давачки.3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел...

BGN 16.00 28.78

Гореща разпродажба 2017 салон вакуумни чаши масажор за тяло гърдите Подобрител машина с масаж зърното разширяване на оборудване отстъпки

Топла Продажба 2017 Салон Вакуум Чаши Тело Massager Градите Подобрувач на Машина со Масажа Брадавица Проширување Опрема со ПопустиРаботи На Принцип : Овој инструмент е најефикасен и директно да гради зграда инструмент, која се развива под основа принципот на физиологијата и физички цицање теорија...

BGN 268.80

JIQI електрическа четка за прахосмукачка прът прах кърлеж контролер за почистване на улиците аспиратор ръчно колектор на прах домакински малошумная въже 110

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве молиме, контактирајтемене во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 103.39

Алуминиева дограма, щори ултразвуков сензор за пречистване на цифров почистване Equipmet PVC плат сянка промишлена ултразвукова пералня

Најдобар Продавање На ПроизводРолетни Ултразвукови Чистење Процес : 1 Стави вода и детергент во чистење на резервоарот, и додадете вода во други резервоарот да се измијат.2...

BGN 7344.00

AC110 / 220V 304 неръждаема стомана ултразвукова пречистване на 4L KJ-1340AL цифров таймер и нагревател контролното оборудване, резервни части, с кошница

AC110 / 220 V 304 од не ' рѓосувачки челик Ултразвукови Почиста 4 L КЈ1340 AL Дигитален Тајмер и ГрејачОпрема за контрола на Делови со КошницаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : КЈ1340 AL Ултразвукови ЧистењеНапојување : 220 V / 50 HZ и 110 V / 60 HZУлтразвучно фреквенција : 40 KHZМоќност : 180 WГреење моќност : 200 WКапацитет : 4 LМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикДебелина : 1.1 mmВреме контрола : 099minЛагер големина на : 300 * 150 * 100 ммПроизвод Големина : 360 * 180 * 235 ммПакување големина : 41 * 25 * 33cmТежина : 5.5 КИЛОГРАМИРазлични начини на чистењеГенералното Чистење користете само обична вода...

BGN 364.83

Ултразвукова пречистване от неръждаема стомана, BK-3550.220 V или 110V за комуникационно оборудване

Нерѓосувачки Челик Ултразвукови Почиста,,Б.К.3550.220 V или 110 V За комуникациска ОпремаСликата покажува : Карактеристики : 1...

BGN 47.00 49.60