• Ново
С микрофон дистанционно обем слушалки кабел за M-Audio IE-20XB IE40 IE30 IE10 IEM в ухото

С микрофон дистанционно обем слушалки кабел за M-Audio IE-20XB IE40 IE30 IE10 IEM в ухото

BGN 960.00

Сума
Налично за поръчка


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.
Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект".
Нашите кабелот е Убав изглед на кожата. L Форма 3,5 мм адаптер.
Далечинскиот на мојот кабелот е чудесен, Ние дизајн е да го вклучите botton за тоа, така што да се направи тоа може да работи на Iphone OS (како Iphone Itouch Ipad ) и Андроид оперативен СИСТЕМ (како Samsung Ми HTC итн.) mobilephone. Па така од сега за вас не треба да се подготви 2 видови на кабел за слушалки/слушалка.
Добро работи во мојот Samsung и Iphone Itouch.Јас тестирани тоа.
Нашиот далечински работат добро на повеќето од mobilephone уреди.Но.Како што знаете премногу различни модели на уреди во светот сега, Некои модели можеби не ги поддржуваат и на далечински управувач, Па ние не може да гарантира сите модели се компатибилни на нашиот далечински управувач, Ние се обидуваме се потрудиме да се направи тоа лесно да се користи. Се надеваме дека ќе може да го задоволи нашите кабел.
Ако ви се најде тоа може да не работи добро на вашиот уред и можете да го користите прекинувачот копчето и обидете се "Мулти plug неколку пати" , Така што за да ја работат добро.
Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Сите наши објектот ќе биде предаден од страна на ЕМС да се изречни или да се регистрирате парцела.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 10 дена откако ќе се плати.
Обично тоа ќе потрае околу 7 до 15 дена за да повеќето земји за примање.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури, како што и двете земји на царинската управа . тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Значи, ако ред оваа точка ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за превозот и ракувањето време не ние брод на вашиот предмет во рок од 3 дена .
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас Ние ќе ви ги даде одговор во рок од 1 работен ден
Ако објектот е неисправен молам да ме известите во рок од 5 дена по добиете предмети .Објектот ќе се врати првобитната состојба, со цел да се добие вратени и да се замени . Купувачот е одговорен за трошоците за превозот кога превозот производи.
Ќе повратни информации е многу важна за нас. ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која спорови да ми даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Мъжки
търговска марка:
лунашопы
Цвят:
Злато
Тип Елемент:
Штепсельная вилица Jack
Размер:
plug
Пакет:
No

Подобни продукти в категория

U2402B DIP-18 оригинален и нов 10 бр. / лот Безплатна доставка

Детали За ПроизводотБрој на модел : U2402 B Пакет / Случај : НАТОПИ18Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

BGN 20.00

FM / AM/SW Радио Стерео високоговорител MP3 музикален плейър Super bass TF Card USB Aux PC мобилен телефон многофункционален LCD екран портативен

FM / AM / ШВ Радио Стерео Звучник MP3 Плеер за Музика Супер бас ТФКартичка USB Помошен КОМПЈУТЕР Мултифункционален Мобилен Телефон LCD Екран ПреносниКарактеристики : Multiband радио спикер, поддржува FM / AM / AW функција, автоматски го скенира каналДиректно читање на музички датотеки од вметнување ТФкартичка, поддршка ТФкартичка музика играње на чекањеУ диск аудио играње на чекање, аудио фајлови трансфер директно од У диск и други конекција со USB уредиСо LCD екран, јасно покажува играње состојбаВграденво 1000m Ah батеријатаИнформација за производот : Дизајн : ПреносниКомпатибилен со : Мобилен телефон,КОМПЈУТЕР,Таблет КОМПЈУТЕР,ТФ / Micro SD КартичкаПоддржува : FM), loudspeaker (Звучник,ТФКартичка Музика Игра,Контрола на Јачина на звукКонекција : БезжичнитеИнтерфејс : 3.5 mm Аудио,Моќ Полнење Порта,ТФКартичка Слот,USB2.0Audio Source : Електронски Производи со 3,5 mm Приклучок,Електронски Производи со USB порта,ТФ / Micro SD КартичкаМатеријал : ABSГоворникот Отпорност : 3 ohmТФКартичка Продолжување : 32 G до Максимум.(Не Се Вклучени)Број на Говорници : 1 звучник со LF дијафрагматаЗвучен канал : МоноИзлезна моќност : 3 W ( max )Време во мирување : над 20 часаFreq : 80 HZ18 KHzS / N : 87d BFM Радио Фреквенција : 87.5108 MHzРаботен Напон : 3.7 VКапацитетот на батеријата : 1000m AhВреме на полнење : 3 до 4 часаРаботно Време : од 5 до 6 часаБатерија Тип : BL 5 C Литиумјонска Батерија( вклучена во пакетот )Батеријата Напон : 3.7 VПакет тежина : 0.303 kgПроизвод големина (L x W x H) : 12.80 x 8.30 x 2.90 cm / 5.04 x 3.27 x 1.14 инчиПакет големина (L x W x H) : 15.00 x 10.50 x 4.50 cm / 5.91 x 4.13 x 1.77 инчиПроизводот Се Прикаже : Пакет Содржина : 1 x FM / AM / ШВ Радио Стерео Звучник1x BL 5 C Литиумјонска Батерија1 x Полнење преку USB Кабел,1 x Аудио Кабел, 1 x англиски Упатство

