• Ново
Воловья кожа хартиена опаковка кутия кръг суповая купата на еднократна кутия за закуска добро качество на удебеляване на хартиена купа с капак

Воловья кожа хартиена опаковка кутия кръг суповая купата на еднократна кутия за закуска добро качество на удебеляване на хартиена купа с капак

BGN 27.52
BGN 21.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка

детали за производот
Cowhide хартија за пакување кутија круг супа сад

Всичко за продукта

Вид Съдове За Готвене:
Купи
Производство:
Расходный материал
Материал:
Хартия
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
хартия лък
Обемът на:
Характеристика:
Расходный материал
Брой:
>10
документ:
CE / EU
търговска марка:
tresbien
Техника:
хартия лък
Спецификация:
Round

Подобни продукти в категория

4 бр./лот Zakka vintage serving tray retro candy dish Dry fruit plate cake dises коледа dinnerware home decor

Zakka гроздобер служат фах ретро бонбони јадење суво овошје плоча торта јадења божиќ dinnerware дома декорКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетУбаво tinplate кожа складирање фах направени од ' рѓадоказ висока јачина, трајни, има уникатна текстура и сјај, удобно се чувствуваат.Можете да ставајте објекти, како што се бонбони, закуски слободен прием.Лесно се грижи, без посебно чистење и одржувањеУбава, удобен и практичен.Пакувањето на производот : 1 x гроздобер служат лента.

BGN 27.00 27.20

1бр цвете край салатница плодови ястия чинии ястие закуски тава сушени плодове чиния штабелируемые чинии с лъжица OK 0309

Член Име : Салата Чинија со Лажица Материјал : ФДУ PP Size : Сад кол.11 XH7.5cm,Лажица 14x3cm Боја : жолта,зелена,розова,сина Стил : како прилог Единица тежина : околу 118g / pc Пакет се Вклучени : 1 XSalad Сад Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.78

Малка купа за супа, за вечеря костюм приготвена на пара ориз керамична купа и купа подаръци домакински микровълнова, прибори

Еден мал сад за супа за вечера одговараат на Варен Ориз керамички сад сад подароци домаќинство микробранова садови8140Големина дијаметар : 4.5 инчи(11.5 cm)Висина 6 cmПакет од 10 чашиПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

BGN 98.00 108.80

Нови продукти Vape Smok Veneno 225W силиконов калъф делото 13 цвята висококачествени и екологично чисти материали на склад-безплатна доставка

Добредојдовте на RHS Официјалната ПродавницаДраги пријатели!RHS ДОМА само продаде силикони заштитни случај , не вклучувајќи машина,ви благодариме!Бендот име : Smok Veneno 225 W Силикони СлучајФункција : Антинула,антипрашина,scaldспречување,против пролизгување,хранаодделение,расклопна,антикорозијаМатеријал : 100% храна одделение силиконскиБоја: Црна,црноцрвена,црна и зелена,црнопортокалова,црносини,црвено,розова,Тифани сина,темно сина,маскирна,јасно,сива,црнобело Во вкупно 13 различни бои!ЗабелешкаЗа Спорот : 1.Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место...

BGN 12.78

Безплатна доставка на 120 бр. десерт плоча 7, украса на партията квадратни зелени хартиени чинии децата Рожден Ден коледна украса

Десерт Плоча 7" Партија Декорација Квадратни Зелена Хартија Плочи Деца Роденден На Божиќ ДекорацијаОпис На ПроизводотЈа ИЗВЕСТИ****1 Многу = 120pcs (12pcs / pack * 10 пакети)...

BGN 68.00 80.00

3 бр./компл. rose gold покритие от неръждаема стомана, черна посуда отлично качество комплекти прибори за хранене комплект съдове за готвене ножове, вилици супени лъжиц?

Добредојдовте на Bestart Brandz продавница!Можете да додадете "омилен магазин" и "книга означи" за следната посета,и ќе бидеме многу благодарни ако ги споделат нашата продавница производи да се Facebook, Twitter, You Tube, Pinterest или VK итн.ние ќе испрати еден мал подарок за вас однапред! Име : вечера поставите 3pcs Материјал : Храна Одделение 304 Stainless Челик Боја : Сребрена / Црна / Роуз / Gold Пакет Вклучуваат : 1 Set= 3pcs=1table нож+1table вилушка+1table лажица најчесто поставувани ПРАШАЊА *Што е на 304 нерѓосувачки челик? 304 од не ' рѓосувачки челик, исто така познат како А2 нерѓосувачки челик (не се исти како А2 алатка челик) или 18 / 8 нерѓосувачки челик, Европската норма 1.4301, е најчестиот нерѓосувачки челик...

BGN 17.00 17.58

колекция от чинии със златен ръб керамична чиния и чаша със златен ръб съдове златни, бели и черни маса за хранене, сервиз

злато rim dinnerware колекција керамичка плоча и сад со злато работ садови златен бела и црна вечера сетматеријал : керамичкидизајн : златна rimбоја : бело / црнасе користи за : вечера / подарокпакување : безбедно pack (ние ја преземе контролата на било кревка кога пренос)

BGN 27.00 27.18

KuBac 24 бр. компл син прибори за хранене топ неръждаема стомана ножа вилица лилаво прибори за хранене, прибори за хранене черното злато сребро директен доставка

За Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.За Испорака1...

