• Ново
Сватбени аксесоари водоустойчив led балон светлина мини потопяема лампа за хартиени фенери, балони, цветя

Сватбени аксесоари водоустойчив led балон светлина мини потопяема лампа за хартиени фенери, балони, цветя

BGN 13.76

Сума
Налично за поръчка


Свадба Партија Материјали Водоотпорен LED Балон Светлина Подводни Мини Светилка за Хартија Фенери, Балони, Цветни Аранжмани
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available :
Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,
RGB боја blingking. Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!!
Што се вклучени???
20pcs водоотпорен мини led партија светла 3 x L736 H (LR41) батерии, Работат повеќе од 8 часа consistantly
** Балони и други работи кои НЕ се вклучени **
Функција :
-Сосема нов & Висок квалитет.
-Лесно да се инсталира.
-Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.
-Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму.
Спецификација :
-Напојува со 3 AG10 батерии (вклучени). Да, Батериите се вклучени и заменливи..
-Со јадица на дно, можете да вметнете или висат нив.
-3 батерии во секој led - заменливи, јамка за бесење, -on/off прекинувач : пресврт дното за да го вклучите/исклучите светлата
Големина : 0.5"W x 1.25"L
-Батерии : 3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа Pls ни кажете ,каква боја треба и количината сакате откако ќе се плати сметката.
Производ слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, RGB, зелено, тюркоазено, червено, бяло, Кехлибар, топло бяло, розово, лилаво, оранжево
Използването на:
Празник
Тип На Батерията:
AG3
Номер На Главата:
1-19 главата
Разстояние Осветление:
1-5m
Името На Празника:
Коледа
документ:
CE, RoHS, EMC
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-БЛ-030
Дължина:
0.5inch
Характеристики:
Водоустойчив и подводен, работи на батерии, висящи
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Цвят:
Почистване
търговска марка:
КИТОСУН
Гаранция:
1 година
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Случай:
дневна
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Музика:
Няма
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Нетъкани Материали Опашката:
No
Базов Тип:
Цвете
Напрежение:
4.5V
Случай:
Сватба, парти, събития, празници и коледни украшения
Приложения:
ползи за балон, ВАЗИ, ВАЗИ Айфеловата кула, флористических , и centerpieces
Размери на продукта:
0.5 W x 1.25 L
Тегло:
4 грама
Функция:
Завийте, за да trun включено - изключено, Staic, здраво напред, Липсата на мигате
Живот На Батерията:
повече от 8 часа, е достатъчно, за всяко парти или сватба
водоустойчиви или не:
Да, водоустойчива конструкция
Led светлинни цветове:
Бял / топло бял / червен / амбър / зелен / син / розов / лилав / тюркоаз / оранжево / RGB
Тип На Батерията:
3 x 1.5 V LR41 във всеки светодиоде, 8 часа+
Име на продукта:
мини-партиен светлина, потопяема led светлина,сватбен светлина

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка!! Завод доставчик на двоен цвят промяна LED потопяема водоустойчив FLORALYTES

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со евтини цени.11 бои за опции...

BGN 169.28

10шт * водоустойчив потопяема led светлини свещ за сватбата на масата ВАЗа с украса стъклена ваза начало партия Мини-Светлина с дистанционно управление

(10pcs / Многу ) 3 CM дијаметар 2,2 СМ Висок Водоотпорен 3 LED Свеќа Чај Светла Submerisble Floralytes Со CR2032 Батерии РаботешеCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 20.00 22.24

Безплатна доставка, 100 бр. / опаковане. CR2032 Battery Operated Mini Led Paper lantenr Светлини Hangint Led Floralytes

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 126.40

Доставка фабрика супер ярки сватба Централна двойна бяла led погружная мини-парти за купата

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со евтини цени.11 бои за опции...

BGN 169.28

1pc Wedding Table decoration Battery LED light водоустойчив потопяема led лампа с дистанционно управление за led сватбен декор

Цвет во облик на 10pcs led диоди подводни led светло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

BGN 4.00 4.78

Продажба на батерии многоцветен led кабел светлина празничен декор ярки led лампи

Оваа LED светло влакно е одличен начин да брзо и лесно да се вклучат LED сјајот во вашите дизајни Со тоа е кул бела боја, светли LED светилки и долг живот (работи најмалку 8 часа на 3 х АА батерии..не е вклучен), тоа е одлично за вашите потреби...

