• Ново
Нова марка Ausuky многофункционален Мъже/Жени от неръждаема стомана скоба за пари тънък джоб на чантата притежателя на пари в брой клип Пари Карта скоба за пари 40

Нова марка Ausuky многофункционален Мъже/Жени от неръждаема стомана скоба за пари тънък джоб на чантата притежателя на пари в брой клип Пари Карта скоба за пари 40

BGN 4.80
BGN 3.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Производ големина : 9*5.8*0.5 cm
Главен Материјал : Металик
Производ тежина : 38g
1 * пари клип
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика .
2. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.
3. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.
1. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
2. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
3. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем . Ви благодариме и се Однесува.
487839565362930 Ранец US $ 25.58
/парче US $ 34.55
/парче US $ 18.77
/парче US $ 13.73
/парче US $ 24.80
/парче US $ 5.44
/парче US $ 18.16
/парче US $ 17.44
/парче US $ 15.44
/парче US $ 16.35
/парче US $ 17.44
/парче US $ 18.16
/парче US $ 8.42
/парче US $ 16.82
/парче US $ 11.55
/парче US $ 16.35
/парче US $ 18.16
/парче US $ 26.46
/парче

Всичко за продукта

търговска марка:
A AUSUKY
Основен Материал:
Метален
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
B050936
Височина На Продукта:
5.8cm
Дължина На Продукта:
9cm
Широчина На Елемента:
0.5cm
Тип Елемент:
щипки за пари
Тип Елемент:
щипки за пари
Основен Материал:
Метален
Пол:
Унисекс

Подобни продукти в категория

BLEVOLO Fashion Bus Карта Covers естествена кожа кредитни карти в чантата си мъже Снимка на притежателя чантата на жената са меки притежателите на карти джоб за монети

BLEVOLO Мода Автобус Картичка Опфаќа Вистинска Кожа Кредитни Картички Чанта Мажите Фото Носителот Паричникот Жените Мека Карта Сопствениците Монета Џеб Тежина : 30g Боја : 3 Бои, Големина : 11*7.8*0.3 cm Материјал : Вистинска Кожа

BGN 8.00 9.44

Zongshu Middle Staff Карта Cover Business Card cover metal working certificate идентичност на badge на жената на притежателя на картата от неръждаема стомана

Zongshu Средината метал вработен име картичка значка носителотМатеријал : Сјае алуминиумГолемина на : рамка : 5.8*9.8 cmВнатре : 5.4*8.5 cmБоја : Злато и сребро (забелешка : ако ви треба lanyard јаже, ве молиме бидете сигурни дека изберете боја со јаже!)Испорака : околу 95% од нашите редови земе 2040 дена да пристигне, многу малку се порано или подоцна.Ако ништо неочекувано се случува, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Ако е можно, ве молиме да ни снабдување вашето полно име и правилниот пост код , тоа е многу важно за испорака, ви благодариме!

BGN 4.00 7.68

DIKEDAKU сладък мечка PVC корици за паспорти жени черно високо качество на 3D анимационен филм за пътуване на притежателя на паспорта за деца организатор на паспорт на но

Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;1pc кредитна картичка;билети Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од страна на рака, за 0.1~0.3 цм грешка Наслов : DIKEDAKU Симпатична Мечка ПВЦ Пасош Покрие Жените Црна Висок Квалитет 3 D Цртан филм Патување Пасош Држачот за Деца Пасош Организатор на НовиЗа Превозот : Бесплатен Превозот за да Повеќето земји Повеќето земји ќе пристигнат 1535 дена...

BGN 4.00 5.22

Нова Реколта Икономка Естествена Кожа Мъжете Ключ Мъжки Портфейл, Ключодържател Седалките Светкавица Ключ Калъф Чанта Притежателя Ключ Ключове Организатор Чанта

Информации за производот Бои за избор : Црна,кафеава,камила,темноцрвена,зелена,сина Главен Материјал : 100% вистински кравја кожа Пакување Тежина : 0.18 kg Отворениот метод : Патент Волумен : Копчињата Картичка Копче Пол : Мажи,Маж,Маж,Момче Големина : 5.5 CM(L)*2 CM(W)*9 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе defferent мерка начини можеби треба bewteen 13 см грешка.Напомена : Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел...

BGN 21.00 41.57

Dispalang Small Портфейла Star Galaxy 3D Print Mini Change Coin Purse Kids Purse Girls Makeup Buggy Bag Portable Money Card Bag

Dispalang Мали Паричникот Галакси Ѕвезда 3 D Печатење Мини Промена Монета Чанта Деца Чанта Девојки Шминка Кабриолет Торба Преносни Пари Картичка Торба

BGN 8.00 14.08

2017 Brand New Colorful Portable Mini Round Portable Coin Wallet портфейл твърд ключ на притежателя на слушалки калъф чанта универсална чанта основната

Цветен Преносни Мини Круг Тешко за Чување Торба за Слушалка Слушалки SD ТФ КартичкиОпис : Состојба : Нова Материјал : ЕВА Боја : Црна,Сина,Розева,Виолетова,Црвена,Sky Blue,Бела Големина : Дебелина : прибл...