BGN 29.00 41.52

Алуминиево шаси САМ Case Multi Purpose Enclosure Amplifier Cabinet Power Box

Алуминиумска Шасија DIY Случај Мулти Цел Комплет Засилувач Кабинет Моќ КутијаДетали За Производот : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Надворешни димензии : Ширина= 221.5 mm висок=221.5 мм долго=311mm Внатрешни димензии : Ширина=213.5 mm висок=211mm долго=300мм Тежина : 4950 g Преден панел дебелина : 8мм По панел дебелина : 3мм Левата и десната страна панел дебелина : 3мм на Горниот и долниот капак дебелина : 3мм стандардниот празно преден панел , заден панел како што е прикажано, или само се отвори излез дупкаПакет листата : Шасија куќиште x1 Гума машина нозе x4 штекер x1 Поддршка ЗаврткаAnswer : ___________________________ Note : Не се вклучуваат power кабел и РКА терминали

BGN 104.00

Linhuipad замени двоен маншет с силиконов каучук втулки съвети ушна тапа 2-слойный съвет за слушалки-притурки 1000 бр. /лот

Linhuipad го Замени Двојно Страната Силиконска Гума earbud совети Уво приклучок 2слој eartip за во уво слушалка 1000 компјутери / многуЗаменете Двојностраната Силиконска Гума earbud Уво приклучок, 2слој eartip 1000 компјутери / многуЗамена earbuds Силикони Уво Совети ( ibuds)Универзална Големина ( само една големина одговара за сите )4.5 mm внатрешен дупка со дијаметар , јасно црна бојаБучава поништување СоветиБои : јасно бела , white & црно ...

BGN 111.00 127.98

Linhuipad 40 мм Отвор пяна стъкла микрофон покриване на гъба на предното стъкло за преносими микрофони интервю в 3 цвята бъдат

Linhuipad 40mm Дупка Пена Ветробрани Микрофон Покрие Сунѓерот Бришачи за Рачни Интервју Микрофони 3 боиАко нема посебни барања, тогаш ние ќе брод случаен боја .Карактеристики : 100% сосема нов + добар квалитет пена материјал во густината...

BGN 18.00 20.16

GHXAMP 5.5 инча 140 мм говорител гума съраунд страничната ремонт на резервни части за D3 D6 високоговорител ремонт сгъваем край 2 бр.

5.5инчен : Гума надворешниот дијаметар : 140mm ± 2% Гума внатре дијаметар : 104mm ± 2% Високо балон за малку надворешниот дијаметар : 133mm ± 2% Високо балон за малку дијаметар : 113mm ± 2% Пакет 2 ПАРЧИЊА

BGN 13.00 13.60

KEITHNICO 5 чифта силиконови слушалки подмяна на ушни накрайници ушния пъпка ушни гелове с футляром за съхранение кутия за Samsung S6 Edge G9250 G9200

5 Пара Силиконски Слушалка Замена Eartips Уво bud Уво Гелови Со Чување Кутија За Samsung S6 Работ G9250 G9200Answer : ___________________________ Note : ова силикони замена одговараат за samsung S6 Работ G9250 G9200,не одговараат за други Samsung модели...