BGN 232.00

12 бр./lot водоустойчив led чай светлина за сватбени партита, събития, Празници, цветя, украса потопяема led светлина

12pcs / Многу 100 persent Водоотпорен LED Свеќа Свадба Декорација Подводни Floralyte LED Чај Светлата Страна Декорација LED Флорални Светлина Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаМини Подводните ќе донесе прскање на светлината да цветни аранжмани, табела centerpieces, ледени скулптури, вода карактеристики и други користи ограничени само од вашата имагинација! Комплетно водоотпорен и е достапен во 10 различни бои...

BGN 15.84

3D настолна лампа визуален светлина оптична илюзия LED настолна лампа сензорен романтична нощна светлина на любовта Сърцето на Свети Валентин сватбени подаръци

3 D Биро Светлина Визуелна Сијалица Оптичка Илузија 7 Бои LED Табела Светилка Допир Романтична Ноќ Светлина Љубов Срцето Денот на Вљубените Свадба Подароци БожиќСпецификација : Извор на светлина : 10 LEDСветла Боја : ШарениПрефрлете Го Режимот : Допир ПрефрлатеПроцес На Преработка : Ласерско ГравирањеСветлината Шема : Стереоскопски 3 D Двоен Прстен(Како Слики Show)Напојување : USB Напојува / 3 X AA батерииОсновната Големина : 85*85*38mmПроизвод Големина : За 183*168*88mm (Различен Тип, Со Различна Големина)Функција : 7 промена на Бојата : Црвена,Зелена,Сина,Жолта,Цијан,Виолетова,БелаАвтоматски боја менување на режимот.Стереоскопски 3 D визуелен модел : користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти Доаѓаат со USB адаптер,можете да се конектирате до вашиот дом моќ штекер или компјутер преку USB порт.Energe штедење.Моќ поминуваат : 0.012 kw.h / 24 часа; LED животен век : 10000hours Тоа може да се стави во спалната соба,детската соба,дневна соба,бар,продавница,кафуле,ресторан и слично како декоративни светлина.Совети : ве Молам забележете на заштитни филмови на позитивна и негативна страна, По што треба откине нив,тоа ќе се покаже како на сликата што се гледа на нашата Страница.На гласачките места : Патем , Добредојде на нашата продавница...

BGN 4.00 5.10

8W водоустойчив движещ се лазерен проектор, лампа, Червен воден знак паяк cast LED Stage Light Коледа / Нова година парти / Хелоуин открит

8 W Водоотпорен Движат Ласерски Проектор Светилка Црвена вода spider екипа ПРЕДВОДЕНА Фаза Светлина Божиќ / Нова Година Партија / ноќта на Вештерките Отворено Опис: ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА ПРЕНОСНИ Оваа multicolor проекција светлина е само право големина и во пејзажот, светлата се многу лесно да се отпакува, пак, се движат и да ја инсталирате на било каде...

BGN 76.00 108.80

10 * Muliticolor RGB потопяеми led светлини за украса на сватбени партита празник водоустойчив led светлина undervase party лампа

Оваа Kitosun најновиот производ , Повеќе забава и корисни отколку предНапомена : 1set вклучуваат 10pcs светла+1pc далечинскиотR G B боја со далечински вклучува чиста бела боја и топло бела боја .Производ Функција : LED Сијалица Количество 3pcs SMD3528 RGB 3in1 Multicolor LED Извор на Енергија Инсталиран 2 парчиња CR2032 Батерии ,Трае околу 12 часа...

BGN 20.00 22.24

Горещи продажба хората се обичат, бърза доставка 120шт 2 елемента CR2032 батерия Sibmersible Battery Single Mini LED Lights

Оригиналниот Подводните FloralyteВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Овој предмет е продаден во пакети од 1 кутија на 12pcs на Бели Sumbersible Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина!ОВА Е НАД $30.00 ВРЕДНОСТ НА МНОГУ НИСКО ПОЧЕТНАТА!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 172.61

100 бр. / лот водоустойчив led светлина база многоцветен дистанционно управление потопяема светлина база за сватбена украса led светлина

