• Ново
2017 пролет и лято спагети каишка танк рокля жена на средна дължина спагети каишка приплъзване базова пола пълномаслено рокля пълно приплъзване

2017 пролет и лято спагети каишка танк рокля жена на средна дължина спагети каишка приплъзване базова пола пълномаслено рокля пълно приплъзване

BGN 17.52

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Полиестер Азија Големина : L/XL(брод вратот) (1cm=0.39 in) Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина. L биста : 88cm должина : 73-82cm(прилагодливи strapes) XL биста : 98cm должина : 78-88cm(прилагодливи strapes) ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Всичко за продукта

Размер:
L, XL
Тип Елемент:
Проскакивает
Пол:
Жени
Номер На Модела:
L / XL
Тип Слипов:
Пълни Приплъзване
Материал:
Polyester
тип ръкав:
Друго
Тип поли:
Друго
Комбинирана форма:
Сподели
Плат:
Вязаный
Възрастова Група:
18-24 години
Тип Яка:
Друго
предната ширинка:
Пуловер
Вид На Талията:
свободна талия

Подобни продукти в категория

Нов прием на 2017 жени пълни с дантелени слипы дами високо качество секси бельо назад открито

Детали За Производот​Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник...

BGN 17.00 19.17

Пълно Пъхнете Под Роклята Памук Джапанки V Шията, Долната Пола Долната Пола Нощница Ризата Нови Жени Секси Дамско Облечи Момичето Дама 038-757

Работи што треба да ги знаете : Овој објект е за еден лизга фустан само и ги исклучува сите додатоци.Ве молиме проверете ги мерења внимателно пред донесувањето на купувачите како ние не сме одговорни за било која големина прашања!Една големина : бистата линија : 92cm / 36.22 инчи; рака должина : 12cm / 4.72 инчи; должина : 82cm / 32.28 инчиМатеријал : памукБоја : бела, црна, црвена, темно синаSKU : 038757

BGN 13.00 23.98

Ранните преживявания нов костюм секретарши секси бельо секси униформи екстремен костюм изкушения

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Боја : слика шоуМатеријал : Полиестер, SpandexГолемина : Една ГолеминаПогоден за следните 60kgТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранотСлика Шоу1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

BGN 14.00 16.46