• Ново
JOYTOP аудио адаптер USB Bluetooth музикален приемник, 3,5 мм bluetooth адаптер за кола за Iphone говорител музикален приемник донгл адаптер

JOYTOP аудио адаптер USB Bluetooth музикален приемник, 3,5 мм bluetooth адаптер за кола за Iphone говорител музикален приемник донгл адаптер

BGN 7.50
BGN 6.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка

JOYTOP аудио адаптер USB Bluetooth Музички Приемник 3,5 мм bluetooth адаптер за во Автомобил за Iphone говорникот Музички Приемник Dongle адаптер
Карактеристики :
1. Лесен за ракување : Едноставно поврзете вашиот звучник со нашите уред, веднаш се трансформира вашиот јазик во модерен безжична Bluetooth звучник.
2. Безжична игра : Отстранување на проблеми на жичана конекција, преку безжична конекција и пренос, корисникот може да уживаат во висока верност музика и на секое место покриен со безжичен контрола.
3. Совршено компатибилни : Нашите производи може да биде компатибилна со речиси 95% од мобилен телефон или компјутер на пазарот.
Поддршка за i Phone, за Ipad, за i Touch и сите видови на паметни телефони.
4. Пренослив дизајн : со мини големина, тоа може да те понесат кон никаде.
S pecifications :
1.Поддржува A2 DP V1.2
2. Моќта од страна на : DC 5 V
3.Преносот го оценувате : 3 Mbps
4.Пренос на далечина : ≥10m
5. Напојување режим : USB-Власт
6. Интерфејс : 3.5 mm, USB
Работата Чекори :
- За да нема USB порт Јазик-Снабдување со енергија за уредот од страна на поврзување на полначот со 5 V USB интерфејс,потоа поврзете го Говорникот ПОМОШЕН порта со аудио кабел.
- За Звучници со USB port-Поврзете го уредот со говорникот USB порта директно,потоа поврзете го Говорникот ПОМОШЕН порта со аудио cabl.
- Вклучете ја bluetooth функцијата на компјутер, мобилен или друг уред кој има Bluetooth функцијата за пребарување вашиот уред да се поврзе и текст : 0000 за појавување кога уредот е во појавување на режимот
- По појавување на успех, можете да го користите вашиот телефон за да пуштате музика
Пакет листата :
1 x USB Аудио на Bluetooth Музички Приемник 1x3.5mm Аудио Кабел
За Испорака :
1. Почитувани купувачот, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно кога ќе се направи нарачка. ние ќе ја испрати на производи за да ја адресата што ни го оставија. ви благодариме.
2.Во Светот Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO),Предмети се испраќаат од кина; стигнат до најголемиот број на земји во рамките 15-60 работни дена.
3. Ве молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 45 дена, и ве молиме да ни даде три дена да се контролира пакет доставени и причина. ако тоа е нашиот проблем, ние ќе ви даде добро решение.
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме начинот на плаќање што го нуди платформа
2. Сите Големи кредитни картички се прифаќаат преку ЗАЧУВАМ сигурна обработка на уплатата
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
За Враќа :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
3. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
4. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
5. Откако примање содржини, ние ќе рефундирање веднаш.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен, Бял
Стандарт Bluetooth:
Bluetooth v2. 1
Звукова Пътека:
Двойна
Пакет:
ДА
Поддръжка на AAC:
ДА
търговска марка:
Джойтоп
Интерфейс:
3,5 мм USB
Поддръжка на Apt-x:
No
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
Няма
Съдържание:
Аудио
Поддръжка На Карти Памет:
No
Характеристика:
DLNA
Номер На Модела:
БТ-163
Безжичен Тип:
Блютус
Стандарт Wi Fi:
Няма
Цвят:
Бял, Черен
Предаване на разстояние:
до 10 m
Режим На Хранене:
USB-ЗАХРАНВАНЕ
Размер На Блока:
55 * 20 * 10мм
Специални Характеристики 1:
USB, Bluetooth, AUX аудио приемник
Специални Характеристики 2:
Автомобилен Bluetooth Комплект
Специални Характеристики 3:
Автомобилен bluetooth, AUX аудио приемник
Специални Характеристики 4:
Музикален Приемник, Bluetooth

Подобни продукти в категория

4GB плуване, гмуркане водоустойчив MP3 плейър спортен MP3 плейър с FM радио, слушалки, USB кабел за зареждане на Arm Brand

1Алуминиумски домување Голема трајност со антинула Очила, елегантен дизајн со флуоресцентни поддршка на рака пливач...

