• Ново
Супер ярък увеличение майка на светлината на Факела на къмпинг 5 led фарове челото фенерче риболов лов с 18650 батерия главоболие фенерче

Супер ярък увеличение майка на светлината на Факела на къмпинг 5 led фарове челото фенерче риболов лов с 18650 батерия главоболие фенерче

BGN 37.10
BGN 28.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Супер Светло Зум Главата Светлина Факел Кампување 5 Led Headlamp Челото Светло Риболов Лов со Батерија 18650 Главата на Светилката
Опис :
Моќта е потребно : 2 X батерија 18650
Извор на светлина : Водоотпорен : дневна водоотпорен, не може да се потопи во вода
Зрак агол : 90 степени
Поддршка dimmer : 5 датотеки
Телото Боја : црна
Тело материјал : Алуминиумски+ABS
Полнење порт : поддршка
Светлината на далечина : за 100-150m
Светла Боја : бела светлина, боја
Прилагодлив фокус : zoom-во ,зум-out поддршка
Повеќе детали : XML T6 +П5 LED Headlamp
Модел на LED : 5 X led ,1 XML T6 ,4 XPE П5
Префрлете се на led Режим : 4 начини :
● режимот на 1 : 1 x T6 на
● режимот 2 : 4 x П5 на
● режимот 3 : 5 x ДОВЕДЕ на
● режимот 4 : сос -5 led трепка
Излез светла може да дојде до max 15000 lumens (lm )
водоотпорен дизајн(само дневни водоотпорен ,не може за подводни како нуркање )
Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност
Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650 (вклучени во овој линк) Напон : 3.7 V / парче
Li-ion батерија
Дома Полначот Спецификација : влезна моќност : 110-240 V, 50/60 Hz
Излез : DC4.2 V 500m
ПРИКЛУЧОК за СЛЕДЕЊЕ на велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ за избере
Answer : ___________________________ Note : w e имаат ЕУ, САД, АУ PLUG полначи, ве молиме да ни остават порака вашиот фаворит кога наредил, или ние ќе брод врз основа на вашата земја е стандард.
Автомобил Полнач Спецификација : Влез : 12 V во автомобил Излез : DC4.2 V 500m A
Објектот пакет се Вклучени :
1 x Headlamp
1 x AC полнач ( имаме ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА приклучок за да изберете )
1 x автомобил полнач
2x батерија 18650
Ако сакате да се купи овој главата светлото само со AC полнач + автомобил полнач , ве молиме кликнете подолу слики :
2. или Ако сакате да се купи овој главата светилка без батерии и полначи информации, ве молиме кликнете на линкот подолу :
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ).
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Фарове на светлината
търговска марка:
QvvCev
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
документ:
CE, CCC
Номер На Модела:
18252 1111
Целта:
за риболов, къмпинг туризъм
Мощност:
.
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Модел led топки:
T6
Ъгъл На Светлина:
60°
Водоустойчив:
No
пакетът включва :
1 x фарове, 1 ac зарядно ,1 зарядно, 2 x 18650 батерия
ДРИБЛИРА:
5 светодиода
Подходяща батерия:
2 х 18650 батерия
Модел:
18252-2

Подобни продукти в категория

30W акумулаторни безжични преносими светлина поток прожектори IP65 Led най-високата мощност time8hours дейности на външен

Опис На ПроизводотCE & ROHS Одобрување !30 W батерија led floodlight Epistar висок квалитетled работа светлина полнење 3 годишна ГаранцијаМоќност 30 W(1) Светлосен извор : 1*30 W Epistar чип Светлина ефикасност : 100110 LM / W(2) време на Полнење : 5 часа(3) Работно време : 4 сегменти се префрлите затемнување, 100% : 8hours; 50% : 12hours; 25% : 24hours ;на fouth флешза вклучување / исклучување во рок од 35 секунди може да се влезе следниот сегмент.(4) Батерија : 12.6 V 11000m Ah батерија Li батерии(5) Влез : 24 V / DC2000 MA(6) Димензија : 225x140x310 mm(7) Тежина : 3.5 kg(8 AC адаптер вклучен(9) за Сертификација : CE...

