• Ново
Двата края на женски 20 см 26 AWG 2.54 мм 1p Жена до женския Dupont тел скок кабел за платка Arduino 40шт(8шт x 5 цвята)

Двата края на женски 20 см 26 AWG 2.54 мм 1p Жена до женския Dupont тел скок кабел за платка Arduino 40шт(8шт x 5 цвята)

BGN 6.40
BGN 6.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Не мора следење на број,нормално трае 15-60 дена Внимание : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" следење на број е untracked(невалиден),тоа само може да се покаже дека имавме испраќаат на пакет од кој ден,а потоа тоа немам никакви информации. ако ви требаат повеќе следење информации. ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или други превозот методи. 10 бои женски женски 2.54 mm Dupont Боја Скокач Кабел За Arduino DIY Одбор Име на Производ : Dupont wire кабел 1p-1p Материјал : Пластични, Електронски Дел Пол : женски-да-женски (Двата краја се 1-P) Должина : 20cm Pin теренот : 2.54 mm
Боја : Црвена / сино / црна / жолта боја / Бела / Brown / портокал / зелен / виолетова / сива( Вкупно 10 бои,случајно испратите 5 бои ) Пакет Содржина : Количина : 5 (боја) x8 (секоја боја 8 компјутери) = 40 Компјутери Ако ви треба други бои или должина(други lenght можеби мојата продавница има) треба да се ustomized,на минимална количина 2000pcs, ве молиме пратете ми порака! # 26 AWG оваа кабли може да се користат на компјутер матична плоча PCB проектот, Итн.
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја/Регион Превозот време Совети УСА/Германија Обично 10-32 работни дена Канада/шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа(освен Италија) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Приложение:
Електронен
Номер На Модела:
жена към жена

Подобни продукти в категория

Корейски електрическа топлинна коритото на захранващия кабел, отверждающий гърне закаляющий тел, терморегуляционная прикачване swift

одржлив најактуелните / напон : 10 A / 250 VПовеќето моќ : 250 V X 10 A = 2500 WЗа контрола на температурата панел има 6 степени,температурата на секое ниво е како овој : 050±10 (целзиусови степени)180±10 (целзиусови степени )2110±10 (целзиусови степени )3140±10 (целзиусови степени )4170±10 (целзиусови степени )5200±10 (целзиусови степени )Белешки : ако ви треба друг приклучок,ве молиме informate нас, можеме да го направиме тоа за вас.и MOQ е 500 компјутери.

BGN 4.32

Гъвкав плосък кабел FFC / спк стартира строителни стъпка 1.0 mm 30 pin 200 мм изотропия A или анизотропия B кабел, AWM 20624.80 C 60V VW-1

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуFFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm теренот 30 pin 200mm Isotropy или Anisotropy кабел,20624.добредојдовте на сопственинаправи Цел.Добредојдовте нарачана Цел за должина,50mm,150mm,100mm и други должина итн.

BGN 20.00 22.40

Безплатна доставка на 5 бр. PH електронен тел PH2. 0-12P 26awg одноголовочный тел / друга корона калай с дължина 30 см

Бесплатен превозот 5pcs Електронски жица PH2.012 P 26awg еден главата жица / друг главата калај долг 30 CMЖИЦА : 26 AWGЖица со дијаметар : 1.3 mmДолжина : 30 CMAnswer : ___________________________ NOTE : Слики за референца , боја на кабел може да биде различен, со слика.ако ви треба прилагодите бојата, ве молиме да ни каже.

BGN 6.24

Безплатна доставка на 2 метра 10PIN 28AWG плосък кабел MUTLI цвят

1.БојаMutli БОЈА2.КарактеристикиЛесно еден чекор ИДЦ конекција без изолација соголување.Нема потреба да се прави разлика задната страна бидејќи и двете страни на кабелот истиот.Лесно разгранување со разделување.Оценка : 105 C,300 VПрименливите Стандардни : УЛ Предмет 758Диригент Големина 28 AWG

BGN 5.60

Низковольтный електрически проводник 10 метра co2 лазерна тръба лазерен източник на захранване лазерно рязане машина

CO2 ласерот цевка материјал за инсталацијаИме на производ : ласерски цевка Низок напон жицаСпецификации : 24 AWG електронски жица, 11share бакарна жицаПроизводство количества на различни бои можат да бидат различни,тоа ќе биде бела или црна,се надевам дека нема ум.Превозот 1...

BGN 26.54

AWM 20624 80C 60V VW-1 0.5 mm 60pin дължина 300mm a usb sata FFC плосък лентов кабел 10 бр./лот

AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 60pin 100mm должина Б тип надворешен хард диск sata FFC Рамен Лента Кабел 10pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.0 mm, 2.54 mm...

BGN 37.60

Безплатна доставка AWM 20624 80C 60V VW-1 0.5 mm 20pin 100 mm дължина на страна високо напрежение на тел и лента FFC 5 бр./лот

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 20pin 100mm должина истата страна висок напон жица и FFC Лента Кабел 5pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.0 mm, 2.54 mm...

BGN 17.60

10шт 10см серво удължител подводящий тел кабел мъж към мъж

100mm Серво се Прошири линија(МАШКИ ДА МАШКИ) Longth : 10cm 100mm Серво се Прошири линија(МАШКИ ДА МАШКИ)Longth : 10cmОпис На ПроизводотСпецификации : 10 Pcs 10cm Серво Продолжување Доведе Wire Кабел МАШКИ ДА МАШКИ10 КОМПЈУТЕРИ

BGN 2.00 2.30

Безплатна доставка AWM 20624 80C 60V VW-1 0.5 mm 24 пътя 100 mm дължина на противоположни проводници rf кабел и FFC лентов кабел 10 бр./лот

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 24 начини 100mm должина спротивниот проводници rf жица и FFC Лента Кабел 10pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.0 mm, 2.54 mm...