BGN 33.12

Зарядно устройство за люлката на Sony Walkman NWZ-W273S MP3-плейър (BCR-NWW270) VG Hot Selling L060 hot

Материјал : Пластични Боја : Црна Тип : Полнење Лулка Полнење База за Sony Walkman NWZW273 и NWZW273 S Спортски MP3 Компатибилни Слушалки Бренд : За Sony Компатибилен Модел : За Sony NWZW273, За Sony NWZW273 S Должина на Кабел : 1 M Нема Мало Пакет Количина : 1 Pc (Само Полнач, Не се вклучуваат Bluetooth Слушалки) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 12.00 14.75

Linhuipad силиконови накрайници за уши гел ушни калъфи за bose ie2 ie3, 1 чифт / лот безплатна доставка

Linhuipad Силикони eartips Гел уво опфаќа за bose ie2 ie3, 1 пар / многу бесплатен превозотPls се запишам на големината треба , ако без барања, тогаш ние ќе брод во Lare или средна големина .Силиконски уво опфаќа за Bluetooth слушалкиПерат & ЗаменливиУдобно силиконски материјал100% гаранција quanlity

BGN 7.00 7.98

Родиевое покритие син въглероден корпус от 2,5 mm 4 полюс TRRS включете САМ адаптер за Astell & Kern AK380 AK240 AK100i II AK70

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 800.00

KEITHNICO 5 чифта силиконови слушалки подмяна на ушни накрайници ушния пъпка ушни гелове с футляром за съхранение кутия за Samsung S6 Edge G9250 G9200

5 Пара Силиконски Слушалка Замена Eartips Уво bud Уво Гелови Со Чување Кутија За Samsung S6 Работ G9250 G9200Answer : ___________________________ Note : ова силикони замена одговараат за samsung S6 Работ G9250 G9200,не одговараат за други Samsung модели...

BGN 4.00 4.85

Безжична система екскурзовод 0.6 W 1 FM трансмитер+5 FM радио приемник за насочване на църковно събрание на система за прехвърляне на Y4409

Безжична Туристички Водич Систем За 0,6 W 1 FM Предавателот+5 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Систем за Превод Y4409Овој безжичен туристички водич систем се состои од еден Трансмитер и 2 парчиња радио приемник...

BGN 152.00 188.00

Спортен Ухото на куката слушалки безжични MP3-плейър слушалки акумулаторни слушалки слушалка подкрепа TF карта / FM-радио

100% Сосема нов и висок квалитетОваа ТФкартичка спортски earhook MP3 плеер е совршен за облечен во спортски приликиОпремени со FM функција и поддршка до 16 GB ТФкартичкаОпремени со пауза, обемот, патеката избор копчињаМоже да се користи како приклучок за слушалкиОпремен со вграденво литиум батеријаИнтерфејс : Мини USBФрекфенција : 20 Hz20k HzS / N сооднос : ≥86dbБатерија : Вграденво rechargable литиум тестоРаботно време : 6 часа(континуирано употреба)Пакет големина (L x W x H) : 18.6 x 17 x 7 cmБоја : Сина, розова 1x Спортски MP3 Плеер1...

BGN 7.62

Силиконов калъф за JBL Charge 3 Преносим мек защитен калъф за JBL Charge3 Bluetooth високоговорител черен зелен червен син

Силиконски Прашка Покрие Случај за JBL Полнење 3 Преносни Мека Заштитна Маска за JBL Charge3 Bluetooth Звучник Црна, Зелена Црвена СинаОпис : Специјално Дизајнирани за JBL Charger3 Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за jbl полначот 3 Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини...

BGN 14.00 16.96

Лесен въглероден корпус от 2,5 mm 4 полюс TRRS Plug адаптер за Astell & Kern AK380 AK240 AK100i II AK70

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 100 компјутери адаптер 2 видови на боја и 2 видови на опашката дијаметар за изборот.4mm дијаметар и 6mm дијаметар...

BGN 800.00

Подмяна на амбушюров амбушюры възглавници за Marshall майор Майор II и Майор II Bluetooth слушалки амбушюры на кутията

Замена Earpads уво подлога Перници за Маршал Големи II и Големи II Bluetooth Слушалки на Уво, Перници Покрие Карактеристики : 100% сосема нов...

BGN 7.98

Калъф защитна чанта кутия калъф за Бауърс & Wilkins T7 Creative Sound Blaster Roar 2 / Creative Sound Blaster Roar Speaker

Производи со користење на високо квалитетни материјали обработка, заштита на животната средина ослободени од контаминација, лесен, удобен за носење, е посебен патување заштита торба, можат ефикасно да се заштити вашиот bluetooth звучници.Функција : 1.Материјал : Кадифе + ЕВА+Најлон2.Боја : Црна3.ДИМЕНЗИИ : 11.4" x 5.4" x 2.6" инчи.4.Пренослив,мода,светлина и голема заштитни случај за Bowers & Wilkins T7 Креативни Звук Blaster Рев 2 / Креативни Звук Blaster Рика 1 bluetooth звучници, заштита на thespeaker од штрајк и scrape.5.Мала тежина,прашина и нула доказ,вода registance,преносни и модата,голема заштитни случај за Bowers & Wilkins T7 Креативни Звук Blaster Рев 2 / Креативни Звук Blaster Татнежот bluetooth звучници,заштита на звучникот од штрајк и scrape.6.таа има простор да го носи вашиот Bowers & Wilkins T7 Креативни Звук Blaster Рев 2 / Креативни Звук Blaster Татнежот полнач,Кабел,па ќе не грижете се, во секое време.Пакетот вклучува : 1* на Случај1*лепенка (не вклучуваат Bluetooth Звучник.само случај.)

