• Ново
Романтичен, Елегантен 925 Сребро Пръстен Набор От Красиви Жени Рожден Ден На Бижута, Мода Бижута Jz103

Романтичен, Елегантен 925 Сребро Пръстен Набор От Красиви Жени Рожден Ден На Бижута, Мода Бижута Jz103

BGN 3.98

Сума
Налично за поръчка


Големина:6.7.8.9
Материјал:925 sterling silver
Пакување : Фланелен боксери накит кеси
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка. Кога ќе го примите пакетот, не е проблем, можете да не контактирате, ве молиме да не ни даде лоша проценка. Во исто време ние со нетрпение очекуваме да вашата повратна информација и да ни помогне да се поправи недостатоците и да ги поттикне нашите јаки и да се продолжи да се обезбедат поквалитетни производи и услуги. Пакување и испорака : Ние ќе испратиме парцела испратени во рок од 48 часа (освен празници и посебните околности) .ќе ги користиме специјален големина картон пакети ќе го купи производот, колку што е можно да се осигура се избегне оштетување за време на транспортот. Ние ќе обезбедиме да го користат клиентите на одбраната логистички методи. Ние често се користи превозот канал : Сингапур Пост Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ali Express Стандард на Превозот Што ќе се обезбеди целосна логистика за следење информации

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Bbabydxudzhi
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Широчина На Повърхността:
11мм
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Формамодел:
Геометрична
Случай:
Парти
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
000521
Функция:
Красиви

Подобни продукти в категория

8 мм многоцветен размер на 7-12 ХИПОАЛЕРГИЧЕН кроссфит гъвкава силиконова гума венчален пръстен годежен старинни пръстени за жени

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : 8ММ Multicolor Големина 712 Противалергиски Crossfit Флексибилни Силиконска Гума Бенд Прстен Свадба Ангажман гроздобер прстени за жениОбјектот Информации *Материјал : Силикон *Големина На : 712 *Боја : Сребро *Тежина : околу 10g / пар *Количина : 1 bucпакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

BGN 2.00 4.26

R090 Тибетски завъртане късмет мантри Амулет пръстен за човек ОМ МАНИ PAD ME ХМ

Тибетската Спин Среќа Mantras Амајлија Прстенза ЧовекотOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ*изработени од месинг и бакар.*Tiebtan амајлиишест зборови mantras ОМ Мр PADME HUM*посебно, надвор круг може да spir, значи добра среќа ќе дојде.**************** она што е Тибетската шест зборови Mantras?*** *************************** 'Om Mani Padme Hum', траен шест зборови Mantras симболиСо своите корени во Санскрит, "Om mani padme hum" не е само Тибетански Будизмот молитва, но исто така на здрава глас производство вежба...

BGN 7.98

Супер доставчик на бижутата за жени син Огнен опал сребро щампован пръстени САЩ размера на 6.75 7.75 8.75 OR528

МетаСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина7mmx7mmТ op димензија8мм(прстен ширина)прстен големина7.75# 6.75# #8.75 Изградба на Квалитетот Prong поставувањеЧекор 1 ...

BGN 10.00 12.78

RG318 етнически Тибетски Бял мед, ръчно изработени оплетка 14 мм отворена задната пръстен винтажное непальское регулируем пръстен

Слика : Опис : Метал : Тибетската Сребро.Камен : нема каменШирина : 1.4 cmДијаметар : прилагодливВе молиме љубезно ве молиме да забележите, Тибетански Среброто не е сребро 925, Traditonal Tiebtan сребро беше сребрена бакарни легури, сребро содржина беше многу помалку, Модерен Тибетската среброто е всушност бакарни легури.Обично се користат метални одлукистар занает, полн со стари вкус, прикажување на стариот сребрена боја, antiqued вид мода.) **Шопинг Совети : *Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Повратни информации : Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

BGN 6.38

JEXXI елегантен кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени за жени, мода 925 сребро оферта ленти пръстени бижута

JEXXI Домот Кубни Циркони Дијамант Свадба Ангажман Прстени За Жена на Модата 925 Sterling Silver Предлог Бендови Прстени Накит Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.61

Капки вода на едро и в търговията на дребно син Кристал в син Огнен опал сребро штампованное пръстен САЩ Sz 677.588.59 бижутата OR694A

Металсребро позлатенГлавниот КаменСини ТопазДодаток КаменОпалГлавниот Камен Големина5x6mmТоп димензија9mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Прстен големина #6#7#7.5#8#8.5#9Чекор 1 ...

BGN 8.00 12.66

Красива Овална стил дизайн бял огнен опал, Сребърен печат, пръстени, бижута на американските 6.75 8 OR407

МеталСребро позлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина10x11mmТоп димензија11mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Позлата Сребрен Прстен големина #6.5 #6.75 #7.75 #8

BGN 8.00 12.77

10шт матово сребърни пръстени от неръждаема стомана мода микс стила на жените мъжки пръстен продажба на Едро на бижута много пънк мъжки пръстен мода LR087

Тип на нерѓосувачки челик прстен Материјал од не ' рѓосувачки челик прстен Количество 10pcs / многу Големина 18#22# (околу еднаков на САД големина : 7#12#) Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

BGN 6.00 9.12

Горещи продават noble-безплатна доставка>>>>>>@@ 24*13 мм сребро 925 проба натурален продълговата син пясък камък пръстен размер 7/8/9/10

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 17.00 20.70

AMORUI Vintage Punk Black Women перо годежни пръстени за жени, Модни бижута Open Bijoux Femme годежен пръстен Коледен подарък

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница ! Ние сме Накит manufactor !Имаме Големи Залихи , Строги квалитет систем за проверка ,со Висок Квалитет !Ние Не Dropshipping , Цел Директно или испрати ни CSV за табеларни пресметки!Не MOQ доколку Онлајн Стилови во нашата Продавница !DHL Слободни shiping ако цел износ стигне до $88.00Fedex Бесплатен превозот, ако цел износ стигне до $128.00Ние, исто така, ја прифати прилагодено Цел,100pcs секој стил (да може да се меша бојата)!Спецификации : AMORUI Гроздобер Панк Црниот Пердув Божиќ Подарок Свадба Прстени за Жените Мода Накит 1...

BGN 3.00 3.98

Леко рядък стил дизайн син огнен опал сребро щампован циркониеви пръстени, бижута на американските 6.5 6.75 7.5 7.75 OR442

МеталСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина9x11mmТоп димензија14mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Сребро Позлата позлатен Прстен големина #6.5 #6.75 #7.75 #7.5

BGN 8.00 13.12

Промоция на големи капки вода във формата на пръстен кристали от Swarovski пръстени за жени сватба сватбени декорации

Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / ШопингПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиМатеријал : Родиум позлатен & Сваровски Елементи КристалноПакување : Хартија, картон и Opp вреќаПрашања од клиенти1...

BGN 16.00 23.15

JEXXI Hot Blue Heart Austrian Crystal сватбени и годежни пръстени за жени, мода 925 сребро безименен пръст марка Jewelr

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 6.00 9.20

Горещо надувательство noble-безплатна доставка>>>>> > @@ unsex ница 17X30mm син пясъчник, с Овална скъпоценен камък 925 сребро марказит размер на пръстен 7/8/9/10

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 20.88