• Ново
MYRU нов стил най-високо качество луксозни пердета за спалня завеса, Полиестер, Памук, мека стая

MYRU нов стил най-високо качество луксозни пердета за спалня завеса, Полиестер, Памук, мека стая

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


1. Сенка го оценувате : 75 %
2.Звучна Изолација
Тие се осигура дека дури и ако сте светлина sleeper ќе не биде нарушен од страна на звук на улиците.
3. Заштита на приватноста
Тие ќе престанат надворешниот свет од притаен во вашите приватни моменти,
па можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите да најголема.
4. Здравиот начин на
Друга добра работа во врска со овие завеси е дека тие не се привлекуваат било каков вид на прашина или грините.
Ова значи дека вие нема да го покажете вашето бебе да прашина предизвикува алергии.
5. Лесен за одржување и чистење.
Погоден е за машина за миење и рака мие.
Тоа се продаваат како 1 панел.
1. Пакет inlcude : 1 парче ткаенина завеса .
2. Материјал : полиестер.
3. Големина на : W значи Ширина, L значи Должина. Ако ви треба custom size, ве молиме контактирајте со нас .
4. Обработка начин :
постојат 4 начини, кога ќе нарачате, ве молиме изберете обработка на начин што ви треба.
5.Поради различни светлина и екран,бојата на завеси може да биде малку поинаков од слики.
6.Ве молиме овозможи 3-5cm devition поради hemming.

Всичко за продукта

Размер:
W100x L130 cm, W100x L200 cm, W100x L260 cm, W140 x L160 cm, W140 x L215 cm, W140 x L230 cm, W140 x L245 cm, W140 x L260 cm, W200 x L260 cm, W250 x L260 cm
Обработка:
Кука, Джоб Мряна, Като Веднъж Материал, Се Измъква Плиссированную Лента, Горната Част На Люверса
търговска марка:
Майру
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Тип:
Завеса
Функция:
Висока Затененность(70%-90%)
Техника:
Тъкани
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Тип Инсталация:
Страничният Монтаж
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Материал:
Полиестер / Памук
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Pastorale
Местоположение:
прозорец
Воспользуйся:
Къща, Хотел, Кафене
Вид На Модела:
Цвете
is_customized:
Yes
Формат:
Друго

Подобни продукти в категория

Розов син карикатура заключване на печатни детска стая завеси за момичета, деца завеса и тюл Gordijnen Rideaux Pour Le Salon

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

BGN 13.00 22.40

Американски стил черни завеси животно снимка Пинтинг пердета за детска стая новата Дневна Спалня прозрачни завеси

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

BGN 98.00 192.00

Европейската Дневна Спалня завеси мода плътни завеси тъкан 3D Прозрачни завеси Foo the Window Deapes

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

BGN 112.00 219.20

Дълбоко Кафе От Шенилна С Щора Cortina Тюл Затъмнение Кухня, Хол Индивидуални Модерен Завеса Лукс И Gordijnen

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

BGN 20.00 28.80

потребителски 3D плътни завеси сърф плажове кухня с прозорец, спалня завеси бродирани завеси за хол

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

BGN 144.00 283.20

Безплатна доставка елегантна странична вълна, прежди тюл пасторальный кратък завеса кухненски пердета за хола, спалнята Пердета индивидуални

детали за производотБесплатен превозот Домот Бран страна предиво tulle пастирски краток завеса кујна завеси за дневна соба и спалната соба drapes прилагодено Почитувани купувачи : 1.За големина на : W widt h на завеса ткаенина...

BGN 23.81

2017 Щори Съвременните Твърди Маслинено-Зелени Прозорци Затъмнение + Тюл За Завеси За Хол Спалня Обработка На Прозорци Оцветяване Панел A52

2017 Ролетни Модерна Солидна Маслинесто Зелена Прозорец Затемнување + Tulle Завеси Дневна Соба И Спалната Соба Прозорец Третмани Засенчување Панел A52Опис на производот Pls прочитате описи внимателно пред цел...

BGN 74.00 78.40

Пет клетка завеса пет завеса луксозни домашни любимци завеси за животни завеси домашни любимци драперии магическа любовник клетка на кутията включва престилка

дворот дворот дворот 145.52 / дворот дворот дворот метар метар 65.23 / метарАко вашето сакате да ги покрие сите 4 страна на кафезот ,ќе треба да се купи 4 парче завеса.само да се купи 1 парче завеса само маска 1 sde на кафезотмногу важно известување...

BGN 190.00 200.43

SewCrane Бадеми Цвете Дърво Начало Ресторанная Вратата Завеса Норен Врата Преграда Стая

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТЈапонски стил завеси и врата завеси е да се има во фасцинантен дизајни, модели со совршена & креативна уметност работа печатење на ткаенина...

BGN 31.84

Луксозен автомобил 3D плътни пердета за хола, спално бельо номер хотел / офис завеса, завесите Cortinas para sala

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

BGN 132.00 203.20

потребителски 3d стереоскопични завеси на цветя, и цветя, хол завеси стоки за дома завеси потъмняване на децата завеса

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

BGN 144.00 283.20

Безплатна доставка марля, тюл, дантела слънчоглед кухи бариера кафе Завеса кухненски пердета за хола, спалнята Пердета 150*45 см

детали за производотДотур големина е за : W 150cm * H 45см Овој производ не содржи завеса род, ве молиме да ги купите нивните сопствени...