BGN 91.00 121.06

900ml юфка купа с капак, дръжка от неръждаема стомана пластмасов фланец хранителната контейнер ориз, супа купата FP8

900ml Глупак Боул Со Капак се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Пластични ТечењеДоказ за Храна Контејнер Ориз Супа Чаши FP8Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Тип : СадМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик + PPДимензии : Дијаметар : 15cm,Висина : 8cmКапацитет : 900mlХрана одделение од нерѓосувачки челик резервоарот, свежи подолго, безбеден и издржливи.PP транспарентна сад маска, престилки добро запечатени.Топ печат стил, изолација, отворите за воздух дупки се полесно да се отвори.Вентил со денот на рулет, заштеда на време контрола во секое време.Ергономски рачка, зафат се чувствува удобно.Погоден за канцеларија, дома, за пикник.Моден моделирање, боја е светла.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x СадНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 6.00 6.83

керамични кът чинии ретро стил Японски 5 инча нередовни под глазурованным порцелан 1 парче торта за десерт ястия расписанное ръчно ястие

[Големина]Дијаметар 13.8 cmВисина 1.3 смТежина 195gМоже да се користи во Микробранова печка, Печки ,машина за миење Садови

BGN 24.00 26.88

ME.FAM New Health Natural-Eco-Friendly Chaff Rice Husk fiber Lunch Box With Fork Knife Лъжица Cloth Bag For Kids микровълнова печка Bento

МЕНЕ.FAM Новите Здравствени Природни ЕкоПријателски Шега Оризова Арпа влакна Ручек Кутија Со Вилушка Нож Лажица Крпа Торба За Деца Микробранова Бенто СпецификацииБренд : МЕНЕ.FAMИме : Шега Лушпа Влакна Ручек КутијаМатеријал : Шега Лушпа Влакна / КАКО / СиликонОтпорност на топлина : 20°C ~ 120°CГолемина на : 7.5 * 19 * 11.5 cmКапацитет : 1100 ML Карактеристики* Отпорност На ТоплинаМоже да биде директно во микробранова печка загреана или во фрижидер да се замрзне(отпорност на Топлина : 20°C ~ 120°C)* ЕкоFriendl МатеријалиНаправени од безбедно и природни шега оризова арпа влакна материјалПриродни Шега лушпа основните бои, не содржи никакви хемиски боиНетоксични оштетувања, безбеден и еколошки, ве молиме остатокот увери дека употребата.* Колокација прибор за јадење1 парчиња Вилушка, 1 парчиња Нож, 1 парчиња Лажица (не треба дополнително да се подготви прибор за јадење, деца на располагање)* Moveable clapboardClapboard може да moveable дизајн, ручек кутија е поделена на 2 ребра, храна сооднос слободен за натпревар* Запечатување leakproofСиликонски печат прстен + Силикони дише клипот, не се Запечатени страна на истекување е Применливо сценаКанцеларија / Училиште / Отворено (канцеларијата на работниците, студентите, Патник) ....

BGN 26.00 35.18

Коледен подарък Западна кухня Начало черна пигментированная керамични съдове комплекти 17шт порцеланова посуда чаша/чиния / чаша

[За Производство]Големина на : 6 Инчен Глупак Боул,со дијаметар од 15см,висина на 6cm5 Инчен Ориз Сад,со дијаметар од 12.5 см,висина 5.5 cm8.5 Инчен Плоча,со дијаметар од 21cm,2cm висина11 Инчен Плоча,со дијаметар од 28cm,висина на 3cmКригла,со дијаметар од 9cm,висина 11cm17 Парчиња / set вклучувајќи : 5 инчен bowlx4pcs / 6 инчен bowlx2pcs / 8.5 инчен platex2 / 10 инчен platex1 / mugx4pcs / 4 пара на Wenge дрвени стапчиња за јадење.Погоден за печка / микробранова / машина за миење садови / дезинфекција кабинет.

BGN 24.00 26.88

DoreenBeads екологично чиста дървена чиния чиния плодове, хляб, закуски, чай, кафе, поставка за чаши за съхранение на съдове парти у дома 14 * 14*1 см 1 бр.

Добредојдовте на Мама Кујна! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време...

BGN 13.00 15.31

1 Компл. Baby Kids Child Feeding Training Bowl Binaural Baby Feeding Bowl Прибори Детска Чиния Купа -15

1 Сет Бебе Деца Дете Хранење Обука Сад Лажица Binaural Бебе Хранење Сад Садови Деца Плоча СадКарактеристики : 100% Сосема новПредмет : сет СадовиБоја : Розова / Сино / Зелено / БежМатеријал : Храна одделение PPГолемина : КАКО слика покажуваТемпература : 20'C 120'C1.Поради различни монитор , бојата ќе имаат малку поинаква bettween вистинска боја .2.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со некои мерење на грешка поради прирачник ...

BGN 5.00 6.37

Натурална бамбук купа детска посуда кухненски инструменти ястие купа за салата ЕКО-един безопасен стандарт E0 натурален

Природни бамбус сад деца dinnerware кујнски алатки чинија салата сад екопријател безбедно E0 стандард природниголемина : Diameter11.5x Висина 6cm

BGN 15.68

KuBac 4шт златен / черен/сребърен високо качество на прибори за хранене от неръждаема стомана ножа вилица партия съдове златни набор от прибори за хранене, прибори

За Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.За Испорака1...

BGN 18.00 22.40

Етнически вятър цвете керамика съдове за готвене соев сос, оцет, сос ястие начало малко сладкиши и десерти десерт плоча

Етничките правец на цвет керамика јадења оцет, соја сос сос јадење дома мали печење десерти десерт плоча Материјал : Коска Кина големина : мали димензии : дијаметар 11cm, големи димензии : дијаметар 24.5 см, висина од 3,5 см голема големина само зелени и сини бои се availble цената е за едно парче,Керамички производи може да има некои црни точки, игла дупка, нерамна феномен, тоа е нормално, ве молиме undnerstand.

BGN 23.97