• Ново
Батерия 2cr2032 Привелась в действие водоустойчивый чай светлина Led за събития на сватбения банкет под декорация на вази

Батерия 2cr2032 Привелась в действие водоустойчивый чай светлина Led за събития на сватбения банкет под декорация на вази

BGN 30.08

Сума
Налично за поръчка


2 CR2032 Батерија Управувана Водоотпорен LED Чај Светлина за Свадба Партија Настани Под Вазна Декорација
Ние сме Фабрика Снабдувач .
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
Што Се Вклучени ???
24pcs Подводни led светла. Секоја светлина инсталиран 2 парчиња CR2032 Батерии.
Не балони, вазни, стакло hookahs anbd други работи вклучени.
Нашиот квалитет ќе го многу повеќе подобро од било други продавачи. Супер Светло Акцент LED Светла, имаме масовно акции за soonest пратката. Ние само ќе брод на стоките од страна на DHL/Федекс/UPS/ТНТ.. и тие се веќе вклучени во цената на светлата. 11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Pls одбра бои од подолу слики :
LED светла Боја Точка Бр. Бела 12610 Топло Бела 12510 Црвено 12110 Зелена 12410 Сина 12310 Портокал 12000 Теал 12810 Розова 12210 Пурпурна 12710 Килибар 12010 RGB Бавно Исчезнува 12910
Нашите LED светла се забавуваат, безбеден и совршен кога ќе треба алтернатива за свеќи, со цел да се исполнат оган, кодови или за да се избегне опасностите на отворен пламен.
Производи Карактеристики :
Овој производ вклучува 2 парчиња Заменливи CR2032 Батерии. Супер светло. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments.
МНОГУ МНОГУ ПОВЕЌЕ ПОСВЕТЛА ОД ДРУГИ НИЗОК КВАЛИТЕТ НА ПОДВОДНИТЕ FLORALYTES. ТИЕ СЕ ЕДИНСТВЕНА ВО КИНА
Овие може да бидат поврзани меѓу себе преку дупка на дното за да се користи како надолу запалки, ова е знак да се знае , ако подводните floralytes е оригинал или copycats.
Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ.
Водоотпорен акцент светлина со двојна супер-светли LED Светилки, Потопна во течност
Димензии : 1.125" Кол.X 1"HLight
Заменливи CR2032 батеријата. Оригиналниот 2 парчиња CR2032 батерии вклучени .Последната една недела постојано.
Производи Детали :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, RGB, зелено, тюркоазено, червено, бяло, Кехлибар, топло бяло, розово, лилаво, оранжево
Използването на:
Празник
Номер На Главата:
1-19 главата
Разстояние Осветление:
1-5m
документ:
CE, RoHS, EMC
Напрежение:
6V
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Цвят:
Почистване
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-СБ-001
търговска марка:
КИТОСУН
Гаранция:
1 година
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Дължина:
1.25inch
Дали диммируемым:
No
Случай:
дневна
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Тип На Батерията:
CR2032
Името На Празника:
Ден Валентия
Музика:
Няма
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Характеристики:
Водоустойчивый и подводен, Висящ, управлявана от батерия, Миниая
Нетъкани Материали Опашката:
No
Цвят на светлината Led (цвят на 11):
бял / топло бял / червен / зелен / син / амбър / розово / лилаво / тюркоаз / оранжево / RGB
Размери на продукта:
Диаметър 3CM. 25cm tal
Батерия:
2 елемента батерии CR2032 включени в комплекта
Опаковка:
10pcs/blister box,вземане 100pcs/inner box, 1000pcs/Master Carton
Име на продукта:
водоустойчива led светлини, потопяема флоралит
Живот На Батерията:
повече от 48 часа
водоустойчиви или не:
Да, водоустойчив, подводен, потопяеми
Функция:
Завийте, за да завъртите включено-изключено, здраво напред
Случай:
Сватби,партита и други мероприятия за централните части
Приложения:
Цветни аранжировки, вази дизайн, осветление на басейна

Подобни продукти в категория

Сватбени аксесоари водоустойчив led балон светлина мини потопяема лампа за хартиени фенери, балони, цветя

Свадба Партија Материјали Водоотпорен LED Балон Светлина Подводни Мини Светилка за Хартија Фенери, Балони, Цветни АранжманиНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

BGN 13.76

Дистанционно управляем 8-инчов низкопробный лампа Under Vase Base Light For Table Centerpiece Decoration Light Up Vases, Candelabras, Shishia Hokah

Далечински Контролирани 8inch Под Вазна База Светлина За Табела Централен Декорација светне Вазни, Candelabras, Shishia HokahБезжична 8inch LED centerpeice светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..Тоа е со супер светло 4 W ЦрвеноЗеленаСиноБело 4in1 мултибои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои...

BGN 46.40

Горещи продажба хората се обичат, бърза доставка 120шт 2 елемента CR2032 батерия Sibmersible Battery Single Mini LED Lights

Оригиналниот Подводните FloralyteВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Овој предмет е продаден во пакети од 1 кутија на 12pcs на Бели Sumbersible Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина!ОВА Е НАД $30.00 ВРЕДНОСТ НА МНОГУ НИСКО ПОЧЕТНАТА!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 172.61

Безплатна доставка!! Завод доставчик на двоен цвят промяна LED потопяема водоустойчив FLORALYTES

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со евтини цени.11 бои за опции...