BGN 22.21

Декорация на дома кадифе плат на прозореца на вратата стена, прозрачни завеси престилката мерителни цветя романтична Принцеса е красива завеса

Дома Декорација кадифени Ткаенини Прозорец, врата на ѕидот чиста Завеси Valance димензионални Романтични Цвеќе Принцезата убава завеса100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 93.00 132.80

Китайски стил снимка Завеси нов 2017 мода перлено бял модел за хола спални, модерни прозорци 3D завеси

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

BGN 98.00 192.00

Европейски 3D завеси всекидневна потъмняване на Чисто завеса мода цвете кръг момиче стая завеса 3D завеси домашен интериор

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

BGN 105.00 219.20

2 Бр./Компл. Съвременните Твърди Тюлевые Пердета За Хола Прозрачни Тюлевые Завеси На Прозореца Sheer За Украса На Сватбената Спални

Опис На Производот : 1 Функција : Светло Филтрирање / Проѕирен Завеси 2 Стил : Род Џеб Наслови, Нема ремени 3 Перат 4...

BGN 14.00 22.06

Луксозни европейски бродерия с пердета за хола Класически висококачествени потребителски пердета за спалня завеса прозорец Кухня / Хотел

Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle...

BGN 25.00 48.51

Модерна декорация на дома хол завеси, 3d коридор природа завеса кухня мода красиви плътни завеси

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

BGN 98.00 192.00

CITYINCITY тюл бродирани детски пердета за спалня Dream White Bear Момиче Момче 3D завеси за хол Чисто ready made

CITYINCITY Tulle Везени Деца Завеси за спалната соба Сон Мечка Бела Девојка Момче 3 D подготвени направи завеса за дневната соба ЧистаОбработка начин : Пакет се вклучени : 1 парче x Tulle .Совети : 1.Цената е за 1 парче Tulle.2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи ВИСОКА.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4...

BGN 30.00 49.42

Елегантна Бродерия Дебели Европейските Плътни Пердета За Спалня Хол Тюл Завеса Обработка На Прозорци По Поръчка

Обработка : Пакетот вклучува : 1 парче x Завеса или Tulle Совети : 1 Завесата Засенчување Го Оценувате : 70% 2 Големина На : WШирина, LДолжина...

BGN 21.00 32.46

Цветни печатни плътни прозорци врати-щори за хола спални деца Детска стая, кухня Начало Декоративни завеси, Пердета

За Овој Производ се Продава од 1 Панел Завеса (надвор) или Tulle (внатре) се Достапни Завеса Насловот тип : Grommet, Лента за куки, Табот врвот, Род Џеб, Молив Pleat Мала разлика во бојата можат да настанат како резултат на разликата помеѓу онлајн фотографија и вистинскиот објект, Ова е како резултат на осветленост и прилагодувања на екранот Сите завеси се рачно изработени, Како што тоа е индивидуален дизајн може да биде од 2 до 5 cm отстапување...

BGN 15.00 28.77

2017 нови завеси за прозорци, щори европейска модерна пеперуда 3D сянка на завеси за хол спалня

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

BGN 134.00 168.00

Гореща продажба на Браун Твиновская вратата проект корк двойна проект Изолираща въздушна изолатор W индует ловкач охрана пестене на енергия

Топла Продажба Браун Близнак Вратата Нацрт Затка Двојна Draught Excluder Воздух Изолатор W indows Dodger Guard Заштеда на Енергија Боја : КафенаГолемина(Lx W) : 85cm 12cm x / 33' " x 5''(appr.)Пакет се вклучени : 1 buc нацртзаткиКарактеристики100% Сосема Нов и висок квалитет.Совршен за користење на внатрешни или надворешни врати и w indows.Двојно двострано за максимална пр otection, лесен за употреба.Го намалува греење, ладење трошоци, дури и намалување на прашината и мирисиОДЛИЧНА ЗА СИТЕ во текот на ГОДИНАТА!Тоа може да заштедите енергија.Тоа е многу sofe, економски и практични.Т победи НацртЧувари двојно еднострано да обезбеди двојно airleak стр rotection и се движат со врата whenopening и затворање.Неверојатни патентиран т победи нацртguard ќе им помогне да го веднаш вашиот w indows и врати.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 3.15

луксозни пердета по поръчка на 3D плътни завеси кула модерни завеси за хол завеси кухненско прозорец

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

BGN 144.00 283.20

3d завеси морски делфините гъсти къси пердета за кухня 3d алуминиева дограма, щори печатни алуминиева дограма, щори хол

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

BGN 98.00 192.00

3D завеса с релефни цветя алуминиева дограма, щори за хола качество спалня завеса на вратата завеса за кухни

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

BGN 98.00 192.00

Европейската лукс четырехлистный детелина Перлата на бродирани бежово кафе завеси тюл сватба детска работа с прозорци марля WP369C

Две боја на располагање Детали за браун Детали за беж(100cm =1 метар = 39 инчи )Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам...

BGN 37.00 52.48