BGN 24.00 29.97

FM / AM/SW Радио Стерео високоговорител MP3 музикален плейър Super bass TF Card USB Aux PC мобилен телефон многофункционален LCD екран портативен

FM / AM / ШВ Радио Стерео Звучник MP3 Плеер за Музика Супер бас ТФКартичка USB Помошен КОМПЈУТЕР Мултифункционален Мобилен Телефон LCD Екран ПреносниКарактеристики : Multiband радио спикер, поддржува FM / AM / AW функција, автоматски го скенира каналДиректно читање на музички датотеки од вметнување ТФкартичка, поддршка ТФкартичка музика играње на чекањеУ диск аудио играње на чекање, аудио фајлови трансфер директно од У диск и други конекција со USB уредиСо LCD екран, јасно покажува играње состојбаВграденво 1000m Ah батеријатаИнформација за производот : Дизајн : ПреносниКомпатибилен со : Мобилен телефон,КОМПЈУТЕР,Таблет КОМПЈУТЕР,ТФ / Micro SD КартичкаПоддржува : FM), loudspeaker (Звучник,ТФКартичка Музика Игра,Контрола на Јачина на звукКонекција : БезжичнитеИнтерфејс : 3.5 mm Аудио,Моќ Полнење Порта,ТФКартичка Слот,USB2.0Audio Source : Електронски Производи со 3,5 mm Приклучок,Електронски Производи со USB порта,ТФ / Micro SD КартичкаМатеријал : ABSГоворникот Отпорност : 3 ohmТФКартичка Продолжување : 32 G до Максимум.(Не Се Вклучени)Број на Говорници : 1 звучник со LF дијафрагматаЗвучен канал : МоноИзлезна моќност : 3 W ( max )Време во мирување : над 20 часаFreq : 80 HZ18 KHzS / N : 87d BFM Радио Фреквенција : 87.5108 MHzРаботен Напон : 3.7 VКапацитетот на батеријата : 1000m AhВреме на полнење : 3 до 4 часаРаботно Време : од 5 до 6 часаБатерија Тип : BL 5 C Литиумјонска Батерија( вклучена во пакетот )Батеријата Напон : 3.7 VПакет тежина : 0.303 kgПроизвод големина (L x W x H) : 12.80 x 8.30 x 2.90 cm / 5.04 x 3.27 x 1.14 инчиПакет големина (L x W x H) : 15.00 x 10.50 x 4.50 cm / 5.91 x 4.13 x 1.77 инчиПроизводот Се Прикаже : Пакет Содржина : 1 x FM / AM / ШВ Радио Стерео Звучник1x BL 5 C Литиумјонска Батерија1 x Полнење преку USB Кабел,1 x Аудио Кабел, 1 x англиски Упатство

BGN 29.00 41.52

Linhuipad 40 мм Отвор пяна стъкла микрофон покриване на гъба на предното стъкло за преносими микрофони интервю в 3 цвята бъдат

Linhuipad 40mm Дупка Пена Ветробрани Микрофон Покрие Сунѓерот Бришачи за Рачни Интервју Микрофони 3 боиАко нема посебни барања, тогаш ние ќе брод случаен боја .Карактеристики : 100% сосема нов + добар квалитет пена материјал во густината...

BGN 18.00 20.16

HIPERDEAL амбушюры подмяна на ушния възглавници амбушюры за Razer Kraken / Sennheiser HD205 HD225 амбушюры за слушалки

Замена Уво Перница Earpad За Razer Kraken / Зајнхајзер HD205 HD225 СлушалкиКако што знаете, повеќето од earpad на слушалки се направени од кожа или Velour, кои се многу тешко да се исчисти, сепак, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе бидат загадени со секрети на лицето, тоа е страшно за музички фан претрес misic со валкани и полн со бактерии слушалки, па ние препорачуваме да го замени earpads на секои три до шест месеци.100% сосема нов и висок квалитетКомпатибилен за Razer Kraken / за Зајнхајзер HD205 HD225 за AKG K121 K121 S K141 K142 МК II HD СлушалкиИздржливи и мекаЛесна ИнсталацијаМатеријал : Врвен квалитет на Протеини кожа и Мемориска пенаБоја : Црна1 Пар на Уво Влошки

BGN 4.00 6.40