• Ново
(4 бр. / лот) 7pin airbag гъвкав кабел FFC Renault airbag спирала пружини плосък кабел FFC airbag FFC кабел за кола

(4 бр. / лот) 7pin airbag гъвкав кабел FFC Renault airbag спирала пружини плосък кабел FFC airbag FFC кабел за кола

BGN 40.96

Сума
Налично за поръчка


(4pcs/многу) 7pin airbag флексибилни ffc кабел Рено airbag серпентина извори рамен ffc кабел airbag ffc кабел за автомобил Опис : Рамни ffc флексибилно рамно кабел(пролет часовник) за airbag за рено megane Професионални OEM/ODM фабрика снабдувач со висок квалитет на производот! Рефус количество со добар квалитет производи и пониска цена! Информација за производот : Други игли достапни : Appliction и локација на airbag кабел : Само ве молиме испратете го вашиот кабелски барање,ние имаме многу видови во парк да се сретне со вашето барање,ние исто така може да се направи на нарачана работа како по ваше барање. Сите наши "Рено" Вистински Авто Делови ре извори директно од ОЕМ "Рено" Резервни Делови производители и ова ни помага да се обезбеди на нашите клиенти со најдобрите и исклучително конкурентни цени за Рено Авто Делови. Сите Вистински "Рено" Авто Делови и "Рено" Резервни Делови кои ние извоз се 100% Вистински и сертификат за потекло може да се издаде и обезбеди во секое време. Со гордост можеме да ги објавиме дека ние сме најголемиот извозник на "Рено" Вистински делови во Дубаи. Некои од моделите дека ние сме со гордост се занимаваат со се "Рено" dacia , dacia, dacia duster, dacia логан, dacia сандер, "Рено" dacia авто делови, Рено megane, "Рено" megan, "Рено" megane coupe, "Рено" megane 1.4, renualt clio, "Рено" clio v6, "Рено" clio 1.2, "Рено" clio 1.6, "Рено" Clio 1.4 rt, "Рено" Clio 1.5, Рено лагуна, лагуна "Рено", "Рено" Fluence, Fluence "Рено", "Рено" dci, clio 1.5 dci, megane 1.9 dci, лагуна 1.9 dci, сообраќај 1.9 dci, лагуна dci, "Рено" kangoo, "Рено" koleos, kangoo 2011, "Рено" trafic и многу повеќе. Наша специјалност е да ви понуди било "Рено" резервни делови во исклучително конкурентни и најдобри цени е можно, така нашите клиенти се чуваат во прв приоритет. Предмети се речиси беспрекорно во изгледот. Сите појави да биде сосема ново. Боја можеби имаат мала разлика за осветлување и да се прикаже,ве молиме имајте во предвид! метар Повратни информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа . Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа. Ние сме затворени за викенди, па ако ни e-mail на петок, ние може да не се вратам на вас до следниот понеделник. Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !! Вашиот успех е наш бизнис! OEM/ODM фабрика,ние исто така може да се направи на нарачана работа за вас! Добредојдовте да контактирате со нас ако ништо друго ние може да им помогне на кабли и конектори!

Всичко за продукта

Тип:
Удължителен кабел
Номер На Модела:
FFC-050
Приложение:
Уреди
is_customized:
Yes
Мъжки Тип Край:
Кола
Женски Тип На Края:
Кола
Предмет на:
Кабел въздушни възглавници FFC
Подаване:
1.27 мм
контакти:
7pin
Дължина:
530mm
Сертификат:
ISO9001
Тест:
100% тест на електрически и електрически характеристики
Материали:
луженая мед
is_customized:
Yes
Приложение:
Пружинен заключване въздушни възглавници автомобил
Толерантност:
0.1-1 см

Подобни продукти в категория

UL157128AWG 7/0. 12 TS зелен 10 метра 28AWG гъвкав електронен тел 28awg PVC електронен тел DIY ремонт на кабел за свързване

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 3.36

AWM 20624 80C 60V VW-1 0.5 mm 60pin дължина 300mm a usb sata FFC плосък лентов кабел 10 бр./лот

AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 60pin 100mm должина Б тип надворешен хард диск sata FFC Рамен Лента Кабел 10pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.0 mm, 2.54 mm...

