• Ново
2017 Нов Пристигане Високо Качество На Розата Е Цветето На Выдалбливая Занаят Златист Цвят Пръстен Модната Марка Бижута Пръстен От Неръждаема Стомана На Едро

2017 Нов Пристигане Високо Качество На Розата Е Цветето На Выдалбливая Занаят Златист Цвят Пръстен Модната Марка Бижута Пръстен От Неръждаема Стомана На Едро

BGN 5.31
BGN 5.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


5115 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар пар парче пар парче пар парче парче парче парче
Прекрасни Прстен За Жените Нови 2017
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l
Прстен Е 18 мм Широк.
НИ Големина : 6#, 7#, 8#, 9#.
Пакување : OPP кеси, коверти
Погоден за објект : Погоден За Жените.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Цвят на метала:
Злато-цвят, покрити с платина
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Функция:
тракер настроението
Случай:
Парти
Номер На Модела:
RM699
Тип Инсталация:
Няма
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Широчина На Повърхността:
14mm
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
търговска марка:
ЛИНГЛЕФЕНГ
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Широчина На Повърхността:
18мм

Подобни продукти в категория

Супер доставчик на бижутата за жени син Огнен опал сребро щампован пръстени САЩ размера на 6.75 7.75 8.75 OR528

МетаСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина7mmx7mmТ op димензија8мм(прстен ширина)прстен големина7.75# 6.75# #8.75 Изградба на Квалитетот Prong поставувањеЧекор 1 ...

BGN 10.00 12.78

AMORUI Vintage Punk Black Women перо годежни пръстени за жени, Модни бижута Open Bijoux Femme годежен пръстен Коледен подарък

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница ! Ние сме Накит manufactor !Имаме Големи Залихи , Строги квалитет систем за проверка ,со Висок Квалитет !Ние Не Dropshipping , Цел Директно или испрати ни CSV за табеларни пресметки!Не MOQ доколку Онлајн Стилови во нашата Продавница !DHL Слободни shiping ако цел износ стигне до $88.00Fedex Бесплатен превозот, ако цел износ стигне до $128.00Ние, исто така, ја прифати прилагодено Цел,100pcs секој стил (да може да се меша бојата)!Спецификации : AMORUI Гроздобер Панк Црниот Пердув Божиќ Подарок Свадба Прстени за Жените Мода Накит 1...

BGN 3.00 3.98

Качеството на Digimon Adventure WarGreymon Omegamon 925 сребърен пръстен с регулируема 15 годишнина регулируеми пръстени за подарък на приятел

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925 Фунта Сребро со злато позлатенголемина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5462mmПодарок за вашиот Пријател?Девојка?Ќерка?Најдобар пријател?Фестивал Подарок?...секоја ГодишнинаАко сте загрижени за подарок,може да се размисли за ова

BGN 40.00 42.24

Старинните малки черни сребро 925 Скорпион малкия пръст пръстен бижута с гранат червен камък за мъже жени регулируем

Точка ИмеГроздобер Мала Црна 925 Sterling Silver Шкорпија Pinky Прстен Накит со Црвено Гранат Камен за Мажи Жени ПрилагодливиКлучни зборовиPinky Прстен за Мажите,Sterling Silver Pinky Прстен,Pinky Прстен за Жените,итн.Количина1 парчеМатеријал925 Фунта Сребро,Синтетички ГранатШирина20*15mmЗабелешки5% попуст за 3 парчиња

BGN 38.24

Горещо надувательство noble-безплатна доставка>>>>> > @@ unsex ница 17X30mm син пясъчник, с Овална скъпоценен камък 925 сребро марказит размер на пръстен 7/8/9/10

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 20.88

Търговия на едро на едро на партията 25шт Fahion мъжки готически AB цвят на английски лекционна кръст пръстени от неръждаема стомана кристиан горещ Коледен подарък

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 25pcs(кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721mm Случаен избор4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстен,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 6.38

Жените калаит зелен камък на камък пръстен с винтажным стил сребро регулируем размер на бижута безименен пръст RN-610