BGN 108.80

15000Lm 3 XML-T6 + 2 Q5 LED 6 режима на led светлини фарове 18650 главоболие фенер за лов на къмпинг туризъм + USB кабел

Пакет Листата : 1 x Светлата1 x USB кабел за полнењеКарактеристики : За производство на ултра светол зрак на светлината од 5 LEDПовеќе за употреба за headlamp главата светилка или факел како оваа точка6 режим индикација, како што се 1x T6 / 2x T6 / 3x T6 / 2x П5 / сите осветлување / сите strobeПрилагодливи еластична headband, Тоа е удобно да се носат.Рацете слободни осветлување и лесен, лесен за чување во алатникот или ранци...

BGN 19.00 25.82

CREE 2 * XML-T6 Led headlamp Super bright headlight акумулаторни фарове лагер екскурзия аварийно осветление риболов външно обзавеждане

Карактеристики : Опис на производот : Модел на LED : XML T6 LED Headlamp.Излез светла може да дојде до max 15000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен .Ленти дизајн: Живот водоотпорен...

BGN 37.89

Регулируем фокус записване Зелена лазерна показалка писалка 301 непрекъсната линия от 5000 до 10 000 метра лазерен диапазон+Батерия+Зарядно устройство

Спецификација : име на Производ : 301 Зелени Гори Ласерски Покажувач Одговараат број на Модел : 301 Материјал : алуминиум легура Прекинувач : допир прекинувач за Напојување : 1 x 18650(вклучени) Светло растојание : 5000 M10000 M Моќност : 1200mw режим на Фокус : се прилагодува Светлината боја : Зелени Ласерски Покажувач USB Интерфејс : Да Излез на владата : Постојан Бран Тежина : 98g Боја : Црна Димензии : 15cm*2.3 см*2.3 смLiion Батеријата Универзален ПолначТекст : AC110220 V;4763 HZИзлез : 3.7 v / 450m AКомпатибилен батерија : за 3.63.7 V литиум батерија, како што се LIR123 A, 18650, 14500 и така натаму3.7 V 18650 3000m Ah Батерија на ЦрвеноБатерија Тип : Батерија 18650Без мемориска ефектЕколошкиНапон : 3.7 vКапацитет : 3000m Ah(Можеби може да не се до 3000m Ah)Големина : 65mm x 18mmБатерија пати : До 1800 патиAnswer : ___________________________ Note : 1.Овој ласерски може да се користат само 1pcs 18650 литиум батерија,други батеријата не одговара за тоа.2.Ако ласерски не работи,pls го промени правецот на батеријата,На катоден кон внатре.3.Ако не постои светлина,ве молиме да користите опашка копче,тоа е се користи за отклучување на светлина од ласер.4.Ако сакате да ја светлината на натпреварот,pls се прилагоди на фокусна должина.5.Усвојување на фиксна напон контрола, наплата светлина може да се претвори зелена однапред за високо внатрешен отпор или висок напон на батеријата , ако сакате целосно да ја полните исполнет, може да биде ставен на батеријата во полнач за да ја наполните за неколку часа.6.Кога се користи ласерски зрак, и дефинитивно не пред очите на човечки и животински изложеност!Пакет се вклучени : 1 x Горење Ласерски 301 Зелени Ласерски2 x Безбедност копче1 x Батерија 186501 x Батерија полнач

BGN 19.17

Albinaly BG 6000LM Cree XML-L2 XML-T6 Led фарове мащабируеми фарове водоустойчив главоболие фенер главоболие фенер риболов лов светлина

