• Ново
Промоция на големи капки вода във формата на пръстен кристали от Swarovski пръстени за жени сватба сватбени декорации

Промоция на големи капки вода във формата на пръстен кристали от Swarovski пръстени за жени сватба сватбени декорации

BGN 23.15
BGN 16.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / Шопинг
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Материјал : Родиум позлатен & Сваровски Елементи Кристално
Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа
Прашања од клиенти
1. како да се задржи следење со мојот парцела?
можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на no. : www.17track.net / en (копирате на пребарувачот).
2. трговија на големо и пад на превозот се и во.
за промет на големо, ќе им понуди издание или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. транспорт време е за 3 до 7 работни дена (ако сакате да ни даде на трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно. ве молиме да се фокусира и доверба нас, ние нема да ја напушти која и информации за нас.
за пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас if you' d like to.
3. дали постојат какви било царински давачки?
тоа е прогласи најниска цена за да се избегне царинските давачки. поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. затоа, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да се плаќа за царински давачки.
4. дали бојата падне или да се претвори црно?
направени од високо - квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и анти исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. дали постои било каков проблем во врска со големина?
ве молиме строго според мерење на методот на купување.
6. производите може да се прилагоди. ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
5, 6, 6.75, 7.5
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Покрити С Платина, Мед
Случай:
Парти
Материал:
Crystal
търговска марка:
ANNGILL
Тип Инсталация:
Инсталиране На Настилката
Стил:
Сладък/Романтичен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
B16046-1
Формамодел:
Капка Вода
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Широчина На Повърхността:
Друго
Функция:
Друго
Случай:
Сватба Годишнина От Годеж Подарък Парти Коледа, Деня На Благодарността
Централен Камък:
направено с елемент Swarovski Austria cyrstal
Цвят:
6 цвята
Опаковка:
Хартиена карта и торба Opp
Стил:
Романтика

Подобни продукти в категория

Леко рядък стил дизайн син огнен опал сребро щампован циркониеви пръстени, бижута на американските 6.5 6.75 7.5 7.75 OR442

МеталСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина9x11mmТоп димензија14mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Сребро Позлата позлатен Прстен големина #6.5 #6.75 #7.75 #7.5

BGN 8.00 13.12

Качеството на Digimon Adventure WarGreymon Omegamon 925 сребърен пръстен с регулируема 15 годишнина регулируеми пръстени за подарък на приятел

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925 Фунта Сребро со злато позлатенголемина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5462mmПодарок за вашиот Пријател?Девојка?Ќерка?Најдобар пријател?Фестивал Подарок?...секоја ГодишнинаАко сте загрижени за подарок,може да се размисли за ова

BGN 40.00 42.24

Невероятен розов Циркон дребни подаръци на партията син огнен опал сребро щампован пръстени, мода опал бижута САЩ sz 6.5 7.5 8.5 OR533A

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

BGN 8.00 12.77

Търговия на едро с насипно състояние лота 25 бр. готически Полза обрат аз обичам Исус сребро-тон неръждаема стомана мъжки пръстен моден стил свободен кораб

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 25pcs(кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721mm Случаен избор4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстен,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 20.78

Valily бижута мъжки череп пръстен за лице уникална готик пънк, ретро спорт колоездач скелет на мъжки пръстени пръсти бижута

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапонија Франција Бразил / ЈугАмерика Switserland внатрепериметар(mm) внатредијаметар(mm) 6 L 1 / 2 16.5 12 51.5 11 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 14 54.5 17.3 8 Q 18 16 56.5 16 16.5 57 18.1 9 S 19 18 59 18 19 59.5 18.9 10 Т 1 / 2 20 20 61.5 20 21.5 62.1 19.8 11 V 1 / 2 20.75 22 64 23 24 64.5 20.6 12 Y 21.25 25 66.5 25 27.5 67.3 21.4 13 70 22.3 14 72.5 23.1 15 75.2 24 1...

BGN 5.00 7.98

JEXXI елегантен кубичен цирконий сватбени и годежни пръстени за жени, мода 925 сребро оферта ленти пръстени бижута

JEXXI Домот Кубни Циркони Дијамант Свадба Ангажман Прстени За Жена на Модата 925 Sterling Silver Предлог Бендови Прстени Накит Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.61

Красива Овална стил дизайн бял огнен опал, Сребърен печат, пръстени, бижута на американските 6.75 8 OR407

МеталСребро позлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина10x11mmТоп димензија11mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Позлата Сребрен Прстен големина #6.5 #6.75 #7.75 #8

BGN 8.00 12.77

Огромен стил дизайн син огнен опал сребърни пръстени, бижута на американските 6.5 7.5 OR513A горещи продажба

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

BGN 10.00 12.77

Горещо надувательство noble-безплатна доставка>>>>> > @@ 6 мм червен корал 925 сребро размера на пръстена се регулира

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 15.97

Търговия на едро на едро на партията 25шт Fahion мъжки готически AB цвят на английски лекционна кръст пръстени от неръждаема стомана кристиан горещ Коледен подарък

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 25pcs(кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721mm Случаен избор4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстен,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 6.38

Мода Сладки Малки Сърцето Пръстен, С Блясъка На Жена, Любов Пръстени На Едро Безплатна Доставка

Моден симпатична малку срца прстен, гламурозна жена љубов прстен, трговија на големо бесплатен превозотПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек(5 Ѕвезди), ако сте задоволни со вашиот производи и услуги Од нашиот.Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или Негативни(12 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ве остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодариме.Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

BGN 8.00 9.50

Старинните малки черни сребро 925 Скорпион малкия пръст пръстен бижута с гранат червен камък за мъже жени регулируем

Точка ИмеГроздобер Мала Црна 925 Sterling Silver Шкорпија Pinky Прстен Накит со Црвено Гранат Камен за Мажи Жени ПрилагодливиКлучни зборовиPinky Прстен за Мажите,Sterling Silver Pinky Прстен,Pinky Прстен за Жените,итн.Количина1 парчеМатеријал925 Фунта Сребро,Синтетички ГранатШирина20*15mmЗабелешки5% попуст за 3 парчиња

BGN 38.24

Супер доставчик на бижутата за жени син Огнен опал сребро щампован пръстени САЩ размера на 6.75 7.75 8.75 OR528

МетаСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина7mmx7mmТ op димензија8мм(прстен ширина)прстен големина7.75# 6.75# #8.75 Изградба на Квалитетот Prong поставувањеЧекор 1 ...

BGN 10.00 12.78

Горещо надувательство noble-безплатна доставка>>>>> > @@ unsex ница 17X30mm син пясъчник, с Овална скъпоценен камък 925 сребро марказит размер на пръстен 7/8/9/10

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн...

BGN 20.88

нов дизайн розов кристал син огнен опал щампован сребърни пръстени за жени, мода бижута САЩ размер 67 7.58 9 OR640

МеталСребро печатГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина9x9mmТоп димензија9mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Позлата Сребрен Прстен големина #6 #6.5 #7#7.5#8#9

BGN 8.00 12.74