Жените Тиркизна Камен Прстен, со Гроздобер Стил Сребро Прилагодлива Големина Накит Прст Прстен RN610Опис : Тиркизна прстени, од Легиран со тиркизна прстен, прилагодлива големина desgin.1.Материјал : Цинк легура, позлата антички сребрена боја, Тиркизна.2.Големина : Прилагодлив.НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ! Гроздобер антички позлатен кул черепот со нож прстен,elasty,2 бои, RN616 парчебесплатен превозот,Овален облик на солза тиркизна накит, прстени,3pcs многу, rn526 многу3 парчиња / многуТрговија на големо Жена Мода Прстени, Преголеми Бисер Pendant Прстени Накит,шарм прстени, RN459 парчебесплатен превозот , еден пар на птица прстени со црвени светла кристал украсен прстени накит,2 бои,6pcs многу,секој 3pcs,rn589 многу6 парчиња / многубесплатен превозот, орел отвори крилата прстени , со кристал бисер ,кул прстени,rn490 парчебесплатен превозот, емајл око стил на дизајн поставен бисер прстени ,RN386 B парчеиграње сакаше птица поставен прстен, три прст прстени,уникатен прстени, RN623 парченајновиот бисер прстен desgin, домот имитација бисер накит, прстени со прилагодлива големина, со бесплатен превозот,3pcs многу,RN609 многу3 парчиња / многуПролетта на Ѕвонење Акрилик Рамен Камен Ѓердан, Голема Pendant Буци Ѓердан, Бесплатен Превозот, NL1737 парчеБуци Злато Chainmaille Obit Ѓердан Лигавче Ѓердан,Бесплатен Превозот, NL1732 парчеПромоција+бесплатна испорака!! 3colors(сина,зелена,brwon),Сомот јаже tassel pendant ѓердан,NL1676 парчеНови Пристигнување+Бесплатен превозот,Мода персоналните шарени монистра поврзани двоен синџир ѓердан,NL1671 парчеБесплатен превозот+промоција,Двоен синџир злато / црна ѓердан со модата лак pendant, NL1667 парчеНови Пристигнување! leaf,срце облик & синџир капка pendant ѓердан(боја : кафена),NL1665 парчеПромоција!!! Пинк СТП кожа синџир ѓердан со пердув облик легура pendant,NL1666 парчеМоден Накит,сребрен синџир пеперутка & пердув pendant ѓердан,бесплатен превозот,NL1670 парче

BGN 4.00 4.78

Отличен гранат червен Бял Камък 5*9 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1282

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 10.00 15.92

Войници Титан пътешествие на Запад Кралят на маймуните мъжки пръстен самоличността на древни животни мъжки бижута пънк мода мъжки пръстен anillos

Опис : Точка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 7#,9# 7# = Внатрешен дијаметар 18mm,9# = Внатрешен дијаметар 20mm, Прстени Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : антички сребро,злато,челик (како слика show) Занает : Нема алергии,никогаш нема да избледи Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

BGN 12.00 17.10

Леко рядък стил дизайн син огнен опал сребро щампован циркониеви пръстени, бижута на американските 6.5 6.75 7.5 7.75 OR442

МеталСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина9x11mmТоп димензија14mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Сребро Позлата позлатен Прстен големина #6.5 #6.75 #7.75 #7.5

BGN 8.00 13.12

R090 Тибетски завъртане късмет мантри Амулет пръстен за човек ОМ МАНИ PAD ME ХМ

Тибетската Спин Среќа Mantras Амајлија Прстенза ЧовекотOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ*изработени од месинг и бакар.*Tiebtan амајлиишест зборови mantras ОМ Мр PADME HUM*посебно, надвор круг може да spir, значи добра среќа ќе дојде.**************** она што е Тибетската шест зборови Mantras?*** *************************** 'Om Mani Padme Hum', траен шест зборови Mantras симболиСо своите корени во Санскрит, "Om mani padme hum" не е само Тибетански Будизмот молитва, но исто така на здрава глас производство вежба...

BGN 7.98