BGN 19.52

20 бр/лот FFC спк стартира строителни гъвкав плосък кабел стъпка 0,5 mm 25pin 150 мм изотропия A или анизотропия B кабел, AWM 20624,80 C 60V VW-1

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу20pcs / многу FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 25pin 150mm Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел,AWM 20624,80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1Добредојдовте нарачана Цел за должина,100mm,200mm и други должина итн.Ве молиме изберете кој тип на кабел сакате, Isotropy или Anisotropy кабел,или на друго место,ние ќе default испрати Isotropy кабел,ви благодариме!

BGN 19.00 21.12

IMC Hot Motorcycle Car HID Xenon Light High Voltage Extension Wire кабел 1M

Овој тип на КРИЕШЕ висок напон продолжување на каблите за полнење може да се користи за да поставете го КРИЕШЕ придушници далеку од светлата светилки.Тоа е многу добро за мотоцикл, автомобил, ЏИП, камион итн.

BGN 5.94

50шт САЩ захранващия кабел американски 3 Зубец IEC C13 захранващ кабел 1.5 м 5 фута 16AWG за PC компютър захранване Antminer ac адаптери

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

BGN 304.00 337.60

25 двойки 10 см 22AWG гъвкав Силиконов проводник на кабел черен + червен с калай за припой RC

25pairs 10cm 22 AWG Флексибилни Силикони Wire Кабел Црна+Црвено со Лемење Калај за РКВисок квалитет на низок отпор и флексибилни силикони жицаПогоден за РК батеријата кабли , tieline , и други користиДве главата со лемење калај , лесен за користење !!Specifiaction : Посебни Меки Силиконски жица 22 AWG Должина : Црна 10cm + Црвено 10cm Жица со дијаметар : 1.8 mm Диригент големина : 3239 22 AWG Диригент материјал : конзервирани бакар Изолатор материјал : силикон Температура : 180 степени Една жица со дијаметар : 0.18 мм Број на бакарна жица : 12 насоки Номинален напон : 3000 V Тест напон : 220 V Максимална струја : 3.1Пакетот Вклучува : 10cm 22 AWG флексибилни Силикони Жица Црна x 2510cm 22 AWG флексибилни Силикони Жица Црвениот х 25

BGN 4.78

10pin FFC / спк стартира строителни гъвкав плосък кабел 1.0 mm Стъпка 10 pin 100 мм изотропия A или анизотропия B кабел, 20624. добре дошли поръчка на поръчка.

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу10 Pin FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm теренот 10 pin 100mm Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел,AWM 20624,80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1

BGN 14.00 16.00

100 бр. / лот FFC спк стартира строителни гъвкав плосък кабел стъпка 0,5 mm 21pin 150 мм изотропия или анизотропия кабел,20624.Добре дошли направени по поръчка по поръчка.

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу100pcs / многу FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 21 pin 150mm Isotropy или Anisotropy кабел,20624.добредојдовте на сопственинаправи Цел.Добредојдовте нарачана Цел за должина,100mm,200mm и други должина итн.Ве молиме изберете кој тип на кабел сакате, Isotropy или Anisotropy кабел,или на друго место,ние ќе default испрати Isotropy кабел,ви благодариме!

BGN 59.00 64.00

20 бр / лот FFC спк стартира строителни гъвкав плосък кабел стъпка 0,5 mm 18pin 150 мм изотропия или анизотропия кабел,20624.Добре дошли направени по поръчка по поръчка.

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу20pcs / многу FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 18 pin 150mm Isotropy или Anisotropy кабел,20624.добредојдовте на сопственинаправи Цел.Добредојдовте нарачана Цел за должина,100mm,200mm и други должина итн.Ве молиме изберете кој тип на кабел сакате, Isotropy или Anisotropy кабел,или на друго место,ние ќе default испрати Isotropy кабел,ви благодариме!

BGN 19.00 20.48

50шт СЪЕДИНЕНИ Американски захранващ кабел US Plug Гола Switching Power Supply Cord 1.5 m 5ft 1.8 m 6 фута 16AWG за настолни циркуляри Light Table

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

BGN 285.00 316.80

10 бр. / лот ЕКГ вътрешен кабел за Mindray / Goldway / ЕКГ апарати Edan машина женски 6pin конектор с кабел TPU Дължина на кабела 20 см

10pcs / многу ЕКГ Внатрешна Кабел за Mindray / Goldway / Edan ЕКГ машина женски 6pin конектор со кабел TPU Кабел Должина 20cmИМЕ : Ова е ЕЕГ Внатрешна КАБЕЛTPU МатеријалКабел lenth е 20 CMКабел OD : 5mm

BGN 114.00 141.89

30СМ кабел адаптер за захранване EU 2 Pin Male To IEC 320 C5 Micky за лаптоп захранване 20 / 18L

Спецификации : 100% Сосема нов и висок квалитет на Модел Број : ЕУC530 Челичното Јадро Материјал : Бакар Боја : Црна Жица со Дијаметар : 0.75 мм / 0.03" Должина : 30cm / 11.81" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 5.00 6.35

Нов антистатични подкранова греда кабел антистатични ESD подложки заземяване предотвратяване на статичен кабел 50 см

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Материјал СТП, МеталКлипот Големина 5.5 x 1.1 x 0.6 cm / 2.2" x 0.4" x 0.2" (L*W*H)Студ Дупка Кол...

BGN 1.44