Опис На ПроизводотСпецификации : • Батеријата е потребно : Dual18650 Liion батерии• 3префрлете го режимот : Светла, дим, светкави• Материјал : Алуминиум легура школка• XMLT6 максимална осветленост : 3500 lm• XMLL2 максимална осветленост : 6000 lm• Прилагодлива опсег : 90 степени• Замени : Раководител switch• Боја : Црна со Сини Бенд• Зрачењето растојание : 200500 метриБатеријата : • Материјал : Liion• Напон : 3.7 V• Големина : 65 x 18 mmПолначот : • Јас ќе ви испрати на ЕУ стандарден приклучок со НАС мерач и АУ мерач конвертор.• Влез : 100 240 V, 50 / 60 Hz• Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V; 500 m Ah Пакет Содржи : packt На: 1 x Headlamp packt Б: 1 x Headlamp 2 x Батерија 18650 батеријата packt C: 1 x Headlamp 2 x Батерија 18650 батеријата 1 x AC полнач(ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА) packt D: 1 x Headlamp 2 x Батерија 18650 батеријата 1 x AC полнач(ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА) 1 x USB полнач за packt D: 1 x Headlamp 2 x Батерија 18650 батеријата 1 x AC полнач(ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА) 1 x USB полнач 1 x Автомобил полнач packt E: 1 x Headlamp 2 x Батерија 18650 батеријата 1 x AC полнач(ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА) 1 x USB полнач 1 x Автомобил полнач 1 x Подарок КутијаОблечен ефект Шематски А) XML Чипови Б) Lotобликот на главата В) Алуминиумски легури D) Switch копчето E) Вентилација дупка F) Мека ремени G) Прилагодливи ремени H) Батеријата I) Висок квалитет жица J) Фиксна жица К) 90° регулаторот Подарок Кутија се Потребни дополнителни купите Различни користи Кога светилка сопственикот и батеријата кутија се отстранети, тоа може да се користи на половината појас и, исто така може да се користи како светлата на велосипедот Детални функција На:се Прилагодува осветлувањето агол Б:3 осветлување режими 1:100% проценти светлината 2:50% осветленост 3: СОС Прилагоди за зумирање за да одговараат на вашите потреби На:одзумирате Б:Зум во Начинот на употреба На : 2 x батерија 18650Б : полетување филмотC : Полнење на батерииD : нормална 3 осветлување режими Зумирате / одзумирате IPX5 водоотпорен Може да се користи во ветер и дожд

BGN 11.00 14.51

YUPARD Ultra Bright 500 Lumen Q5 LED Headlamp Фаровете мащабируем къмпинг фенер лов, риболов, Спорт на открито батерия AAA

отворен спортскиУлтра Сјајна 500 Лумен КРИ П5 LED Headlamp Светлата ZoomableКарактеристики : КРИ П5 LED, ултра сјајна.2 режим : Висок / Flash.Headlamp може да биде по 90 степени.Зумирате / Одзумирате за да го наместите Фокусот.Светлината може да биде прилагодлива.Ленти дизајн.Алуминиум легура школка.Прилагодливи и еластична headband.Погоден за себе безбедност, лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност, итн.Спецификации : LED type : КРИ П5 LEDЛумен : 500lmСветла боја : БелаОбјектот боја : сребренаТип на прекинувач : Копче (на трепка off)Моќ : 3 * AAA (не се вклучени)Објектот големина (L * W * H) : Прибл...

BGN 11.18

Мощен Led Фар Фар Фар Главоболие Лампа Лампа Акумулаторна Супер Ярък Предни Светлина На Факел За Нощен Риболов, Лов И Къмпинг

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Детали за производот : Нови Led Headlamp Главата Светилка Lampe Супер Светло Frontale Led Глава Светлина Факел Светилка За Риболов Лов КампувањеКарактеристики : Новиот модел...

BGN 13.00 23.98

Супер ярки led фенерче работен светлина USB Акумулаторна открит преносими къмпинг палатка лампа на магнитна кука мобилна мощност за телефон

1pcs! Супер Светло USB Полнење LED Светилка Работа Светлина Магнетни+КУКА+Мобилни Моќ За Телефонот Отворено КампувањеГлавни Карактеристики : Ултра светла најновите 36+5 LED работа факелот Висока технологија LED светла со исклучително долг работен век. Силна изграденаво магнет лесно се придржува на метални површини 3.7 V 2200m AH литиум батеријата,Можете да го наполнам телефонот Се справи со кривини до 90 степени 360 степени свитлива вртливата кука за виси во различни правци Се направени од алуминиум легура, тешки и траат доволно долго време за секојдневна употреба. Идеално за нуркање, истражување, спасување, антикатастрофа, логорување и други неочекуваните ситуации.Спецификации : Карактеристики : Ултра светла најновите 36+5 LED работа факелот Висока технологија LED светла со исклучително долг работен век. Силна изграденаво магнет лесно се придржува на метални површини 3.7 V 2200m AH литиум батеријата,Можете да го наполнам телефонот Се справи со кривини до 90 степени 360 степени свитлива вртливата кука за виси во различни правци Се направени од алуминиум легура, тешки и траат доволно долго време за секојдневна употреба. Идеално за нуркање, истражување, спасување, антикатастрофа, логорување и други неочекуваните ситуации...