BGN 37.60

ATX дънна платка 24pin удължител за теглене кабели за компютърна дънна платка удължаване на 24-пинов кабел 40 см

Име : ATX плоча напојување 24 Pin продолжување кабелот плоча кабелот за напојување на снабдување линија 24pin продолжување линија 20cm1...

BGN 10.88

50 Пин FFC спк стартира строителни гъвкав плосък кабел стъпка 0,5 mm 50pin 150 мм изотропия A или анизотропия B кабел, AWM 20624,80 C 60V VW-1

САД $ 108.98 / многу 120 САД $ 13.22 / многу многу многу многу многу многу50 Pin FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 50pin 150mm Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел,AWM 20624,80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1

BGN 19.00 20.80

Безплатна доставка AWM 20624 80C 60V VW-1 0.5 mm 20pin 100 mm дължина на страна високо напрежение на тел и лента FFC 5 бр./лот

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 20pin 100mm должина истата страна висок напон жица и FFC Лента Кабел 5pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.0 mm, 2.54 mm...

BGN 17.60

50шт САЩ захранващия кабел американски 3 Зубец IEC C13 захранващ кабел 1.5 м 5 фута 16AWG за PC компютър захранване Antminer ac адаптери

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

BGN 304.00 337.60

50шт СЪЕДИНЕНИ Американски захранващ кабел US Plug Гола Switching Power Supply Cord 1.5 m 5ft 1.8 m 6 фута 16AWG за настолни циркуляри Light Table

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

BGN 285.00 316.80

Безплатна доставка AWM 20624 80C 60V VW-1 0.5 mm 24 пътя 100 mm дължина на противоположни проводници rf кабел и FFC лентов кабел 10 бр./лот

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 0.5 mm 24 начини 100mm должина спротивниот проводници rf жица и FFC Лента Кабел 10pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.0 mm, 2.54 mm...

BGN 19.52

Гъвкав плосък кабел FFC спк стартира строителни стъпка 0,5 mm 30 Pin 150 мм изотропия A или анизотропия B кабел, AWM 20624,80 C 60V VW-1

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуFFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 30 Pin 150mm Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел,AWM 20624,80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1

BGN 16.00 17.60

10 бр. / лот ЕКГ вътрешен кабел за Mindray / Goldway / ЕКГ апарати Edan машина женски 6pin конектор с кабел TPU Дължина на кабела 20 см

10pcs / многу ЕКГ Внатрешна Кабел за Mindray / Goldway / Edan ЕКГ машина женски 6pin конектор со кабел TPU Кабел Должина 20cmИМЕ : Ова е ЕЕГ Внатрешна КАБЕЛTPU МатеријалКабел lenth е 20 CMКабел OD : 5mm

BGN 114.00 141.89

10шт 10см серво удължител подводящий тел кабел мъж към мъж

100mm Серво се Прошири линија(МАШКИ ДА МАШКИ) Longth : 10cm 100mm Серво се Прошири линија(МАШКИ ДА МАШКИ)Longth : 10cmОпис На ПроизводотСпецификации : 10 Pcs 10cm Серво Продолжување Доведе Wire Кабел МАШКИ ДА МАШКИ10 КОМПЈУТЕРИ

BGN 2.00 2.30

1.5 m 9-пинов сериен кабел RS232 мъжки мъжки колан, тел DB9 мъж към мъж 9-пинов теглене на кабели

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 8.32

25 двойки 10 см 22AWG гъвкав Силиконов проводник на кабел черен + червен с калай за припой RC