100pieces / Многу Водоотпорен LED Светло База Multicolors Далечински Контролирани Подводни Светлина База за Свадба Декорација LED Светло3 AAA Батерија Управувана, Мултибои, Далечински Контролирани, Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 1116.80

Захранва от 2 батерии тип АА DC-3V 1-10 постоянен ON / мигаща инверторен който има 10 метра EL Тел празнично осветление Party Supplies

Напојува од страна на 2АА Батерии DC3 V 110 Стабилен на / Трепка Инверторот Диск 10 Meters ЕЛ Жица Празник Осветлување Партија МатеријалиAnswer : ___________________________ Note : Производот е само ЕЛ инверторот,не вклучувајќи ЕЛ жица или ЕЛ ленти...

BGN 7.00 7.49

50шт сватбена украса потопяема LED Party Tea Table Mini Light с батерия за брак Хелоуин Коледа Безплатна доставка

50pcs Свадба Декорација Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак ноќта на Вештерките Божиќ Бесплатен Превозот9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 78.40

100 * Mini RGB Цветни LED Балон Party Light for Wedding Centerpieces Decoration Vases&Led Party Феста Light Include Battery

100pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ ДекорацијаC r e a t e свој Темасопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

BGN 63.00 70.38

Продажба на едро 100 бр. / лот Благодарността батерии виси хартиен фенер светлина

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 126.40

Завод доставчик водоустойчив 100lights Китай на Едро бърза доставка дълъг живот на батерията мини LED евтини страна на светлина

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со евтини цени.11 бои за опции...

BGN 169.28

20 W светодиоди надписи на магазини LED Bar Projektor Light компактен, лесен потребителски проектор Gobo Decoration Projecteur Light Лого Дизайни

Топла 20 W Led диоди Продавница Знаци LED Лента Projektor Светлина Компактен Лесни Обичај Gobo Проектор Декорација Projecteur Светлина Логото ДизајниЗабелешка : цената не вклучува 1боја прилагодено Gobo Слајд, ве молиме проверете со вашиот кориснички логото боја количество на прв, а потоа ни email на логото слика во векторски формат...

BGN 472.00

10 бр. / лот 4 инча топло бяло LED ВАЗа основен light / led ярка светлина на открито / топло бял led приказни светлини

Батерија управувана LED светло база / Elluminator / 4inch светлина база со 9pcs бела led / Батерија управувана 4" светлина база за централенОдличен нов објект за да го подобрите изгледот на било табела оркестарот со Батеријата Светлина Плоча.Само светне аранжман од под...

BGN 94.40

Прекрасен Птичья клетка нощно led лампи сладък сензорен екран портативен USB сензор акумулаторни led настолни лампи за детска спалня на сън осветление

Карактеристики : Креативни landschaft birdcage ноќ светлина чувствителни на Допир и вибрации одговор Прилагодува осветленоста во : средината на високо USB полнење, многу лесен за употреба Емитира мека и пријатна светлина во текот на ноќта Може да биде ставен на маса или обесени на некаде Подарок за Роденден,Божик,Нова Година спецификација : Боја : жолта , розева , сина , портокалова Прекинувач : чувствителни на допир Операција mode : on off вибрации Светлина на владата : во средината на високо вградената батерија : 700m Ah Моќ : 0.8 W Влезен напон : DC 5 V време на Полнење : 5 H Работно време : 5 15Ч Живот време : 30000 H Тип : Пејзаж Светлина Функција : Батерија,Допрете Вибрации

BGN 25.00 31.55

Китай на Едро 100 бр. / опаковане. червеният цвят Skylantern led light за parper фенер

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 126.40

Завод доставчик на 100шт 11 цвята 2 елемента CR2032 батерия потопяеми led светлини

Фабриката Добавувачот 100pcs 11 Бои 2 ПАРЧИЊА CR2032 Батеријата Подводни LED светла11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 126.40

Безплатна доставка !!! Продажба на едро 100 бр. / опаковане. многоцветен Небесен фенер светлина и китайски хартиен фенер декор на светлина

Најдобри Хартија Фенер СветлаГолема кога висат во 6"8"10"12" Хартија Фенери..За еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

BGN 252.80

20pcs * супер ярък Floralyte потопяема мини-партиен маса led light сватбена украса Коледна ВАЗа стъкло домашни светлини

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

BGN 32.00 35.04