BGN 18.00 24.37

Led главоболие фенер Риболов / къмпинг/туризъм CREE светлини с висока мощност led главоболие фенер акумулаторна батерия 18650 фарове водоустойчив фенер

Опис на производот 1.Иновативниот дизајн, може да се користи како фарови или светилка со двојна употреба, лесно за употреба; 2...

BGN 30.00 40.16

Гореща продажба 1800 лумена супер ярък XML-T6 LED Велосипеден фенер фарове за мъгла водоустойчив Велосипеден фенер главоболие, фенерче и зарядно устройство за батерията

Карактеристики На Производот : Може да се користи како Headlamp или Bicycie СветлинаМодел на LED : КРИ XML T6 LEDИзлез светла може да дојде до max 1800 lumens / lmВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.Ленти дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлектор3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / Светкави100v240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )Модел на Батеријата е потребно : 1 x Батеријата Пакет 6400mah или 10000mahПакет Содржина100% Сосема Нов1 x Велосипед КРИ XML T6 LED Светло1 x Прилагодливи headband2 x Гумени прстен за инсталација1 x Батеријата Пакет Батерија1 x Полначот (100v240v) Одговараат За вашата земја

BGN 22.00 27.34

Титан рафтинг/неръждаема стомана/месинг Extendsion Body Tube аксесоари за DQG Slim Flash Light фенерче факли

Спецификација : Име на производ : DQG Тенок Светло Продолжување Тело ЦевкаМатеријал : Титаниум Алуминиумски,Нерѓосувачки Челик,МесингОдговараат за : DQG Тенок ФенерчеКарактеристики : Тоа може да се користи за да се зголеми должина на светлото за подобри перформанси.Пакет се вклучени : 1 x DQG Тенок Светло Продолжување Тело Цевка (не се вклучени светлото)

BGN 12.00

супер ярка с батерия 18650 5 led фарове главоболие фенерче на челото лампа светлина на факел факли лампа предния край на frontale туризъм

Lampe фронтален frontale батерија 18650 5 led headlamp главата на Светилката челото главата светлина факел факели супер светлоОпис : Извор на светлина : Водоотпорен : дневна водоотпорен, не може да се потопи во водаЗрак агол : 90 степениПрефрлете го Режимот : 5 начиниПрефрлете се на led Режим : 4 режими : режим на 1 : 1 x T6 за режим 2 : 4 x П5 на режимот 3 : 5 x LED за режимот 4 : сос 5 ledПоддршка dimmer : 5 датотекиЛумен : 15000lmЗум : нема зумПрилагодлив фокус : не ја поддржуваТелото Боја : црнаТело материјал : АлуминиумПолнење порт : поддршкаСветлината на далечина : за 100150mСветла Боја : бела led светлоМоќта е потребно : 2 X батерија 18650 ( вклучени)Повеќе детали : XML T6 HeadlampМодел на LED : 5 X led чипови : XML T6 + 4 X П5Излез светла може да дојде до max 15000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајн(само за секојдневна употреба ,не може да се користи како подводни или риболов светлина)Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностДимензија : 85 x 35 x 47mmБатеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650 (вклучени во овој линк) Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаДома Полначот Спецификација : влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 500mПРИКЛУЧОК : АУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА НИ ЕУAnswer : ___________________________ Note : w e имаат ЕУ, САД, АУ PLUG полначи, ве молиме да ни остават порака вашиот фаворит кога наредил, или ние ќе брод врз основа на вашата земја е стандард.Автомобил Полнач Спецификација : Влез : 12 V во автомобил Излез : DC4.2 V 500m AОбјектот пакет се Вклучени : 1 x Headlamp1 x AC полнач ( имаме ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА приклучок за да изберете )1 x автомобил полнач2x батерија 18650Answer : ___________________________ Note : на овој линк е цената е за светла само, не се вклучуваат и полначи информации за батеријата.Ако сакате да се купи овој главата светлото само со AC полнач + автомобил полнач , ве молиме кликнете подолу слики : 2...