BGN 4.00 4.85

SMSL SA-36A Plus 30W TPA3118 Class d Bluetooth, AUX HI-FI цифров усилвател Bluetooth / USB / AUX / TF Card / U disk вход

SMSL SA36 A Плус 30 W TPA3118 Bluetooth ПОМОШЕН HIfi Дигитален Аудио Засилувач од Класа d Моќност Засилувач Поддршка ТФкартичка / USB / У Диск на ТекстСПЕЦИФИКАЦИИ : Излезна моќност(4ohm) : 30 WЗасилувач IC : TPA3118Bluetooth верзија : 3.0 / 4.0 / 4.1Потрошувачка на енергија : 22 WРежим на моќ : 0.5 WТекст : BT / USB Аудио / UДиск / ТФкартичка / 3.5 mmИзлез : банана џекНапојување : 24 VБоја : Црна / SliverНето тежина : околу...

BGN 103.98

Спортен Ухото на куката слушалки безжични MP3-плейър слушалки акумулаторни слушалки слушалка подкрепа TF карта / FM-радио

100% Сосема нов и висок квалитетОваа ТФкартичка спортски earhook MP3 плеер е совршен за облечен во спортски приликиОпремени со FM функција и поддршка до 16 GB ТФкартичкаОпремени со пауза, обемот, патеката избор копчињаМоже да се користи како приклучок за слушалкиОпремен со вграденво литиум батеријаИнтерфејс : Мини USBФрекфенција : 20 Hz20k HzS / N сооднос : ≥86dbБатерија : Вграденво rechargable литиум тестоРаботно време : 6 часа(континуирано употреба)Пакет големина (L x W x H) : 18.6 x 17 x 7 cmБоја : Сина, розова 1x Спортски MP3 Плеер1...

BGN 7.62

4GB плуване, гмуркане водоустойчив MP3 плейър спортен MP3 плейър с FM радио, слушалки, USB кабел за зареждане на Arm Brand

1Алуминиумски домување Голема трајност со антинула Очила, елегантен дизајн со флуоресцентни поддршка на рака пливач...

BGN 33.12

Оригинален BENJIE K9B HiFi Sound сензорен екран, MP3 плейър ултра-8 GB музикален плейър 50 часа възпроизвеждане запис на глас и FM радио

Спецификација : големина на Екран : 1.8 инчен,128 * 160px TFT Екран Меморија : 16 GB Меморија тип : Флеш Меморија Експанзија картичка : Поддршка за Micro SD(ТФ) картичка за да 128 GB Звучен ефект : Класа, Поп, Рок, Бас, Џез, Јазик : Поддршка 28 видови јазик, англиски јазик, француски јазик, руски јазик, италијански,чешки,шпански........

BGN 49.57

Linhuipad силиконови накрайници за уши гел ушни калъфи за bose ie2 ie3, 1 чифт / лот безплатна доставка

Linhuipad Силикони eartips Гел уво опфаќа за bose ie2 ie3, 1 пар / многу бесплатен превозотPls се запишам на големината треба , ако без барања, тогаш ние ќе брод во Lare или средна големина .Силиконски уво опфаќа за Bluetooth слушалкиПерат & ЗаменливиУдобно силиконски материјал100% гаранција quanlity

BGN 7.00 7.98

August MB300B Mini Wood FM Clock Radio Receiver and MP3 Stereo System with Card Reader /USB &AUX IN / 2 x 3w HiFi високоговорители

Август MB300 Мини Дрвени FM Радио Часовник Приемникот и MP3 Стерео Систем со SD Читач на картички, USB Порта & ПОМОШЕН Џек (3.5 mm Аудио Во), 2 x 3 W Hi Fi Бас Звук Звучници со Вграденна Полнење на БатеријатаКарактеристики : MP3 Музички Систем и FM Радио Часовник со навистина фантастичен звук Аларм буди мене со MP3, ѕвончето и радио режими плус 2x AA батерии за време копија USB и SD Читач на картички игра MP3 е од мемориски картички и податоци стапчиња...

BGN 70.00 79.92

Безплатна доставка 30Pin A2DP V3. 0 Bluetooth музикален приемник за Yamaha TSX-130 почти всички динамиката на Philip SONMUSE

( Продавницата треба да биде : Best Step Меѓународни Продавница не Best Step Internation Продавница, ја внеле погрешна и не може да се промени....

BGN 31.98

Безжична система екскурзовод 0.6 W 1 FM трансмитер+5 FM радио приемник за насочване на църковно събрание на система за прехвърляне на Y4409

Безжична Туристички Водич Систем За 0,6 W 1 FM Предавателот+5 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Систем за Превод Y4409Овој безжичен туристички водич систем се состои од еден Трансмитер и 2 парчиња радио приемник...

