• Ново
Войници Титан пътешествие на Запад Кралят на маймуните мъжки пръстен самоличността на древни животни мъжки бижута пънк мода мъжки пръстен anillos

Войници Титан пътешествие на Запад Кралят на маймуните мъжки пръстен самоличността на древни животни мъжки бижута пънк мода мъжки пръстен anillos

BGN 17.10
BGN 12.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : Точка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 7#,9# 7# = Внатрешен дијаметар 18mm,9# = Внатрешен дијаметар 20mm, Прстени Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : антички сребро,злато,челик (како слика show) Занает : Нема алергии,никогаш нема да избледи Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
7, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Неръждаема Стомана, Титан
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Случай:
Парти
Широчина На Повърхността:
10мм
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
BB01187
Материал:
Метални
Пол:
Мъже
Формамодел:
Домашни любимци
търговска марка:
Шиду
Съвместимост:
Няма
Функция:
Модни модели
Името на елемент :
мъжете се обаждат
Тип:
Мъжки Пръстени
Клавиш:
пръстени от неръждаема стомана за мъже
Ключове:
Титанов стоманени пръстени 316L
Тип Елемент:
Мъжки бижута от неръждаема стомана 316L
Парттен :
Пътуване На Запад Бижута Пръстени
ключова дума:
хип-хоп и пънк човек безименен пръст
Ключови думи:
Старинните Сребърни Мъжки Пръстен
ключова дума :
чифт пръстени
ключ 1:
обезьянье пръстен

Подобни продукти в категория

R090 Тибетски завъртане късмет мантри Амулет пръстен за човек ОМ МАНИ PAD ME ХМ

Тибетската Спин Среќа Mantras Амајлија Прстенза ЧовекотOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ*изработени од месинг и бакар.*Tiebtan амајлиишест зборови mantras ОМ Мр PADME HUM*посебно, надвор круг може да spir, значи добра среќа ќе дојде.**************** она што е Тибетската шест зборови Mantras?*** *************************** 'Om Mani Padme Hum', траен шест зборови Mantras симболиСо своите корени во Санскрит, "Om mani padme hum" не е само Тибетански Будизмот молитва, но исто така на здрава глас производство вежба...

BGN 7.98

Истински натурален лилаво Sugilite скъпоценни камъни кръгли Кристални мъниста регулируем размер на Дама годежен пръстен 7*6 мм

Вистински Природен Пурпурна Sugilite Камења Круг Кристално Мушка Прилагодлива Големина Дама Ангажман Прстен 7*6mmВистински Слики : 25sterlingсребро,ѓердан wСтавка Детали SSR0047 : Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот .Боја Како слика Жените Прстени Големината на Камен 7*6 mm Тежина 2.81 грама Прстен Големина Прилагодлива Големина Материјал 925 Фунта Сребро, Природни Sugilite Камен Количина Само Еден Објект Име на Модата Прстени За Жените Состојба Сосема Нов И 100% ПрироденБелешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали...

BGN 72.00 80.00

Горещи продават noble-безплатна доставка>>>>>>@@ 24*13 мм сребро 925 проба натурален продълговата син пясък камък пръстен размер 7/8/9/10

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 17.00 20.70

Горещо надувательство noble-безплатна доставка>>>>> > @@ 6 мм червен корал 925 сребро размера на пръстена се регулира

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 15.97

Три Слоя Неръждаема Стомана За Мъже, Пръстени С Високо Качество, Реколта Пръстени Спортен / Casual Sieraden Анел Masculino Пънк Мода Мъжете Бижута

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена БојаПакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР ПрстенГолемина на : НИ големина 7(Внатрешен дијаметар : 17mm)НИ size 8(Внатрешен дијаметар : 18mm)НИ големина 9(Внатрешен дијаметар : 19mm)НИ големина 10(Внатрешен дијаметар : 20mm)НИ големина 11(Внатрешен дијаметар : 21mm)Answer : ___________________________ Note : Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 15мм.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Имајте пријатен шопинг.

BGN 4.00 5.39

Отличен гранат червен Бял Камък 5*9 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1282

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 10.00 15.92

нов дизайн розов кристал син огнен опал щампован сребърни пръстени за жени, мода бижута САЩ размер 67 7.58 9 OR640

МеталСребро печатГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина9x9mmТоп димензија9mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Позлата Сребрен Прстен големина #6 #6.5 #7#7.5#8#9

BGN 8.00 12.74

Леко рядък стил дизайн син огнен опал сребро щампован циркониеви пръстени, бижута на американските 6.5 6.75 7.5 7.75 OR442

МеталСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина9x11mmТоп димензија14mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Сребро Позлата позлатен Прстен големина #6.5 #6.75 #7.75 #7.5

BGN 8.00 13.12

Невероятен розов Циркон дребни подаръци на партията син огнен опал сребро щампован пръстени, мода опал бижута САЩ sz 6.5 7.5 8.5 OR533A

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

BGN 8.00 12.77

Супер доставчик на бижутата за жени син Огнен опал сребро щампован пръстени САЩ размера на 6.75 7.75 8.75 OR528

МетаСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина7mmx7mmТ op димензија8мм(прстен ширина)прстен големина7.75# 6.75# #8.75 Изградба на Квалитетот Prong поставувањеЧекор 1 ...

BGN 10.00 12.78

Качеството на Digimon Adventure WarGreymon Omegamon 925 сребърен пръстен с регулируема 15 годишнина регулируеми пръстени за подарък на приятел

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925 Фунта Сребро со злато позлатенголемина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5462mmПодарок за вашиот Пријател?Девојка?Ќерка?Најдобар пријател?Фестивал Подарок?...секоја ГодишнинаАко сте загрижени за подарок,може да се размисли за ова

BGN 40.00 42.24

AMORUI Vintage Punk Black Women перо годежни пръстени за жени, Модни бижута Open Bijoux Femme годежен пръстен Коледен подарък

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница ! Ние сме Накит manufactor !Имаме Големи Залихи , Строги квалитет систем за проверка ,со Висок Квалитет !Ние Не Dropshipping , Цел Директно или испрати ни CSV за табеларни пресметки!Не MOQ доколку Онлајн Стилови во нашата Продавница !DHL Слободни shiping ако цел износ стигне до $88.00Fedex Бесплатен превозот, ако цел износ стигне до $128.00Ние, исто така, ја прифати прилагодено Цел,100pcs секој стил (да може да се меша бојата)!Спецификации : AMORUI Гроздобер Панк Црниот Пердув Божиќ Подарок Свадба Прстени за Жените Мода Накит 1...

BGN 3.00 3.98

2017 Директна продажба на старинни бижута цвете пръстен Crystal кристали от Сваровски на едро 100568

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИДиректна Продажба на Гроздобер Накит Цвет Кристал Прстен Кристали од Сваровски трговија на Големо Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® плоча : родиум позлатен тежина : 5.4 g

BGN 15.98