BGN 42.54

5 led главоболие фенерче фарове челото риболов, къмпинг мощно външно осветление фарове super bright-майка на светлината на факела 18650

5 led глава светло челото кампување моќен Отворено Осветлување headlamp супер светло главата светлина факел 18650Опис : Спецификација : Моќта е потребно : 2 X батерија 18650 ( не се вклучени )Извор на светлина : Водоотпорен : дневна водоотпорен, не може да се потопи во водаЗрак агол : 90 степениПрефрлете го Режимот : 5 режими ( 1x XML T6 / 2x XML T6 / 3x XML T6 / 5 led / Светкави )Поддршка dimmer : 5 датотекиЛумен : Зум : нема зумПрилагодлив фокус : не ја поддржуваТелото Боја : црнаТело материјал : АлуминиумПолнење порт : поддршкаСветлината на далечина : за 100150mСветлината на Бојата : белата бојаПовеќе детали : XML T6 HeadlampМодел на LED : 5 X XML T6Излез светла може да дојде до max 35000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајн(не може да се користи како опрема за светлина)Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностОбјектот пакет се Вклучени : 1 x HeadlampAnswer : ___________________________ Note : на овој линк е цената е за светла само, не вклучува батерија и полначи...

BGN 20.00 31.34

Convoy S2 + Black UV 365nm Led Flashlight, nichia 365UV in side, UV Lamp-Light OP reflector, откриване на луминесцентно представител

Карактеристики : Nichia 365nm ЛЕР е најдобар 365nm ДОВЕДЕ во пазарот Тоа речиси нема скитници светлина.365nm може да се открие пари, флуоресцентни агент, молитва монистра, траги од судска, итн.Оваа светилка може да работи на заштитени и незаштитен 18650 батерии.Актуелни : 700m AРефлектор : ОПСамо еден висок режимОпција А : 1Конвој УВ Светло1Полнач1батерија 18650Опција Б : 1Конвој УВ Светло

BGN 42.00 52.78

Висока светлина на Прожекторите 8000lumens 5LED XML 3T6+2XPE Head Flashlight Headlight led акумулаторна главоболие лампа за къмпинг, лов

100% Гаранција за Квалитет Сигурен, трајни и водоотпорен IPx6 Рацете слободни осветлување и лесен, лесен за чување во алатникот или ранци...

BGN 29.00 58.64

YUPARD XML-L2 led алуминиева сплав фаровете главоболие фенер светлина на фенерчето 3 Режим на черно супер T6 жълта светлина лагер риболов

бела светлина, користете XML2 LED(1200 Lm),жолта светлина се користи XML T6 LED(1000 Lm).Headlamp Карактеристики : 1 Модел на LED : КРИ XML2 LED или XML T6 LED2...

BGN 15.00 20.00

B21 BORUiT Колоездене светлина на фаровете XM-L2+2*XPE червен красотата ентусиазъм светлини led ловни фарове Micro USB Факел

Функција : Бренд : BORUIT Modle : B21 LED Модел : 3*XML XML2 XPE LED (Бела светлина) Работен Напон : 3.7 v Номинална Voitage : 3.7 v време на Полнење : 78 H Полначот напон : 5 V 1А Батеријата спецификација : 2x 18650 liion батерија (не се вклучени) Функција : 3 Bightness +Strobe Режим : 1 Режим : 1 XML2 ПРЕДВОДЕНА ОД (Во средината), 2 Режим : 2 XPE ПРЕДВОДЕНА ОД (Две страни), 3 Mode : 3 LED заедно, Четири Режим : Strobe Пакет вклучуваат : 1x BORUIT B21 ЦРВЕНО XML2+2*XPE LED Батерија Headlamp

BGN 46.00 47.98