25pairs 10cm 22 AWG Флексибилни Силикони Wire Кабел Црна+Црвено со Лемење Калај за РКВисок квалитет на низок отпор и флексибилни силикони жицаПогоден за РК батеријата кабли , tieline , и други користиДве главата со лемење калај , лесен за користење !!Specifiaction : Посебни Меки Силиконски жица 22 AWG Должина : Црна 10cm + Црвено 10cm Жица со дијаметар : 1.8 mm Диригент големина : 3239 22 AWG Диригент материјал : конзервирани бакар Изолатор материјал : силикон Температура : 180 степени Една жица со дијаметар : 0.18 мм Број на бакарна жица : 12 насоки Номинален напон : 3000 V Тест напон : 220 V Максимална струја : 3.1Пакетот Вклучува : 10cm 22 AWG флексибилни Силикони Жица Црна x 2510cm 22 AWG флексибилни Силикони Жица Црвениот х 25

BGN 4.78

30СМ кабел адаптер за захранване EU 2 Pin Male To IEC 320 C5 Micky за лаптоп захранване 20 / 18L

Спецификации : 100% Сосема нов и висок квалитет на Модел Број : ЕУC530 Челичното Јадро Материјал : Бакар Боја : Црна Жица со Дијаметар : 0.75 мм / 0.03" Должина : 30cm / 11.81" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 5.00 6.35

AU Austrlian Plug Power Кабел Австралия AU C5 Cloverleaf Power Supply Lead Cord 1.2 m 4ft за ac адаптери за лаптоп лаптоп

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

BGN 4.00 5.17

2m 1.27 мм Стъпка на 16-пинов плоска лента удължителен кабел IDC тел

100% Сосема Нов и Висок КвалитетIDC, рамна лента кабел, што се користи за повеќето AVR Atmel JTAG debuggers, систем за програмери, ISP даунлоади, и така натаму.Име на производ : IDC лента кабелТеренот : 1.27 mmPin количина : 16 Pinматеријал : пластикаДимензии : 2.3 см / 2.29 (0.9 cmВкупна должина : 2 MБоја : бојаНето тежина : 137 gПакет Содржина : 1 x ИДЦ Лента КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 3.54

Гъвкав плосък кабел FFC / спк стартира строителни стъпка 1.0 mm 30 pin 200 мм изотропия A или анизотропия B кабел, AWM 20624.80 C 60V VW-1

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуFFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm теренот 30 pin 200mm Isotropy или Anisotropy кабел,20624.добредојдовте на сопственинаправи Цел.Добредојдовте нарачана Цел за должина,50mm,150mm,100mm и други должина итн.

BGN 20.00 22.40

10pin FFC / спк стартира строителни гъвкав плосък кабел 1.0 mm Стъпка 10 pin 100 мм изотропия A или анизотропия B кабел, 20624. добре дошли поръчка на поръчка.

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу10 Pin FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm теренот 10 pin 100mm Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел,AWM 20624,80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1

BGN 14.00 16.00

20 бр / лот FFC спк стартира строителни гъвкав плосък кабел стъпка 0,5 mm 18pin 150 мм изотропия или анизотропия кабел,20624.Добре дошли направени по поръчка по поръчка.

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу20pcs / многу FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 18 pin 150mm Isotropy или Anisotropy кабел,20624.добредојдовте на сопственинаправи Цел.Добредојдовте нарачана Цел за должина,100mm,200mm и други должина итн.Ве молиме изберете кој тип на кабел сакате, Isotropy или Anisotropy кабел,или на друго место,ние ќе default испрати Isotropy кабел,ви благодариме!

BGN 19.00 20.48

Безплатна доставка AWM 20624 80C 60V VW-1 1.0 mm 10pin 200mm дължина тип A вертикална плоска лента FFC 10 бр./лот

Бесплатен Превозот AWM 20624 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" 1 1.0 mm 10pin 200mm должина тип вертикална Рамен FFC Лента Кабел 10pcs / многу Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.54 mm...

BGN 21.60

FFC / спк стартира строителни гъвкав плосък кабел 1.0 mm стъпка 32 пин 200 мм изотропия A или анизотропия B кабел, AWM 20624.80 C 60V VW-1

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многу32 Pin FFC / FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm теренот 32 pin 200mm Isotropy или Anisotropy кабел,20624.добредојдовте на сопственинаправи Цел.

BGN 12.00 12.80