• Ново
Нова PVC креда дъска за гладене House стикер стикер за деца детска стая за декорация на дома, с нов стил сладък Лъв животно стикер

Нова PVC креда дъска за гладене House стикер стикер за деца детска стая за декорация на дома, с нов стил сладък Лъв животно стикер

BGN 5.26
BGN 4.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : ПВЦ
Големина : 45*60СМ
Креативен дизајн може да го привлече вниманието на бебето
Мини големина е погоден за децата да учат
Тоа е подобро да бебе интелигенција развој
Стручен материјал е безбедно за kis да учат
Пакетот вклучува :
1* Табла Налепница
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната,Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница). Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Всичко за продукта

търговска марка:
Взривяване на обработка
Номер На Модела:
Стикер На Една Черна Дъска
Сгънати:
No
Тип:
училищна дъска

Подобни продукти в категория

Магнитна дъска стикер на самозалепващи Креда запис задържа магнити 80 х 50 см за декорация на детска стая

Магнетна табла Налепница самолепливи Креда за Пишување Држи Магнети 80 x 50 cm за детска соба декорацијаСовети : ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ВНИМАТЕЛНО КОГА МЕСТОТО ЦЕЛ...

BGN 54.21

1pcs супермаркет прозрачна пластмасова ненасочено въртящи Pop Thumb Display Клип

1 PCS Супермаркет Јасно Пластика Omnidirectional Ротирачки Поп Палецот Екранот Клип Секој обид за 1 buc!!!!roduct Име Pop Палецот Екранот Клип Горниот Клип Големина8 x 3 x 1,5 см / (L*W*T)Max.Отворете Ширина : 7 mm / 0.27" Подолу Клип ГолеминаЗатворена : 5.8 x x 2.5 2.6 cm (L*W*T)Max.Отворете Ширина : 27 mm / 1" Вкупна Должина од 11 cm / 4.3" Главен Материјал Пластични Главната Боја Јасно

BGN 8.88

Гъвкава черна дъска мека дъска за децата да драскат графити чертожната дъска 80*50 см

Флексибилни Chalkboard Мека Табла за Деца Лавра Цртање Графити Одбор 80*50 CmНовиот мека табла е поддршка на нормален креда за пишување...

BGN 55.84