BGN 169.28

20pcs * супер ярък Floralyte потопяема мини-партиен маса led light сватбена украса Коледна ВАЗа стъкло домашни светлини

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 32.00 35.04

Безплатна доставка на led осветление свещи, декоративни светлини, водоустойчив мини 3leds потопяема led светлина за декорация на партита вази

2016 година Бесплатен Превозот LED Осветлување Свеќа Декоративни Светилки Водоотпорен Мини 3 LEDs Подводни LED Светло За Партија Вазни Декорација9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 78.40

1pc Wedding Table decoration Battery LED light водоустойчив потопяема led лампа с дистанционно управление за led сватбен декор

Цвет во облик на 10pcs led диоди подводни led светло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

BGN 4.00 4.78

100 * Mini RGB Цветни LED Балон Party Light for Wedding Centerpieces Decoration Vases&Led Party Феста Light Include Battery

100pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ ДекорацијаC r e a t e свој Темасопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

BGN 63.00 70.38

Китай на Едро 100 бр. / опаковане. червеният цвят Skylantern led light за parper фенер

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 126.40

Прекрасен Птичья клетка нощно led лампи сладък сензорен екран портативен USB сензор акумулаторни led настолни лампи за детска спалня на сън осветление

Карактеристики : Креативни landschaft birdcage ноќ светлина чувствителни на Допир и вибрации одговор Прилагодува осветленоста во : средината на високо USB полнење, многу лесен за употреба Емитира мека и пријатна светлина во текот на ноќта Може да биде ставен на маса или обесени на некаде Подарок за Роденден,Божик,Нова Година спецификација : Боја : жолта , розева , сина , портокалова Прекинувач : чувствителни на допир Операција mode : on off вибрации Светлина на владата : во средината на високо вградената батерија : 700m Ah Моќ : 0.8 W Влезен напон : DC 5 V време на Полнење : 5 H Работно време : 5 15Ч Живот време : 30000 H Тип : Пејзаж Светлина Функција : Батерија,Допрете Вибрации

BGN 25.00 31.55

Доставка фабрика супер ярки сватба Централна двойна бяла led погружная мини-парти за купата

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со евтини цени.11 бои за опции...

BGN 169.28

Завод Безплатна доставка 100 бр. REPLACEBLE FLORALYTE за многократна употреба декоративни акценти/ Skylantern parper фенер led светлина (розов цвят)

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 136.00

8W водоустойчив движещ се лазерен проектор, лампа, Червен воден знак паяк cast LED Stage Light Коледа / Нова година парти / Хелоуин открит

8 W Водоотпорен Движат Ласерски Проектор Светилка Црвена вода spider екипа ПРЕДВОДЕНА Фаза Светлина Божиќ / Нова Година Партија / ноќта на Вештерките Отворено Опис: ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА ПРЕНОСНИ Оваа multicolor проекција светлина е само право големина и во пејзажот, светлата се многу лесно да се отпакува, пак, се движат и да ја инсталирате на било каде...

BGN 76.00 108.80

Безплатна доставка !!! Продажба на едро 100 бр. / опаковане. многоцветен Небесен фенер светлина и китайски хартиен фенер декор на светлина

Најдобри Хартија Фенер СветлаГолема кога висат во 6"8"10"12" Хартија Фенери..За еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 252.80

Разпродажба !!! Led светлина потопяема Floralyte супер ярък оранжев цвят, сватбени флорални декорации свещ чай светлина

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со евтини цени.11 бои за опции...

BGN 169.28

DHL Free Shipping вземане 100pcs/pack REUSABLE FLORALYTE DECORATIVE ACCENTS/Chinese книга фенер led Light Colorful hanging led light

DHL Бесплатен Превозот 100pcs / пакет за ОБНОВЛИВИ FLORALYTE ДЕКОРАТИВНИ АКЦЕНТИ / Кинески хартија фенер led Светло Шарени виси led светлоВиси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 126.40

Продажба на едро 100 бр. / лот Благодарността батерии виси хартиен фенер светлина

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 126.40

10шт * водоустойчив потопяема led светлини свещ за сватбата на масата ВАЗа с украса стъклена ваза начало партия Мини-Светлина с дистанционно управление

(10pcs / Многу ) 3 CM дијаметар 2,2 СМ Висок Водоотпорен 3 LED Свеќа Чај Светла Submerisble Floralytes Со CR2032 Батерии РаботешеCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 20.00 22.24

20 W светодиоди надписи на магазини LED Bar Projektor Light компактен, лесен потребителски проектор Gobo Decoration Projecteur Light Лого Дизайни

Топла 20 W Led диоди Продавница Знаци LED Лента Projektor Светлина Компактен Лесни Обичај Gobo Проектор Декорација Projecteur Светлина Логото ДизајниЗабелешка : цената не вклучува 1боја прилагодено Gobo Слајд, ве молиме проверете со вашиот кориснички логото боја количество на прв, а потоа ни email на логото слика во векторски формат...

BGN 472.00

10 * Muliticolor RGB потопяеми led светлини за украса на сватбени партита празник водоустойчив led светлина undervase party лампа

Оваа Kitosun најновиот производ , Повеќе забава и корисни отколку предНапомена : 1set вклучуваат 10pcs светла+1pc далечинскиотR G B боја со далечински вклучува чиста бела боја и топло бела боја .Производ Функција : LED Сијалица Количество 3pcs SMD3528 RGB 3in1 Multicolor LED Извор на Енергија Инсталиран 2 парчиња CR2032 Батерии ,Трае околу 12 часа...

BGN 20.00 22.24

50шт * балон LED mini party светлини за мъгла балони цветен led светлина за сватба централна стъклена ваза светлина за парти

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени ВазниC r e a t e свој На менесопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Информации : 50pcs светла во пакет (не вклучуваат балон) Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

BGN 37.00 41.58