BGN 152.00 188.00

2017 нов безжичен Bluetooth 100m USB 2.0 Dongle Sound Music Receiver адаптер за компютър PC, лаптоп, мобилен телефон

Мини USB 2.0 Adapter V2.0 Bluetooth Безжична Dongle Музика Звук на Приемникот Adaptador Bluetooth Предавател За Компјутер персонален КОМПЈУТЕР ЛаптопКарактеристики 1.Компактен и ситни 2.Plug and play, без возач потребни 3.Компатибилен Со Windows 98, 98 SE, ME, 2000, XP, VISTA, Win 7...

BGN 2.22

L форма на 90 градуса слушалки Слушалки САМ Пин за аудио ATH-CK100pro LN005145

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 2 пар, Pls ни остави порака за бојата што сакате,или на друго место различна боја ќе бидат испратени надвор случајно.Она што е во пакет : L Форма 90 степени Слушалка Слушалки DIY Pin За Аудио ATHCK100proНие нудиме на светот превозот...

BGN 14.21

Лесен въглероден корпус от 2,5 mm 4 полюс TRRS Plug адаптер за Astell & Kern AK380 AK240 AK100i II AK70

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 100 компјутери адаптер 2 видови на боја и 2 видови на опашката дијаметар за изборот.4mm дијаметар и 6mm дијаметар...

BGN 800.00

Зарядно устройство за люлката на Sony Walkman NWZ-W273S MP3-плейър (BCR-NWW270) VG Hot Selling L060 hot

Материјал : Пластични Боја : Црна Тип : Полнење Лулка Полнење База за Sony Walkman NWZW273 и NWZW273 S Спортски MP3 Компатибилни Слушалки Бренд : За Sony Компатибилен Модел : За Sony NWZW273, За Sony NWZW273 S Должина на Кабел : 1 M Нема Мало Пакет Количина : 1 Pc (Само Полнач, Не се вклучуваат Bluetooth Слушалки) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 12.00 14.75

HIPERDEAL амбушюры подмяна на ушния възглавници амбушюры за Razer Kraken / Sennheiser HD205 HD225 амбушюры за слушалки

Замена Уво Перница Earpad За Razer Kraken / Зајнхајзер HD205 HD225 СлушалкиКако што знаете, повеќето од earpad на слушалки се направени од кожа или Velour, кои се многу тешко да се исчисти, сепак, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе бидат загадени со секрети на лицето, тоа е страшно за музички фан претрес misic со валкани и полн со бактерии слушалки, па ние препорачуваме да го замени earpads на секои три до шест месеци.100% сосема нов и висок квалитетКомпатибилен за Razer Kraken / за Зајнхајзер HD205 HD225 за AKG K121 K121 S K141 K142 МК II HD СлушалкиИздржливи и мекаЛесна ИнсталацијаМатеријал : Врвен квалитет на Протеини кожа и Мемориска пенаБоја : Црна1 Пар на Уво Влошки

BGN 4.00 6.40

Калъф защитна чанта кутия калъф за Бауърс & Wilkins T7 Creative Sound Blaster Roar 2 / Creative Sound Blaster Roar Speaker

Производи со користење на високо квалитетни материјали обработка, заштита на животната средина ослободени од контаминација, лесен, удобен за носење, е посебен патување заштита торба, можат ефикасно да се заштити вашиот bluetooth звучници.Функција : 1.Материјал : Кадифе + ЕВА+Најлон2.Боја : Црна3.ДИМЕНЗИИ : 11.4" x 5.4" x 2.6" инчи.4.Пренослив,мода,светлина и голема заштитни случај за Bowers & Wilkins T7 Креативни Звук Blaster Рев 2 / Креативни Звук Blaster Рика 1 bluetooth звучници, заштита на thespeaker од штрајк и scrape.5.Мала тежина,прашина и нула доказ,вода registance,преносни и модата,голема заштитни случај за Bowers & Wilkins T7 Креативни Звук Blaster Рев 2 / Креативни Звук Blaster Татнежот bluetooth звучници,заштита на звучникот од штрајк и scrape.6.таа има простор да го носи вашиот Bowers & Wilkins T7 Креативни Звук Blaster Рев 2 / Креативни Звук Blaster Татнежот полнач,Кабел,па ќе не грижете се, во секое време.Пакетот вклучува : 1* на Случај1*лепенка (не вклучуваат Bluetooth Звучник.само случај.)

BGN 24.00 29.97