• Ново
Три Слоя Неръждаема Стомана За Мъже, Пръстени С Високо Качество, Реколта Пръстени Спортен / Casual Sieraden Анел Masculino Пънк Мода Мъжете Бижута

Три Слоя Неръждаема Стомана За Мъже, Пръстени С Високо Качество, Реколта Пръстени Спортен / Casual Sieraden Анел Masculino Пънк Мода Мъжете Бижута

BGN 5.39
BGN 4.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена Боја
Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Прстен
Големина на : НИ големина 7(Внатрешен дијаметар : 17mm)
НИ size 8(Внатрешен дијаметар : 18mm)
НИ големина 9(Внатрешен дијаметар : 19mm)
НИ големина 10(Внатрешен дијаметар : 20mm)
НИ големина 11(Внатрешен дијаметар : 21mm)
Answer : ___________________________ Note :
Бои можеби малку различни, поради различни монитори.
Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 1-5мм.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Имајте пријатен шопинг.

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10, 11
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Стил:
Класически
търговска марка:
НУНКАД
Формамодел:
Кръг
Тип Инсталация:
Няма
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Пол:
Мъже
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
sr113

Подобни продукти в категория

Мода Сладки Малки Сърцето Пръстен, С Блясъка На Жена, Любов Пръстени На Едро Безплатна Доставка

Моден симпатична малку срца прстен, гламурозна жена љубов прстен, трговија на големо бесплатен превозотПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек(5 Ѕвезди), ако сте задоволни со вашиот производи и услуги Од нашиот.Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или Негативни(12 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ве остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодариме.Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

BGN 8.00 9.50

Капки вода на едро и в търговията на дребно син Кристал в син Огнен опал сребро штампованное пръстен САЩ Sz 677.588.59 бижутата OR694A

Металсребро позлатенГлавниот КаменСини ТопазДодаток КаменОпалГлавниот Камен Големина5x6mmТоп димензија9mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Прстен големина #6#7#7.5#8#8.5#9Чекор 1 ...

BGN 8.00 12.66

2017 Директна продажба на старинни бижута цвете пръстен Crystal кристали от Сваровски на едро 100568

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИДиректна Продажба на Гроздобер Накит Цвет Кристал Прстен Кристали од Сваровски трговија на Големо Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® плоча : родиум позлатен тежина : 5.4 g

BGN 15.98

Огромен стил дизайн син огнен опал сребърни пръстени, бижута на американските 6.5 7.5 OR513A горещи продажба

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

BGN 10.00 12.77

AMORUI Vintage Punk Black Women перо годежни пръстени за жени, Модни бижута Open Bijoux Femme годежен пръстен Коледен подарък

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница ! Ние сме Накит manufactor !Имаме Големи Залихи , Строги квалитет систем за проверка ,со Висок Квалитет !Ние Не Dropshipping , Цел Директно или испрати ни CSV за табеларни пресметки!Не MOQ доколку Онлајн Стилови во нашата Продавница !DHL Слободни shiping ако цел износ стигне до $88.00Fedex Бесплатен превозот, ако цел износ стигне до $128.00Ние, исто така, ја прифати прилагодено Цел,100pcs секој стил (да може да се меша бојата)!Спецификации : AMORUI Гроздобер Панк Црниот Пердув Божиќ Подарок Свадба Прстени за Жените Мода Накит 1...

BGN 3.00 3.98

JEXXI Hot Blue Heart Austrian Crystal сватбени и годежни пръстени за жени, мода 925 сребро безименен пръст марка Jewelr

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 6.00 9.20

JEXXI елегантен кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени за жени, мода 925 сребро оферта ленти пръстени бижута

JEXXI Домот Кубни Циркони Дијамант Свадба Ангажман Прстени За Жена на Модата 925 Sterling Silver Предлог Бендови Прстени Накит Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.61

Сребърен тон Spinner Chain Линк Band Ring мъжки пръстени от неръждаема стомана, модни бижута 50 бр./лот смесени

Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 мм прстен внатрешниот дијаметар.Ширина 7.5 mmПродажбата на моделот : микс цел.Состојба : 100% сосема нов.Квалитет и прифатлива цена.Обезбедување на вредност за пари.Ви благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршување!Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме!КУПИ ТОА СЕГА!Превозот : 1...

BGN 55.98

Търговия на едро на едро на партията 25шт Fahion мъжки готически AB цвят на английски лекционна кръст пръстени от неръждаема стомана кристиан горещ Коледен подарък

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 25pcs(кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721mm Случаен избор4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстен,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 6.38

10шт матово сребърни пръстени от неръждаема стомана мода микс стила на жените мъжки пръстен продажба на Едро на бижута много пънк мъжки пръстен мода LR087

Тип на нерѓосувачки челик прстен Материјал од не ' рѓосувачки челик прстен Количество 10pcs / многу Големина 18#22# (околу еднаков на САД големина : 7#12#) Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

BGN 6.00 9.12

Горещо надувательство noble-безплатна доставка>>>>> > @@ 6 мм червен корал 925 сребро размера на пръстена се регулира

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 15.97

Истински натурален лилаво Sugilite скъпоценни камъни кръгли Кристални мъниста регулируем размер на Дама годежен пръстен 7*6 мм

Вистински Природен Пурпурна Sugilite Камења Круг Кристално Мушка Прилагодлива Големина Дама Ангажман Прстен 7*6mmВистински Слики : 25sterlingсребро,ѓердан wСтавка Детали SSR0047 : Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот .Боја Како слика Жените Прстени Големината на Камен 7*6 mm Тежина 2.81 грама Прстен Големина Прилагодлива Големина Материјал 925 Фунта Сребро, Природни Sugilite Камен Количина Само Еден Објект Име на Модата Прстени За Жените Состојба Сосема Нов И 100% ПрироденБелешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали...

BGN 72.00 80.00

8 мм многоцветен размер на 7-12 ХИПОАЛЕРГИЧЕН кроссфит гъвкава силиконова гума венчален пръстен годежен старинни пръстени за жени

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : 8ММ Multicolor Големина 712 Противалергиски Crossfit Флексибилни Силиконска Гума Бенд Прстен Свадба Ангажман гроздобер прстени за жениОбјектот Информации *Материјал : Силикон *Големина На : 712 *Боја : Сребро *Тежина : околу 10g / пар *Количина : 1 bucпакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

BGN 2.00 4.26