BGN 1.00 2.62

BLEVOLO New Plaid Women Credit Card Package портфейл от естествена кожа притежателя на визитни картички светкавица мъжете PVC ID Card Cover Small Wallet

BLEVOLO Нови Plaid Жените Кредитна Картичка Пакет Чанта Вистинска Кожа Бизнис Картички Носителот на Патент Мажите ПВЦ лична Карта Покрие Мали Паричникот Опис : Тежина : 120g Боја : 5 Бои, Големина : 11.3*8*2cm Материјал : Вистинска Кожа Карактеристики : 5 боја боја факултативна, вистинска кожа голем капацитет картичка пакет, мултикартичка plaid шема, се чувствуваат удобно, мала големина голем капацитет, мултифункционални кредитна картичка папка Забелешка : 1...

BGN 13.00 16.53

2017 нов високо качество пътуване корици за паспорти изкуствена кожа руски калъф моден дизайнер притежател на кредитна карта, корици за паспорти

Белешки за корисницитеПревозот1 По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на информации, целосна адреса(улица+градот+provience+држава), целосно име и презиме, zipcode и телефонски број.2...

BGN 3.00 4.29

DIKEDAKU елегантен дизайнер UK Паспорт Holder Women Fashion Сладко Паспорт Cover Пу Leather Travel Паспорт Case for UK Паспорт

Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;1pc кредитна картичка;1pc SIM Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од страна на рака, за 0.1~0.3 цм грешка Наслов : DIKEDAKU Домот Дизајнер велика БРИТАНИЈА Пасош Носителот на Жените Мода Симпатична Пасош Покрие Стп Кожа Патување Пасош Случај за велика БРИТАНИЈА ПасошЗа Превозот : Бесплатен Превозот за да Повеќето земји Повеќето земји ќе пристигнат 1535 дена...

BGN 3.00 3.98

Weduoduo New High Quality Travel Паспорт Cover Women Men Fashion Go Abroad Passport Holders Сладки, Цветни Калъфи Случайни Дизайн

Белешки за корисницитеПревозот1 По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на информации, целосна адреса(улица+градот+provience+држава), целосно име и презиме, zipcode и телефонски број.2...

BGN 3.00 4.45

Rfid заключване естествена кожа притежателя на кредитната карта, портфейла метален цип лична Карта, Протектор портфейл 2017 нова мода жените калъф за карти

Rfid Блокирање Вистинска Кожа Кредитна Картичка Носителот Паричникот Висок Квалитет Метал Патент лична Карта Заштитник Чанта 2017 Нова Мода Жените Картичка СлучајГолемина : за 11.2*8*2.8 см (Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мали грешки)Интерен материјал дизајн : RFID антикражба, антирадио фреквенција материјали...

BGN 27.02

KUDIAN BEAR Паспорт Cover Women Rfid Паспорт Holder Designer Travel Cover Case притежателя на кредитната карта -- BIH023 PM49

Спецификации : Име : Пасош Покрие Материјал : СТП Кожа Големина : околу 5.51 x 3.94 инчи (14 х 10 см) во Боја : Како На Сликата Покажува,може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата со фотографии и вистински предмети...

BGN 6.00 10.80

Нова мода унисекс изкуствена кожа сгъваем дизайн 20 слотове за карти с високо качество кредитна карта ID визитница Titulaire de la carte

Нова Мода Практични Кожа Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Случај ПаричникКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pcМатеријал : Вештачка кожаГолемина : 10.5*7.3*2cm / 4.1*2.9*0.8 инчСодржи 20 картичка слотовиПакет Содржина : 1 x Нова Мода Практични Кожа Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Случај Паричник (без Оригинално пакување)

BGN 3.00 3.41

Нови Мъже, Жени тънък алуминиев притежателя на кредитната карта Еластична лента 2017 мода нов унисекс твърди метални скоби 1бр

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Задржи вашиот бизнис карти убаво и уредно Лесно да се носат Дизајн во професионален стил Еластична ткаенина бенд за 112 картички Приложите со пари клип за пари Материјал : ABS пластика + Авијација алуминиум Големина : 86x54x16mm / 3.39x2.13x0.63"(приближно) Боја : Црна,Црвена,Златна,Розово злато,Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Со мало пакет...

BGN 6.00 7.42

LLH 2017 нов тренд на 3-кратно чантата си, с потребителски модел от естествена кожа тънък минималистичен портфейл

Објектот LLH 2016 година нови движат 3 пати паричник со сопствени шема број на Модел на LLHM114 Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1.5 cm Боја кафеава Бренд Name LLH Место на Потекло Guangdong,Кина MOQ 500 Парчиња ФОБ порт Шенжен или Хонгконг Примерок олово време во рок од 7 дена Масовно производство испорака timewithin 30 дена за Плаќање на T / T,western union Пакување pp,opp,боја кутија, картон+внатрешен картон или извоз картон или господар картон(или според клиенти барања) Позитивни Покаже на слика M руда детали Dongguan Yonghong Кожа Фабрика е основана во 2000 година , таа стана големите претпријатија објекти, професионални дизајнери и повеќе од 200...

BGN 63.84

Кожен Портфейл За Ключове На Жените И Мъжете Крокодил Шаблон Ключодържател Покриване На Ретро Светкавица Ключове Калъф Притежателя На Ключа На Автомобила Икономк

Кожа Копче Паричникот Жени Мажи Крокодил Шема Keychain Покрие Ретро Патент Клучеви Случај Автомобил Клуч на Носителот Housekeeper Монета Чанта Материјал : Микрофибер Синтетички Кожа Боја : Црна, Бела, Роза, Црвена, Розова Димензии : Должина 9 см * Ширина од 5 cm * Дебелина 2 см, Погодна за повикување должина Капацитет : Може да се стави во Копчиња, Пари...

BGN 13.00 19.15